Matchändringar - Upplands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Herr Div 4
2019-09-01 16:30 Uppsala-Kurd FK - Rasbo IK 2019-08-12 13:03
Herr Div 6 Södra
2019-08-19 19:15 Märsta IK 2 - SK Wigör 2019-08-15 14:03
Herr Div 8 Norra
2019-08-20 18:30 Österlövsta FF 2 - Almo/Upplands-Ekeby IF 2 2019-08-14 13:26
Division 2 Damer Östra Svealand 
2019-09-28 15:45 Boo FF - Sätra SK B 2019-08-13 06:34
Dam Div 3
2019-08-20 18:30 Håbo FF - Knivsta IK 2019-08-12 13:06
Dam Div 5 Östra
2019-08-21 19:00 Vaksala SK 2 - SK Wigör/Knivsta IK 2019-08-16 09:31
2019-09-01 16:15 IF VP Uppsala - SK Wigör/Knivsta IK 2019-08-12 06:36
P19/U21
2019-08-25 16:00 Fanna BK - Sunnersta AIF 2019-08-13 10:50
P17 Regional
2019-08-31 17:00 Avesta AIK - Eskilstuna City FK 2019-08-13 10:30
2019-09-14 11:00 Avesta AIK - IK Sirius FK 2019-08-14 13:28
P16-17 A
2019-09-01 12:00 IF VP Uppsala - FC Arlanda 2019-08-15 22:54
2019-09-18 20:00 Vaksala SK U17 - Danmarks IF U17 Röd 2019-08-16 13:29
P16-17 G1
2019-09-15 10:00 Knivsta IK Svart - Sigtuna IF FK U17 2019-08-16 14:27
P16-17 G2
2019-09-08 14:00 Fanna BK P04 Vit - Funbo IF P02 U17 2019-08-13 18:35
P15 A1
2019-08-27 18:30 IK Nordia/Örsundsbro IF - BKV Norrtälje P04 2019-08-16 08:24
2019-09-01 14:15 IK Sirius FK U14 - BKV Norrtälje P04 2019-08-12 14:39
2019-09-12 19:00 IK Sirius FK P04B - BKV Norrtälje P04 2019-08-13 08:48
2019-09-21 16:00 IK Nordia/Örsundsbro IF - Fenix FK 2019-08-15 13:10
P15 G1
2019-08-18 13:00 Rosersbergs IK - Väddö IF P15 2019-08-18 09:00
P15 G3
2019-09-01 11:00 Örsundsbro/IK Nordia - Heby/Morgongåva SK 2019-08-16 13:06
P14 A1
2019-09-02 18:30 Sunnersta AIF - Upsala IF P06 2019-08-11 14:10
2019-09-14 14:00 IK Sirius FK U13 - Håbo FF P05 2019-08-16 11:59
P14 G1
2019-09-28 12:00 Sunnersta AIF - Månkarbo/Ullfors IK P05 2019-08-11 14:09
P14 G2
2019-09-01 13:30 Örsundsbro/IK Nordia - Unik FK P05 Röd 2019-08-12 13:48
P14 G3
2019-08-20 19:00 Knivsta IK Svart - Håbo FF P05 2019-08-17 10:34
2019-08-25 13:00 Sigtuna IF FK U14 - Märsta IK 2019-08-13 09:17
2019-09-08 14:00 Sigtuna IF FK U14 - Almunge IK Röd 2019-08-13 09:24
P13 G1
2019-08-29 18:30 Vaksala SK Gul 1 - Åsunda IF P06 2019-08-15 10:08
2019-09-21 10:00 Fanna BK P06 Svart - Unik FK P06 2019-08-14 10:13
P13 G3
2019-08-18 11:00 IK Sirius FK P06 - Roslagsbro IF P06 2019-08-16 08:15
2019-08-25 10:30 IK Sirius FK P06 - Håbo FF P06 2 2019-08-12 14:20
2019-08-31 11:00 SK Wigör P06 Blå - Roslagsbro IF P06 2019-08-12 10:28
P13 G4
2019-09-07 16:00 Storvreta IK P06:vit - SK Wigör P06 Vit 2019-08-13 08:39
F15 G1
2019-08-22 18:30 Örsundsbro IF F04 - Gamla Upsala SK F17 2019-08-15 13:17
2019-09-07 11:00 Upsala IF - Unik FK F04 2019-08-14 09:35
2019-09-21 12:00 Gamla Upsala SK F17 - Unik FK F04 2019-08-15 10:31
F15 G2
2019-08-24 14:00 IFK Mariehamn/Åland United - BKV Norrtälje F04 Röd 2019-08-15 11:37
F14 A
