Spelprogram - P05 Nv3

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 18:00 144203003 Vrigstads IF - NIK/NGIS 0 - 1 Tallåsen
2019-04-28 17:00 144203005 Malmbäcks IF 7-m - Sävsjö FF 1 - 8 Önnemo IP
Maj
2019-05-01 15:30 144203006 Holsby SK - Malmbäcks IF 7-m 4 - 6 Ädelvallen
2019-05-03 19:00 144203004 Lekeryd-Svarttorps SK - Stensjöns IF 7-m 3 - 3 Furuvi
2019-05-04 14:00 144203010 Egnahems BK 2 - Hvetlanda GIF 3 - 0 Runnåkra IP
2019-05-05 11:00 144203007 Sävsjö FF - Lekeryd-Svarttorps SK 5 - 0 Hofgårdsvallen
2019-05-05 11:00 144203009 NIK/NGIS - Tranås FF 2 1 - 9 Hammarvallen
2019-05-05 17:00 144203008 Stensjöns IF 7-m - Vrigstads IF 1 - 2 Runeplan
2019-05-08 18:00 144203013 Vrigstads IF - Sävsjö FF 0 - 4 Tallåsen
2019-05-08 19:00 144203002 Tranås FF 2 - Egnahems BK 2 2 - 1 Bredstorps IP
2019-05-09 18:30 144203001 Hvetlanda GIF - Holsby SK 3 - 3 Nydala
2019-05-11 11:00 144203012 Tranås FF 2 - Stensjöns IF 7-m 0 - 3 Bredstorps IP
2019-05-11 11:00 144203014 Lekeryd-Svarttorps SK - Malmbäcks IF 7-m 6 - 1 Furuvi
2019-05-11 16:30 144203015 Egnahems BK 2 - Holsby SK 4 - 1 Runnåkra IP
2019-05-12 17:00 144203011 Hvetlanda GIF - NIK/NGIS 2 - 1 Nydala
2019-05-15 18:00 144203020 Stensjöns IF 7-m - Hvetlanda GIF 4 - 1 Runeplan
2019-05-15 18:30 144203018 Vrigstads IF - Malmbäcks IF 7-m 7 - 0
2019-05-16 18:30 144203017 Holsby SK - Lekeryd-Svarttorps SK 4 - 7 Ädelvallen
2019-05-18 11:00 144203016 NIK/NGIS - Egnahems BK 2 8 - 2 Åsavallen
2019-05-18 13:00 144203019 Sävsjö FF - Tranås FF 2 7 - 0 Hofgårdsvallen
2019-05-23 19:00 144203022 Tranås FF 2 - Malmbäcks IF 7-m 5 - 7 Bredstorps IP
2019-05-24 18:00 144203023 Vrigstads IF - Lekeryd-Svarttorps SK 0 - 3 Tallåsen
2019-05-25 10:30 144203025 Egnahems BK 2 - Stensjöns IF 7-m 7 - 4 Runnåkra IP
2019-05-25 12:45 144203024 NIK/NGIS - Holsby SK 4 - 2 Åsavallen B-plan
2019-05-26 15:00 144203021 Hvetlanda GIF - Sävsjö FF 0 - 9 IP Vetlanda
2019-05-27 19:00 144203027 Stensjöns IF 7-m - NIK/NGIS 6 - 6 Runeplan
Juni
2019-06-01 11:00 144203029 Lekeryd-Svarttorps SK - Tranås FF 2 5 - 2 Furuvi
2019-06-02 11:00 144203026 Sävsjö FF - Egnahems BK 2 10 - 0 Hofgårdsvallen
2019-06-02 17:00 144203030 Malmbäcks IF 7-m - Hvetlanda GIF 5 - 9 Önnemo IP
2019-06-04 19:00 144203050 Sävsjö FF - Malmbäcks IF 7-m 18 - 0 Hofgårdsvallen
2019-06-05 19:00 144203033 Stensjöns IF 7-m - Holsby SK 4 - 0 Runeplan
2019-06-07 18:30 144203028 Holsby SK - Vrigstads IF 0 - 9 Ädelvallen
2019-06-09 12:00 144203034 NIK/NGIS - Sävsjö FF 1 - 18 Hammarvallen
2019-06-09 17:00 144203031 Hvetlanda GIF - Lekeryd-Svarttorps SK 4 - 8 IP Vetlanda
2019-06-09 17:00 144203032 Tranås FF 2 - Vrigstads IF 0 - 3 Bredstorps IP
2019-06-10 19:00 144203035 Egnahems BK 2 - Malmbäcks IF 7-m 5 - 3 Runnåkra IP
2019-06-12 19:00 144203036 Lekeryd-Svarttorps SK - Egnahems BK 2 7 - 2 Furuvi
2019-06-14 18:00 144203040 Vrigstads IF - Hvetlanda GIF 7 - 4 Tallåsen
2019-06-16 11:00 144203038 Sävsjö FF - Stensjöns IF 7-m 5 - 0 Hofgårdsvallen
2019-06-16 16:00 144203039 Tranås FF 2 - Holsby SK 7 - 1 Bredstorps IP
2019-06-18 18:30 144203042 Holsby SK - Sävsjö FF 0 - 14 Ädelvallen
2019-06-18 18:30 144203043 Stensjöns IF 7-m - Malmbäcks IF 7-m 13 - 0 Runeplan
2019-06-18 19:00 144203044 NIK/NGIS - Lekeryd-Svarttorps SK 5 - 10 Åsavallen B-plan
2019-06-19 18:30 144203041 Hvetlanda GIF - Tranås FF 2 8 - 2 Nydala
2019-06-19 19:15 144203045 Egnahems BK 2 - Vrigstads IF 0 - 3 Runnåkra IP
