Spelprogram - HJ Div.3 Norra, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-11 13:00 130732065 Fortuna FF 1 - Stehags AIF 9 - 1 Rydebäcks IP, gräsplan
2019-08-16 18:30 130732004 Skäldervikens IF - Munka Ljungby IF 2 - 2 Skäldervikens IP A-plan
2019-08-17 11:00 130732003 Stehags AIF - Vikens IK 2 - 3 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-08-17 16:00 130732005 Tyringe IF - Vinslövs IF 1 - 6 Tyrs Hage IP A-plan
2019-08-18 14:00 130732006 Helsingborg Östra IF/Gantofta IF - Hittarps IK 2 1 - 3 Medevi IP A-plan
2019-08-18 18:00 130732002 Ekets GoIF - Fortuna FF 1 1 - 4 Ryavallen B-plan
2019-08-21 19:00 130732012 Vikens IK - Ekets GoIF 1 - 1 Vikvalla A-plan
2019-08-23 19:00 130732010 Vinslövs IF - Skäldervikens IF 2 - 3 Sparbanksarenan A-plan
2019-08-25 13:00 130732007 Fortuna FF 1 - Råå IF 2 4 - 2 Örbyvallen A-plan
2019-08-25 14:00 130732009 Hittarps IK 2 - Tyringe IF 7 - 0 Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-08-29 19:00 130732011 Munka Ljungby IF - Stehags AIF 6 - 2 Munka IP A-plan
2019-08-31 11:00 130732014 Råå IF 2 - Vikens IK 1 - 6 Hedens IP, Helsingborg plan 5
2019-08-31 12:00 130732018 Tyringe IF - Helsingborg Östra IF/Gantofta IF 0 - 2 Tyrs Hage IP A-plan
September
2019-09-01 15:00 130732016 Stehags AIF - Vinslövs IF 8 - 0 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-09-01 18:00 130732015 Ekets GoIF - Munka Ljungby IF 1 - 4 Ryavallen B-plan
2019-09-02 19:00 130732017 Skäldervikens IF - Hittarps IK 2 2 - 1 Skäldervikens IP A-plan
2019-09-04 19:00 130732020 Vikens IK - Fortuna FF 1 2 - 1 Vikvalla A-plan
2019-09-07 10:30 130732057 Tyringe IF - Vikens IK 1 - 3 Tyrs Hage IP A-plan
2019-09-07 14:00 130732021 Helsingborg Östra IF/Gantofta IF - Skäldervikens IF 6 - 1 Stendösvallen A-plan
2019-09-07 14:00 130732022 Hittarps IK 2 - Stehags AIF 4 - 3 Laröds IP C-plan, konstgräs
2019-09-08 13:00 130732019 Munka Ljungby IF - Råå IF 2 3 - 3 Munka IP A-plan
2019-09-08 14:00 130732023 Vinslövs IF - Ekets GoIF 3 - 4 Sparbanksarenan A-plan
2019-09-13 19:00 130732030 Skäldervikens IF - Tyringe IF 4 - 2 Skäldervikens IP A-plan
2019-09-14 13:00 130732026 Fortuna FF 1 - Munka Ljungby IF 1 - 1 Örbyvallen A-plan
2019-09-15 14:00 130732029 Stehags AIF - Helsingborg Östra IF/Gantofta IF 6 - 3 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-09-15 15:00 130732027 Råå IF 2 - Vinslövs IF 6 - 2 Råå IP A-plan
2019-09-15 17:00 130732028 Ekets GoIF - Hittarps IK 2 0 - 2 Ryavallen B-plan
2019-09-20 18:30 130732031 Hittarps IK 2 - Råå IF 2 7 - 1 Laröds IP C-plan, konstgräs
2019-09-21 14:00 130732032 Vinslövs IF - Fortuna FF 1 2 - 3 Sparbanksarenan A-plan
2019-09-21 15:30 130732034 Tyringe IF - Stehags AIF 0 - 3 Tyrs Hage IP A-plan
2019-09-22 13:00 130732033 Munka Ljungby IF - Vikens IK 4 - 3 Munka IP A-plan
2019-09-22 14:00 130732035 Helsingborg Östra IF/Gantofta IF - Ekets GoIF 1 - 4 Medevi IP A-plan
2019-09-25 19:00 130732038 Vikens IK - Vinslövs IF 5 - 2 Vikvalla A-plan
2019-09-28 13:00 130732042 Stehags AIF - Skäldervikens IF 6 - 4 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-09-29 13:00 130732039 Fortuna FF 1 - Hittarps IK 2 4 - 2 Örbyvallen A-plan
2019-09-29 15:00 130732040 Råå IF 2 - Helsingborg Östra IF/Gantofta IF 1 - 0 Råå IP A-plan
2019-09-29 16:00 130732041 Ekets GoIF - Tyringe IF 4 - 3 Ryavallen B-plan
Oktober
2019-10-04 18:30 130732047 Skäldervikens IF - Ekets GoIF 2 - 2 Skäldervikens IP A-plan
2019-10-05 11:00 130732046 Vinslövs IF - Munka Ljungby IF 2 - 2 Sparbanksarenan A-plan
2019-10-05 15:00 130732043 Tyringe IF - Råå IF 2 1 - 4 Tyrs Hage IP A-plan
2019-10-05 15:00 130732045 Hittarps IK 2 - Vikens IK 2 - 0 Laröds IP C-plan, konstgräs
2019-10-06 14:00 130732044 Helsingborg Östra IF/Gantofta IF - Fortuna FF 1 1 - 4 Stendösvallen A-plan
2019-10-09 19:00 130732051 Vikens IK - Helsingborg Östra IF/Gantofta IF 3 - 0 Vikvalla A-plan
2019-10-13 13:00 130732050 Munka Ljungby IF - Hittarps IK 2 0 - 3 Munka IP A-plan
2019-10-13 13:00 130732053 Råå IF 2 - Skäldervikens IF 0 - 3 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2019-10-13 13:30 130732052 Fortuna FF 1 - Tyringe IF 7 - 0 Örbyvallen A-plan
2019-10-13 16:00 130732054 Ekets GoIF - Stehags AIF 0 - 1 Örkelljunga IP konstgräs
2019-10-18 18:30 130732056 Skäldervikens IF - Fortuna FF 1 1 - 2 Skäldervikens IP A-plan
2019-10-19 12:00 130732055 Stehags AIF - Råå IF 2 4 - 1 Gyavallen, Stehag A-plan
2019-10-19 12:30 130732059 Hittarps IK 2 - Vinslövs IF WO (3 - 0) Laröds IP C-plan, konstgräs
2019-10-20 14:00 130732058 Helsingborg Östra IF/Gantofta IF - Munka Ljungby IF 0 - 3 Filborna IP konstgräs
2019-10-23 19:00 130732064 Vikens IK - Skäldervikens IF 5 - 0 Vikvalla A-plan
2019-10-27 11:30 130732066 Råå IF 2 - Ekets GoIF 2 - 9 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
2019-10-27 14:00 130732062 Vinslövs IF - Helsingborg Östra IF/Gantofta IF 4 - 1 Sparbanksarenan A-plan
2019-10-27 14:00 130732063 Munka Ljungby IF - Tyringe IF 6 - 0 Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs