Spelprogram - P12 Röd:3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gamla Upsala SK P07 Joakim Lindell 0739853279 Gula/Svarta/Gula
Gimo IF FK P07/08 Vit Anders Boström 0707475967 Vita (Herr & Dam)/Blå (Herr & Dam)/Blå (Herr & Dam)
Gräsö Norrskedika IF Örjan Östman 017331223 0702500179 Vit/Grön/Grön
IFK Uppsala 1 Haisem Ismail 0708999371 Vit/Vit/Vit
IK Sirius FK P07E:1 Petter Olofsson 0727107088 Blå/Svart randig/Svart/Svart
Olands FF P07 Sofie Eriksson 0707954474 svart /svart /svart
Storvreta IK P07:röd Simon Kyhlén 0707434903 Blå/Vit/Blå
Vaksala SK Gul 1 Åsa Bergström Svart/gul randiga/Svart/Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 08:45 Storvreta IK P07:röd - IK Sirius FK P07E:1 Ärentunaskolans Konstgräs
Maj
2019-05-01 10:00 Gimo IF FK P07/08 Vit - Storvreta IK P07:röd Gimo Konstgräs
2019-05-01 11:30 Gräsö Norrskedika IF - Gamla Upsala SK P07 Nötsveden IP 1
2019-05-04 11:00 Gamla Upsala SK P07 - Gimo IF FK P07/08 Vit Yrsa IP 4
2019-05-04 12:15 IFK Uppsala 1 - Gräsö Norrskedika IF Österängens IP
2019-05-05 11:30 IK Sirius FK P07E:1 - Olands FF P07 Kronåsen 2
2019-05-11 11:00 IK Sirius FK P07E:1 - Gamla Upsala SK P07 Kronåsen 2
2019-05-11 12:00 Gimo IF FK P07/08 Vit - IFK Uppsala 1 Idrottsgården 4
2019-05-12 10:00 Vaksala SK Gul 1 - Olands FF P07 Årsta IP 4
2019-05-12 11:00 Storvreta IK P07:röd - Gräsö Norrskedika IF Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-17 18:15 Storvreta IK P07:röd - Vaksala SK Gul 1 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-18 12:30 Vaksala SK Gul 1 - Gamla Upsala SK P07 Årsta IP 4
2019-05-19 10:00 IFK Uppsala 1 - IK Sirius FK P07E:1 Österängens IP
2019-05-19 14:00 Gräsö Norrskedika IF - Gimo IF FK P07/08 Vit Nötsveden IP 1
2019-05-25 10:00 Olands FF P07 - Storvreta IK P07:röd Korsängens IP 2
2019-05-26 13:00 IK Sirius FK P07E:1 - Gräsö Norrskedika IF Kronåsen 2
2019-05-30 10:00 Gimo IF FK P07/08 Vit - IK Sirius FK P07E:1 Gimo Konstgräs
2019-05-30 10:30 IFK Uppsala 1 - Vaksala SK Gul 1 Österängens IP
2019-05-30 12:00 Gamla Upsala SK P07 - Olands FF P07 Yrsa IP 3
Juni
2019-06-01 11:45 Storvreta IK P07:röd - Gamla Upsala SK P07 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-06-02 11:30 Vaksala SK Gul 1 - Gräsö Norrskedika IF Årsta IP 5
2019-06-03 18:30 Olands FF P07 - IFK Uppsala 1 Korsängens IP 2
2019-06-06 11:00 IFK Uppsala 1 - Storvreta IK P07:röd Österängens IP
2019-06-06 13:00 Gimo IF FK P07/08 Vit - Vaksala SK Gul 1 Gimo Konstgräs
2019-06-08 11:00 Olands FF P07 - Gimo IF FK P07/08 Vit Korsängens IP 2
2019-06-09 10:00 Vaksala SK Gul 1 - IK Sirius FK P07E:1 Årsta IP 5
2019-06-09 14:00 Gamla Upsala SK P07 - IFK Uppsala 1 Yrsa IP 4
2019-06-10 17:45 Gräsö Norrskedika IF - Olands FF P07 Norrskedika IP 2
2019-06-13 18:00 Storvreta IK P07:röd - Gimo IF FK P07/08 Vit Ärentunaskolans Konstgräs
2019-06-15 10:00 Gamla Upsala SK P07 - Gräsö Norrskedika IF Yrsa IP 4
2019-06-26 17:30 Olands FF P07 - IK Sirius FK P07E:1 Korsängens IP 2
Augusti
2019-08-10 11:00 IK Sirius FK P07E:1 - Storvreta IK P07:röd Kronåsen 2
2019-08-11 11:30 Gräsö Norrskedika IF - IFK Uppsala 1 Nötsveden IP 1
2019-08-11 12:00 Gimo IF FK P07/08 Vit - Gamla Upsala SK P07 Gimo Konstgräs
2019-08-17 11:00 Gamla Upsala SK P07 - IK Sirius FK P07E:1 Yrsa IP 3
2019-08-17 12:30 IFK Uppsala 1 - Gimo IF FK P07/08 Vit Österängens IP
2019-08-18 12:30 Olands FF P07 - Vaksala SK Gul 1 Korsängens IP 2
2019-08-24 11:00 IK Sirius FK P07E:1 - IFK Uppsala 1 Kronåsen 2
2019-08-25 10:00 Vaksala SK Gul 1 - Storvreta IK P07:röd Årsta IP Konstgräs
2019-08-25 12:00 Gimo IF FK P07/08 Vit - Gräsö Norrskedika IF Gimo Konstgräs
2019-08-31 09:45 Storvreta IK P07:röd - Olands FF P07 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-08-31 12:00 Gamla Upsala SK P07 - Vaksala SK Gul 1 Yrsa IP 4
September
2019-09-01 11:30 Gräsö Norrskedika IF - IK Sirius FK P07E:1 Nötsveden IP 1
2019-09-04 19:15 Gamla Upsala SK P07 - Storvreta IK P07:röd Yrsa IP 4
2019-09-05 18:00 Vaksala SK Gul 1 - IFK Uppsala 1 Årsta IP 3
2019-09-07 11:00 IK Sirius FK P07E:1 - Gimo IF FK P07/08 Vit Kronåsen 2
2019-09-07 11:15 Gräsö Norrskedika IF - Storvreta IK P07:röd Norrskedika IP 2
2019-09-15 11:30 Gräsö Norrskedika IF - Vaksala SK Gul 1 Nötsveden IP 1
2019-09-15 16:15 IFK Uppsala 1 - Olands FF P07 Österängens IP
2019-09-16 17:30 Olands FF P07 - Gräsö Norrskedika IF Korsängens IP 2
2019-09-21 09:45 Storvreta IK P07:röd - IFK Uppsala 1 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-09-21 11:00 IK Sirius FK P07E:1 - Vaksala SK Gul 1 Kronåsen 2
2019-09-22 12:30 Vaksala SK Gul 1 - Gimo IF FK P07/08 Vit Årsta IP Konstgräs
2019-09-22 13:00 Olands FF P07 - Gamla Upsala SK P07 Korsängens IP 2
2019-09-28 11:00 Gimo IF FK P07/08 Vit - Olands FF P07 Gimo Konstgräs
2019-09-29 17:15 IFK Uppsala 1 - Gamla Upsala SK P07 Österängens IP