Spelprogram - F10 Gul

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alsike IF F09/10 Therese Gustafsson 0707321502 Gul/Svart/Gula svart rand
BKV Norrtälje 09/10 Lina Ekman 0708307287 Röd/Blå/Röd
Börje SK Anna Österman 018500096 0727169717 Orange/Blå/Orange
Upsala IF F08/09 Jarl Jonas Erland Strömgren 0722232722 Svart-vitrandiga/Svarta/Svarta
Örsundsbro IF F09 Fredrik Gustafsson Edquist 0736916878 röd/blå/röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 12:15 Alsike IF F09/10 - Börje SK Alsike Konstgräs
Maj
2019-05-01 11:00 BKV Norrtälje 09/10 - Börje SK Norrtälje Sportcentrum 4
2019-05-01 12:45 Upsala IF F08/09 - Örsundsbro IF F09 Ekebyvallen IP 3
2019-05-04 11:30 Börje SK - Upsala IF F08/09 Fjälliden 1
2019-05-04 17:15 Alsike IF F09/10 - BKV Norrtälje 09/10 Alsike Konstgräs
2019-05-11 12:30 Upsala IF F08/09 - BKV Norrtälje 09/10 Ekebyvallen IP 3
2019-05-12 17:00 Örsundsbro IF F09 - Alsike IF F09/10 Åvallen 1
2019-05-18 11:30 Börje SK - Örsundsbro IF F09 Fjälliden 1
2019-05-18 14:00 Alsike IF F09/10 - Upsala IF F08/09 Alsike Konstgräs
2019-05-26 16:00 Örsundsbro IF F09 - BKV Norrtälje 09/10 Åvallen 1
Juni
2019-06-02 11:00 BKV Norrtälje 09/10 - Örsundsbro IF F09 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-06-02 11:30 Börje SK - Alsike IF F09/10 Fjälliden 1
2019-06-09 12:30 Upsala IF F08/09 - Alsike IF F09/10 Ekebyvallen IP 3
2019-06-09 16:00 Örsundsbro IF F09 - Börje SK Åvallen 1
2019-06-15 11:00 BKV Norrtälje 09/10 - Upsala IF F08/09 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-06-15 15:45 Alsike IF F09/10 - Örsundsbro IF F09 Alsike Konstgräs
Augusti
2019-08-18 11:00 BKV Norrtälje 09/10 - Alsike IF F09/10 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-08-18 12:30 Upsala IF F08/09 - Börje SK Ekebyvallen IP 3
2019-08-25 11:30 Börje SK - BKV Norrtälje 09/10 Fjälliden 1
2019-08-25 16:00 Örsundsbro IF F09 - Upsala IF F08/09 Åvallen 1
September
2019-09-01 11:00 BKV Norrtälje 09/10 - Börje SK Norrtälje Sportcentrum 4
2019-09-08 10:00 Börje SK - Upsala IF F08/09 Fjälliden 1
2019-09-08 15:30 Alsike IF F09/10 - BKV Norrtälje 09/10 Alsike Konstgräs
2019-09-11 18:00 Upsala IF F08/09 - Örsundsbro IF F09 Ekebyvallen IP 3
2019-09-14 14:30 Upsala IF F08/09 - BKV Norrtälje 09/10 Ekebyvallen IP 3
2019-09-15 17:00 Örsundsbro IF F09 - Alsike IF F09/10 Åvallen 1
2019-09-22 10:00 Alsike IF F09/10 - Upsala IF F08/09 Alsike Konstgräs
2019-09-22 10:00 Börje SK - Örsundsbro IF F09 Fjälliden 1
2019-09-28 15:00 Örsundsbro IF F09 - BKV Norrtälje 09/10 Åvallen 1
2019-09-29 11:30 Börje SK - Alsike IF F09/10 Fjälliden 1