2019-09-07 16:00 Enköpings SK UK F14 Grön - Danmarks IF F05 Röd 2019-08-13 15:07
2019-09-11 18:30 Alsike IF F05 - Gamla Upsala SK F15 2019-08-12 15:13
F14 G1
2019-09-22 16:00 IF VP Uppsala Blå - Fjärdhundra/Nordia/Åsunda IF 2019-08-13 11:20
2019-10-05 14:00 Sigtuna IF FK FJ14 - Håbo FF Svart 2019-08-14 15:32
F13 G2
2019-08-31 12:00 Danmarks IF F06 - Fanna BK F06 Svart 2019-08-12 20:49
F13 G4
2019-08-20 19:00 Fanna BK F06 Vit - Knivsta IK/SK Wigör 2019-08-12 10:40
2019-09-14 11:00 Enköpings SK UK grön - Håbo FF Röd 2019-08-12 11:23
P12 Röd:2
2019-08-30 18:15 Storvreta IK P07:blå - Vattholma IF 2019-08-13 10:01
2019-09-26 17:30 SK Iron lag 2 - Månkarbo/Ullfors IK P07 2019-08-14 12:15
P12 Röd:4
2019-08-13 19:30 Enköpings SK UK P07 Vit - Sunnersta AIF P07 Grön 2019-08-13 13:15
2019-08-23 19:00 Enköpings SK UK P07 Vit - SK Wigör P07 2019-08-16 11:01
P12 Röd:6
2019-08-31 10:00 IK Sirius FK P07S:1 - Vaksala SK Gul 2 2019-08-12 15:04
2019-09-20 18:15 Storvreta IK P07:vit - Alsike IF P07 2019-08-13 10:01
P12 Röd:7
2019-09-05 18:00 IK Sirius FK P07S:2 - Gränby FK 2019-08-12 14:53
P12 Gul:1
2019-08-24 12:00 Knutby/Edsbro IF - Håbo FF P12 2019-08-13 20:40
P12 Gul:2
2019-08-21 18:30 Upsala IF 07FB - Vaksala SK Gul 3 2019-08-13 09:14
P11 Röd:1
2019-08-17 13:30 Riala GoIF P08-09 - Skepptuna IK 2019-08-12 05:48
2019-08-31 13:00 Knivsta IK Svart - SK Wigör P08 2019-08-12 10:21
2019-09-07 11:00 SK Wigör P08 - Riala GoIF P08-09 2019-08-11 15:50
P11 Röd:4
2019-08-22 18:00 Heby AIF P08 - Sunnersta AIF Grön 2019-08-12 11:50
P11 Gul
2019-09-22 13:00 Rimbo IF P08 - Åsunda IF P08 2019-08-15 10:15
2019-10-03 18:00 Åsunda IF P08 - Örsundsbro IF P08 2019-08-13 14:20
P10 Röd:3
2019-08-31 13:00 Åsunda IF P09 - Fanna BK P09 2019-08-12 15:34
2019-09-28 13:00 Åsunda IF P09 - Enköpings SK UK P09 Grön 2019-08-12 15:37
P10 Röd:6
2019-08-17 09:30 IF VP Uppsala blå - Upsala IF P09 Svart 2019-08-15 22:45
2019-09-21 13:30 IF VP Uppsala blå - Almunge IK P09 2019-08-15 22:43
P10 Röd:7
2019-08-17 13:15 Upsala IF P09 Svart - Dalkurd FF 2019-08-14 10:33
P10 Röd:10
2019-08-24 13:30 IF VP Uppsala orange - Upsala IF Vit 2019-08-15 22:33
P10 Gul
2019-08-31 13:30 IF VP Uppsala - Rasbo IK P09/10 2019-08-15 22:34
F12 Röd:1
2019-08-18 11:00 Storvreta IK F07:blå - Gamla Upsala SK F07 2019-08-13 11:41
F12 Röd:2
2019-08-15 19:00 Enköpings SK UK F07 röd - Heby AIF F07 2019-08-13 14:00
2019-08-24 14:30 Enköpings SK UK F07 röd - Sunnersta AIF F07 2019-08-15 09:35
F11 Röd:1
2019-08-21 18:30 Fjärdhundra SK F11 - Fanna BK F-08/09 2019-08-12 15:17
F11 Röd:5
2019-09-04 18:00 Sunnersta AIF F08 - Vaksala SK Vit 2019-08-14 08:40
F10 Röd:2
2019-08-29 18:30 IF VP Uppsala 1 - Vreta IF 2019-08-12 18:33
2019-09-12 18:30 IF VP Uppsala 1 - Vaksala SK Gul 2019-08-12 18:37
2019-09-15 11:30 Sunnersta AIF F09 - Vaksala SK Svart 1 2019-08-12 06:35
2019-09-15 12:30 Sunnersta AIF F09 - Sigtuna IF FK F08/09 2019-08-12 06:37