Spelprogram - Träningsmatcher Lund herrar

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askeröds IF Bengt BP Persson blå, vit, vit
Dalby GIF Lars Olsson 046202092 0708454587 blå, Blå, Blå
FC Helsingkrona FC Helsingkrona(Föreningen) röd, blå, röd
Genarps IF Jonas Marcus Hansson 0736338932 röd, röd, röd
GOF IF Jesper Andersson 0766342723 Blå, blå, blå
Hallands Nations FF Daniel Larsson 0738062374 0738062374 Lila/vit/svart
Hardeberga BK Rolf Henry Hansson 04651101 0705110828 röd, blå, röd
Hittarps IK U17 Hittarps IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hörby FF Martin Nilsson 0709323337 Vit, Svart, Vit
IK Wormo IK Wormo(Föreningen) blå, blå, blå
Janstorps AIF Janstorps AIF(Föreningen) röd, blå, röd
Kvarnby IK Kvarnby IK(Föreningen) blå, blå, blå
Linero IF Rutger Pålsson 046123312 0709697013 Röd, vit, vit
Lunds BK U17 Lunds BK(Föreningen) Gul, Vit, Gul
Lunds BOIS Nils Rosdahl 0706537800 RödVit Randig, Blå, Vit
Lunds FF Samir Becic 0707316377 grön, vit, grön
Lunds SK Lunds SK(Föreningen) blå, blå, blå
Löberöds IF Rickard Haglund 0709422869 blåvit, blå, blå
Marieholms IS Marieholms IS(Föreningen) blåvit randig, blå, vit
Norra Rörums GIF Alf Eliasson 0413550215 0705741836 Röd, Svart, Svart
Snogeröds IF Daniel Diethelm 041334007 0767957686 Blå/Blå/Blå
Staffanstorp Södra FF Erik Salmi 0763087162 Röd, Svart, Svart
Staffanstorp United FC Jörgen Levin 0706297101 mörkblå, mörkblå, mörkblå
Staffanstorp United FC Ungdom Ronny Bergstrand 0735302390 mörkblå, mörkblå, mörkblå
Stehags AIF Glenn Alexandersson 0709806615 BLÅ/BLÅ/BLÅ
Södra Sandby IF Södra Sandby IF(Föreningen) blå, blå, blå
Sövde IF Patrik Sjögren 0762099550 Vin Röd, Ljusblå, Vin Röd
Teknologkårens IF LTH Melker Lindqvist 0735047073 Svart/Svart/Svart
Torns IF U19 Torns IF(Föreningen) orange, svart, orange
Uppåkra IF Magnus Svensson 0708882399 Grön, svart, svart
Veberöds AIF Jonas Adolfsson 04680754 0737271764 vit, svart, vit
Örtofta IS Rasmus Andersen 0762757901 svart, gul, gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-11-15 19:00 Lunds SK - Staffanstorp United FC Smörlyckans IP, konstgräs
2019-11-16 12:30 Torns IF U19 - Hittarps IK U17 Tornvallen, Stångby konstgräs
2019-11-20 19:00 Dalby GIF - Marieholms IS Dalby IP konstgräs
2019-11-21 19:30 Veberöds AIF - Janstorps AIF Svalebo, Konstgräs
2019-11-23 13:00 Staffanstorp United FC - Kvarnby IK Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2019-11-23 14:00 Lunds BK U17 - Lunds SK Klostergårdens IP, centrumplan
2019-11-30 13:00 Dalby GIF - Södra Sandby IF Dalby IP konstgräs