2019-06-23 16:00 144203047 Egnahems BK 2 - Tranås FF 2 2 - 8 Runnåkra IP
2019-06-25 18:30 144203046 Holsby SK - Hvetlanda GIF 2 - 7 Ädelvallen
2019-06-27 19:00 144203048 NIK/NGIS - Vrigstads IF 2 - 5 Hammarvallen
Juli
2019-07-01 18:30 144203037 Malmbäcks IF 7-m - NIK/NGIS 5 - 8 Önnemo IP
2019-07-01 18:30 144203049 Stensjöns IF 7-m - Lekeryd-Svarttorps SK 2 - 3 Runeplan
Augusti
2019-08-11 15:00 144203051 Malmbäcks IF 7-m - Holsby SK 5 - 1 Önnemo IP
2019-08-11 15:00 144203055 Hvetlanda GIF - Egnahems BK 2 10 - 3 IP Vetlanda
2019-08-11 16:00 144203054 Tranås FF 2 - NIK/NGIS 3 - 2 Bredstorps IP
2019-08-14 19:00 144203057 Stensjöns IF 7-m - Tranås FF 2 4 - 3 Runeplan
2019-08-15 19:00 144203060 Holsby SK - Egnahems BK 2 11 - 1 Ädelvallen
2019-08-18 11:00 144203058 Sävsjö FF - Vrigstads IF 5 - 1 Hofgårdsvallen
2019-08-18 14:00 144203056 NIK/NGIS - Hvetlanda GIF 2 - 4 Hammarvallen
2019-08-18 15:00 144203059 Malmbäcks IF 7-m - Lekeryd-Svarttorps SK 6 - 4 Önnemo IP
2019-08-21 19:00 144203052 Lekeryd-Svarttorps SK - Sävsjö FF 0 - 7 Furuvi
2019-08-22 18:00 144203053 Vrigstads IF - Stensjöns IF 7-m 4 - 3 Tallåsen
2019-08-24 10:30 144203061 Egnahems BK 2 - NIK/NGIS 1 - 7 Runnåkra IP
2019-08-24 11:00 144203064 Tranås FF 2 - Sävsjö FF 0 - 4 Bredstorps IP
2019-08-24 14:00 144203063 Malmbäcks IF 7-m - Vrigstads IF 0 - 9 Önnemo IP
2019-08-25 14:00 144203062 Lekeryd-Svarttorps SK - Holsby SK 15 - 1 Furuvi
2019-08-25 15:00 144203065 Hvetlanda GIF - Stensjöns IF 7-m 5 - 6 IP Vetlanda
2019-08-28 18:30 144203067 Malmbäcks IF 7-m - Tranås FF 2 1 - 9 Önnemo IP
2019-08-28 19:00 144203070 Stensjöns IF 7-m - Egnahems BK 2 0 - 3 Runeplan
2019-08-31 11:00 144203068 Lekeryd-Svarttorps SK - Vrigstads IF 5 - 8 Furuvi
2019-08-31 11:00 144203069 Holsby SK - NIK/NGIS 2 - 6 Ädelvallen
September
2019-09-01 11:00 144203066 Sävsjö FF - Hvetlanda GIF 8 - 1 Hofgårdsvallen
2019-09-05 18:00 144203074 Tranås FF 2 - Lekeryd-Svarttorps SK 3 - 2 Bredstorps IP
2019-09-06 18:00 144203073 Vrigstads IF - Holsby SK 5 - 3 Tallåsen
2019-09-07 14:30 144203071 Egnahems BK 2 - Sävsjö FF OW (0 - 3) Runnåkra IP
2019-09-08 14:30 144203075 Hvetlanda GIF - Malmbäcks IF 7-m 1 - 1 IP Vetlanda
2019-09-13 18:00 144203077 Vrigstads IF - Tranås FF 2 1 - 1 Tallåsen
2019-09-13 18:00 144203078 Holsby SK - Stensjöns IF 7-m 3 - 4 Ädelvallen
2019-09-14 11:00 144203076 Lekeryd-Svarttorps SK - Hvetlanda GIF 7 - 3 Furuvi
2019-09-14 11:00 144203080 Malmbäcks IF 7-m - Egnahems BK 2 2 - 0 Önnemo IP
2019-09-15 11:00 144203079 Sävsjö FF - NIK/NGIS 5 - 0 Hofgårdsvallen
2019-09-17 18:00 144203072 NIK/NGIS - Stensjöns IF 7-m 8 - 5 Åsavallen B-plan
2019-09-18 18:30 144203083 Stensjöns IF 7-m - Sävsjö FF 0 - 3 Runeplan
2019-09-21 10:30 144203082 NIK/NGIS - Malmbäcks IF 7-m 2 - 1 Åsavallen B-plan
2019-09-22 09:45 144203081 Egnahems BK 2 - Lekeryd-Svarttorps SK 2 - 8 Runnåkra IP
2019-09-22 15:00 144203085 Hvetlanda GIF - Vrigstads IF 3 - 4 IP Vetlanda
2019-09-22 17:00 144203084 Holsby SK - Tranås FF 2 1 - 4 Ädelvallen
2019-09-26 19:00 144203086 Tranås FF 2 - Hvetlanda GIF 6 - 1 Bredstorps IP
2019-09-28 11:00 144203089 Lekeryd-Svarttorps SK - NIK/NGIS 6 - 4 Furuvi
2019-09-29 11:00 144203088 Malmbäcks IF 7-m - Stensjöns IF 7-m 4 - 3 Önnemo IP
2019-09-29 11:00 144203090 Vrigstads IF - Egnahems BK 2 5 - 1 Tallåsen
2019-09-29 17:00 144203087 Sävsjö FF - Holsby SK WO (3 - 0) Hofgårdsvallen