Spelprogram - P12 Röd:2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Film/IFK D-Ö P07 Joakim Westerlund 0736124912 Blå/Blå/Blå
Gimo IF FK P07/08 Blå Anders Boström 0707475967 Vita (Herr & Dam)/Blå (Herr & Dam)/Blå (Herr & Dam)
Månkarbo/Ullfors IK P07 Jonas Karlsson 0705955691 grå/svart/svart
SK Iron lag 2 Joakim Ohldén 0704886519 Blå/Blå/Blå
Skyttorps IF Mie Andersson 0702397029 0702397029 Blå/Blå/Blå
Storvreta IK P07:blå Simon Kyhlén 0707434903 Blå/Vit/Blå
Strömsbergs IF P07 Malin Torstensson 0708878227 Svart/Svart/Svart
Söderfors GoIF P12 Gul Johannes Sundbom 0707164283 Orange/Svart/Svart
Tobo-Örbyhus/IK Rex P07/08 Jimmy Per Oskar Norberg 0763366679 Svart/Svart/Svart
Vattholma IF Sara Fahlén 0703359476 orange/svart/orange
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 09:30 Storvreta IK P07:blå - Söderfors GoIF P12 Gul Ärentunaskolans Konstgräs
Maj
2019-05-01 11:00 Strömsbergs IF P07 - Skyttorps IF Länsförsäkringar Arena 1
2019-05-01 12:00 Gimo IF FK P07/08 Blå - Månkarbo/Ullfors IK P07 Gimo Konstgräs
2019-05-01 16:00 Vattholma IF - Tobo-Örbyhus/IK Rex P07/08 Änglavallen 4
2019-05-03 18:15 Storvreta IK P07:blå - SK Iron lag 2 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-04 11:00 Söderfors GoIF P12 Gul - Tobo-Örbyhus/IK Rex P07/08 Bruksvallen 1
2019-05-04 11:30 SK Iron lag 2 - Film/IFK D-Ö P07 Björkvallen 1
2019-05-05 11:00 Skyttorps IF - Vattholma IF Örvallen 2
2019-05-05 11:00 Månkarbo/Ullfors IK P07 - Strömsbergs IF P07 Ringvallen 1
2019-05-05 11:30 Film/IFK D-Ö P07 - Gimo IF FK P07/08 Blå Björkparken 1
2019-05-11 11:00 Tobo-Örbyhus/IK Rex P07/08 - Skyttorps IF Ottarsborg 1
2019-05-11 12:30 Film/IFK D-Ö P07 - Strömsbergs IF P07 Centrala IP 1
2019-05-12 11:30 SK Iron lag 2 - Söderfors GoIF P12 Gul Björkvallen 1
2019-05-12 13:00 Gimo IF FK P07/08 Blå - Storvreta IK P07:blå Gimo Konstgräs
2019-05-12 18:00 Vattholma IF - Månkarbo/Ullfors IK P07 Änglavallen 1
2019-05-18 11:00 Söderfors GoIF P12 Gul - Skyttorps IF Bruksvallen 1
2019-05-18 11:30 SK Iron lag 2 - Gimo IF FK P07/08 Blå Björkvallen 1
2019-05-18 12:30 Film/IFK D-Ö P07 - Vattholma IF Centrala IP 1
2019-05-18 13:15 Storvreta IK P07:blå - Strömsbergs IF P07 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-19 11:00 Månkarbo/Ullfors IK P07 - Tobo-Örbyhus/IK Rex P07/08 Tallparken 1
2019-05-21 19:00 Gimo IF FK P07/08 Blå - Söderfors GoIF P12 Gul Idrottsgården 4
2019-05-23 18:15 Storvreta IK P07:blå - Tobo-Örbyhus/IK Rex P07/08 Skogsvallens IP 3
