Spelprogram - Träningsmatcher Ungdomar Vår Göteborg

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ale United (F05) Nödinge SK Fotboll(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ale United (P04) Ahlafors IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Ale United (P05) Ahlafors IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Ale United (P06) Nödinge SK Fotboll(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Alingsås IF FF (P03) Alingsås IF FF(Föreningen)
Alingsås IF FF (P04) Alingsås IF FF(Föreningen)
Alingsås KIK (F04) Alingsås Kvinnliga IK(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Alingsås KIK (F05) Alingsås Kvinnliga IK(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Angered MBIK (P04) Angered MBIK(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Angered MBIK (P05) Angered MBIK(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Askims IK (F04) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (F05) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (P04) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Askims IK (P05) Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Assyriska BK (P03) Assyriska BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Assyriska BK (P04) Assyriska BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Azalea BK (F05) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Azalea BK (F06) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Azalea BK (P03) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Azalea BK (P04) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Azalea BK (P05) Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Backatorp IF (F05) Magnus Skoglund 0768984229 Röd, Svart, Röd
Backatorp IF (P03) Backatorp IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Backatorp IF (P05) Backatorp IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Bergdalens IK (P04) Bergdalens IK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Bergsjö IF (P03) Bergsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Bergsjö IF (P04) Bergsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Bergsjön SK (P03) Bergsjön SK(Föreningen) blå, blå, blå
Bergums IF (F05) Bergums IF(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Bergums IF (F06) Bergums IF(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Bergums IF (P03) Bergums IF(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Bergums IF (P04) Bergums IF(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Bergums IF (P06) Bergums IF(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Björndammens BK (P04) Mattias Törnkvist 0702378828 Blå, Blå, Blå
Björndammens BK (P06) Björndammens BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
BK Astrio (P04) BK Astrio(Föreningen) Gul, Svarta, Gula
BK Bifrost (P05) BK Bifrost(Föreningen) Röd-vit, Vit, Röd
BK Häcken (F04) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken (P04) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken (P05) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken (P06) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
Bollebygds IF (F05) Bollebygds IF(Föreningen) Vit, blå, Vit
Bollebygds IF (P04) Bollebygds IF(Föreningen) Vit, blå, Vit
Boo FF (P04) Boo FF(Föreningen) Vinröd, Svart, Svarta
Dalen/Krokslätts FF (HJ) Dalen/Krokslätts FF(Föreningen) Gul/Blå, Blå, Gul
Dalen/Krokslätts FF (P03) Dalen/Krokslätts FF(Föreningen) Gul/Blå, Blå, Gul
Dalen/Krokslätts FF (P05) Dalen/Krokslätts FF(Föreningen) Gul/Blå, Blå, Gul
Djurgårdens IF FF (P05) Djurgårdens IF FF(Föreningen) Blårandig, Mörkblå, Ljusblå
Donsö IS (P04) Donsö IS(Föreningen) blå/vit randig, Blå, Blå
Donsö IS(P03) Anders Olsson 0708631257 blå/vit randig, Blå, Blå
Eriksbergs IF (P03) Eriksbergs IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Finlandia/Pallo AIF (P04) Finlandia/Pallo Arvesgärde IF(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Floda BoIF (F05) Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Floda BoIF (P03) Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Floda BoIF (P04) Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Floda BoIF (P05) Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Frillesås FF (P04) Frillesås FF(Föreningen) grön, vita, Gröna
Fässbergs IF (P03) Fässbergs IF(Föreningen) Lila, Vit, Lila
Fässbergs IF (P05) Fässbergs IF(Föreningen) Lila, Vit, Lila
GAIS (P03) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
GAIS (P04) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
GAIS (P05) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
Gerdskens BK (P04) Gerdskens BK(Föreningen) Gul, Svart, Gul (A-Lag) Svarta
Groheds IF /Ljungskile SK Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Groheds IF/Ljungskile SK (P03) Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Guldhedens IK (P05) Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, vit
Gunnilse IS (P03) Kujtim Ajra 0704875662 Röd/vit, Blå, Röda
Gunnilse IS (P04) Vincent Algera 0703871787 Röd/vit, Blå, Röda
Gunnilse IS (P06) Mellat Abosh 0736642127 Röd/vit, Blå, Röda
Götaholms BK (P04) Götaholms BK(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Götaholms BK (P05) Götaholms BK(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Halmstads BK (P05) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Halmstads BK (P06) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Halvorstorps IS (P03) Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Halvorstorps IS (P04) Halvorstorps IS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hermansby IF (F04) Hermansby IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hermansby IF (P03) Hermansby IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Hermansby IF (P04) Hermansby IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Herrestads AIF (F04) Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Herrestads AIF (P04) Herrestads AIF(Föreningen) Vit/svart randig, svart, svart
Hisingsbacka FC (P03) Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hisingsbacka FC (P04) Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hisingsbacka FC (P06) Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Holmalunds IF (P03) Holmalunds IF Alingsås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Hovås Billdal IF (F03) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (F04) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (F05) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (F06) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (P03) Peter Salsjö 0709906517 vit/vit/vit
Hovås Billdal IF (P04) Sebastian Myrin 0739024680 vit/vit/vit
Hovås Billdal IF (P05) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Hovås Billdal IF (P06) Martin Svedstam 0705760332 vit/vit/vit
Hönö IS (P04) Hönö IS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Hönö IS/Björkö IF (F04) Hönö IS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IF Brommapojkarna (P03) IF Brommapojkarna(Föreningen) Röd/Svart, Svarta, Svarta
IF Böljan (F04) IF Böljan Falkenberg(Föreningen) blå, Blå, Vit
IF Elfsborg (P04) IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Elfsborg (P05) IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Mölndal Fotboll (F04) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Mölndal Fotboll (F05) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Mölndal Fotboll (P03) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Mölndal Fotboll (P04) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Mölndal Fotboll (P05) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Warta (F05) IF Warta(Föreningen) Svart, Vit, Vit
IF Warta (P03) IF Warta(Föreningen) Svart, Vit, Vit
IF Warta (P04) IF Warta(Föreningen) Svart, Vit, Vit
IF Warta (P05) IF Warta(Föreningen) Svart, Vit, Vit
