Spelprogram - Tr.matcher Jönköping FDK

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Aledals IK (6) Aledals IK(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Aneby SK (4) Aneby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Assyriska Turabdin IK (1) Assyriska Turab.ik JKP.(Föreningen) Vit/Vit/Vit
Bankeryds SK (5) Jan Eriksson 036372826 0708379783 Gul, Svart, Gul
Bankeryds SK (B) Håkan Lilja 0703700374 Gul, Svart, Gul
Barnarps IF (6) Jesper Frenzel 0704831608 Vinröd/Svart/Svart
BK Bosna (6) BK Bosna (Föreningen) Svart/Vit/Svart
BK Rondinella (6) BK Rondinella(Föreningen) Röd/vit/röd
Bottnaryd/Wallgårda (6) Kenth-Arne Jonasson 03628177 0762413836 Grön/vit/grön
Egnahems BK (5) Egnahems BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Egnahems BK (P06) Egnahems BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Ekhagens IF (4) Linus Lindberg 0734158348 Röd/Svart, Svart, Svart
Eriksbergs IF (4) Eriksbergs IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Forsheda IF (4) Forsheda IF(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Gislaveds IS (3) Gislaveds IS(Föreningen) röd/röd/röd
Gränna AIS (6) Martti Alatalo 0722062396 Vit, Röd, Röd
Gällstads FK (5) Gällstads FK(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Habo IF (4) Peter Vaim 0766320359 0766320359 Blå/vit, Blå, Blå
Habo IF (P18) Fredrik Karlsson 03646785 0723035700 Blå/vit, Blå, Blå
Hooks IF (6) Hooks IF(Föreningen) blå blå blå
Hovslätts IK (4) Gullmar Johansson 014053088 0703760429 Röd/vit, Vit, Vita
Hovslätts IK (P18) Hovslätts IK(Föreningen) Röd/vit, Vit, Vita
Husqvarna FF (2) Mattias Jönsson 036144101 Blå, Blå, Blå
Husqvarna IF (6) Husqvarna IF(Föreningen) vit-grön/grön/grön
Hvetlanda GIF (4) Hvetlanda GIF(Föreningen) Blå, vit, Blå
Hvetlanda GIF (P19) Hvetlanda GIF(Föreningen) Blå, vit, Blå
IF Haga (4) Pontus Dorch 0707234055 Svart, Svart, svart
IF Haga (B) IF Haga(Föreningen) Svart, Svart, svart
IF Hallby FK (4) IF Hallby FK(Föreningen) blå/blå/blå
IF Hallby FK (B) IF Hallby FK(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
IFK Norrköping FK (U19) IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Skövde FK (3) IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Tidaholm (2) IFK Tidaholm(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Öxnehaga (5) IFK Öxnehaga(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Tord (2) Thomas Sahlin 0702661767 Lila/vit/vit
IK Tord (P06) IK Tord(Föreningen) Lila, Vit, Vit
IK Tord (P15) Michael Kullberg 0739203118 Lila, Vit, Vit
IK Tord (U17) IK Tord(Föreningen) Lila, Vit, Vit
IK Vista (6) IK Vista(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Vista (P18) IK Vista(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Jönköpings BK (4) Christofer Meibrant 0733373703 Blå/vit, blå, blå
Jönköpings BK (B) Hamid Smajic 036150168 0734365518 Blå/vit, blå, blå
Kaldeiska IF (6) Kaldeiska IF(Föreningen)
Klevshults SK (6) Johanna Forsman 0705793424 Röd/röd/röd
Lekeryd/Svart. SK (6) Magnus Claar 0734297334 Blå, Blå, blå
Lekeryd/Svart. SK (B) Lekeryd-Svarttorps SK(Föreningen) Blå, Blå, blå
Malmbäcks IF (5) Arne Källström 0730616404 0730616404 Gul, Svart, Gul
Mariebo IK (6) Mariebo IK(Föreningen) gul/svart/svart
Mariebo IK (B) Mariebo IK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Mjölby AI FF (3) Mjölby AI FF(Föreningen)
Mossens BK (5) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Mullsjö/Sandhem (4) Mullsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mullsjö/Sandhem (B) Mullsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Månsarps IF (5) Patrik Nöjd 0702941077 Blå/Blå/Blå
Månsarps IF (B) Månsarps IF(Föreningen) Blå, Blå
Norrahammars GIS (6) Norrahammars GIS(Föreningen) vit/grön/grön
Norrahammars IK (5) Toni Bogdanoff 0722066640 Röd/Röd/Röd
Nässjö FF (3) Nässjö FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Råslätts SK (3) Simon Shahbaz 0362108125 0700786607 Röd, Röd, Röd
Sandareds IF (B) Sandareds IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Skillingaryds IS (6) Björn Pettersson 0722285901 0722285901 Vit/Svart/Svart
Skultorps IF (5) Skultorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Smedby AIS (3) Smedby AIS(Föreningen) Svart, svart, Svart
Smålandsstenars GOIF (4) Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
Stensjöns IF (4) Jimmy Nilsson 0733609817 Vit/svart/vit
Tabergs SK (5) Mikael Andersson 0704854367 röd/röd/röd
Tenhults IF (4) Henrik Pettersson 036390281 0738245014 Svart/vit, svart, vit
Tord FC (6) Tord FC(Föreningen) lila/vit/vit
Torpa FF (5) Kenneth Pierre 036184378 0735548728 Blå/Blå/Blå
Torpa FF (B) Kenneth Pierre 036184378 0735548728 Blå, Blå, Blå
Ulricehamns IFK (3) Ulricehamns IFK(Föreningen) Blå-svart, Svart, Svart
Waggeryds IK (3) Thomas Johansson 0705420606 Vit/Vit/Vit
Waggeryds IK (B) Thomas Johansson 0705420606 Vit/Blå/Vit
Visingsö AIS (5) Visingsö AIS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Visingsö AIS (B) Visingsö AIS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Vrigstads IF (4) Svante Stenervik 038230014 0768961000 Gul, Svart, Gul
Åtvidabergs FF (2) Åtvidabergs FF(Föreningen) Blå, Vit, Röd
Ölmstads IS (4) Ölmstads IS(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Ölmstads IS (B) Ölmstads IS(Föreningen) Blå,Blå,Blå
Örserums IK (5) Örserums IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Östers IF (P15) Östers IF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Österängen IF (6) Apik Geragosian 0700909550
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-21 21:00 140982031 Aneby SK (4) - Nässjö FF (3) 1 - 3 Tipshallen Elmia, Jönköping
2020-01-26 11:30 140982001 IK Tord (P06) - Egnahems BK (P06) 2 - 2 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2020-01-28 21:00 140982032 Aneby SK (4) - IF Hallby FK (4) 0 - 2 Tipshallen Elmia, Jönköping
2020-01-30 21:00 140982002 Bankeryds SK (5) - Barnarps IF (6) 3 - 0 Tipshallen Elmia, Jönköping
2020-02-01 13:30 140982003 IK Tord (2) - Ekhagens IF (4) 5 - 2 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2020-02-02 11:00 140982049 Ekhagens IF (4) - Hvetlanda GIF (4) 0 - 2 Zinkensdamm
2020-02-02 11:30 140982067 IK Tord (P15) - Östers IF (P15) 1 - 4 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2020-02-04 19:30 140982058 IF Haga (4) - Visingsö AIS (5) 2 - 1 Tipshallen Elmia, Jönköping
2020-02-08 11:30 140982021 Husqvarna FF (2) - Smedby AIS (3) 0 - 1 Zinkensdamm
2020-02-08 11:30 140982059 IF Haga (4) - Råslätts SK (3) 1 - 5 Junebäckens IP - Konstgräs
2020-02-08 13:30 140982012 Ekhagens IF (4) - Vrigstads IF (4) 2 - 1 Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2020-02-09 11:00 140982055 IF Haga (B) - Österängen IF (6) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-02-15 13:30 140982074 Råslätts SK (3) - IFK Tidaholm (2) 1 - 1 Råslätts IP - Konstgräs
2020-02-15 15:30 140982073 Österängen IF (6) - Egnahems BK (5) 0 - 0 Junebäckens IP - Konstgräs
2020-02-19 18:00 140982078 IK Tord (2) - Assyriska Turabdin IK (1) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-02-22 09:30 140982025 Torpa FF (5) - Mariebo IK (6) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-02-22 11:30 140982013 Ekhagens IF (4) - Jönköpings BK (4) Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2020-02-22 11:30 140982022 Husqvarna FF (2) - Mjölby AI FF (3) Zinkensdamm
2020-02-22 11:30 140982053 Hovslätts IK (4) - Tabergs SK (5) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-02-22 13:00 140982072 Bankeryds SK (5) - Skillingaryds IS (6) Furuvik - Konstgräs
2020-02-22 15:30 140982009 Tenhults IF (4) - Aneby SK (4) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-02-22 15:30 140982071 Husqvarna IF (6) - Egnahems BK (5) Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2020-02-27 19:15 140982077 Habo IF (P18) - IK Vista (P18) Slättens IP
2020-02-28 19:45 140982024 IF Haga (4) - Jönköpings BK (4) Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2020-02-29 11:30 140982007 Norrahammars IK (5) - Visingsö AIS (5) Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2020-02-29 11:30 140982014 Ölmstads IS (4) - Tabergs SK (5) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-02-29 12:00 140982063 Habo IF (4) - Bankeryds SK (5) Slättens IP
2020-02-29 13:00 140982040 IF Hallby FK (4) - Malmbäcks IF (5) Skandiamäklarna IP 1
2020-02-29 13:30 140982075 Råslätts SK (3) - Tenhults IF (4) Råslätts IP - Konstgräs
2020-02-29 15:30 140982004 IFK Öxnehaga (5) - Egnahems BK (5) Zinkensdamm
