Spelprogram - Träningsmatcher 1-domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Al Salam SK Alsalam United SK(Föreningen) Oliver grön, Svart, Oliver grön
Björkviks IF Björkviks IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
BK Sport Dam Niclas Bohm 0705508824 0705508824 Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport J BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
BK Sport U17 BK Sport(Föreningen) Gul, Svart, Gul/svart
Eskilstuna Södra FF Eskilstuna Södra FF(Föreningen) Gul/Svart, Svart, Svarta
Eskilstuna United DFF F05 Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
FC Kallfors P06 Kjell Arne Axelsson 0707486500 Vit, Marinblå, Vit
FC Kurdtuna FC Kurdtuna(Föreningen)
FC Somtuna FC Somtuna (Föreningen) Blå, Blå, Blå
FC Somtuna U19 FC Somtuna (Föreningen) Blå, Blå, Blå
Fogdö IF Fogdö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Forsby FF U Dam Forsby FF(Föreningen) Blå/vit, Svart, Vita
Gideonsbergs IF F02 Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gideonsbergs IF F05 Gideonsbergs IF(Föreningen) Ljusblå, Vit, Ljusblå
Gillberga-Lista IF Gillberga-Lista IF(Föreningen) vit, blå, blå
Gnesta FF Gnesta FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Gnesta FF Damer Gnesta FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Gnesta FF Herr Gnesta FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hammarby TFF P17 Hammarby TFF(Föreningen)
Hargs BK Dam Hargs BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hargs BK J Hargs BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hargs BK U Hargs BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Huddinge IF Huddinge IF(Föreningen) Gul med svarta detaljer, Svart, Vit
Hällbybrunns IF Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Hällbybrunns IF Dam Hällbybrunns IF(Föreningen) Vit Svart inslag, Svart, vita
Härnevi BK Dam Härnevi BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hölö-Mörkö IF P 03/04 Hölö-Mörkö IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Mariefred P02/03 IFK Mariefred(Föreningen) Blå,Vit, Blå, Blå
IFK Mariefred Veteran Johan Woldén 0737890087 Blå,Vit, Blå, Blå
IFK Nyköping Dam IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Nyköping U19 IFK Nyköping(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IK Tun IK Tun(Föreningen) Grön, Grön, Grön
IK Tun Dam U IK Tun(Föreningen) Grön, Grön, Grön
IK Viljan Strängnäs DJ IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Viljan Strängnäs U19 IK Viljan Strängnäs(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Jäders IF Dam Jäders IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Jäders IF U Jäders IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Katrineholms SK FK U19 Katrineholms SK FK(Föreningen)
Lindö FF U19 Lindö FF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Malmköpings IF U Malmköpings IF(Föreningen) Svart, Svart, Gula
Nykvarns SK U Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nykvarns SK U19 Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Nyköpings BIS F02/03 Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Näshulta GoIF Näshulta GOIF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Oxelösunds IK Oxelösunds IK(Föreningen) Gul, Blå, Gul
Oxelösunds IK U Oxelösunds IK(Föreningen) Gul, Blå, Gul
Pershagens SK Pershagens SK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Rimbo IF Dam U Rimbo IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Rönninge Salem Fotboll Veteran Rönninge Salem Fotboll(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Sala FF Dam Sala FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Skogstorps GoIF F03 Skogstorps GOIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Skogstorps GOIF J Tomas Ericsson +46700914014 Grön, Vit, Grön
Stallarholmens SK Stallarholmens SK(Föreningen) Gul/Grön, Grön, Gul
Stenkvista GoIF Stenkvista GOIF(Föreningen) Gula, Svart, Gula
Södertälje FK Junior Södertälje FK(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
Torshälla-Nyby IS Dam Torshälla-Nyby IS(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Triangelns IK J Vesa Hiltula 0727114325 Grön, Svarta, Svarta
Västerås BK 30 F17 Västerås BK 30(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Västerås IK Dam Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Åkers IF Åkers IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart/Gul