IF Väster (F05) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IF Väster (P04) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IF Väster (P05) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IFK Göteborg (F04) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (F05) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (F06) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P03) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P04) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P05) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (P06) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Hindås (P04) IFK Hindås(Föreningen) vit, Blå, Blå
IFK Norrköping FK (P04) IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Norrköping FK (P05) IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Trollhättan (P05) IFK Trollhättan(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
IFK Värnamo (P04) Jasmin Bukaric 0707217822 Vit, Blå, Blå
IFK Örby (F04) IFK Örby(Föreningen) Blå/Vit, blå, Blå
IK Kongahälla (P04) IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Kongahälla (P05) Daniel Solving 0739024552 Röd, Vit, Röd
IK Tord (P04) IK Tord(Föreningen) Lila, Vit, Vit
IK Zenith (F04) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
IK Zenith (F05) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
IK Zenith (P03) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
IK Zenith (P04) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
IK Zenith (P05) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
Jitex Mölndal BK (F04) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jitex Mölndal BK (F05) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jonsereds IF (F04) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Jonsereds IF (P03) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Jonsereds IF (P04) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Jonsereds IF (P05) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Kareby IS / Kode IF (P04) Kareby IS(Föreningen) Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Kareby IS/IK Kongahälla IK (P03) Ulrik Gustafsson 0707909153 Röd/Blå/Röd
KF Velebit (P03) KF Velebit(Föreningen) Vit, Blå, Blå
KF Velebit (P05) KF Velebit(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Kinna IF (P05) Kinna IF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Kode IF (F04) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kode IF (F05) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kode IF (P03) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kode IF (P05) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kode IF/Kareby IS (P04) Johan Sundelius 0708420618 Svart/Svart/Svart
Kristianstad United FS (P04) Kristianstad United FS(Föreningen) Röd, Marinblå, Marinblå
Kullavik IF (P03) Kullavik IF(Föreningen) Blå/Gul, Blå, Gul
Kullavik IF (P04) Jan Pettersson 0738501110 0738501110 Blå/Gul, Blå, Gul
Kullavik IF (P05) Kullavik IF(Föreningen) Blå/Gul, Blå, Gul
Kungsbacka IF (P05) Kungsbacka IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Kungsladugårds BK (P05) Kungsladugårds BK(Föreningen) Vinröd, Vita, Vita
Kungälvs FF (F03) Kungälvs FF(Föreningen) Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Kungälvs FF (F04) Kungälvs FF(Föreningen) Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Kungälvs FF (F05) Kungälvs FF(Föreningen) Grön/vit (Celtic), Vit, Vit
Kållered SK (F04) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kållered SK (F05) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kållered SK (P03) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kållered SK (P05) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kärra KIF (F05) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Kärra KIF (P03) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Kärra KIF (P04) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Kärra KIF (P05) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Kärra KIF (P06) Kärra KIF(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Landvetter IF 2003 (F04) Landvetter IF 2003(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Landvetter IF 2003 (F05) Landvetter IF 2003(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Landvetter IS (P04) Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Landvetter IS (P05) Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Lekstorps IF (P04) Lekstorps IF(Föreningen) Grön eller Vit, Vit eller grön, Grön
Lekstorps IF (P05) Lekstorps IF(Föreningen) Grön eller Vit, Vit eller grön, Grön
Lerums IS (F03) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (F04) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (F05) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (P03) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (P04) Pontus Frygner 0734142555 lila, vit, lila
Lerums IS (P05) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lindome GIF (F05) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lindome GIF (P03) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lindome GIF (P04) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lindome GIF (P05) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lundby IF (P05) Lundby IF(Föreningen) Grön, vit, gröna
Lunden Överås BK (P05) Lunden Överås BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Masthuggets BK (P04) Masthuggets BK(Föreningen) Röd, Blå, Röda/blå
Mossens BK( P04) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Munkedals IF (F05) Munkedals IF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Mölnlycke IF (F04) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (F05) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (P03) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (P04) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (P05) Samuel Fröjmark Gul, Svart, Gul
Mölnlycke-Sjövalla IS FK (P 04) Mölnlycke-Sjövalla IS FK(Föreningen) Svart/Vit, Svart, Vit
Nol IK (P04) Nol IK(Föreningen) Blå, Vita, blå/vita
Nol IK (P05) Nol IK(Föreningen) Blå, Vita, blå/vita
Norrby IF (P03) Jerry Andersson 0709667378 Blå, Vit, Blå
Norrby IF (P04) Gytis Gelgota 0736286065 Blå, Vit, Blå
Näsets SK (P03) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Näsets SK (P04) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Näsets SK (P05) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Onsala BK (F03) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Onsala BK (P03) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Onsala BK (P04) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Onsala BK (P05) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Qviding FIF (F05) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (P03) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (P04) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (P05) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Romelanda UF (P05) Thomas Karlsson 0707260616 0707260616 Gul, Svart, Gul/Svarta
Sandarna BK (F05) Sandarna BK(Föreningen) Svart/Röd randig, svarta, röda
Sjuntorps IF (P04) Sjuntorps IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Sjömarkens IF (F06) Sjömarkens IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Sjömarkens IF/ Sandareds IF (F04) Sjömarkens IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Skoftebyns IF (P03) Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Slottsskogen/Godhem IF (D6H) Slottsskogen/Godhem IF(Föreningen) VIT, VIT, VIT
Solväders FC (P06) Solväders FC(Föreningen) Vit/röd, Röd, Vit
Solängens BK (P03) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Solängens BK (P04) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Solängens BK (P05) Solängens BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Stenkullen GoIK (F04) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenkullen GoIK (F06) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenkullen GoIK (P04) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenkullen GoIK (P05) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenungsunds IF (F04) Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF (F05) Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF (P03) Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Särö IK (P05) Särö IK(Föreningen) grön, vita, vita
