Spelprogram - P10 (2009)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brynäs IF FK Johanna Nilsson 0727209132 Svart, svart, svart
Forsbacka IK Katarina Wiklander +46736222636 Gul/Svart/Svart/Gul
Gefle IF FF Blå Simon Åkerman 0706658532 Ljusblå/vit randig/Vit/Vit
Gefle IF FF Grön Björn Åberg 0722328256 Ljusblå/vit randig/Vit/Vit
Gefle IF FF Röd Karin Fogelberg 0760013342 Ljusblå/vit randig/Vit/Vit
Gefle IF FF Vit Ninni Cederholm 0722540255 Ljusblå/vit randig/Vit/Vit
Hagaströms SK Lisa Julin 0702883132 Gul/Svart/Gul
Hille IF Gul Per Ericsson 0702158050 Gul/Svart/Gul
Hille IF Svart Per Ericsson 0702158050 Gul/Svart/Gul
Hofors AIF Roger Persson 0706920359 Blå /Vit/blå
IK Huge Blå Maria Pettersson 0706500990 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
IK Huge Röd Maria Pettersson 0706500990 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
IK Huge Vit Maria Pettersson 0706500990 MarinBlå/MarinBlå/MarinBlå
IK Sätra Daniel Wiberg 0702596429 Grön/Svart/Svart
Järbo IF Andreas Bergman 0708922443 Gul/Svart/Svart
Ockelbo IF Johan Östblom Röd/röd/Röd
Sandvikens AIK FK Jonas Andersson 0761193626 Svart/Svart/Vit
Sandvikens IF Anders Boman 0700910076 Röd/Vit/Röd
Skutskärs IF FK Elin Skytt +46768256110 grön/vit/grön
Storviks IF Storviks IF(Föreningen) Grön/Vit/Grön
Strömsbro IF Blå Anders Nilsson 0769085757 Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF Orange Anders Nilsson 0769085757 Orange, Blå, Vit
Strömsbro IF Vit Anders Nilsson 0769085757 Orange, Blå, Vit
Torsåkers IF Mikael Svensson 0702384941 Grön/Svart/Svart
Valbo FF Röd Klas Rosander 0709323140 Röd/Svart/Röd
Valbo FF Svart Klas Rosander 0709323140 Röd/Svart/Röd
Årsunda IF Joakim Högman 026290773 0706163374 Blå/Gul/Blå
Älvkarleby IK Karl Martin Lahtinen 0739840392 Grön, Grön, Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
(Inst.) IK Huge Vit - IK Huge Blå
(Inst.) Valbo FF Svart - Valbo FF Röd
Maj
2019-05-11 08:15 IK Sätra - Gefle IF FF Blå Träffen Konstgräs
2019-05-11 10:00 Gefle IF FF Vit - Brynäs IF FK Sörby IP
2019-05-11 10:00 Gefle IF FF Röd - Forsbacka IK Sörby IP
2019-05-11 10:00 Valbo FF Röd - Ockelbo IF Valbo Sportcentrum
2019-05-11 10:00 Gefle IF FF Grön - Årsunda IF Sörby IP
2019-05-11 10:00 Storviks IF - Hille IF Svart Sportcentrum
2019-05-11 10:00 Sandvikens IF - IK Huge Blå Jernvallen
2019-05-11 10:00 Sandvikens AIK FK - IK Huge Röd Vallhov
2019-05-11 11:00 Skutskärs IF FK - Hille IF Gul Skutskärs IP
2019-05-11 11:00 Torsåkers IF - IK Huge Vit Torsåkers IP
2019-05-11 11:30 Valbo FF Svart - Järbo IF Valbo Sportcentrum
2019-05-11 12:00 Strömsbro IF Vit - Älvkarleby IK Testebovallen
2019-05-11 14:00 Strömsbro IF Blå - Hofors AIF Testebovallen
2019-05-11 16:00 Strömsbro IF Orange - Hagaströms SK Testebovallen
2019-05-18 10:00 Järbo IF - Brynäs IF FK Järbo IP
2019-05-18 10:00 Hagaströms SK - Gefle IF FF Grön Hagaströms IP
2019-05-18 10:00 Gefle IF FF Blå - Sandvikens AIK FK Sörby IP
