Spelprogram - Pojkar, Div 13 Falköping

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Falköpings FK Svart Roger Ström 0733555512 Röd-svart/svarta/svarta
IFK Falköping FF Vit Thomas Karlberg 0706385039 Vit/Vit/Blå
IFK Skövde FK Vit Björn Wäring 0763171803 Blå/Blå/Blå
IFK Tidaholm Henrik Nilsson 0705174556 Vit/Blå/Blå
Kinnarp-Slutarps IF Johan Wigholm 051533602 0707421412 Vit/Blå/Vit
Skara FC Vit Niklas Ax 0704139824 Vit/Blå/Vit
Stenstorps IF Mikael Öqvist 0705503435 0705503435 Röd/Röd/Röd
Tidaholms GoIF Fredrik Andersson 0704868158 Vit/Svart/Svart
Vartofta SK Jesper Hallindemo 051532237 0703223752 Blå/Vit/Blå
Åsarp-Trädet FK Stefan Björkman 0703141463 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 17:00 Åsarp-Trädet FK - Skara FC Vit Åsarps IP
2019-05-02 18:00 Kinnarp-Slutarps IF - IFK Skövde FK Vit Tångavallen B
2019-05-05 10:00 IFK Tidaholm - Tidaholms GoIF Tidavallen C-plan
2019-05-05 11:00 Stenstorps IF - Vartofta SK Sportvallen B
2019-05-05 17:30 Falköpings FK Svart - IFK Falköping FF Vit Falevi
2019-05-09 18:00 Tidaholms GoIF - Stenstorps IF Ulvesborg C1
2019-05-09 18:00 Vartofta SK - Åsarp-Trädet FK Strömsborg C
2019-05-11 10:00 IFK Skövde FK Vit - IFK Tidaholm Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-05-12 13:00 Skara FC Vit - Falköpings FK Svart Sparbanken Arena D
2019-05-12 14:00 IFK Falköping FF Vit - Kinnarp-Slutarps IF Dotorpsplan E
2019-05-14 18:30 Åsarp-Trädet FK - Tidaholms GoIF Åsarps IP
2019-05-16 18:00 Stenstorps IF - IFK Skövde FK Vit Sportvallen B
2019-05-19 10:00 IFK Tidaholm - Kinnarp-Slutarps IF Tidavallen C-plan
2019-05-19 11:00 Skara FC Vit - IFK Falköping FF Vit Sparbanken Arena D
2019-05-19 17:30 Falköpings FK Svart - Vartofta SK Falevi
2019-05-21 18:00 Kinnarp-Slutarps IF - Stenstorps IF Tångavallen B
2019-05-21 18:30 IFK Falköping FF Vit - IFK Tidaholm Dotorpsplan E
2019-05-23 18:30 IFK Skövde FK Vit - Åsarp-Trädet FK Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-05-23 18:30 Vartofta SK - Skara FC Vit Strömsborg C
2019-05-26 16:00 Tidaholms GoIF - Falköpings FK Svart Ulvesborg C1
2019-05-28 18:00 Åsarp-Trädet FK - Kinnarp-Slutarps IF Åsarps IP
2019-05-28 18:00 Vartofta SK - IFK Falköping FF Vit Strömsborg C
2019-05-29 18:00 Falköpings FK Svart - IFK Skövde FK Vit Falevi
2019-05-30 18:00 Stenstorps IF - IFK Tidaholm Sportvallen B
Juni
2019-06-02 17:00 Skara FC Vit - Tidaholms GoIF Sparbanken Arena D
2019-06-04 18:00 Kinnarp-Slutarps IF - Falköpings FK Svart Tångavallen B
2019-06-09 10:00 IFK Tidaholm - Åsarp-Trädet FK Tidavallen C-plan
2019-06-09 10:00 IFK Skövde FK Vit - Skara FC Vit Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-06-09 16:00 Tidaholms GoIF - Vartofta SK Ulvesborg C1
2019-06-09 18:30 IFK Falköping FF Vit - Stenstorps IF Dotorpsplan E