Sätila SK/Hus FF (P03) Sätila SK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Sävedalens IF (F04) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (F05) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (P03) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (P04) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (P05) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (P06) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Södra Skärgården IK (P05) Donsö IS(Föreningen) blå/vit randig, Blå, Blå
Torp GOIF (F05) Torp GOIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Torslanda IK (P03) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (P04) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (P05) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Trollhättans BoIS (P04) Trollhättans BoIS(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Trollhättans FK (P04) Trollhättans FK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Tölö IF (F04) Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Tölö IF (F05) Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Tölö IF (P03) Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Tölö IF (P04) Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Tölö IF (P05) Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Tölö IF (P06) Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Utbynäs SK (F04) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK (P04) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK (P05) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK (P06) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Vallens IF (F04) Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vallens IF (F05) Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Vallens IF (P04) Vallens IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Varbergs BoIS FC (P04) Varbergs BoIS FC(Föreningen) grönsvartrandig, svart, svarta
Västra Frölunda IF (P04) Västra Frölunda IF(Föreningen) Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Västra Frölunda IF (P05) Västra Frölunda IF(Föreningen) Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Ytterby IS (F03) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (F04) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (F05) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (P04) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (P05) Martin Eenfeldt 0722181404 Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (P06) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Älvsborg FF (F03) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (F04) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (F05) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (F06) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (P03) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (P04) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (P05) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvängens IK (F04) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Älvängens IK (F05) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Älvängens IK (P03) Johan Börjesson 0704564837 Vit, Blå, Blå
Älvängens IK (P04) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Ängelholms FF (P04) Ängelholms FF(Föreningen) Svart, Blåa, Gul
Öckerö IF (F04) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Öckerö IF (P04) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Öckerö IF (P05) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Öjersjö IF (F05) Öjersjö IF(Föreningen) Vit, Blå, Blåa
Örgryte IS FF (F03/04) Örgryte IS FF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Örgryte IS FF (P03) Örgryte IS FF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Örgryte IS FF (P04) Örgryte IS FF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Örgryte IS FF (P05) Örgryte IS FF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Örgryte IS FF (P06) Örgryte IS FF(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Ösets BK (P04) Ösets BK(Föreningen) gul, svart, gul
Ösets BK (P05) Ösets BK(Föreningen) gul, svart, gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-01-07 13:00 BK Häcken (F04) - IK Zenith (F04) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-01-24 20:00 Qviding FIF (P04) - Älvsborg FF (P04) Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-01-25 18:45 IF Väster (P05) - FA Göteborg (P05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-01-29 20:15 Hovås Billdal IF (P03) - Qviding FIF (P03) Ruddalen 1 Konstgräs
2019-02-02 12:30 Ale United (P04) - Alingsås IF FF (P04) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-02-02 13:00 Kållered SK (P03) - GAIS (P03) Kållered Sportcenter 1
2019-02-02 14:00 Ale United (P04) - BK Häcken (P04) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-02-02 14:15 Qviding FIF (P03) - Skoftebyns IF (P03) Valhalla 1 Konstgräs
2019-02-02 16:00 IFK Göteborg (P06) - Bekkelaget SK Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-02 18:40 Store Bergan (P03) - Hovås Billdal IF (P03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-02 20:00 Store Bergan (P03) - Hovås Billdal IF (P03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-03 11:00 IFK Göteborg (P03) - IF Brommapojkarna (P03) Kviberg 5 konstgräs
2019-02-03 12:00 IK Zenith (P03) - Torslanda IK (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-02-03 13:15 (Inst.) Hovås Billdal IF (P03) - Tölö IF (P03) Hovås Billdal Arena 1
2019-02-03 13:30 (Inst.) IF Mölndal Fotboll (P04) - IK Zenith (P04) Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-02-03 14:00 IK Zenith (P03) - Älvsborg FF (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-02-03 14:15 (Inst.) Västra Frölunda IF (P04) - Mölnlycke IF (P04) Välens Nya konstgräs
2019-02-03 16:00 Kållered SK (F04) - Stenkullen GoIK (F04) Kållered Sportcenter 1
2019-02-07 20:00 Qviding FIF (P04) - Älvsborg FF (P04) Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-02-09 11:00 IF Väster (P05) - Kungsbacka IF (P05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-02-09 14:30 Sävedalens IF (P05) - Lunden Överås BK (P05) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-02-10 14:30 BK Häcken (P04) - Utbynäs SK (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2019-02-10 15:00 Hisingsbacka FC (P03) - Torslanda IK (P03) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-02-10 16:30 (Inst.) BK Häcken (P04) - Utbynäs SK (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2019-02-10 17:00 GAIS (P04) - Björndammens BK (P04) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-02-15 12:00 BK Häcken (P05) - IF Elfsborg (P05) Slättadamm 3 konstgräs
2019-02-15 12:00 BK Häcken (P05) - IF Elfsborg (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2019-02-15 13:30 BK Häcken (P05) - IF Elfsborg (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2019-02-15 18:45 IF Väster (P05) - Torslanda IK (P05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-02-16 11:30 IF Väster (P05) - IK Kongahälla (P05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-02-16 12:00 Kärra KIF (P05) - IF Warta (P05) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-02-17 11:30 Älvängens IK (P04) - Groheds IF /Ljungskile SK Älvevi 2 Konstgräs
2019-02-17 12:00 Assyriska BK (P03) - Gunnilse IS (P03) Välens Nya konstgräs
