Spelprogram - F10 Röd:2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alsike IF F09/10 Therese Gustafsson 0707321502 Gul/Svart/Gula svart rand
Danmarks IF F09 Vit Peter Kölerud +46702998141 Röd/vit/röd/röd
IF VP Uppsala 1 Nina Dahl 0703177603 Orange/Mörkblå/Mörkblå
Sigtuna IF FK F08/09 Therese Gisslund +46709970062 Blå/Blå/Blå
Storvreta IK F09:vit Michael Melin Blå/Vit/Blå
Sunnersta AIF F09 Fredrik Rensei 0766452525 Grön/Svart/Svart/Svart/Grön
Unik FK Ylva Östlund 0727016220 röd/blå/röd
Vaksala SK Gul Johan Ellvén 0703844932 Svart/gul randiga/Svart/Gula
Vaksala SK Svart 1 Helena Åsbrink Svart/gul randiga/Svart/Gula
Vreta IF Esbjörn Mählberg 0706288064 Blå/vit/blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-01 10:00 Unik FK - Sunnersta AIF F09 Valsätra Konstgräs
2019-05-01 10:30 Vaksala SK Svart 1 - Danmarks IF F09 Vit Årsta IP Konstgräs
2019-05-01 13:45 Storvreta IK F09:vit - Vreta IF Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-04 09:15 Vaksala SK Gul - IF VP Uppsala 1 Årsta IP Konstgräs
2019-06-06 13:30 Alsike IF F09/10 - Sigtuna IF FK F08/09 Alsike Konstgräs
Omgång 2
2019-05-04 10:30 Sigtuna IF FK F08/09 - Vaksala SK Svart 1 Ansgarsvallen 4
2019-05-05 08:45 Storvreta IK F09:vit - Unik FK Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-07 18:30 Danmarks IF F09 Vit - Vaksala SK Gul Danelid 5
2019-09-01 12:30 Sunnersta AIF F09 - Alsike IF F09/10 Granebergs IO 1
2019-09-01 12:30 Vreta IF - IF VP Uppsala 1 Granebergs IO 2
Omgång 3
2019-05-11 09:30 Unik FK - Vreta IF Valsätra Konstgräs
2019-05-11 10:00 Alsike IF F09/10 - Storvreta IK F09:vit Brunnbyvallen 1
2019-05-11 13:15 IF VP Uppsala 1 - Danmarks IF F09 Vit Ekebydalen IP 4
2019-05-11 15:30 Vaksala SK Svart 1 - Sunnersta AIF F09 Årsta IP Konstgräs
2019-05-12 16:30 Vaksala SK Gul - Sigtuna IF FK F08/09 Årsta IP 3
Omgång 4
2019-05-18 10:30 Sigtuna IF FK F08/09 - IF VP Uppsala 1 Ansgarsvallen 4
2019-05-18 13:30 Unik FK - Alsike IF F09/10 Valsätra Konstgräs
2019-05-19 10:45 Storvreta IK F09:vit - Vaksala SK Svart 1 Skogsvallens IP 3
2019-05-19 11:30 Sunnersta AIF F09 - Vaksala SK Gul Granebergs IO 1
2019-05-19 11:30 Vreta IF - Danmarks IF F09 Vit Granebergs IO 2
Omgång 5
2019-05-25 10:30 Vaksala SK Gul - Storvreta IK F09:vit Årsta IP 4
2019-05-25 16:15 Alsike IF F09/10 - Vreta IF Alsike Konstgräs
2019-05-26 10:00 Vaksala SK Svart 1 - Unik FK Årsta IP 4
2019-05-26 12:00 Danmarks IF F09 Vit - Sigtuna IF FK F08/09 Danelid 5
2019-05-26 13:15 IF VP Uppsala 1 - Sunnersta AIF F09 Ekebydalen IP 4
Omgång 6
2019-05-19 12:30 Sunnersta AIF F09 - Danmarks IF F09 Vit Granebergs IO 1
2019-05-30 09:45 Storvreta IK F09:vit - IF VP Uppsala 1 Skogsvallens IP 3
2019-05-30 13:00 Alsike IF F09/10 - Vaksala SK Svart 1 Alsike Konstgräs
2019-05-30 14:15 Unik FK - Vaksala SK Gul Valsätra Konstgräs
2019-09-15 11:30 Vreta IF - Sigtuna IF FK F08/09 Granebergs IO 2
Omgång 7
2019-06-01 10:30 Danmarks IF F09 Vit - Storvreta IK F09:vit Danelid 5
2019-06-01 11:30 Sigtuna IF FK F08/09 - Sunnersta AIF F09 Ansgarsvallen 4
2019-06-01 12:30 Vaksala SK Svart 1 - Vreta IF Årsta IP 4
2019-06-01 13:00 IF VP Uppsala 1 - Unik FK Ekebydalen IP 4
2019-06-02 12:30 Vaksala SK Gul - Alsike IF F09/10 Årsta IP 4
Omgång 8
2019-06-04 17:45 Storvreta IK F09:vit - Sigtuna IF FK F08/09 Skogsvallens IP 3
2019-06-04 18:00 Vreta IF - Sunnersta AIF F09 Gottsundagipen 3
2019-06-06 00:00 Vaksala SK Svart 1 - Vaksala SK Gul Årsta IP 3
2019-06-06 10:00 Alsike IF F09/10 - IF VP Uppsala 1 Alsike Konstgräs
