Spelprogram - Toyota Cup herr Kvalspel

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bäckebo GOIF Albin Larsson 0721513371 Blå/blå/blå
FC Dardania Gjelal Mulaj 0762989039 Röd/svart, Svart, Svarta
Flygsfors/Gadd. IF Arben Sula 0735076636 Svart/Svart/Svart
Forserums IF Jens Larsson 0737787657 vit/grön, vit eller grön, Vit eller grön
Fågelfors IF Mattias Åberg 0732485500 Röd, Vit, Röd
Hjorted/Totebo Emil Johansson Holmberg 049060261 0706933863 Svart/Svart/Svart
HM IS Roger Olofsson 049621386 0703521389 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Hooks IF Björn Erinder 039321059 0723102717 blå, Blå, Blå
Hovslätts IK Gullmar Johansson 014053088 0703760429 rött och vitt/vitt/vitt
Kalmar AIK FK Kelly Kristensen Blå/vit/Blå
Kärda IF Åke Arvidsson 037028052 0705465819 Lila/svart, Svart, Svarta
Ljungbyholms GoIF Karl-Henric Elling 0708873737 Gul, Röd, Röd
Malmbäcks IF Arne Källström 0730616404 0730616404 Gul, Svart, Gul
Norrahammars IK Paavo Ojala 0704083459 Röd, Röd, Röd
Ormeshaga BK Jesper Philipsson Blå, Blå, Blå
Skede IF Roger Creutz 0707764938 Gul, Svart, Gul
Solberga GOIF Kent Karlsson 038014139 0702467598 Röd, svart, Röda
Södra Vi IF Mats Krantz 049220269 0705232776 Blå, Blå, Blå
Tolgs IF Håkan Nilsson 0705594580 Röd/svart, Svart, Röda
Vederslöv/Dänn.IF Niclas Magnusson 0706689932 Grönvit / Vit / Grön
Växjö BoIS Växjö BoIS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Överums IK Tobias Petersson 0706751511 Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-03 19:00 143132003 Överums IK - Södra Vi IF 2 - 3 Bökensved Konstgräs
2019-04-03 20:00 143132002 Hovslätts IK - Solberga GOIF 8 - 0 Slättens IP
2019-04-05 19:00 143132005 Bäckebo GOIF - Fågelfors IF 5 - 0 Fjölebro IP - Konstgräs
2019-04-05 19:30 143132008 Vederslöv/Dänn.IF - Tolgs IF 0 - 1 Arabyvallen, konstgräs
2019-04-06 12:00 143132006 Kalmar AIK FK - Ljungbyholms GoIF 5 - 0 Bergavik IP 2
2019-04-06 12:30 143132010 Hooks IF - Skede IF 3 - 4 e.s. Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2019-04-08 19:00 143132007 Ormeshaga BK - Flygsfors/Gadd. IF 5 - 3 Hovmantorps IP
2019-04-09 18:00 143132004 Hjorted/Totebo - HM IS 4 - 0 Tollevi
2019-04-09 18:00 143132009 Kärda IF - FC Dardania 3 - 2 Sträntevallen
2019-04-09 18:15 143132001 Norrahammars IK - Forserums IF 2 - 4 Åsavallen B-plan