2019-02-17 16:45 Örgryte IS FF (P03) - Lilleström SK (P03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-17 18:30 Örgryte IS FF (P06) - Lilleström SK (P06) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-17 20:00 Örgryte IS FF (P04) - Lilleström SK (P04) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-18 17:30 IFK Göteborg (P06) - Lilleström SK (P06) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-18 19:00 IFK Göteborg (P05) - Lilleström SK (P05) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-18 20:45 Qviding FIF (P03) - Lilleström SK (P03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-19 20:00 Qviding FIF (P04) - Västra Frölunda IF (P04) Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-02-20 20:15 (Inst.) Näsets SK (P04) - IF Väster (P04) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-02-21 19:00 Ale United (P04) - Nol IK (P04) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-02-22 18:30 Götaholms BK (P05) - Qviding FIF (P05) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-02-22 18:45 IF Väster (F05) - IFK Göteborg (F05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-02-23 09:30 Jitex Mölndal BK (F05) - Tölö IF (F05) Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-02-23 10:00 Kållered SK (P03) - Torslanda IK (P03) Kållered Sportcenter 1
2019-02-23 10:30 Stenkullen GoIK (P05) - IF Mölndal Fotboll (P05) Stenkullens IP 2 KG
2019-02-23 10:30 Landvetter IS (P05) - Hovås Billdal IF (P05) Landvetter IP A-plan
2019-02-23 11:30 IF Väster (P05) - Onsala BK (P05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-02-23 12:00 Torslanda IK (P03) - Jonsereds IF (P03) Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-02-23 12:30 Älvsborg FF (P05) - Torslanda IK (P05) Hagenplan
2019-02-23 13:00 Örgryte IS FF (P05) - Kinna IF (P05) Hammarviken Arena
2019-02-23 14:00 Angered MBIK (P04) - Jonsereds IF (P04) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-02-23 14:00 Qviding FIF (P04) - Hovås Billdal IF (P04) Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-02-23 14:00 Älvsborg FF (P05) - Torslanda IK (P05) Hagenplan
2019-02-23 14:30 Lerums IS (P03) - Hovås Billdal IF (P03) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-02-23 15:30 Kållered SK (P03) - Alingsås IF FF (P03) Kållered Sportcenter 1
2019-02-23 16:00 Qviding FIF (P04) - Hovås Billdal IF (P04) Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-02-23 17:00 Örgryte IS FF (F03/04) - Älvsborg FF (F03) Hammarviken Arena
2019-02-24 09:00 Älvsborg FF (P04) - Askims IK (P04) Påvelund 1 Konstgräs
2019-02-24 12:00 Hisingsbacka FC (P03) - IK Zenith (P03) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-02-24 12:00 Assyriska BK (P03) - Älvsborg FF (P03) Välens Nya konstgräs
2019-02-24 12:15 Torslanda IK (P04) - Bergdalens IK (P04) Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-02-24 12:20 Qviding FIF (P05) - Mölnlycke IF (P05) Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-02-24 13:30 Donsö IS (P04) - Solängens BK (P04) Donsövallen
2019-02-24 13:30 Sävedalens IF (P05) - IK Kongahälla (P05) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-02-24 14:00 BK Häcken (P04) - IFK Värnamo (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2019-02-24 14:00 Mölnlycke IF (P04) - IF Mölndal Fotboll (P04) Djupedalsplan A Konstgräs
2019-02-24 14:00 Örgryte IS FF (P04) - Norrby IF (P04) Hammarviken Arena
2019-02-24 14:15 Västra Frölunda IF (P04) - Bollebygds IF (P04) Välens Nya konstgräs
2019-02-24 15:00 Hisingsbacka FC (P04) - Finlandia/Pallo AIF (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-02-24 15:00 Kållered SK (F04) - Tölö IF (F04) Kållered Sportcenter 1
2019-02-24 15:00 Kode IF (F05) - Kungälvs FF (F05) Kode IP 3 Konstgräs
2019-02-24 15:00 Bergsjö IF (P04) - Björndammens BK (P04) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-02-24 16:00 BK Häcken (P04) - IFK Värnamo (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2019-02-24 16:00 Örgryte IS FF (P05) - IK Zenith (P05) Hammarviken Arena
2019-02-24 16:15 Näsets SK (P04) - Dalen/Krokslätts FF (HJ) Ruddalen 2 Konstgräs
2019-02-24 17:00 GAIS (P05) - Hovås Billdal IF (P05) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-02-24 18:30 Älvsborg FF (P05) - Södra Skärgården IK (P05) Hagenplan
2019-03-01 17:30 Assyriska BK (P04) - IK Kongahälla (P04) Garminvallen konstgräs
2019-03-01 18:30 Landvetter IS (P04) - Bollebygds IF (P04) Landvetter IP A-plan
2019-03-01 18:30 Jitex Mölndal BK (F05) - IF Mölndal Fotboll (F04) Frejaplan 1 K.Gräs
2019-03-02 11:00 Örgryte IS FF (P04) - Hovås Billdal IF (P04) Hammarviken Arena
2019-03-02 11:00 Hönö IS (P04) - Vallens IF (P04) Hönö Arena 1
2019-03-02 11:00 Jitex Mölndal BK (F05) - Herrestads AIF (F04) Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-03-02 11:45 Ytterby IS (F05) - Munkedals IF (F05) Ytterns IP 3 konstgräs
2019-03-02 12:00 Solängens BK (P04) - Gerdskens BK (P04) Eklandavallen Konstgräs 1
2019-03-02 12:00 Björndammens BK (P04) - Kode IF/Kareby IS (P04) Furulundsplan 1 Konstgräs
2019-03-02 12:00 Jonsereds IF (P04) - Älvsborg FF (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-03-02 12:15 Kärra KIF (P03) - IF Warta (P03) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-03-02 13:00 Kållered SK (P03) - Gunnilse IS (P03) Kållered Sportcenter 1
2019-03-02 13:00 Azalea BK (P05) - Guldhedens IK (P05) Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-02 13:15 Landvetter IS (P05) - Lindome GIF (P05) Landvetter IP B-plan
2019-03-02 14:00 Angered MBIK (P04) - Qviding FIF (P05) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-03-02 14:00 Askims IK (F04) - Kungälvs FF (F04) Kobbegården Övre
2019-03-02 14:00 Lerums IS (P03) - Torslanda IK (P03) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-02 14:15 Torslanda IK (P04) - BK Häcken (P04) Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-02 14:30 BK Häcken (P05) - GAIS (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-02 15:00 (Uppskj.) Bergsjö IF (P04) - Nol IK (P04) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-03-02 15:15 Hovås Billdal IF (P04) - IK Zenith (P04) Hovås Billdal Arena 1
2019-03-02 16:00 Qviding FIF (P04) - IF Mölndal Fotboll (P04) Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-03-02 16:15 Hovås Billdal IF (P03) - Älvängens IK (P03) Ruddalen 1 Konstgräs
2019-03-02 16:20 BK Häcken (P05) - Västra Frölunda IF (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-03 10:00 Götaholms BK (P04) - Mossens BK( P04) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-03 10:00 BK Häcken (P06) - Örgryte IS FF (P06) Slättadamm 21 konstgräs
2019-03-03 10:00 BK Häcken (P06) - Örgryte IS FF (P06) Slättadamm 22 konstgräs
2019-03-03 10:15 Hovås Billdal IF (P03) - IF Mölndal Fotboll (P03) Kobbegården 1 Konstgräs
2019-03-03 11:00 Ale United (F05) - Kungälvs FF (F05) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-03 11:00 Älvsborg FF (F04) - Utbynäs SK (F04) Hagenplan
2019-03-03 12:00 Hisingsbacka FC (P03) - Backatorp IF (P03) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-03-03 12:00 Lerums IS (F04) - Stenkullen GoIK (F04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-03 12:00 Torslanda IK (P03) - Kode IF (P03) Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-03 12:00 Jonsereds IF (P05) - Onsala BK (P05) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-03-03 12:30 Älvsborg FF (F06) - IFK Göteborg (F06) Hagenplan
2019-03-03 13:30 (Inst.) Donsö IS(P03) - Backatorp IF (P03) Donsövallen
2019-03-03 14:00 Angered MBIK (P04) - Torslanda IK (P04) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-03-03 14:00 Kareby IS/IK Kongahälla IK (P03) - Halvorstorps IS (P03) Kareby Hed
2019-03-03 14:00 Mölnlycke IF (P04) - Bergums IF (P04) Djupedalsplan A Konstgräs
2019-03-03 14:00 Utbynäs SK (P04) - Stenkullen GoIK (P04) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-03-03 14:15 Västra Frölunda IF (P04) - Lerums IS (P04) Välens Nya konstgräs
2019-03-03 14:30 Solängens BK (P05) - Mölnlycke IF (P05) Eklandavallen Konstgräs 1
2019-03-03 14:40 (Inst.) KF Velebit (P03) - Mölnlycke IF (P03) Backavallen 1 Konstgräs
2019-03-03 15:00 Hisingsbacka FC (P04) - Azalea BK (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-03-03 15:00 Ale United (P04) - Gunnilse IS (P04) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-03 15:00 Kållered SK (F04) - Stenungsunds IF (F04) Kållered Sportcenter 1
2019-03-03 15:30 Örgryte IS FF (P05) - IF Elfsborg (P05) Hammarviken Arena
2019-03-03 16:00 Öckerö IF (P04) - IK Zenith (P04) Prästängen 1 Konstgräs
2019-03-03 16:30 Örgryte IS FF (P05) - IF Elfsborg (P05) Hammarviken Arena
