Spelprogram - Pojkar, Div 5 U15 Norra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 15:00 200125002 Gerdskens BK Svart - Vänersborgs FK 3 - 5 Gerdskenvallen A-plan
2019-04-28 15:00 200125004 Skara FC - Skoftebyns IF 5 - 2 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-04-29 18:45 200125001 Vara SK - Skövde AIK 3 - 5 Torsvallen A-plan
Maj
2019-05-01 11:00 200125006 IFK Mariestad/MBK - Skara FC 4 - 1 Lekevi IP Nedre-plan
2019-05-01 19:00 200125009 Vänersborgs FK - Vara SK 3 - 0 Vänersvallen Syd
2019-05-02 19:00 200125008 Trollhättans FK - Gerdskens BK Svart 2 - 3 Stavrelunds IP A-plan
2019-05-05 15:00 200125007 Skoftebyns IF - IFK Skövde FK Vit 0 - 3 Nysätra IP
2019-05-06 19:00 200125011 Vara SK - Trollhättans FK 4 - 3 Torsvallen A-plan
2019-05-10 18:30 200125012 Gerdskens BK Svart - Skoftebyns IF 7 - 2 Gerdskenvallen A-plan
2019-05-11 16:00 200125015 Vänersborgs FK - Skövde AIK 4 - 4 Vänersvallen Syd
2019-05-12 16:00 200125013 IFK Skövde FK Vit - IFK Mariestad/MBK 4 - 2 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-05-17 18:30 200125020 Skövde AIK - Skara FC 3 - 0 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-05-18 11:00 200125019 Trollhättans FK - Vänersborgs FK 3 - 6 Stavrelunds IP B-plan
2019-05-19 17:00 200125017 IFK Mariestad/MBK - Gerdskens BK Svart 4 - 1 Lekevi IP Nedre-plan
2019-05-19 17:00 200125018 Skoftebyns IF - Vara SK 3 - 5 Almagärdet
2019-05-22 19:00 200125024 Trollhättans FK - Skövde AIK 0 - 11 Stavrelunds IP A-plan
2019-05-24 19:00 200125023 IFK Skövde FK Vit - Skara FC 2 - 0 Lillegårdens IP, D-plan, Konstgräs
2019-05-25 15:30 200125025 Vänersborgs FK - Skoftebyns IF 9 - 0 Vänersvallen Syd
2019-05-26 17:00 200125021 Vara SK - IFK Mariestad/MBK 2 - 0 Torsvallen A-plan
2019-05-28 20:00 200125030 Skövde AIK - IFK Skövde FK Vit 2 - 2 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-05-29 19:00 200125029 Skoftebyns IF - Trollhättans FK 3 - 4 Almagärdet
Juni
2019-06-02 15:00 200125026 Skara FC - Gerdskens BK Svart 4 - 7 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-06-02 16:00 200125003 IFK Skövde FK Vit - Trollhättans FK 3 - 2 Lillegårdens IP, B-plan
2019-06-02 17:00 200125028 IFK Mariestad/MBK - Vänersborgs FK 0 - 1 Lekevi IP Nedre-plan
2019-06-06 15:00 200125036 Gerdskens BK Svart - Skövde AIK 1 - 3 Gerdskenvallen A-plan
2019-06-09 13:00 200125044 Vänersborgs FK - IFK Skövde FK Vit 2 - 2 Vänersvallen Syd
2019-06-09 17:00 200125040 IFK Mariestad/MBK - Skoftebyns IF 4 - 1 Lekevi IP Nedre-plan
2019-06-11 19:00 200125031 Vara SK - Skara FC 1 - 3 Torsvallen A-plan
2019-06-15 11:00 200125032 Gerdskens BK Svart - IFK Skövde FK Vit 1 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2019-06-15 15:00 200125033 Skoftebyns IF - Skövde AIK 0 - 10 Almagärdet
2019-06-16 13:00 200125034 Trollhättans FK - IFK Mariestad/MBK 3 - 2 Stavrelunds IP B-plan
2019-06-18 20:00 200125037 IFK Skövde FK Vit - Vara SK 8 - 2 Lillegårdens IP, B-plan
2019-06-23 17:00 200125038 Skara FC - Vänersborgs FK 3 - 5 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-06-25 20:00 200125045 Skövde AIK - IFK Mariestad/MBK 4 - 0 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-06-26 19:00 200125043 Trollhättans FK - Skara FC 3 - 1 Stavrelunds IP B-plan
Juli
2019-07-01 19:00 200125051 Vara SK - Vänersborgs FK 0 - 6 Torsvallen A-plan