2019-05-25 11:00 Tobo-Örbyhus/IK Rex P07/08 - Film/IFK D-Ö P07 Ottarsborg 1
2019-05-25 11:00 Skyttorps IF - Månkarbo/Ullfors IK P07 Örvallen 2
2019-05-26 10:00 Strömsbergs IF P07 - SK Iron lag 2 Hedens IP 4
2019-05-26 18:00 Vattholma IF - Storvreta IK P07:blå Änglavallen 1
2019-05-30 11:00 Söderfors GoIF P12 Gul - Månkarbo/Ullfors IK P07 Bruksvallen 1
2019-05-30 11:30 SK Iron lag 2 - Vattholma IF Björkvallen 1
2019-05-30 12:00 Gimo IF FK P07/08 Blå - Strömsbergs IF P07 Idrottsgården 4
2019-05-30 16:00 Film/IFK D-Ö P07 - Skyttorps IF Centrala IP 1
Juni
2019-06-01 11:00 Tobo-Örbyhus/IK Rex P07/08 - SK Iron lag 2 Ottarsborg 1
2019-06-02 11:00 Skyttorps IF - Storvreta IK P07:blå Örvallen 2
2019-06-02 11:00 Månkarbo/Ullfors IK P07 - Film/IFK D-Ö P07 Ringvallen 1
2019-06-02 15:00 Strömsbergs IF P07 - Söderfors GoIF P12 Gul Hedens IP 4
2019-06-04 18:30 Vattholma IF - Söderfors GoIF P12 Gul Änglavallen 1
2019-06-05 18:30 SK Iron lag 2 - Skyttorps IF Björkvallen 1
2019-06-06 10:30 Tobo-Örbyhus/IK Rex P07/08 - Gimo IF FK P07/08 Blå Ottarsborg 1
2019-06-06 11:00 Söderfors GoIF P12 Gul - Film/IFK D-Ö P07 Bruksvallen 1
2019-06-06 11:00 Månkarbo/Ullfors IK P07 - SK Iron lag 2 Tallparken 1
2019-06-06 13:00 Strömsbergs IF P07 - Vattholma IF Hedens IP 4
2019-06-08 11:00 Tobo-Örbyhus/IK Rex P07/08 - Strömsbergs IF P07 Ottarsborg 1
2019-06-09 11:00 Skyttorps IF - Gimo IF FK P07/08 Blå Örvallen 2
2019-06-12 18:30 Film/IFK D-Ö P07 - Storvreta IK P07:blå Centrala IP 1
2019-06-15 11:00 Söderfors GoIF P12 Gul - Storvreta IK P07:blå Bruksvallen 1
2019-06-16 13:15 Storvreta IK P07:blå - Månkarbo/Ullfors IK P07 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-06-18 18:00 Skyttorps IF - Strömsbergs IF P07 Örvallen 2
2019-06-18 18:30 Tobo-Örbyhus/IK Rex P07/08 - Vattholma IF Ottarsborg 1
2019-06-19 18:30 Film/IFK D-Ö P07 - SK Iron lag 2 Centrala IP 1
2019-06-20 18:30 Månkarbo/Ullfors IK P07 - Gimo IF FK P07/08 Blå Tallparken 2
2019-06-25 18:30 Vattholma IF - Gimo IF FK P07/08 Blå Änglavallen 1
Augusti
2019-08-10 10:00 Strömsbergs IF P07 - Månkarbo/Ullfors IK P07 Hedens IP 4
2019-08-10 11:00 Tobo-Örbyhus/IK Rex P07/08 - Söderfors GoIF P12 Gul Ottarsborg 1
2019-08-11 13:00 SK Iron lag 2 - Storvreta IK P07:blå Björkvallen 1
2019-08-11 14:00 Gimo IF FK P07/08 Blå - Film/IFK D-Ö P07 Gimo Konstgräs
2019-08-13 18:30 Vattholma IF - Skyttorps IF Änglavallen 1
2019-08-17 09:45 Storvreta IK P07:blå - Gimo IF FK P07/08 Blå Ärentunaskolans Konstgräs