2019-03-03 18:30 Lindome GIF (P04) - Kullavik IF (P04) Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-04 19:00 Assyriska BK (P03) - Gunnilse IS (P03) Välens Nya konstgräs
2019-03-08 18:30 Götaholms BK (P04) - Trollhättans FK (P04) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-08 18:30 Floda BoIF (P03) - Donsö IS(P03) Flodala IP 3 KG
2019-03-08 19:00 Västra Frölunda IF (P05) - IFK Trollhättan (P05) Välens Nya konstgräs
2019-03-09 10:00 Stenkullen GoIK (P05) - Tölö IF (P05) Stenkullens IP 2 KG
2019-03-09 10:30 Örgryte IS FF (P04) - Lerums IS (P04) Hammarviken Arena
2019-03-09 11:00 Solängens BK (P04) - Utbynäs SK (P04) Förbovallen 1
2019-03-09 11:00 Ale United (P06) - IFK Göteborg (P06) Sjövallen träningsplan
2019-03-09 11:00 Jitex Mölndal BK (F05) - Älvsborg FF (F05) Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-03-09 11:30 Kärra KIF (P04) - Hisingsbacka FC (P04) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-03-09 11:30 Sävedalens IF (F05) - Bollebygds IF (F05) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-09 12:30 IFK Göteborg (P05) - Djurgårdens IF FF (P05) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-09 13:00 Azalea BK (P05) - Lunden Överås BK (P05) Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-09 13:00 Ale United (P04) - Nol IK (P04) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-09 13:00 IF Väster (P05) - Hovås Billdal IF (P05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-09 14:00 BK Häcken (F04) - Utbynäs SK (F04) Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-09 14:00 Lindome GIF (P03) - Sävedalens IF (P03) Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-09 14:00 (Inst.) Lindome GIF (F05) - Azalea BK (F05) Lindevi IP 3 Konstgräs
2019-03-09 14:15 Gunnilse IS (P03) - Fässbergs IF (P03) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-03-09 15:00 Älvsborg FF (F04) - Hovås Billdal IF (F04) Påvelund 1 Konstgräs
2019-03-09 15:00 Ale United (P05) - Sävedalens IF (P05) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-09 15:00 Bergums IF (P04) - IF Mölndal Fotboll (P04) Bergumsvallen Konstgräs
2019-03-09 15:30 Kållered SK (P03) - Älvsborg FF (P03) Kållered Sportcenter 1
2019-03-09 15:30 (Inst.) Lerums IS (F04) - Alingsås KIK (F04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-09 15:30 BK Häcken (P05) - Djurgårdens IF FF (P05) Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-03-09 16:00 Jitex Mölndal BK (F04) - Fjellhamar FK (F04) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-09 16:00 Näsets SK (P05) - Qviding FIF (P05) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-03-09 16:15 Västra Frölunda IF (P04) - Ytterby IS (P04) Välens Nya konstgräs
2019-03-09 16:15 Sävedalens IF (F04) - Ytterby IS (F04) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-09 16:30 Stenkullen GoIK (F04) - Tölö IF (F04) Stenkullens IP 2 KG
2019-03-09 17:30 Jitex Mölndal BK (F04) - Fjellhamar FK (F04) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-09 18:45 Fjellhamar FK (P03) - Hovås Billdal IF (P03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-09 20:10 Fjellhamar FK (P03) - Kullavik IF (P03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-10 09:00 Älvsborg FF (P05) - Kungsladugårds BK (P05) Hagenplan
2019-03-10 09:30 Sävedalens IF (F04) - IFK Göteborg (F04) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-10 10:00 Götaholms BK (P04) - IK Zenith (P04) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-10 11:00 Älvsborg FF (P05) - Kungsladugårds BK (P05) Påvelund 1 Konstgräs
2019-03-10 12:00 Älvsborg FF (P04) - Björndammens BK (P04) Furulundsplan 1 Konstgräs
2019-03-10 12:00 Mölnlycke IF (P05) - Floda BoIF (P05) Djupedalsplan A Konstgräs
2019-03-10 12:00 Kode IF (F05) - Stenungsunds IF (F05) Kode IP 3 Konstgräs
2019-03-10 12:00 Lekstorps IF (P04) - Stenkullen GoIK (P04) LP Idrottsplats 1
2019-03-10 12:00 Lindome GIF (P05) - Tölö IF (P05) Lindevi IP 3 Konstgräs
2019-03-10 12:00 Jonsereds IF (P05) - IF Väster (P05) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-03-10 12:00 Assyriska BK (P03) - Solängens BK (P03) Välens Nya konstgräs
2019-03-10 12:00 Bergsjö IF (P04) - Näsets SK (P04) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-03-10 12:00 GAIS (P04) - Hisingsbacka FC (P04) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-03-10 12:30 Landvetter IS (P04) - IF Väster (P04) Landvetter IP A-plan
2019-03-10 12:30 Mossens BK( P04) - Azalea BK (P04) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-03-10 12:40 (Inst.) KF Velebit (P03) - Kärra KIF (P03) Backavallen 1 Konstgräs
2019-03-10 13:00 FK Lyn (P04) - Örgryte IS FF (P04) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-10 13:15 Hovås Billdal IF (P03) - Torslanda IK (P03) Hovås Billdal Arena 1
2019-03-10 13:30 (Inst.) Donsö IS(P03) - Kullavik IF (P03) Donsövallen
2019-03-10 13:30 Askims IK (F04) - Sjömarkens IF/ Sandareds IF (F04) Kobbegården Övre
2019-03-10 13:30 Kärra KIF (P03) - Stenungsunds IF (P03) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-03-10 14:00 Lerums IS (P03) - IK Zenith (P03) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-10 14:00 Mölnlycke IF (P04) - Solängens BK (P04) Eklandavallen Konstgräs 1
2019-03-10 14:00 Utbynäs SK (P04) - Sävedalens IF (P04) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-03-10 14:00 Torslanda IK (P03) - Hovås Billdal IF (P03) Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-10 14:00 BK Häcken (P04) - IK Tord (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-10 14:00 Solväders FC (P06) - Gunnilse IS (P06) Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-03-10 15:00 Älvängens IK (P03) - Kareby IS/IK Kongahälla IK (P03) Älvevi 2 Konstgräs
2019-03-10 15:00 Ale United (P04) - Vallens IF (P04) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-03-10 15:00 IF Warta (P03) - Sävedalens IF (P03) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-03-10 15:15 Hovås Billdal IF (P04) - Varbergs BoIS FC (P04) Hovås Billdal Arena 1
2019-03-10 16:00 Ösets BK (P04) - Kareby IS / Kode IF (P04) Gröna Vallen 1
2019-03-10 16:00 BK Häcken (P04) - IK Tord (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-10 16:00 Utbynäs SK (F04) - Mölnlycke IF (F04) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-03-10 16:00 Örgryte IS FF (P05) - BK Häcken (P05) Hammarviken Arena
2019-03-10 17:00 IF Mölndal Fotboll (P03) - Azalea BK (P03) Frejaplan 1 K.Gräs
2019-03-10 17:30 Solängens BK (P05) - IK Zenith (P05) Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-03-12 18:30 BK Bifrost (P05) - Södra Skärgården IK (P05) Bifrostplan
2019-03-12 20:00 Kode IF (F04) - Vallens IF (F04) Lunnevi IP Konstgräs
2019-03-12 20:15 IK Zenith (P03) - Älvsborg FF (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-14 20:00 Lerums IS (P03) - Älvsborg FF (P03) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-15 18:30 Kareby IS/IK Kongahälla IK (P03) - Mölnlycke IF (P03) Kareby Hed
2019-03-15 18:30 Götaholms BK (P04) - Azalea BK (P04) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-15 18:30 Öjersjö IF (F05) - IF Mölndal Fotboll (F05) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2019-03-15 18:45 IF Väster (F05) - Sävedalens IF (F05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-15 18:45 Lerums IS (P04) - Bollebygds IF (P04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-15 19:00 Vålerenga IF (F06) - Hovås Billdal IF (F06) Prioritet Serneke Arena 11
2019-03-15 19:00 Vålerenga IF (P06) - Sävedalens IF (P06) Prioritet Serneke Arena 12
2019-03-16 08:00 Vålerenga IF (P05) - Hovås Billdal IF (P05) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-16 09:30 Jitex Mölndal BK (F05) - Lindome GIF (F05) Förbovallen 1
2019-03-16 09:30 Vålerenga IF (F05) - Hovås Billdal IF (F05) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-16 09:45 IK Kongahälla (P04) - Västra Frölunda IF (P04) Kongevi 1 Konstgräs
2019-03-16 10:00 Ytterby IS (P04) - Vallens IF (P04) Ytterns IP 3 konstgräs