2019-05-18 10:00 IK Sätra - Torsåkers IF Träffen Konstgräs
2019-05-18 11:00 Forsbacka IK - Gefle IF FF Vit Mariehov
2019-05-18 11:00 Årsunda IF - Valbo FF Svart Årsunda IP
2019-05-18 13:00 Ockelbo IF - Gefle IF FF Röd Ockelbo IP
2019-05-18 13:00 Hofors AIF - Skutskärs IF FK Stålringen
2019-05-18 13:00 IK Huge Röd - Strömsbro IF Blå Kastvallen
2019-05-18 14:00 Hille IF Gul - Strömsbro IF Vit Hille IP
2019-05-18 14:00 Hille IF Svart - Strömsbro IF Orange Hille IP
2019-05-18 15:00 IK Huge Vit - Sandvikens IF Kastvallen
2019-05-19 17:00 Älvkarleby IK - Valbo FF Röd Älvkarleby IP
2019-05-30 10:30 IK Huge Blå - Storviks IF Kastvallen
Juni
2019-06-01 10:00 Gefle IF FF Vit - Järbo IF Sörby IP
2019-06-01 10:00 Gefle IF FF Röd - Älvkarleby IK Sörby IP
2019-06-01 10:00 Valbo FF Röd - Hille IF Gul Valbo Sportcentrum
2019-06-01 10:00 Gefle IF FF Grön - Hille IF Svart Sörby IP
2019-06-01 10:00 Storviks IF - IK Huge Vit Sportcentrum
2019-06-01 10:00 Strömsbro IF Blå - Gefle IF FF Blå Testebovallen
2019-06-01 10:00 Sandvikens IF - IK Sätra Jernvallen
2019-06-01 11:00 Brynäs IF FK - Årsunda IF Måsbergets IP
2019-06-01 11:00 Skutskärs IF FK - IK Huge Röd Skutskärs IP
2019-06-01 11:00 Sandvikens AIK FK - Torsåkers IF Vallhov
2019-06-01 11:30 Valbo FF Svart - Hagaströms SK Valbo Sportcentrum
2019-06-01 12:00 Strömsbro IF Vit - Hofors AIF Testebovallen
2019-06-01 13:15 Forsbacka IK - Ockelbo IF Mariehov
2019-06-01 14:00 Strömsbro IF Orange - IK Huge Blå Testebovallen
2019-06-08 10:00 Hille IF Gul - Gefle IF FF Röd Hille IP
2019-06-08 10:00 Hille IF Svart - Valbo FF Svart Hille IP
2019-06-08 10:00 Gefle IF FF Blå - Skutskärs IF FK Sörby IP
2019-06-08 10:00 IK Sätra - Storviks IF Träffen Konstgräs
2019-06-08 10:30 IK Huge Blå - Gefle IF FF Grön Kastvallen
2019-06-08 10:30 IK Huge Röd - Strömsbro IF Vit Kastvallen
2019-06-08 11:00 Ockelbo IF - Gefle IF FF Vit Ockelbo IP
2019-06-08 11:00 Årsunda IF - Järbo IF Årsunda IP
2019-06-08 11:00 Älvkarleby IK - Forsbacka IK Älvkarleby IP
2019-06-08 11:00 Hagaströms SK - Brynäs IF FK Hagaströms IP
2019-06-08 11:00 Sandvikens AIK FK - Sandvikens IF Vallhov
2019-06-08 12:00 IK Huge Vit - Strömsbro IF Orange Kastvallen
2019-06-08 12:30 Hofors AIF - Valbo FF Röd Stålringen
2019-06-08 14:00 Torsåkers IF - Strömsbro IF Blå Torsåkers IP
2019-06-09 11:00 IK Huge Blå - Valbo FF Svart Kastvallen
2019-06-09 14:00 Valbo FF Röd - IK Huge Röd Valbo Sportcentrum
2019-06-13 18:00 Gefle IF FF Vit - Årsunda IF Sörby IP
2019-06-15 10:00 Järbo IF - Hagaströms SK Järbo IP
2019-06-15 10:00 Gefle IF FF Röd - Hofors AIF Sörby IP
2019-06-15 10:00 Strömsbro IF Orange - IK Sätra Testebovallen
2019-06-15 11:00 Brynäs IF FK - Hille IF Svart Måsbergets IP
2019-06-15 13:00 Ockelbo IF - Älvkarleby IK Ockelbo IP
2019-06-15 14:00 Strömsbro IF Vit - Gefle IF FF Blå Testebovallen
2019-06-16 11:00 Storviks IF - Sandvikens AIK FK Sportcentrum
2019-06-16 13:00 Skutskärs IF FK - Torsåkers IF Skutskärs IP
2019-06-16 15:00 Forsbacka IK - Hille IF Gul Mariehov