2019-07-02 19:30 200125047 Skoftebyns IF - Skara FC 2 - 3 Almagärdet
2019-07-07 14:00 200125050 Skövde AIK - Vara SK 4 - 1 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-07-07 17:00 200125048 Trollhättans FK - IFK Skövde FK Vit 6 - 3 Stavrelunds IP B-plan
Augusti
2019-08-11 15:00 200125052 Gerdskens BK Svart - Trollhättans FK 4 - 0 Gerdskenvallen A-plan
2019-08-11 15:00 200125054 Skara FC - IFK Mariestad/MBK 2 - 4 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-08-14 19:00 200125053 IFK Skövde FK Vit - Skoftebyns IF 14 - 0 Lillegårdens IP, B-plan
2019-08-16 19:00 200125058 Skoftebyns IF - Gerdskens BK Svart 2 - 6 Almagärdet
2019-08-17 13:00 200125059 Trollhättans FK - Vara SK 1 - 5 Stavrelunds IP A-plan
2019-08-18 14:00 200125060 Skövde AIK - Vänersborgs FK 3 - 4 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-08-18 17:00 200125057 IFK Mariestad/MBK - IFK Skövde FK Vit 0 - 2 Lekevi IP Nedre-plan
2019-08-22 18:30 200125061 Vara SK - Skoftebyns IF 6 - 2 Torsvallen A-plan
2019-08-25 13:00 200125064 Skara FC - Skövde AIK 1 - 2 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-08-25 15:30 200125065 Vänersborgs FK - Trollhättans FK 6 - 0 Vänersvallen Syd
2019-08-25 16:00 200125062 Gerdskens BK Svart - IFK Mariestad/MBK 4 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2019-08-30 18:30 200125069 Skoftebyns IF - Vänersborgs FK 0 - 10 Almagärdet
September
2019-09-01 14:00 200125070 Skövde AIK - Trollhättans FK 3 - 1 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-09-01 15:00 200125066 Skara FC - IFK Skövde FK Vit 0 - 6 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-09-01 17:00 200125068 IFK Mariestad/MBK - Vara SK 7 - 0 Lekevi IP Nedre-plan
2019-09-04 18:30 200125041 Vara SK - Gerdskens BK Svart 1 - 3 Torsvallen A-plan
2019-09-05 19:00 200125073 IFK Skövde FK Vit - Skövde AIK 0 - 1 Lillegårdens IP, A-plan
2019-09-07 14:00 200125072 Gerdskens BK Svart - Skara FC 3 - 0 Gerdskenvallen A-plan
2019-09-07 15:00 200125074 Trollhättans FK - Skoftebyns IF 7 - 1 Lyrfågel konstgräs
2019-09-08 17:00 200125075 Vänersborgs FK - IFK Mariestad/MBK 6 - 1 Vänersvallen Syd
2019-09-14 16:00 200125079 IFK Mariestad/MBK - Trollhättans FK 4 - 2 Lekevi IP Nedre-plan
2019-09-15 12:00 200125049 Vänersborgs FK - Gerdskens BK Svart 4 - 0 Vänersvallen Syd
2019-09-15 15:00 200125077 Skara FC - Vara SK 1 - 1 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-09-18 19:00 200125076 IFK Skövde FK Vit - Gerdskens BK Svart 4 - 1 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-09-22 14:00 200125085 Skövde AIK - Gerdskens BK Svart 3 - 1 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-09-22 15:30 200125084 Vänersborgs FK - Skara FC 3 - 1 Vänersvallen Syd
2019-09-22 16:00 200125081 Vara SK - IFK Skövde FK Vit 1 - 9 Torsvallen A-plan
2019-09-22 17:00 200125082 Skoftebyns IF - IFK Mariestad/MBK 0 - 5 Nysätra IP
2019-09-25 19:00 200125080 Skövde AIK - Skoftebyns IF 14 - 0 Lillegårdens IP, A-plan
2019-09-26 19:00 200125088 Skara FC - Trollhättans FK 5 - 2 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-09-28 13:00 200125087 IFK Skövde FK Vit - Vänersborgs FK 1 - 1 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-09-29 11:00 200125086 Gerdskens BK Svart - Vara SK 6 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2019-09-29 17:00 200125090 IFK Mariestad/MBK - Skövde AIK 3 - 0 Lekevi IP Nedre-plan