2019-03-16 10:00 Azalea BK (P03) - Torslanda IK (P03) Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-16 11:00 Kållered SK (F05) - Sävedalens IF (F05) Flodala IP 3 KG
2019-03-16 11:00 (Inst.) Örgryte IS FF (P04) - BK Astrio (P04) Hammarviken Arena
2019-03-16 11:00 Vålerenga IF (P06) - IFK Göteborg (P06) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-16 11:30 IF Väster (P05) - Qviding FIF (P05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-16 12:00 Björndammens BK (P04) - Masthuggets BK (P04) Furulundsplan 1 Konstgräs
2019-03-16 12:00 Ytterby IS (F05) - Backatorp IF (F05) Ytterns IP 3 konstgräs
2019-03-16 12:30 Vålerenga IF (P04) - Kullavik IF (P04) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-16 12:35 Sävedalens IF (F05) - Floda BoIF (F05) Flodala IP 3 KG
2019-03-16 13:00 Azalea BK (P05) - Torslanda IK (P05) Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-16 13:15 Älvsborg FF (P04) - Hovås Billdal IF (P04) Påvelund 1 Konstgräs
2019-03-16 13:55 Floda BoIF (F05) - Kållered SK (F05) Flodala IP 3 KG
2019-03-16 14:00 Angered MBIK (P04) - Tölö IF (P04) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-03-16 14:00 Västra Frölunda IF (P05) - Jonsereds IF (P05) Välens Nya konstgräs
2019-03-16 14:00 (Inst.) Torslanda IK (P03) - IK Zenith (P03) Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-16 14:15 IK Zenith (P04) - Finlandia/Pallo AIF (P04) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-16 14:15 Gunnilse IS (P03) - Assyriska BK (P03) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-03-16 14:15 BK Häcken (P05) - IFK Trollhättan (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-16 14:15 Dalen/Krokslätts FF (P05) - Guldhedens IK (P05) Krokslättsvallen konstgräs
2019-03-16 14:30 Sävedalens IF (P05) - GAIS (P05) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-16 15:00 Ale United (P05) - Kärra KIF (P05) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-16 15:00 (Inst.) Ale United (P05) - KF Velebit (P05) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-16 15:00 (Inst.) Hönö IS (P04) - IF Warta (P04) Hönö Arena 1
2019-03-16 15:00 Landvetter IF 2003 (F05) - Azalea BK (F05) Landvetter IP A-plan
2019-03-16 15:00 Ytterby IS (F04) - Kungälvs FF (F04) Ytterns IP 3 konstgräs
2019-03-16 15:30 Lerums IS (F04) - Mölnlycke IF (F04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-16 15:30 Vålerenga IF (P03) - Hovås Billdal IF (P03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-16 16:00 Älvängens IK (P03) - Groheds IF/Ljungskile SK (P03) Älvevi 2 Konstgräs
2019-03-16 16:15 Torslanda IK (P04) - Bergums IF (P04) Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-16 16:15 BK Häcken (P05) - IK Kongahälla (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-16 17:00 Vålerenga IF (P05) - Hovås Billdal IF (P05) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-17 10:30 Landvetter IS (P05) - Romelanda UF (P05) Landvetter IP A-plan
2019-03-17 11:00 Hönö IS (P04) - IK Zenith (P04) Hönö Arena 1
2019-03-17 11:15 IFK Göteborg (P06) - Vålerenga IF (P06) Kviberg 5 konstgräs
2019-03-17 12:00 Qviding FIF (P04) - Mölnlycke IF (P04) Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-03-17 12:00 Lekstorps IF (P04) - Utbynäs SK (P04) LP Idrottsplats 1
2019-03-17 12:00 Jonsereds IF (P05) - Ale United (P05) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-03-17 12:15 Torslanda IK (P04) - Hisingsbacka FC (P04) Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-17 12:15 Hovås Billdal IF (P03) - Tölö IF (P03) Kobbegården 1 Konstgräs
2019-03-17 12:30 Älvsborg FF (P03) - Donsö IS(P03) Hagenplan
2019-03-17 12:30 Vålerenga IF (P04) - Hovås Billdal IF (P04) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-17 12:45 IFK Göteborg (P05) - Vålerenga IF (P05) Kviberg 5 konstgräs
2019-03-17 13:00 Ale United (P06) - Björndammens BK (P06) Sjövallen träningsplan
2019-03-17 13:00 Götaholms BK (P04) - Askims IK (P04) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-17 13:30 Kode IF/Kareby IS (P04) - Mossens BK( P04) Kode IP 3 Konstgräs
2019-03-17 13:30 Askims IK (F05) - Bergums IF (F05) Kobbegården Övre
2019-03-17 14:00 Mölnlycke IF (P05) - Nol IK (P05) Djupedalsplan A Konstgräs
2019-03-17 14:00 Qviding FIF (P04) - Mölnlycke IF (P04) Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-03-17 14:00 Gunnilse IS (P04) - IF Warta (P04) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-03-17 14:15 Västra Frölunda IF (P04) - Ale United (P04) Välens Nya konstgräs
2019-03-17 14:30 Torslanda IK (P05) - Öckerö IF (P05) Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-17 15:30 Solängens BK (P05) - Kållered SK (P05) Eklandavallen Konstgräs 1
2019-03-17 15:30 Kode IF (F05) - Älvängens IK (F05) Kode IP 3 Konstgräs
2019-03-17 15:30 Torslanda IK (P05) - Öckerö IF (P05) Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-17 16:00 IF Mölndal Fotboll (P04) - Lindome GIF (P04) Förbovallen 1
2019-03-17 16:00 Öckerö IF (P04) - Torslanda IK (P04) Prästängen 1 Konstgräs
2019-03-17 16:00 Örgryte IS FF (P05) - Angered MBIK (P05) Hammarviken Arena
2019-03-17 16:00 Bergums IF (P03) - Kärra KIF (P03) Bergumsvallen Konstgräs
2019-03-17 17:00 GAIS (P05) - Halmstads BK (P05) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-03-17 17:15 Hovås Billdal IF (F04) - Stenkullen GoIK (F04) Hovås Billdal Arena 1
2019-03-17 18:30 Landvetter IF 2003 (F04) - Älvsborg FF (F04) Landvetter IP A-plan
2019-03-18 19:00 Assyriska BK (P03) - Näsets SK (P03) Välens Nya konstgräs
2019-03-19 18:30 BK Bifrost (P05) - Dalen/Krokslätts FF (P05) Bifrostplan
2019-03-20 18:45 Gunnilse IS (P03) - IK Zenith (P03) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-03-20 19:00 Jonsereds IF (P04) - Halvorstorps IS (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-03-22 18:30 Hovås Billdal IF (P06) - IFK Göteborg (P06) Hovås Billdal Arena 1
2019-03-22 18:45 Hovås Billdal IF (P03) - Holmalunds IF (P03) Kobbegården 1 Konstgräs
2019-03-22 18:45 Fässbergs IF (P03) - Tölö IF (P03) Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-03-23 10:15 Kärra KIF (P04) - Torslanda IK (P04) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-03-23 10:30 Stenkullen GoIK (P05) - Romelanda UF (P05) Stenkullens IP 2 KG
2019-03-23 10:30 Solängens BK (P04) - IF Warta (P04) Kobbegården 1 Konstgräs
2019-03-23 10:30 Jitex Mölndal BK (F05) - Alingsås KIK (F05) Krokslättsvallen konstgräs
2019-03-23 11:30 IF Väster (P05) - Näsets SK (P05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-23 11:30 (Inst.) Älvängens IK (F04) - Vallens IF (F04) Älvevi 2 Konstgräs
2019-03-23 12:00 Angered MBIK (P04) - IFK Göteborg (P04) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-03-23 12:00 Lekstorps IF (P04) - IF Väster (P04) LP Idrottsplats 1
2019-03-23 12:30 IF Mölndal Fotboll (P03) - Sätila SK/Hus FF (P03) Frejaplan 1 K.Gräs
2019-03-23 12:30 Älvsborg FF (P05) - Öckerö IF (P05) Hagenplan
2019-03-23 13:00 Kållered SK (P03) - Lindome GIF (P03) Kållered Sportcenter 1
2019-03-23 13:00 (Inst.) Björndammens BK (P04) - Götaholms BK (P04) Furulundsplan 1 Konstgräs
2019-03-23 13:00 IF Mölndal Fotboll (P04) - Näsets SK (P04) Förbovallen 1
2019-03-23 13:00 Azalea BK (P05) - Lundby IF (P05) Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-23 13:15 Älvsborg FF (P04) - Kullavik IF (P04) Påvelund 1 Konstgräs
2019-03-23 13:30 Ale United (F05) - Vallens IF (F05) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-23 14:00 Västra Frölunda IF (P05) - Götaholms BK (P05) Välens Nya konstgräs
2019-03-23 14:00 Ytterby IS (F05) - IK Zenith (F05) Ytterns IP 3 konstgräs
2019-03-23 14:00 BK Häcken (F04) - Kungälvs FF (F04) Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-23 14:00 Älvsborg FF (P05) - IK Zenith (P05) Hagenplan
2019-03-23 14:15 IK Zenith (P04) - Mossens BK( P04) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-23 14:15 Qviding FIF (P03) - Älvängens IK (P03) Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-03-23 14:15 Kärra KIF (P03) - Gunnilse IS (P03) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-03-23 15:00 Ösets BK (P05) - Ale United (P05) Gröna Vallen 1
