Spelprogram - Träningsmatcher Futsal Senior

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Borås AIK (Jun) Borås AIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Borås AIK (RFL) Borås AIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Borås AIK (SFL) Vedad Aganovic Röd, Blå, Röd
FC Frölunda (D2H) Frölunda FC (Föreningen) Blå, Vit, Röd
FC Ljiljan Göteborg (D3H) FC Ljiljan Göteborg(Föreningen)
GAIS Futsal (D2H) GAIS Futsal(Föreningen) Grönsvart-randig. , Vit, Vit
GAIS Futsal (RFL) GAIS Futsal(Föreningen) Grönsvart-randig. , Vit, Vit
IFK Göteborg Futsal (RFL) IFK Göteborg Futsal(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
IFK Göteborg Futsal (SFL) IFK Göteborg Futsal(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Inter Linné IF (D3H) Inter Linné IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
KFUM Linköping (RFL) KFUM Linköping(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kärra KIF (Jun) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Landvetter IS (D2H) Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Ljungskile SK Damfotboll (D1D) Ljungskile SK Damfotboll (Föreningen)
Nol IK Futsal (D1H) Nol IK(Föreningen) Blå, Vita, blå/vita
Nödinge SK Fotboll (D2H) Nödinge SK Fotboll(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Torslanda IK (SFL) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Vetlanda United IF (RFL) Vetlanda United IF(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-09-30 20:30 060912004 IFK Göteborg Futsal (SFL) - Borås AIK (SFL) Lundenhallen
2019-10-04 19:00 060912007 Nol IK Futsal (D1H) - GAIS Futsal (D2H) 5 - 3 Bohushallen Sporthall
2019-10-05 14:30 060912005 IFK Göteborg Futsal (RFL) - KFUM Linköping (RFL) 12 - 5 Lundenhallen
2019-10-05 15:30 060912006 Kärra KIF (Jun) - Borås AIK (Jun) 2 - 0 Prioritet Serneke Arena A-hallen
2019-10-06 16:30 060912001 IFK Göteborg Futsal (SFL) - Torslanda IK (SFL) 1 - 2 Lundenhallen
2019-10-08 18:30 060912002 GAIS Futsal (RFL) - Ljungskile SK Damfotboll (D1D) 3 - 5 Gamlestadshallen Sporthall
2019-10-10 19:30 060912010 IFK Göteborg Futsal (RFL) - Ljungskile SK Damfotboll (D1D) 1 - 4 Berghalla A-hall
2019-10-11 19:30 060912012 Nol IK Futsal (D1H) - FC Frölunda (D2H) 6 - 6 Bohushallen Sporthall
2019-10-12 12:00 060912011 IFK Göteborg Futsal (RFL) - Borås AIK (RFL) 5 - 4 Berghalla A-hall
2019-10-12 16:30 060912013 Nödinge SK Fotboll (D2H) - Landvetter IS (D2H) 6 - 7 Bohushallen Sporthall
2019-10-20 14:00 060912003 GAIS Futsal (RFL) - Vetlanda United IF (RFL) Inst. Lundby Strand 2
2019-10-25 20:30 060912008 GAIS Futsal (D2H) - FC Ljiljan Göteborg (D3H) 2 - 2 Lundenhallen
2019-10-31 19:40 060912009 Svenska landslaget U19 (Futsal) - IFK Göteborg Futsal (SFL) 1 - 6 Lundenhallen
2019-11-01 20:30 060912015 GAIS Futsal (D2H) - Inter Linné IF (D3H) 7 - 2 Lundenhallen
2019-11-10 20:50 060912014 FC Ljiljan Göteborg (D3H) - Landvetter IS (D2H) 1 - 9 Wallenstamhallen