Spelprogram - P15 G3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bälinge IF P04 Mats Lindgren 018711733 0705804182 Gul/Svart/Gul
Fanna BK P04 Svart Peter Lundemo 0703208281 Svart/Svart/Svart
Gamla Upsala SK P04 Gul Patrik Schotte 0738005533 Gula/Svarta/Gula
Heby/Morgongåva SK Thomas Fange 022430019 0707288093 Gul/Svart/Gul
Unik FK Janne Egemalm 0706779676 röd/blå/röd
Vaksala SK Gul Filip Engström 0736508398 Svart/gul randiga/Svart/Gula
Örsundsbro/IK Nordia Jonas Johansson 0705405290 röd/blå/röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 13:30 170327001 Vaksala SK Gul - Bälinge IF P04 0 - 7 Årsta IP Konstgräs
2019-05-05 16:00 170327003 Gamla Upsala SK P04 Gul - Unik FK 3 - 3 Yrsa IP 1
2019-05-05 17:00 170327004 Heby/Morgongåva SK - Fanna BK P04 Svart 3 - 1 Tegelvallen Konstgräs
2019-05-11 12:00 170327006 Unik FK - Heby/Morgongåva SK 2 - 5 Valsätra Konstgräs
2019-05-11 16:00 170327008 Bälinge IF P04 - Fanna BK P04 Svart 3 - 2 Bälinge IP Konstgräs
2019-05-12 11:30 170327005 Vaksala SK Gul - Örsundsbro/IK Nordia 1 - 4 Årsta IP Konstgräs
2019-05-18 11:00 170327009 Örsundsbro/IK Nordia - Bälinge IF P04 4 - 3 Åvallen 1
2019-05-18 12:00 170327012 Fanna BK P04 Svart - Unik FK 2 - 10 Fanna IP B-plan
2019-05-19 14:00 170327010 Gamla Upsala SK P04 Gul - Vaksala SK Gul 4 - 0 Yrsa IP 1
2019-05-21 18:15 170327014 Örsundsbro/IK Nordia - Gamla Upsala SK P04 Gul 2 - 1 Åvallen 1
2019-05-26 17:00 170327013 Vaksala SK Gul - Heby/Morgongåva SK 0 - 14 Årsta IP Konstgräs
2019-05-26 17:00 170327016 Bälinge IF P04 - Unik FK 1 - 3 Bälinge IP 2
2019-05-28 19:00 170327022 Örsundsbro/IK Nordia - Fanna BK P04 Svart 3 - 3 Åvallen 1
Juni
2019-06-01 14:00 170327019 Fanna BK P04 Svart - Vaksala SK Gul 6 - 2 Fanna IP B-plan
2019-06-02 14:00 170327017 Gamla Upsala SK P04 Gul - Bälinge IF P04 0 - 5 Yrsa IP 1
2019-06-09 16:00 170327023 Gamla Upsala SK P04 Gul - Heby/Morgongåva SK 3 - 4 Yrsa IP 1
2019-06-11 18:00 170327021 Vaksala SK Gul - Unik FK 3 - 8 Årsta IP 1
2019-06-15 10:00 170327026 Fanna BK P04 Svart - Gamla Upsala SK P04 Gul 0 - 2 Fanna IP B-plan
2019-06-16 14:30 170327025 Heby/Morgongåva SK - Bälinge IF P04 2 - 2 Tegelvallen Konstgräs
2019-06-18 19:00 170327027 Örsundsbro/IK Nordia - Unik FK 2 - 3 Åvallen 1
Augusti
2019-08-14 18:30 170327018 Heby/Morgongåva SK - Örsundsbro/IK Nordia 2 - 1 Tegelvallen Konstgräs
2019-08-18 10:00 170327031 Unik FK - Gamla Upsala SK P04 Gul 3 - 4 Valsätra Konstgräs
2019-08-18 12:30 170327029 Bälinge IF P04 - Vaksala SK Gul 2 - 0 Bälinge IP Konstgräs
2019-08-20 18:15 170327033 Örsundsbro/IK Nordia - Vaksala SK Gul 8 - 0 Åvallen 1
2019-08-24 12:00 170327036 Fanna BK P04 Svart - Bälinge IF P04 3 - 4 Fanna IP B-plan
2019-08-25 17:00 170327034 Heby/Morgongåva SK - Unik FK 2 - 2 Tegelvallen Konstgräs
2019-08-28 18:00 170327037 Bälinge IF P04 - Örsundsbro/IK Nordia 2 - 1 Bälinge IP 3
September
2019-09-01 14:00 170327040 Unik FK - Fanna BK P04 Svart 16 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-09-01 17:00 170327038 Vaksala SK Gul - Gamla Upsala SK P04 Gul 0 - 1 Årsta IP Konstgräs
2019-09-08 14:30 170327041 Heby/Morgongåva SK - Vaksala SK Gul 9 - 0 Tegelvallen Konstgräs
2019-09-08 15:00 170327042 Gamla Upsala SK P04 Gul - Örsundsbro/IK Nordia 3 - 4 Yrsa IP 1
2019-09-14 11:00 170327046 Örsundsbro/IK Nordia - Heby/Morgongåva SK 5 - 3 Åvallen 1
2019-09-14 17:00 170327045 Bälinge IF P04 - Gamla Upsala SK P04 Gul 2 - 2 Bälinge IP Konstgräs
2019-09-15 13:00 170327044 Unik FK - Bälinge IF P04 5 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-15 17:00 170327047 Vaksala SK Gul - Fanna BK P04 Svart 3 - 9 Årsta IP Konstgräs
2019-09-18 19:30 170327050 Fanna BK P04 Svart - Örsundsbro/IK Nordia 7 - 8 Fanna IP B-plan
2019-09-22 12:00 170327049 Unik FK - Vaksala SK Gul Valsätra Konstgräs
2019-09-23 19:15 170327032 Fanna BK P04 Svart - Heby/Morgongåva SK Fanna IP B-plan
2019-09-25 19:00 170327051 Heby/Morgongåva SK - Gamla Upsala SK P04 Gul Tegelvallen Konstgräs
2019-09-28 12:30 170327053 Bälinge IF P04 - Heby/Morgongåva SK Bälinge IP Konstgräs
2019-09-28 15:30 170327055 Unik FK - Örsundsbro/IK Nordia Valsätra Konstgräs
2019-09-29 15:00 170327054 Gamla Upsala SK P04 Gul - Fanna BK P04 Svart Yrsa IP 1