2019-03-23 15:00 Jitex Mölndal BK (F04) - IF Böljan (F04) Krokslättsvallen konstgräs
2019-03-23 16:30 Torslanda IK (P04) - Kristianstad United FS (P04) Bravida Arena
2019-03-24 10:00 IF Väster (F05) - IF Mölndal Fotboll (F05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-24 11:00 Älvsborg FF (P03) - Kareby IS/IK Kongahälla IK (P03) Påvelund 1 Konstgräs
2019-03-24 11:00 Stenkullen GoIK (P04) - IF Väster (P04) Stenkullens IP 2 KG
2019-03-24 11:00 Ale United (P06) - Ytterby IS (P06) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-24 11:00 Älvsborg FF (F04) - Lerums IS (F04) Hagenplan
2019-03-24 11:00 Näsets SK (P05) - Utbynäs SK (P05) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-03-24 11:30 Hisingsbacka FC (P04) - Bergsjö IF (P04) Backavallen 1 Konstgräs
2019-03-24 12:00 Ale United (P05) - Lunden Överås BK (P05) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-24 12:00 Utbynäs SK (P04) - Bergums IF (P04) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-03-24 12:00 Assyriska BK (P03) - Slottsskogen/Godhem IF (D6H) Garminvallen konstgräs
2019-03-24 12:30 Qviding FIF (P05) - Örgryte IS FF (P05) Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-03-24 13:00 Lindome GIF (F05) - Askims IK (F05) Lindevi IP 3 Konstgräs
2019-03-24 13:00 Landvetter IS (P05) - Mölnlycke IF (P05) Landvetter IP B-plan
2019-03-24 13:00 Lerums IS (F05) - Jonsereds IF (F04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-24 13:15 Hovås Billdal IF (P03) - Floda BoIF (P03) Hovås Billdal Arena 1
2019-03-24 13:30 Askims IK (F04) - IFK Örby (F04) Kobbegården Övre
2019-03-24 13:30 Sävedalens IF (P04) - Tölö IF (P04) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-24 13:30 IF Väster (P05) - Askims IK (P05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-24 13:30 Örgryte IS FF (P03) - Kållered SK (P03) Hammarviken Arena
2019-03-24 13:30 Bergums IF (F05) - Mölnlycke IF (F05) Bergumsvallen Konstgräs
2019-03-24 14:00 BK Häcken (P04) - Gerdskens BK (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-24 14:00 Ytterby IS (P05) - Lindome GIF (P05) Ytterns IP 3 konstgräs
2019-03-24 14:00 GAIS (P04) - Kristianstad United FS (P04) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-03-24 14:00 Angered MBIK (P05) - IF Elfsborg (P05) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-03-24 14:15 Västra Frölunda IF (P04) - Trollhättans BoIS (P04) Välens Nya konstgräs
2019-03-24 14:30 (Inst.) Lerums IS (P03) - Onsala BK (P03) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-24 14:30 Kode IF/Kareby IS (P04) - IF Warta (P04) Kareby Hed
2019-03-24 15:00 Ale United (P04) - Sjuntorps IF (P04) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-03-24 15:00 Nol IK (P05) - KF Velebit (P05) Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-03-24 15:00 IK Zenith (F04) - Landvetter IF 2003 (F04) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-24 15:30 Sävedalens IF (P05) - BK Häcken (P05) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-24 16:00 Dalen/Krokslätts FF (P03) - Näsets SK (P03) Krokslättsvallen konstgräs
2019-03-24 16:00 BK Häcken (P04) - Gerdskens BK (P04) Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-24 17:00 GAIS (P05) - Backatorp IF (P05) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-03-27 18:45 Gunnilse IS (P03) - Lerums IS (P03) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-03-27 18:45 IFK Hindås (P04) - Bollebygds IF (P04) Fagervallen 2 Konstgräs
2019-03-27 20:15 Hovås Billdal IF (P04) - Solängens BK (P04) Hovås Billdal Arena 1
2019-03-29 18:00 Bergums IF (F06) - Stenkullen GoIK (F06) Bergumsvallen Konstgräs
2019-03-29 18:45 IF Väster (P05) - Hovås Billdal IF (P05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-29 19:00 Dalen/Krokslätts FF (P03) - Hovås Billdal IF (P03) Krokslättsvallen konstgräs
2019-03-30 09:00 Stenkullen GoIK (F04) - Alingsås KIK (F04) Stenkullens IP 2 KG
2019-03-30 10:00 Azalea BK (P03) - Älvsborg FF (P03) Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-30 10:00 Götaholms BK (P05) - Sävedalens IF (P05) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-30 10:05 IF Warta (F05) - Backatorp IF (F05) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-03-30 10:30 Hermansby IF (F04) - Kungälvs FF (F04) Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-03-30 11:00 Stenkullen GoIK (P05) - Särö IK (P05) Stenkullens IP 2 KG
2019-03-30 11:00 Jitex Mölndal BK (F05) - Öjersjö IF (F05) Krokslättsvallen konstgräs
2019-03-30 11:30 Landvetter IS (P05) - Lerums IS (P05) Landvetter IP B-plan
2019-03-30 11:30 (Inst.) GAIS (P03) - Lerums IS (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-03-30 12:00 Jonsereds IF (P04) - Herrestads AIF (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-03-30 12:00 Hisingsbacka FC (P04) - BK Häcken (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-03-30 12:00 IFK Göteborg (P06) - Tölö IF (P06) Kviberg 5 konstgräs
2019-03-30 12:00 Örgryte IS FF (P04) - IFK Norrköping FK (P04) Hammarviken Arena
2019-03-30 12:00 Kärra KIF (P04) - Bergums IF (P04) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-03-30 12:15 IK Zenith (P04) - Älvsborg FF (P04) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-30 12:30 Älvsborg FF (P05) - Hovås Billdal IF (P05) Hagenplan
2019-03-30 12:45 Sandarna BK (F05) - Kållered SK (F05) Gröna Vallen 1
2019-03-30 13:00 Kållered SK (P03) - Norrby IF (P03) Kållered Sportcenter 1
2019-03-30 13:00 Utbynäs SK (P06) - Sävedalens IF (P06) Kviberg 2 konstgräs
2019-03-30 13:00 Lekstorps IF (P05) - Guldhedens IK (P05) LP Idrottsplats 1
2019-03-30 14:00 Västra Frölunda IF (P05) - Qviding FIF (P05) Välens Nya konstgräs
2019-03-30 14:00 Örgryte IS FF (P05) - IFK Norrköping FK (P05) Hammarviken Arena
2019-03-30 14:00 Näsets SK (P05) - Azalea BK (P05) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-03-30 14:00 Angered MBIK (P04) - IK Kongahälla (P04) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-03-30 14:30 BK Häcken (P05) - Askims IK (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-30 14:30 Azalea BK (F05) - Qviding FIF (F05) Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-30 15:00 Kungsladugårds BK (P05) - Torslanda IK (P05) Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-03-30 15:00 IFK Göteborg (P04) - Ängelholms FF (P04) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-30 16:00 IF Väster (F05) - Alingsås KIK (F05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-30 16:00 Azalea BK (F05) - Qviding FIF (F05) Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-30 16:15 BK Häcken (P05) - Kinna IF (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-30 16:15 Ytterby IS (F05) - Stenungsunds IF (F05) Kareby Hed
2019-03-30 16:15 IK Zenith (F04) - Öckerö IF (F04) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-30 16:20 Kungsladugårds BK (P05) - Torslanda IK (P05) Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-03-31 09:30 Sävedalens IF (P05) - Lunden Överås BK (P05) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-31 10:00 Näsets SK (P04) - Kolbotn IL (P04) Backavallen 1 Konstgräs
2019-03-31 10:00 Bergums IF (P06) - Kärra KIF (P06) Bergumsvallen 21
2019-03-31 11:00 Ale United (P04) - Onsala BK (P04) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-03-31 11:00 Älvsborg FF (P05) - Kungsladugårds BK (P05) Hagenplan
2019-03-31 11:30 Azalea BK (F06) - Sjömarkens IF (F06) Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-31 11:30 GAIS (P05) - IFK Norrköping FK (P05) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-03-31 11:30 IFK Göteborg (P04) - IFK Norrköping FK (P04) Kviberg 5 konstgräs
2019-03-31 12:00 Hisingsbacka FC (P04) - Örgryte IS FF (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-03-31 12:00 (Inst.) Utbynäs SK (P04) - Ytterby IS (P04) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-03-31 12:00 Mölnlycke IF (F04) - Kållered SK (F04) Djupedalsplan A Konstgräs
