Kunskapens Hus, konstgräs (plan 1)

Anläggning
Kunskapens Hus
Adress
Varbergsvägen 6, Skene
Zon
12
Kommun
Mark
Telefon
0320 21 76 85 
Plantyp
11 mot 11 
Underlag
Konstgräs 
Belysning
Ja
Omklädningsrum
4 st
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps

Kunskapens Hus, konstgräs

Varbergsvägen 6, Skene
57.49916, 12.66491
 
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
Februari
2020-02-01 14:00 Ligacupen P17 B6 Kinna IF (P17) - Eskilsminne IF (P17) Kunskapens Hus, konstgräs
2020-02-15 14:00 Herrar, Träningsmatcher Kinnahults IF - Ätrans FF Kunskapens Hus, konstgräs
2020-02-15 16:00 Herrar, Träningsmatcher Hyssna IF - IFK Örby Kunskapens Hus, konstgräs
2020-02-17 19:00 Ligacupen P17 B6 Kinna IF (P17) - Varbergs BoIS FC (P17) Kunskapens Hus, konstgräs
2020-02-22 14:00 Herrar, Träningsmatcher Kinnahults IF - Kung Karl BK Kunskapens Hus, konstgräs
2020-02-29 14:00 Herrar, Träningsmatcher Torestorp-Älekulla FF - Byttorps IF Kunskapens Hus, konstgräs
Mars
2020-03-07 12:00 Ligacupen P17 B6 Kinna IF (P17) - Landskrona BoIS (P17) Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-07 14:00 Herrar, InterSport Cup - Grupp 33 Hyssna IF - Borgstena IF Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-08 15:00 Herrar, InterSport Cup - Grupp 28 Hajoms IF - Kinnahults IF Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-14 00:00 Herrar, Intersport Cup - Grupp 6 Skene IF - Trollhättans FK Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-14 11:30 Herrar, InterSport Cup - Grupp 32 Björketorps IF - Fritsla IF Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-14 14:00 Herrar, InterSport Cup - Grupp 28 Kinnahults IF - Länghems IF Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-14 16:00 Herrar, InterSport Cup - Grupp 11 Kinna IF - Åsarp-Trädet FK Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-15 11:00 Herrar, InterSport Cup - Grupp 31 Horreds IF - Ljungsarps IF Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-15 13:30 Damer, InterSport Cup - Grupp 13 Hyssna IF - Hemsjö IF Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-15 15:00 Herrar, InterSport Cup - Grupp 1 Sätila SK - Ekedalens SK Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-15 17:20 Damer, InterSport Cup - Grupp 12 IFK Öxnevalla - Bergdalens UIK Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-15 19:00 Herrar, InterSport Cup - Grupp 29 Öxabäcks IF - Marbäcks IF Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-21 11:30 Herrar, InterSport Cup - Grupp 31 Horreds IF - Gånghester/Målsryd Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-21 14:00 Damer, InterSport Cup - Grupp 13 Hyssna IF - Östadkulle SK Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-21 16:00 Herrar, InterSport Cup - Grupp 11 Kinna IF - Säven/Hol Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-22 00:00 Herrar, Intersport Cup - Grupp 6 Skene IF - Mariedals IK Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-22 10:45 Herrar, InterSport Cup - Grupp 32 Björketorps IF - Dannike IK Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-22 12:30 Herrar, InterSport Cup - Grupp 28 Kinnahults IF - Sandhults SK Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-22 15:00 Herrar, InterSport Cup - Grupp 28 Hajoms IF - Länghems IF Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-22 17:50 Damer, InterSport Cup - Grupp 12 IFK Öxnevalla - IF Elfsborg Kunskapens Hus, konstgräs
2020-03-28 16:00 Herrar, Träningsmatcher Torestorp-Älekulla FF - Öxabäcks IF Kunskapens Hus, konstgräs