2019-06-17 18:00 Strömsbro IF Blå - Sandvikens IF Testebovallen
2019-06-25 18:00 Gefle IF FF Grön - IK Huge Vit Sörby IP
2019-06-29 09:45 Sandvikens IF - Skutskärs IF FK Jernvallen
2019-06-29 10:00 Gefle IF FF Blå - Valbo FF Röd Sörby IP
2019-06-29 10:00 IK Sätra - Gefle IF FF Grön Träffen Konstgräs
2019-06-29 10:00 Strömsbro IF Blå - Storviks IF Testebovallen
2019-06-29 11:00 Älvkarleby IK - Gefle IF FF Vit Älvkarleby IP
2019-06-29 11:00 Hagaströms SK - Årsunda IF Hagaströms IP
2019-06-29 11:00 Hofors AIF - Forsbacka IK Stålringen
2019-06-29 11:00 Torsåkers IF - Strömsbro IF Vit Torsåkers IP
2019-06-29 12:00 Hille IF Gul - Ockelbo IF Hille IP
2019-06-29 12:00 Hille IF Svart - Järbo IF Hille IP
2019-06-29 13:00 IK Huge Röd - Gefle IF FF Röd Kastvallen
2019-06-29 14:00 Sandvikens AIK FK - Strömsbro IF Orange Vallhov
2019-06-29 14:30 IK Huge Vit - Valbo FF Svart Kastvallen
Augusti
2019-08-10 10:00 Järbo IF - IK Huge Blå Järbo IP
2019-08-10 10:00 Gefle IF FF Röd - Gefle IF FF Blå Sörby IP
2019-08-10 10:00 Valbo FF Röd - Torsåkers IF Valbo Sportcentrum
2019-08-10 10:30 Skutskärs IF FK - Storviks IF Skutskärs IP
2019-08-10 11:00 Årsunda IF - Hille IF Svart Årsunda IP
2019-08-10 11:00 Brynäs IF FK - IK Huge Vit Måsbergets IP
2019-08-10 12:00 Älvkarleby IK - Hille IF Gul Älvkarleby IP
2019-08-10 12:00 Valbo FF Svart - IK Sätra Valbo Sportcentrum
2019-08-10 13:00 Gefle IF FF Vit - Hagaströms SK Sörby IP
2019-08-10 13:00 Ockelbo IF - Hofors AIF Ockelbo IP
2019-08-10 14:00 Strömsbro IF Orange - Strömsbro IF Blå Testebovallen
2019-08-10 16:00 Strömsbro IF Vit - Sandvikens IF Testebovallen
2019-08-11 10:00 Gefle IF FF Grön - Sandvikens AIK FK Sörby IP
2019-08-11 15:00 Forsbacka IK - IK Huge Röd Mariehov
2019-08-17 09:00 Hofors AIF - Älvkarleby IK Stålringen
2019-08-17 10:30 Sandvikens AIK FK - Valbo FF Svart Vallhov
2019-08-17 11:00 Torsåkers IF - Gefle IF FF Röd Torsåkers IP
2019-08-17 11:00 Storviks IF - Strömsbro IF Vit Sportcentrum
2019-08-17 12:30 IK Sätra - Brynäs IF FK Träffen Konstgräs
2019-08-17 13:00 IK Huge Blå - Årsunda IF Kastvallen
2019-08-17 13:00 IK Huge Röd - Ockelbo IF Kastvallen
2019-08-17 13:00 Gefle IF FF Blå - Forsbacka IK Sörby IP
2019-08-17 13:30 Skutskärs IF FK - Strömsbro IF Orange Skutskärs IP
2019-08-17 14:00 Strömsbro IF Blå - Gefle IF FF Grön Testebovallen
2019-08-17 15:00 IK Huge Vit - Järbo IF Kastvallen
2019-08-18 13:00 IK Huge Blå - Brynäs IF FK Kastvallen
2019-08-18 16:00 Hille IF Gul - Gefle IF FF Vit Hille IP
2019-08-18 17:30 Hille IF Svart - Hagaströms SK Hille IP
2019-08-20 18:30 Sandvikens IF - Valbo FF Röd Jernvallen
2019-08-24 10:00 Gefle IF FF Vit - Hille IF Svart Sörby IP
2019-08-24 10:00 Hille IF Gul - Hofors AIF Hille IP
2019-08-24 10:00 Valbo FF Röd - Storviks IF Valbo Sportcentrum
2019-08-24 10:00 Gefle IF FF Grön - Skutskärs IF FK Sörby IP
2019-08-24 11:00 Älvkarleby IK - IK Huge Röd Älvkarleby IP
2019-08-24 11:00 Järbo IF - IK Sätra Järbo IP
