Spelprogram - P12 Röd:7

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bälinge IF P07 Svart Matts Djos 0739997171 Gul/Svart/Gul
Danmarks IF P07 Vit Johan Rydberg Röd/vit/röd/röd
Gränby FK Yaser Abu Jheisheh 0762435904 grön
Hagby IK P07 Reine Lövqvist 0706195006 röd/svart/svart
Heby/Morgongåva SK Johan Namerius 0722592728 Gul/Svart/Gul
IK Sirius FK P07S:2 Henrik Forhaug 0702852868 Blå/Svart randig/Svart/Svart
Storvreta IK P07svart Simon Kyhlén 0707434903 Blå/Vit/Blå
Unik FK P07 röd Björn Jansson röd/blå/röd
Vaksala SK Svart 1 Robert Andersson Svart/gul randiga/Svart/Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-20 09:15 Storvreta IK P07svart - IK Sirius FK P07S:2 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-04-28 10:00 IK Sirius FK P07S:2 - Danmarks IF P07 Vit Österängens IP
2019-04-28 12:00 Bälinge IF P07 Svart - Unik FK P07 röd Bälinge IP Konstgräs
Maj
2019-05-01 15:30 Hagby IK P07 - Storvreta IK P07svart Hagby IP 2
2019-05-01 15:45 Gränby FK - Vaksala SK Svart 1 Fyrisfjäderns IP 2
2019-05-03 18:30 Heby/Morgongåva SK - Unik FK P07 röd Tegelvallen Konstgräs
2019-05-04 13:30 Vaksala SK Svart 1 - Bälinge IF P07 Svart Årsta IP Konstgräs
2019-05-05 12:45 Storvreta IK P07svart - Gränby FK Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-05 16:00 Danmarks IF P07 Vit - Hagby IK P07 Danelid 5
2019-05-09 19:00 Unik FK P07 röd - Vaksala SK Svart 1 Gottsundagipen 3
2019-05-11 10:00 Bälinge IF P07 Svart - Storvreta IK P07svart Bälinge IP 4
2019-05-12 10:45 IK Sirius FK P07S:2 - Heby/Morgongåva SK Fyrisfjäderns IP 2
2019-05-12 12:00 Gränby FK - Danmarks IF P07 Vit Fyrisfjäderns IP 2
2019-05-18 10:00 Danmarks IF P07 Vit - Bälinge IF P07 Svart Danelid 5
2019-05-18 11:00 IK Sirius FK P07S:2 - Hagby IK P07 Fyrisfjäderns IP 2
2019-05-19 11:00 Heby/Morgongåva SK - Vaksala SK Svart 1 Ramsjövallen 1
2019-05-19 12:45 Storvreta IK P07svart - Unik FK P07 röd Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-23 18:45 IK Sirius FK P07S:2 - Bälinge IF P07 Svart Fyrisfjäderns IP 3
2019-05-25 10:45 Unik FK P07 röd - Danmarks IF P07 Vit Valsätra Konstgräs
2019-05-25 12:00 Vaksala SK Svart 1 - Storvreta IK P07svart Årsta IP 3
2019-05-25 12:30 Hagby IK P07 - Heby/Morgongåva SK Hagby IP 2
2019-05-30 10:00 Danmarks IF P07 Vit - Vaksala SK Svart 1 Danelid 6
2019-05-30 15:30 Heby/Morgongåva SK - Storvreta IK P07svart Tegelvallen Konstgräs
2019-05-30 18:00 Hagby IK P07 - Gränby FK Hagby IP 2
Juni
2019-06-01 12:45 Unik FK P07 röd - IK Sirius FK P07S:2 Valsätra Konstgräs
2019-06-02 11:45 Storvreta IK P07svart - Danmarks IF P07 Vit Ärentunaskolans Konstgräs
2019-06-02 12:00 Gränby FK - Heby/Morgongåva SK Fyrisfjäderns IP 2
2019-06-02 14:30 Bälinge IF P07 Svart - Hagby IK P07 Bälinge IP Konstgräs
2019-06-06 11:00 Heby/Morgongåva SK - Danmarks IF P07 Vit Ramsjövallen 1
2019-06-06 18:00 Hagby IK P07 - Unik FK P07 röd Hagby IP 2
2019-06-08 09:30 Unik FK P07 röd - Gränby FK Valsätra Konstgräs