2019-06-11 18:30 Åsarp-Trädet FK - Stenstorps IF Åsarps IP
2019-06-11 18:30 Vartofta SK - IFK Skövde FK Vit Strömsborg C
2019-06-12 18:00 Falköpings FK Svart - IFK Tidaholm Falevi
2019-06-12 18:00 Tidaholms GoIF - IFK Falköping FF Vit Ulvesborg C1
2019-06-16 13:00 Skara FC Vit - Kinnarp-Slutarps IF Sparbanken Arena D
2019-06-18 18:00 Kinnarp-Slutarps IF - Vartofta SK Tångavallen B
2019-06-20 18:00 Stenstorps IF - Falköpings FK Svart Sportvallen B
2019-06-23 10:00 IFK Tidaholm - Skara FC Vit Tidavallen C-plan
2019-06-24 18:30 Åsarp-Trädet FK - IFK Falköping FF Vit Åsarps IP
2019-06-24 18:30 IFK Skövde FK Vit - Tidaholms GoIF Lillegårdens IP, 7 mot 7
Augusti
2019-08-14 18:00 Tidaholms GoIF - Kinnarp-Slutarps IF Ulvesborg C1
2019-08-15 18:30 Vartofta SK - IFK Tidaholm Strömsborg C
2019-08-18 11:00 Skara FC Vit - Stenstorps IF Sparbanken Arena D
2019-08-18 15:00 Falköpings FK Svart - Åsarp-Trädet FK Falevi
2019-08-18 18:45 IFK Falköping FF Vit - IFK Skövde FK Vit Dotorpsplan E
2019-08-22 17:30 Vartofta SK - Stenstorps IF Strömsborg C
2019-08-24 11:30 IFK Skövde FK Vit - Kinnarp-Slutarps IF Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-08-25 11:00 Skara FC Vit - Åsarp-Trädet FK Sparbanken Arena D
2019-08-25 16:00 Tidaholms GoIF - IFK Tidaholm Ulvesborg C1
2019-08-25 18:45 IFK Falköping FF Vit - Falköpings FK Svart Dotorpsplan E
2019-08-26 17:30 Kinnarp-Slutarps IF - IFK Falköping FF Vit Tångavallen B
2019-08-28 18:00 Åsarp-Trädet FK - Vartofta SK Åsarps IP
2019-08-29 18:00 Stenstorps IF - Tidaholms GoIF Sportvallen B
September
2019-09-01 10:00 IFK Tidaholm - IFK Skövde FK Vit Tidavallen C-plan
2019-09-01 17:30 Falköpings FK Svart - Skara FC Vit Falevi
2019-09-05 17:30 Vartofta SK - Falköpings FK Svart Strömsborg C
2019-09-07 10:00 Kinnarp-Slutarps IF - IFK Tidaholm Tångavallen B
2019-09-08 10:00 IFK Skövde FK Vit - Stenstorps IF Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-08 14:15 IFK Falköping FF Vit - Skara FC Vit Dotorpsplan E
2019-09-08 16:00 Tidaholms GoIF - Åsarp-Trädet FK Ulvesborg C1
2019-09-11 18:30 Åsarp-Trädet FK - IFK Skövde FK Vit Åsarps IP
2019-09-12 18:00 Stenstorps IF - Kinnarp-Slutarps IF Sportvallen B
2019-09-15 10:00 IFK Tidaholm - IFK Falköping FF Vit Tidavallen C-plan
2019-09-15 11:00 Skara FC Vit - Vartofta SK Sparbanken Arena D
2019-09-15 15:00 Falköpings FK Svart - Tidaholms GoIF Falevi
2019-09-21 10:00 Kinnarp-Slutarps IF - Åsarp-Trädet FK Tångavallen B
2019-09-21 11:30 IFK Skövde FK Vit - Falköpings FK Svart Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-22 10:00 IFK Tidaholm - Stenstorps IF Tidavallen C-plan
2019-09-22 14:15 IFK Falköping FF Vit - Vartofta SK Dotorpsplan E
2019-09-22 16:00 Tidaholms GoIF - Skara FC Vit Ulvesborg C1