2019-08-24 11:00 Brynäs IF FK - Sandvikens AIK FK Måsbergets IP
2019-08-24 12:00 Valbo FF Svart - Strömsbro IF Blå Valbo Sportcentrum
2019-08-24 13:00 Hagaströms SK - IK Huge Blå Hagaströms IP
2019-08-24 13:00 Årsunda IF - IK Huge Vit Årsunda IP
2019-08-24 13:00 Ockelbo IF - Gefle IF FF Blå Ockelbo IP
2019-08-24 15:00 Forsbacka IK - Torsåkers IF Mariehov
2019-08-24 16:00 Strömsbro IF Vit - Strömsbro IF Orange Testebovallen
2019-08-25 13:00 Gefle IF FF Röd - Sandvikens IF Sörby IP
2019-08-31 09:30 Sandvikens IF - Forsbacka IK Jernvallen
2019-08-31 10:00 Gefle IF FF Blå - Älvkarleby IK Sörby IP
2019-08-31 10:00 Strömsbro IF Orange - Valbo FF Röd Testebovallen
2019-08-31 10:30 Skutskärs IF FK - Valbo FF Svart Skutskärs IP
2019-08-31 11:00 Hofors AIF - Gefle IF FF Vit Stålringen
2019-08-31 11:00 Torsåkers IF - Ockelbo IF Torsåkers IP
2019-08-31 11:00 Sandvikens AIK FK - Järbo IF Vallhov
2019-08-31 11:00 Storviks IF - Gefle IF FF Röd Sportcentrum
2019-08-31 12:00 Strömsbro IF Blå - Brynäs IF FK Testebovallen
2019-08-31 12:30 IK Sätra - Årsunda IF Träffen Konstgräs
2019-08-31 13:00 IK Huge Blå - Hille IF Svart Kastvallen
2019-08-31 13:00 IK Huge Röd - Hille IF Gul Kastvallen
2019-08-31 14:00 Strömsbro IF Vit - Gefle IF FF Grön Testebovallen
2019-08-31 15:00 IK Huge Vit - Hagaströms SK Kastvallen
September
2019-09-07 10:00 Hille IF Gul - Gefle IF FF Blå Hille IP
2019-09-07 10:00 Järbo IF - Strömsbro IF Blå Järbo IP
2019-09-07 10:00 Valbo FF Svart - Strömsbro IF Vit Valbo Sportcentrum
2019-09-07 11:00 Årsunda IF - Sandvikens AIK FK Årsunda IP
2019-09-07 11:00 Forsbacka IK - Storviks IF Mariehov
2019-09-07 11:00 Brynäs IF FK - Skutskärs IF FK Måsbergets IP
2019-09-07 11:30 Älvkarleby IK - Torsåkers IF Älvkarleby IP
2019-09-07 12:00 Hille IF Svart - IK Huge Vit Hille IP
2019-09-07 12:00 Valbo FF Röd - Gefle IF FF Grön Valbo Sportcentrum
2019-09-07 13:00 Gefle IF FF Vit - IK Huge Blå Sörby IP
2019-09-07 13:00 Hofors AIF - IK Huge Röd Stålringen
2019-09-07 13:00 Hagaströms SK - IK Sätra Hagaströms IP
2019-09-07 13:00 Ockelbo IF - Sandvikens IF Ockelbo IP
2019-09-07 13:00 Gefle IF FF Röd - Strömsbro IF Orange Sörby IP
2019-09-14 10:00 Gefle IF FF Blå - Hofors AIF Sörby IP
2019-09-14 10:00 Hille IF Svart - IK Sätra Hille IP
2019-09-14 10:00 Hagaströms SK - Sandvikens AIK FK Hagaströms IP
2019-09-14 10:00 Sandvikens IF - Älvkarleby IK Jernvallen
2019-09-14 10:00 Järbo IF - Skutskärs IF FK Järbo IP
2019-09-14 10:00 Gefle IF FF Grön - Gefle IF FF Röd Sörby IP
2019-09-14 10:00 Valbo FF Svart - IK Huge Blå Åbyvallen
2019-09-14 11:00 Årsunda IF - Strömsbro IF Blå Årsunda IP
2019-09-14 11:00 Storviks IF - Ockelbo IF Sportcentrum
2019-09-14 11:00 Brynäs IF FK - Strömsbro IF Vit Måsbergets IP
2019-09-14 11:30 Torsåkers IF - Hille IF Gul Torsåkers IP
2019-09-14 12:00 Strömsbro IF Orange - Forsbacka IK Testebovallen
2019-09-14 13:00 IK Huge Röd - Gefle IF FF Vit Kastvallen
2019-09-14 13:00 IK Huge Vit - Valbo FF Röd Kastvallen