Tabell och resultat - P15 G3

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för senaste resultat
2019-08-25 17:00 Heby/Morgongåva SK - Unik FK 2 - 2 Tegelvallen Konstgräs
2019-08-24 12:00 Fanna BK P04 Svart - Bälinge IF P04 3 - 4 Fanna IP B-plan
2019-08-20 18:15 Örsundsbro/IK Nordia - Vaksala SK Gul 8 - 0 Åvallen 1
2019-08-18 12:30 Bälinge IF P04 - Vaksala SK Gul 2 - 0 Bälinge IP Konstgräs
2019-08-18 10:00 Unik FK - Gamla Upsala SK P04 Gul 3 - 4 Valsätra Konstgräs
2019-08-14 18:30 Heby/Morgongåva SK - Örsundsbro/IK Nordia 2 - 1 Tegelvallen Konstgräs
2019-06-18 19:00 Örsundsbro/IK Nordia - Unik FK 2 - 3 Åvallen 1
2019-06-16 14:30 Heby/Morgongåva SK - Bälinge IF P04 2 - 2 Tegelvallen Konstgräs
2019-06-15 10:00 Fanna BK P04 Svart - Gamla Upsala SK P04 Gul 0 - 2 Fanna IP B-plan
2019-06-11 18:00 Vaksala SK Gul - Unik FK 3 - 8 Årsta IP 1
2019-06-09 16:00 Gamla Upsala SK P04 Gul - Heby/Morgongåva SK 3 - 4 Yrsa IP 1
2019-06-02 14:00 Gamla Upsala SK P04 Gul - Bälinge IF P04 0 - 5 Yrsa IP 1
Tabell Totalt Hemma Borta
Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Widget
Hämta widget för tabell
Heby/ Morgongåva SK 7 5 2 0 32-11 21 17 4 2 2 0 9-6 3 8 3 3 0 0 23-5 18 9
Bälinge IF P04 8 5 1 2 27-14 13 16 3 2 0 1 6-5 1 6 5 3 1 1 21-9 12 10
Unik FK 8 4 2 2 34-22 12 14 2 0 0 2 5-9 -4 0 6 4 2 0 29-13 16 14
Örsundsbro/ IK Nordia 7 4 1 2 24-13 11 13 5 3 1 1 19-10 9 10 2 1 0 1 5-3 2 3
Gamla Upsala SK P04 Gul 7 3 1 3 17-17 0 10 4 1 1 2 10-12 -2 4 3 2 0 1 7-5 2 6
Fanna BK P04 Svart 7 1 1 5 17-27 -10 4 4 1 0 3 11-18 -7 3 3 0 1 2 6-9 -3 1
Vaksala SK Gul 8 0 0 8 6-53 -47 0 4 0 0 4 4-33 -29 0 4 0 0 4 2-20 -18 0
IK Sirius FK P04S Utgått
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widget för kommande matcher
2019-08-28 18:00 Bälinge IF P04 - Örsundsbro/IK Nordia Bälinge IP 3
2019-09-01 11:00 Örsundsbro/IK Nordia - Heby/Morgongåva SK Åvallen 1
2019-09-01 14:00 Unik FK - Fanna BK P04 Svart Valsätra Konstgräs
2019-09-01 17:00 Vaksala SK Gul - Gamla Upsala SK P04 Gul Årsta IP Konstgräs
2019-09-06 19:00 Fanna BK P04 Svart - Heby/Morgongåva SK Fanna IP B-plan
2019-09-08 13:30 Unik FK - Bälinge IF P04 Valsätra Konstgräs
2019-09-08 14:30 Heby/Morgongåva SK - Vaksala SK Gul Tegelvallen Konstgräs
2019-09-08 15:00 Gamla Upsala SK P04 Gul - Örsundsbro/IK Nordia Yrsa IP 1
2019-09-14 17:00 Bälinge IF P04 - Gamla Upsala SK P04 Gul Bälinge IP Konstgräs
2019-09-15 17:00 Vaksala SK Gul - Fanna BK P04 Svart Årsta IP Konstgräs
2019-09-21 12:00 Fanna BK P04 Svart - Örsundsbro/IK Nordia Fanna IP B-plan
2019-09-22 12:00 Unik FK - Vaksala SK Gul Valsätra Konstgräs