2020-02-29 15:30 140982054 Hovslätts IK (4) - Aneby SK (4) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-03-01 11:30 140982050 IF Haga (4) - Ekhagens IF (4) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-03-01 13:00 140982079 Skillingaryds IS (6) - Mariebo IK (6) Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2020-03-05 19:15 140982070 Habo IF (P18) - Hovslätts IK (P18) Slättens IP
2020-03-07 11:00 140982041 IF Hallby FK (4) - Ulricehamns IFK (3) Skandiamäklarna IP 1
2020-03-07 11:30 140982010 Tenhults IF (4) - Jönköpings BK (4) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-03-07 12:00 140982064 Habo IF (4) - Hovslätts IK (4) Slättens IP
2020-03-07 13:30 140982015 Ölmstads IS (4) - Ekhagens IF (4) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-03-07 16:00 140982026 Bankeryds SK (5) - Mossens BK (5) Furuvik - Konstgräs
2020-03-08 11:30 140982060 IF Haga (4) - Stensjöns IF (4) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-03-14 11:30 140982011 Tenhults IF (4) - Råslätts SK (3) Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2020-03-14 12:30 140982033 Waggeryds IK (3) - Gislaveds IS (3) Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2020-03-14 13:30 140982019 IK Tord (2) - Nässjö FF (3) Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2020-03-14 15:30 140982016 Ölmstads IS (4) - Mullsjö/Sandhem (4) Zinkensdamm
2020-03-17 19:00 140982028 Bankeryds SK (5) - Mullsjö/Sandhem (4) Furuvik - Konstgräs
2020-03-21 11:30 140982017 Ölmstads IS (4) - Hovslätts IK (4) Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2020-03-21 11:30 140982023 Husqvarna FF (2) - Åtvidabergs FF (2) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-03-21 11:30 140982035 Jönköpings BK (4) - Hvetlanda GIF (P19) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-03-21 12:00 140982057 Mullsjö/Sandhem (4) - Tenhults IF (4) Idrottsparken, Sandhem B-plan
2020-03-21 13:00 140982038 Bankeryds SK (B) - Sandareds IF (B) Furuvik - Konstgräs
2020-03-21 13:00 140982043 IF Hallby FK (4) - Forsheda IF (4) Skandiamäklarna IP 1
2020-03-21 13:00 140982051 Habo IF (4) - Ekhagens IF (4) Slättens IP
2020-03-21 14:30 140982062 Jönköpings BK (4) - Eriksbergs IF (4) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-03-22 11:30 140982069 Hovslätts IK (P18) - IK Vista (P18) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-03-22 13:00 140982068 IF Hallby FK (B) - Mullsjö/Sandhem (B) Skandiamäklarna IP 1
2020-03-24 19:15 140982029 Bankeryds SK (5) - Ölmstads IS (4) Furuvik - Konstgräs
2020-03-28 11:30 140982005 IFK Öxnehaga (5) - Torpa FF (5) Zinkensdamm
2020-03-28 12:30 140982034 Waggeryds IK (3) - Ekhagens IF (4) Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2020-03-28 13:00 140982039 Bankeryds SK (B) - Mullsjö/Sandhem (B) Furuvik - Konstgräs
2020-03-28 13:00 140982044 IF Hallby FK (4) - Aneby SK (4) Skandiamäklarna IP 1
2020-03-28 13:30 140982020 IK Tord (2) - IFK Norrköping FK (U19) Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2020-03-28 13:30 140982061 IF Haga (4) - IFK Skövde FK (3) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-03-28 13:30 140982076 Råslätts SK (3) - Hvetlanda GIF (4) Råslätts IP - Konstgräs
2020-03-28 15:30 140982008 Norrahammars IK (5) - Mariebo IK (6) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-04-01 20:00 140982036 Jönköpings BK (4) - Mullsjö/Sandhem (4) Slättens IP
2020-04-03 19:00 140982045 IF Hallby FK (4) - Tenhults IF (4) Skandiamäklarna IP 1
2020-04-04 11:30 140982018 Ölmstads IS (4) - Visingsö AIS (5) Rosenlunds IP 2 - konstgräs
2020-04-04 11:30 140982037 Jönköpings BK (4) - Smålandsstenars GOIF (4) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-04-04 12:00 140982065 Habo IF (4) - Tabergs SK (5) Slättens IP
2020-04-04 13:00 140982030 Bankeryds SK (5) - Skultorps IF (5) Furuvik - Konstgräs
2020-04-04 13:00 140982046 IF Hallby FK (4) - Ekhagens IF (4) Skandiamäklarna IP 1
2020-04-04 15:30 140982006 IFK Öxnehaga (5) - Örserums IK (5) Zinkensdamm
2020-04-05 13:30 140982047 Mariebo IK (6) - Månsarps IF (5) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-04-13 11:30 140982048 Mariebo IK (6) - Lekeryd/Svart. SK (6) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-04-13 12:00 140982066 Habo IF (4) - Tenhults IF (4) Slättens IP