2019-06-09 10:00 Bälinge IF P07 Svart - Heby/Morgongåva SK Bälinge IP Konstgräs
2019-06-09 16:00 IK Sirius FK P07S:2 - Vaksala SK Svart 1 Fyrisfjäderns IP 2
2019-06-11 18:30 Vaksala SK Svart 1 - Hagby IK P07 Årsta IP 3
2019-06-12 18:30 Danmarks IF P07 Vit - IK Sirius FK P07S:2 Danelid 7
2019-06-15 11:30 Vaksala SK Svart 1 - Gränby FK Årsta IP Konstgräs
2019-06-15 12:45 Unik FK P07 röd - Bälinge IF P07 Svart Valsätra Konstgräs
2019-06-16 09:45 Storvreta IK P07svart - Hagby IK P07 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-06-24 16:30 Gränby FK - IK Sirius FK P07S:2 Lötens IP Konstgräs
Augusti
2019-08-10 10:45 Unik FK P07 röd - Heby/Morgongåva SK Valsätra Konstgräs
2019-08-11 12:00 Gränby FK - Storvreta IK P07svart Fyrisfjäderns IP 2
2019-08-11 15:00 Hagby IK P07 - Danmarks IF P07 Vit Hagby IP 2
2019-08-15 18:00 Bälinge IF P07 Svart - Vaksala SK Svart 1 Bälinge IP 4
2019-08-16 16:30 Gränby FK - Bälinge IF P07 Svart Lötens IP Konstgräs
2019-08-16 18:15 Storvreta IK P07svart - Bälinge IF P07 Svart Ärentunaskolans Konstgräs
2019-08-17 09:30 Vaksala SK Svart 1 - Unik FK P07 röd Årsta IP Konstgräs
2019-08-18 16:00 Heby/Morgongåva SK - IK Sirius FK P07S:2 Tegelvallen Konstgräs
2019-08-18 16:00 Danmarks IF P07 Vit - Gränby FK Danelid 5
2019-08-24 08:45 Unik FK P07 röd - Storvreta IK P07svart Valsätra Konstgräs
2019-08-24 12:30 Vaksala SK Svart 1 - Heby/Morgongåva SK Årsta IP 3
2019-08-25 10:00 Bälinge IF P07 Svart - Danmarks IF P07 Vit Bälinge IP 4
2019-08-25 13:30 Hagby IK P07 - IK Sirius FK P07S:2 Hagby IP 2
2019-08-31 11:00 Danmarks IF P07 Vit - Unik FK P07 röd Danelid 5
September
2019-09-01 09:45 Storvreta IK P07svart - Vaksala SK Svart 1 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-09-01 11:00 Heby/Morgongåva SK - Hagby IK P07 Ramsjövallen 1
2019-09-05 18:00 IK Sirius FK P07S:2 - Gränby FK Fyrisfjäderns IP 3
2019-09-07 10:00 Vaksala SK Svart 1 - Danmarks IF P07 Vit Årsta IP Konstgräs
2019-09-08 09:45 Storvreta IK P07svart - Heby/Morgongåva SK Ärentunaskolans Konstgräs
2019-09-08 12:00 Gränby FK - Hagby IK P07 Fyrisfjäderns IP 2
2019-09-08 15:00 Bälinge IF P07 Svart - IK Sirius FK P07S:2 Bälinge IP 4
2019-09-14 10:00 Hagby IK P07 - Bälinge IF P07 Svart Hagby IP 2
2019-09-14 14:00 Danmarks IF P07 Vit - Storvreta IK P07svart Danelid 5
2019-09-15 11:00 IK Sirius FK P07S:2 - Unik FK P07 röd Fyrisfjäderns IP 2
2019-09-15 16:00 Heby/Morgongåva SK - Gränby FK Tegelvallen Konstgräs
2019-09-21 09:30 Unik FK P07 röd - Hagby IK P07 Valsätra Konstgräs
2019-09-21 10:30 Vaksala SK Svart 1 - IK Sirius FK P07S:2 Årsta IP Konstgräs
2019-09-21 12:00 Danmarks IF P07 Vit - Heby/Morgongåva SK Danelid 6
2019-09-21 16:00 Bälinge IF P07 Svart - Gränby FK Bälinge IP Konstgräs
2019-09-28 10:00 Hagby IK P07 - Vaksala SK Svart 1 Hagby IP 2
2019-09-28 10:15 IK Sirius FK P07S:2 - Storvreta IK P07svart Fyrisfjäderns IP 2
2019-09-29 12:00 Gränby FK - Unik FK P07 röd Fyrisfjäderns IP 2
2019-09-29 13:30 Heby/Morgongåva SK - Bälinge IF P07 Svart Ramsjövallen 1