2019-06-06 12:00 Unik FK - Danmarks IF F09 Vit Gottsundagipen 3
Omgång 9
2019-06-02 11:30 Sigtuna IF FK F08/09 - Unik FK Ansgarsvallen 4
2019-06-09 16:00 Danmarks IF F09 Vit - Alsike IF F09/10 Danelid 6
2019-06-10 18:00 IF VP Uppsala 1 - Vaksala SK Svart 1 Ekebydalen IP 4
2019-06-13 18:30 Vaksala SK Gul - Vreta IF Årsta IP 3
2019-06-16 12:30 Sunnersta AIF F09 - Storvreta IK F09:vit Granebergs IO 1
Omgång 10
2019-06-16 11:30 Vreta IF - Storvreta IK F09:vit Granebergs IO 2
2019-06-16 11:30 Sunnersta AIF F09 - Unik FK Granebergs IO 1
2019-06-18 17:15 Sigtuna IF FK F08/09 - Alsike IF F09/10 Ansgarsvallen 4
2019-06-25 18:30 Danmarks IF F09 Vit - Vaksala SK Svart 1 Danelid 5
2019-09-12 18:30 IF VP Uppsala 1 - Vaksala SK Gul Ekebydalen IP 4
Omgång 11
2019-08-10 10:30 Vaksala SK Gul - Danmarks IF F09 Vit Årsta IP 4
2019-08-10 12:15 Unik FK - Storvreta IK F09:vit Valsätra Konstgräs
2019-08-10 13:00 Vaksala SK Svart 1 - Sigtuna IF FK F08/09 Årsta IP 5
2019-08-10 14:00 Alsike IF F09/10 - Sunnersta AIF F09 Brunnbyvallen 1
2019-08-29 18:30 IF VP Uppsala 1 - Vreta IF Ekebydalen IP 4
Omgång 12
2019-06-16 13:00 Vreta IF - Unik FK Granebergs IO 2
2019-08-17 10:30 Danmarks IF F09 Vit - IF VP Uppsala 1 Danelid 5
2019-08-18 12:30 Sigtuna IF FK F08/09 - Vaksala SK Gul Ansgarsvallen 4
2019-08-18 13:45 Storvreta IK F09:vit - Alsike IF F09/10 Skogsvallens IP 3
2019-09-15 11:30 Sunnersta AIF F09 - Vaksala SK Svart 1 Granebergs IO 1
Omgång 13
2019-08-24 10:30 Danmarks IF F09 Vit - Vreta IF Danelid 5
2019-08-24 11:30 Vaksala SK Svart 1 - Storvreta IK F09:vit Årsta IP 5
2019-08-24 12:00 Vaksala SK Gul - Sunnersta AIF F09 Årsta IP 4
2019-08-24 14:30 IF VP Uppsala 1 - Sigtuna IF FK F08/09 Ekebydalen IP 4
2019-08-24 15:45 Alsike IF F09/10 - Unik FK Alsike Konstgräs
Omgång 14
2019-09-01 11:30 Vreta IF - Alsike IF F09/10 Granebergs IO 2
2019-09-01 11:30 Sunnersta AIF F09 - IF VP Uppsala 1 Granebergs IO 1
2019-09-01 11:45 Unik FK - Vaksala SK Svart 1 Valsätra Konstgräs
2019-09-01 12:30 Sigtuna IF FK F08/09 - Danmarks IF F09 Vit Ansgarsvallen 4
2019-09-01 15:45 Storvreta IK F09:vit - Vaksala SK Gul Skogsvallens IP 3
Omgång 15
2019-09-07 11:00 Vaksala SK Svart 1 - Alsike IF F09/10 Årsta IP 5
2019-09-07 12:00 IF VP Uppsala 1 - Storvreta IK F09:vit Ekebydalen IP 4
2019-09-08 10:00 Danmarks IF F09 Vit - Sunnersta AIF F09 Danelid 5
2019-09-08 16:00 Vaksala SK Gul - Unik FK Årsta IP 4
2019-09-21 12:30 Sigtuna IF FK F08/09 - Vreta IF Ansgarsvallen 4
Omgång 16
2019-09-15 09:45 Storvreta IK F09:vit - Danmarks IF F09 Vit Skogsvallens IP 3
2019-09-15 10:00 Alsike IF F09/10 - Vaksala SK Gul Alsike Konstgräs
2019-09-15 12:30 Vreta IF - Vaksala SK Svart 1 Granebergs IO 2
2019-09-15 12:30 Sunnersta AIF F09 - Sigtuna IF FK F08/09 Granebergs IO 1
2019-09-15 15:30 Unik FK - IF VP Uppsala 1 Valsätra Konstgräs
Omgång 17
2019-09-21 11:00 Sigtuna IF FK F08/09 - Storvreta IK F09:vit Ansgarsvallen 4
2019-09-22 00:00 Vaksala SK Gul - Vaksala SK Svart 1 Årsta IP 3
2019-09-22 12:00 Sunnersta AIF F09 - Vreta IF Granebergs IO 1
2019-09-22 13:15 IF VP Uppsala 1 - Alsike IF F09/10 Ekebydalen IP 4
2019-09-22 14:00 Danmarks IF F09 Vit - Unik FK Danelid 6
Omgång 18
2019-09-28 10:15 Unik FK - Sigtuna IF FK F08/09 Valsätra Konstgräs
2019-09-28 15:30 Vaksala SK Svart 1 - IF VP Uppsala 1 Årsta IP 5
2019-09-29 09:30 Alsike IF F09/10 - Danmarks IF F09 Vit Alsike Konstgräs
2019-09-29 13:45 Storvreta IK F09:vit - Sunnersta AIF F09 Skogsvallens IP 3
2019-09-29 15:30 Vreta IF - Vaksala SK Gul Ekebyvallen IP 3