Åsunda IF Åsunda IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Ärla IF U Ärla IF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Örebro SK Ungdomsklubb Dam Örebro SK Ungdomsklubb(Föreningen) Svart, Svart, Svart och vita
Österåkers IS Österåkers IS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-03-02 13:00 163100026 IK Tun - Oxelösunds IK U 0 - 2 Rosvalla IP KG B
2019-03-02 15:00 163100001 FC Kurdtuna - Eskilstuna Södra FF 4 - 1 Ekängens IP KG
2019-03-03 13:00 163100013 IFK Nyköping Dam - Forsby FF U Dam 2 - 4 Rosvalla IP KG A
2019-03-03 15:00 163100008 BK Sport Dam - Jäders IF Dam 6 - 3 Ekängens IP KG
2019-03-03 16:30 163100014 IFK Nyköping U19 - Katrineholms SK FK U19 2 - 3 Rosvalla IP KG A
2019-03-09 15:00 163100020 IK Viljan Strängnäs DJ - Skogstorps GoIF F03 Inst. Vasavallen KG
2019-03-10 10:00 163100033 Eskilstuna United DFF F05 - Gideonsbergs IF F05 0 - 5 Årby IP, konstgräs
2019-03-10 10:30 163100015 IFK Nyköping U19 - Lindö FF U19 0 - 5 Rosvalla IP KG B
2019-03-10 16:00 163100004 FC Somtuna - Fogdö IF 1 - 1 Lagersbergs KG
2019-03-10 17:15 163100027 IK Tun - Österåkers IS 5 - 7 Rosvalla IP KG B
2019-03-17 11:00 163100010 IK Viljan Strängnäs DJ - Nyköpings BIS F02/03 1 - 1 Vasavallen KG
2019-03-17 14:00 163100029 Skogstorps GOIF J - Triangelns IK J 4 - 2 Orrlidens IP
2019-03-17 15:00 163100005 BK Sport Dam - Gnesta FF 1 - 1 Ekängens IP KG
2019-03-17 16:00 163100016 IFK Nyköping U19 - IK Tun 5 - 0 Rosvalla IP KG C
2019-03-17 18:30 163100034 Hargs BK J - Oxelösunds IK U 7 - 2 Rosvalla IP KG C
2019-03-23 14:30 163100039 Åkers IF - Nykvarns SK U 2 - 5 Hammarängen
2019-03-23 15:00 163100018 Eskilstuna Södra FF - Fogdö IF 0 - 5 Skogsängens IP KG
2019-03-24 15:00 163100012 IK Viljan Strängnäs DJ - Gideonsbergs IF F02 0 - 7 Vasavallen KG
2019-03-24 15:00 163100031 Skogstorps GOIF J - BK Sport J 0 - 4 Orrlidens IP
2019-03-24 16:00 163100017 IFK Nyköping U19 - Nykvarns SK U19 0 - 4 Rosvalla IP KG B
2019-03-24 17:00 163100022 Ärla IF U - Näshulta GoIF 1 - 1 Årby IP KG
2019-03-24 18:30 163100035 Hargs BK U - Oxelösunds IK U 3 - 1 Rosvalla IP KG B
2019-03-27 19:15 163100040 Södertälje FK Junior - Hammarby TFF P17 Brunnsängs Idrottsplats
2019-03-30 11:00 163100019 Eskilstuna Södra FF - Hällbybrunns IF 1 - 3 Skogsängens IP KG
2019-03-30 16:00 163100011 IK Viljan Strängnäs DJ - Västerås BK 30 F17 1 - 4 Vasavallen KG
2019-03-30 16:00 163100042 FC Kurdtuna - Gillberga-Lista IF 2 - 3 Torshargs IP KG
2019-03-31 13:00 163100043 BK Sport U17 - IK Viljan Strängnäs U19 1 - 3 Ekängens IP KG
2019-03-31 15:00 163100002 Gnesta FF - Huddinge IF Hagstumosse IP KG
2019-03-31 15:00 163100009 BK Sport Dam - Jäders IF Dam 7 - 0 Ekängens IP KG
2019-03-31 16:15 163100036 Hargs BK Dam - IK Tun Dam U Inst. Rosvalla IP KG B
2019-03-31 16:15 163100038 Hargs BK J - IFK Nyköping U19 1 - 3 Rosvalla IP KG C
2019-03-31 17:00 163100023 Ärla IF U - Stenkvista GoIF Inst. Årby IP KG
2019-03-31 18:15 163100028 IK Tun - Björkviks IF 2 - 3 Rosvalla IP KG C
2019-04-06 15:00 163100046 IFK Mariefred P02/03 - Hölö-Mörkö IF P 03/04 2 - 4 Hammarens IP KG
2019-04-07 13:00 163100007 BK Sport Dam - Härnevi BK Dam 0 - 2 Årby IP KG
2019-04-07 13:00 163100045 Hällbybrunns IF Dam - Forsby FF U Dam 1 - 2 Orrlidens IP
2019-04-07 13:15 163100003 IK Tun Dam U - Rimbo IF Dam U 2 - 5 Rosvalla IP KG B
2019-04-07 15:00 163100021 IK Viljan Strängnäs DJ - Västerås IK Dam Vasavallen KG
2019-04-07 15:00 163100024 Ärla IF U - Jäders IF U 2 - 2 Årby IP KG
2019-04-07 15:00 163100044 Malmköpings IF U - Åkers IF 2 - 1 Sparbanksvallen Malmahed
2019-04-07 15:00 163100047 FC Somtuna U19 - Triangelns IK J 4 - 1 Lagersbergs KG
2019-04-07 17:00 163100041 Oxelösunds IK U - IK Tun 1 - 4 Ramdalens IP KG
2019-04-13 10:30 163100037 Hargs BK Dam - Gnesta FF Damer Inst. Rosvalla IP KG C
2019-04-13 13:00 163100050 Jäders IF U - BK Sport J 2 - 1 Kungsvallen
2019-04-13 16:30 163100048 Gnesta FF Herr - Lallarnas FC 5 - 1 Hagstumosse IP KG
2019-04-14 15:00 163100049 Oxelösunds IK U - Hargs BK U Inst. Ramdalens IP KG
2019-04-14 15:00 163100051 Stallarholmens SK - Åsunda IF 8 - 2 Toresunds IP KG
2019-04-14 16:00 163100032 Torshälla-Nyby IS Dam - BK Sport Dam Inst. Torshargs IP KG
2019-04-14 17:00 163100025 Ärla IF U - Gillberga-Lista IF 1 - 3 Årby IP KG
2019-04-14 17:00 163100052 Malmköpings IF U - Eskilstuna Södra FF 3 - 2 Sparbanksvallen Malmahed
2019-08-18 16:00 163100053 Åkers IF - Eskilstuna Södra FF Bruksvallen Åker