2019-08-17 10:00 Månkarbo/Ullfors IK P07 - Vattholma IF Tallparken 1
2019-08-17 11:00 Strömsbergs IF P07 - Film/IFK D-Ö P07 Hedens IP 4
2019-08-17 11:00 Skyttorps IF - Tobo-Örbyhus/IK Rex P07/08 Örvallen 2
2019-08-24 11:00 Tobo-Örbyhus/IK Rex P07/08 - Månkarbo/Ullfors IK P07 Ottarsborg 1
2019-08-24 11:00 Skyttorps IF - Söderfors GoIF P12 Gul Örvallen 2
2019-08-25 14:00 Gimo IF FK P07/08 Blå - SK Iron lag 2 Gimo Konstgräs
2019-08-25 16:00 Strömsbergs IF P07 - Storvreta IK P07:blå Hedens IP 1
2019-08-27 18:15 Vattholma IF - Film/IFK D-Ö P07 Änglavallen 1
2019-08-30 18:15 Storvreta IK P07:blå - Vattholma IF Ärentunaskolans Konstgräs
2019-08-31 11:00 Söderfors GoIF P12 Gul - Gimo IF FK P07/08 Blå Bruksvallen 1
2019-08-31 13:00 SK Iron lag 2 - Strömsbergs IF P07 Björkvallen 1
September
2019-09-01 11:00 Film/IFK D-Ö P07 - Tobo-Örbyhus/IK Rex P07/08 Centrala IP 1
2019-09-01 11:00 Månkarbo/Ullfors IK P07 - Skyttorps IF Tallparken 1
2019-09-04 18:00 Söderfors GoIF P12 Gul - SK Iron lag 2 Bruksvallen 1
2019-09-07 11:00 Tobo-Örbyhus/IK Rex P07/08 - Storvreta IK P07:blå Ottarsborg 1
2019-09-07 11:00 Skyttorps IF - Film/IFK D-Ö P07 Örvallen 2
2019-09-08 11:00 Månkarbo/Ullfors IK P07 - Söderfors GoIF P12 Gul Ringvallen 1
2019-09-08 15:00 Strömsbergs IF P07 - Gimo IF FK P07/08 Blå Hedens IP 4
2019-09-10 18:00 Vattholma IF - SK Iron lag 2 Änglavallen 1
2019-09-12 18:30 Gimo IF FK P07/08 Blå - Vattholma IF Gimo Konstgräs
2019-09-13 18:15 Storvreta IK P07:blå - Skyttorps IF Ärentunaskolans Konstgräs
2019-09-14 11:00 Söderfors GoIF P12 Gul - Strömsbergs IF P07 Bruksvallen 1
2019-09-14 13:00 SK Iron lag 2 - Tobo-Örbyhus/IK Rex P07/08 Björkvallen 1
2019-09-14 13:00 Film/IFK D-Ö P07 - Månkarbo/Ullfors IK P07 Centrala IP 1
2019-09-18 18:30 Gimo IF FK P07/08 Blå - Tobo-Örbyhus/IK Rex P07/08 Gimo Konstgräs
2019-09-21 11:00 Månkarbo/Ullfors IK P07 - Storvreta IK P07:blå Ringvallen 1
2019-09-21 11:00 Skyttorps IF - SK Iron lag 2 Örvallen 2
2019-09-22 12:30 Film/IFK D-Ö P07 - Söderfors GoIF P12 Gul Centrala IP 1
2019-09-22 17:00 Vattholma IF - Strömsbergs IF P07 Änglavallen 1
2019-09-26 17:30 SK Iron lag 2 - Månkarbo/Ullfors IK P07 Björkvallen 1
2019-09-27 18:15 Storvreta IK P07:blå - Film/IFK D-Ö P07 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-09-28 11:00 Söderfors GoIF P12 Gul - Vattholma IF Bruksvallen 1
2019-09-28 11:00 Strömsbergs IF P07 - Tobo-Örbyhus/IK Rex P07/08 Hedens IP 4
2019-09-28 13:00 Gimo IF FK P07/08 Blå - Skyttorps IF Gimo Konstgräs