2019-03-31 12:00 Qviding FIF (P05) - IF Mölndal Fotboll (P05) Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-03-31 12:00 Assyriska BK (P03) - Bergsjö IF (P03) Välens Nya konstgräs
2019-03-31 12:00 Jonsereds IF (P05) - Kållered SK (P05) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-03-31 12:00 Landvetter IF 2003 (F05) - Floda BoIF (F05) Landvetter IP A-plan
2019-03-31 12:00 Ale United (P05) - Nol IK (P05) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-31 12:15 Kärra KIF (P03) - Fässbergs IF (P03) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-03-31 13:00 Askims IK (F04) - IF Böljan (F04) Kobbegården Övre
2019-03-31 13:00 (Inst.) Bergsjö IF (P04) - Assyriska BK (P04) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-03-31 13:30 Donsö IS(P03) - Askims IK (P04) Donsövallen
2019-03-31 13:30 Solängens BK (P05) - IF Väster (P05) Eklandavallen Konstgräs 1
2019-03-31 13:30 Landvetter IF 2003 (F05) - IK Zenith (F05) Landvetter IP A-plan
2019-03-31 13:40 Sävedalens IF (P04) - Hermansby IF (P04) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-31 13:45 Hisingsbacka FC (P03) - Backatorp IF (P03) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-03-31 14:00 Mölnlycke IF (P05) - Kode IF (P05) Djupedalsplan A Konstgräs
2019-03-31 14:00 Utbynäs SK (P04) - Hovås Billdal IF (P04) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-03-31 14:00 Ale United (F05) - Kungälvs FF (F05) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-31 14:30 Lindome GIF (F05) - Kållered SK (F05) Lindevi IP 3 Konstgräs
2019-03-31 15:00 Kärra KIF (F05) - Torp GOIF (F05) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-03-31 15:00 IK Zenith (P03) - Örgryte IS FF (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-31 15:00 Hönö IS/Björkö IF (F04) - Örgryte IS FF (F03/04) Hönö Arena 1
2019-03-31 15:30 Sävedalens IF (F05) - Bergums IF (F05) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-31 16:00 Kareby IS/IK Kongahälla IK (P03) - Groheds IF/Ljungskile SK (P03) Kareby Hed
2019-03-31 16:00 Öckerö IF (P04) - Qviding FIF (P04) Prästängen 1 Konstgräs
2019-03-31 16:00 Lindome GIF (P03) - Hovås Billdal IF (P03) Lindevi IP 3 Konstgräs
2019-03-31 16:00 Bergums IF (P03) - Floda BoIF (P03) Bergumsvallen Konstgräs
2019-03-31 16:15 Lerums IS (P04) - Lekstorps IF (P04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-31 17:00 Finlandia/Pallo AIF (P04) - IF Warta (P04) Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-03-31 18:30 Älvsborg FF (P05) - IF Warta (P05) Hagenplan
2019-04-02 20:10 Örgryte IS FF (F03/04) - Mölnlycke IF (F04) Hammarviken Arena
2019-04-02 20:15 Sävedalens IF (P04) - Floda BoIF (P04) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-04-03 19:30 Lindome GIF (P04) - Frillesås FF (P04) Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-04-03 20:00 Dalen/Krokslätts FF (P03) - IK Zenith (P03) Krokslättsvallen konstgräs
2019-04-04 19:00 Lekstorps IF (P04) - Bergums IF (P04) LP Idrottsplats 1
2019-04-05 18:00 Bergums IF (F05) - Floda BoIF (F05) Bergumsvallen Konstgräs
2019-04-06 10:30 Stenkullen GoIK (P05) - Sävedalens IF (P05) Stenkullens IP 2 KG
2019-04-06 10:30 Solängens BK (P04) - Askims IK (P04) Förbovallen 1
2019-04-06 11:15 Fässbergs IF (P03) - Solängens BK (P04) Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-04-06 12:00 (Inst.) Assyriska BK (P03) - Torslanda IK (P03) Garminvallen konstgräs
2019-04-06 12:00 Örgryte IS FF (P05) - BK Häcken (P05) Hammarviken Arena
2019-04-06 12:30 Älvsborg FF (P03) - Torslanda IK (P03) Påvelund 1 Konstgräs
2019-04-06 12:45 Sävedalens IF (F05) - Mölnlycke IF (F05) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-04-06 13:00 Donsö IS(P03) - Hermansby IF (P03) Donsövallen
2019-04-06 13:30 Örgryte IS FF (P05) - BK Häcken (P05) Hammarviken Arena
2019-04-06 13:45 BK Häcken (P06) - Halmstads BK (P06) Slättadamm 22 konstgräs
2019-04-06 13:45 BK Häcken (P06) - Halmstads BK (P06) Slättadamm 21 konstgräs
2019-04-06 14:00 Västra Frölunda IF (P05) - Angered MBIK (P05) Välens Nya konstgräs
2019-04-06 14:00 Angered MBIK (P05) - Västra Frölunda IF (P05) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-04-06 14:15 Gunnilse IS (P03) - Azalea BK (P03) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-04-06 14:30 Landvetter IF 2003 (F05) - Öjersjö IF (F05) Landvetter IP A-plan
2019-04-06 15:00 (Inst.) Öckerö IF (P04) - Älvsborg FF (P04) Prästängen 1 Konstgräs
2019-04-06 16:00 (Inst.) Dalen/Krokslätts FF (P03) - IK Zenith (P03) Krokslättsvallen konstgräs
2019-04-06 16:00 Näsets SK (P05) - IK Zenith (P05) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-04-06 16:30 IK Kongahälla (P04) - Bergums IF (P04) Kongevi 1 Konstgräs
2019-04-07 10:15 Fässbergs IF (P05) - Västra Frölunda IF (P05) Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-04-07 10:30 (Inst.) Sävedalens IF (F04) - Stenkullen GoIK (F04) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-04-07 11:00 Stenkullen GoIK (P04) - Björndammens BK (P04) Stenkullens IP 2 KG
2019-04-07 12:00 Hisingsbacka FC (P04) - Götaholms BK (P04) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-04-07 12:00 Mölnlycke IF (F05) - Landvetter IF 2003 (F05) Djupedalsplan B Konstgräs
2019-04-07 12:00 Nol IK (P05) - Utbynäs SK (P05) Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-04-07 12:15 Sävedalens IF (P05) - Onsala BK (P05) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-04-07 12:30 IFK Hindås (P04) - Kode IF/Kareby IS (P04) Fagervallen 2 Konstgräs
2019-04-07 13:00 Bergums IF (F05) - Kärra KIF (F05) Bergumsvallen Konstgräs
2019-04-07 13:30 IF Mölndal Fotboll (P04) - IK Zenith (P04) Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-04-07 13:45 Sävedalens IF (P05) - Onsala BK (P05) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-04-07 14:00 Mölnlycke IF (P05) - Qviding FIF (P05) Djupedalsplan A Konstgräs
2019-04-07 14:00 Qviding FIF (F05) - Jonsereds IF (F04) Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-04-07 14:00 Näsets SK (P05) - Askims IK (P05) Ruddalen 1 Konstgräs
2019-04-07 14:15 (Inst.) Västra Frölunda IF (P04) - Utbynäs SK (P04) Välens Nya konstgräs
2019-04-07 15:30 Bergums IF (P03) - Bergsjön SK (P03) Bergumsvallen Konstgräs
2019-04-18 17:00 Kareby IS/IK Kongahälla IK (P03) - Bröndby IF (P16) Kareby Hed
2019-06-02 17:00 Ytterby IS (F05) - Kärra KIF (F05) Ytterns IP 3 konstgräs
2019-06-09 12:30 Älvsborg FF (F04) - BK Søllerød-Vedbæk (F04) Hagenplan
2019-06-17 19:30 Ytterby IS (F05) - Floda BoIF (F05) Ytterns IP 2 Gräs
2019-06-18 19:45 Älvsborg FF (F04) - BK Häcken (F04) Påvelund 1 Konstgräs
2019-06-24 19:30 Ytterby IS (F05) - Kode IF (F05) Ytterns IP 3 konstgräs
2019-07-06 11:00 Stenkullen GoIK (P04) - Sävedalens IF (P04) Stenkullens IP 2 KG
2019-07-07 10:30 BK Häcken (P06) - Hisingsbacka FC (P06) Slättadamm 2 konstgräs
2019-07-09 19:00 Stenkullen GoIK (P04) - Alingsås IF FF (P04) Stenkullens IP 1 Gräs
2019-07-10 18:00 Lunden Överås BK (P05) - Qviding FIF (P05) Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-07-10 19:00 Donsö IS (P04) - Mölnlycke IF (P04) Donsövallen
2019-07-10 19:15 Sävedalens IF (P04) - Landvetter IS (P04) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-07-10 19:15 Qviding FIF (P03) - Onsala BK (P03) Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-07-12 10:00 BK Häcken (P05) - Hovås Billdal IF (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2019-07-13 12:15 Guldhedens IK (P05) - Juventus Academy Saudi Arabia (P05) Valhalla 1 Konstgräs
2019-07-13 13:00 IF Mölndal Fotboll (P04) - Hovås Billdal IF (P04) Frejaplan 1 K.Gräs
2019-07-13 15:00 BK Häcken (P05) - Sport 4 All Dubai (P05) Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-07-13 16:30 Torslanda IK (P04) - Boo FF (P04) Torslandavallen 1 Gräs
2019-07-14 12:00 Landvetter IF 2003 (F04) - Express de Boucherville (F04) Landvetter IP A-plan
2019-07-14 16:00 Kareby IS / Kode IF (P04) - Whitmore High School (P04) Kode IP 3 Konstgräs