Spelprogram - F12 Sydvästra C2, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-17 12:00 Furulunds IK gul - Åkarps IF Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-08-18 10:00 FC Staffanstorp vit - Uppåkra IF Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-08-18 10:00 Hörby FF - Södra Sandby IF Hörby IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-18 16:00 Lunds BK - Stehags AIF Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Omgång 2
2019-08-22 19:00 Åkarps IF - Hörby FF Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-23 18:30 Södra Sandby IF - Lunds BK Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Uppåkra IF - Furulunds IK gul Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-08-24 15:00 Dösjöbro IF - FC Staffanstorp vit Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
Omgång 3
2019-08-31 11:00 Hörby FF - Uppåkra IF Hörby IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-01 11:00 Furulunds IK gul - Dösjöbro IF Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-09-01 12:00 Stehags AIF - Södra Sandby IF Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2019-09-01 16:00 Lunds BK - Åkarps IF Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Omgång 4
2019-09-07 10:00 Dösjöbro IF - Hörby FF Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
2019-09-07 10:00 Åkarps IF - Stehags AIF Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-08 12:00 FC Staffanstorp vit - Furulunds IK gul Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-09-08 12:30 Uppåkra IF - Lunds BK Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Omgång 5
2019-09-13 18:30 Södra Sandby IF - Åkarps IF Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 11:00 Stehags AIF - Uppåkra IF Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2019-09-17 18:30 Hörby FF - FC Staffanstorp vit Hörby IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-19 18:30 Lunds BK - Dösjöbro IF Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Omgång 6
2019-09-21 10:00 Uppåkra IF - Södra Sandby IF Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-09-21 12:00 FC Staffanstorp vit - Lunds BK Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-09-22 14:00 Furulunds IK gul - Hörby FF Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-09-26 18:00 Dösjöbro IF - Stehags AIF Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
Omgång 7
2019-09-28 10:00 Södra Sandby IF - Dösjöbro IF Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
2019-09-29 10:00 Åkarps IF - Uppåkra IF Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 11:00 Stehags AIF - FC Staffanstorp vit Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2019-09-29 16:00 Lunds BK - Furulunds IK gul Klostergårdens IP plan 3
Omgång 8
2019-10-03 18:30 Furulunds IK gul - Stehags AIF Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-10-05 10:00 FC Staffanstorp vit - Södra Sandby IF Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-10-05 10:00 Hörby FF - Lunds BK Hörby IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-06 10:00 Dösjöbro IF - Åkarps IF Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
Omgång 9
2019-10-12 11:30 Södra Sandby IF - Furulunds IK gul Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
2019-10-13 10:00 Åkarps IF - FC Staffanstorp vit Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 11:00 Stehags AIF - Hörby FF Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2019-10-13 11:00 Uppåkra IF - Dösjöbro IF Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1