Spelprogram - Division 4A Herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Mars
2019-03-31 14:15 060101080 Lerums IS - IK Zenith 4 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
April
2019-04-04 19:00 060101004 IK Zenith - Kortedala IF 1 - 4 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-04-04 19:45 060101001 Serbiska KoIK Kozara - Kode IF 1 - 2 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-04-05 19:15 060101003 Lunden Överås BK - Nol IK 0 - 0 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-04-05 19:15 060101006 Guldhedens IK - Lerums IS 2 - 3 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-04-05 19:30 060101005 FC Komarken - SKIF Semberija 5 - 5 Kongevi 1 Konstgräs
2019-04-06 14:15 060101002 United Africa FC - Stenkullen GoIK 1 - 3 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-04-11 19:45 060101008 SKIF Semberija - IK Zenith 1 - 5 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-04-12 18:00 060101012 Kode IF - Guldhedens IK 7 - 2 Kode IP 3 Konstgräs
2019-04-12 18:30 060101011 Stenkullen GoIK - Serbiska KoIK Kozara 8 - 0 Stenkullens IP 2 KG
2019-04-12 19:00 060101007 Lerums IS - FC Komarken 2 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-04-12 19:15 060101009 Lunden Överås BK - Kortedala IF 1 - 3 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-04-13 15:00 060101010 Nol IK - United Africa FC 2 - 1 Hedboms Måleri Arena
2019-04-17 19:00 060101018 Stenkullen GoIK - Kode IF 5 - 2 Stenkullens IP 2 KG
2019-04-17 19:30 060101017 FC Komarken - Guldhedens IK 3 - 2 Kongevi 1 Konstgräs
2019-04-18 19:00 060101016 IK Zenith - Lerums IS 1 - 0 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-04-18 19:45 060101013 Serbiska KoIK Kozara - Nol IK 3 - 3 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-04-18 19:45 060101014 United Africa FC - Kortedala IF 0 - 3 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-04-18 19:45 060101015 Lunden Överås BK - SKIF Semberija 1 - 4 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-04-25 19:45 060101021 SKIF Semberija - United Africa FC 2 - 0 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-04-26 18:30 060101023 Nol IK - Stenkullen GoIK 2 - 0 Hedboms Måleri Arena
2019-04-26 18:30 060101024 Kode IF - FC Komarken 3 - 5 Kode IP 1 Gräs
2019-04-26 19:00 060101020 Lerums IS - Lunden Överås BK 2 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-04-26 19:15 060101019 Guldhedens IK - IK Zenith 4 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-04-26 19:15 060101022 Kortedala IF - Serbiska KoIK Kozara 2 - 1 Bergsjövallen 2 Konstgräs
Maj
2019-05-02 18:45 060101025 Serbiska KoIK Kozara - SKIF Semberija 0 - 4 Gamlestadsvallen 1 Gräs
2019-05-02 18:45 060101028 IK Zenith - FC Komarken 3 - 3 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2019-05-03 18:45 060101029 Nol IK - Kode IF 1 - 4 Hedboms Måleri Arena
2019-05-03 18:45 060101030 Stenkullen GoIK - Kortedala IF 1 - 1 Stenkullens IP 1 Gräs
2019-05-03 19:15 060101027 Lunden Överås BK - Guldhedens IK 1 - 2 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-05-04 14:15 060101026 United Africa FC - Lerums IS 1 - 2 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-05-07 19:00 060101088 IK Zenith - Guldhedens IK 1 - 2 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2019-05-09 18:30 060101035 Kortedala IF - Nol IK 3 - 0 Kortedalavallen 1 Gräs
2019-05-09 19:00 060101034 SKIF Semberija - Stenkullen GoIK 2 - 1 Bergsjövallen 1 Gräs
2019-05-10 19:00 060101033 Lerums IS - Serbiska KoIK Kozara 2 - 0 Aspevallen 1 Gräs
2019-05-10 19:00 060101036 Kode IF - IK Zenith 4 - 2 Kode IP 1 Gräs
2019-05-10 19:15 060101032 Guldhedens IK - United Africa FC 1 - 0 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-05-10 19:30 060101031 FC Komarken - Lunden Överås BK 2 - 2 Kongevi 1 Konstgräs
2019-05-16 18:30 060101040 Kortedala IF - Kode IF 1 - 3 Kortedalavallen 1 Gräs
2019-05-16 19:00 060101037 Serbiska KoIK Kozara - Guldhedens IK 2 - 1 Gamlestadsvallen 1 Gräs
2019-05-17 19:00 060101041 Nol IK - SKIF Semberija 1 - 3 Hedboms Måleri Arena
2019-05-17 19:15 060101039 Lunden Överås BK - IK Zenith 0 - 6 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-05-18 14:00 060101042 Stenkullen GoIK - Lerums IS 3 - 0 Stenkullens IP 1 Gräs
2019-05-18 14:15 060101038 United Africa FC - FC Komarken 3 - 1 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-05-23 19:00 060101043 IK Zenith - United Africa FC 3 - 1 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2019-05-23 19:00 060101047 SKIF Semberija - Kortedala IF 3 - 2 Bergsjövallen 1 Gräs
2019-05-24 19:00 060101046 Lerums IS - Nol IK 5 - 1 Aspevallen 1 Gräs
2019-05-24 19:00 060101048 Kode IF - Lunden Överås BK 6 - 2 Kode IP 1 Gräs
2019-05-24 19:15 060101045 Guldhedens IK - Stenkullen GoIK 0 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-05-24 19:30 060101044 FC Komarken - Serbiska KoIK Kozara 1 - 3 Kongevi 1 Konstgräs
2019-05-28 19:00 060101053 Nol IK - Guldhedens IK 2 - 1 Hedboms Måleri Arena
2019-05-29 19:00 060101049 Serbiska KoIK Kozara - IK Zenith 2 - 1 Gamlestadsvallen 1 Gräs
2019-05-30 18:30 060101052 Kortedala IF - Lerums IS 2 - 0 Kortedalavallen 1 Gräs
2019-05-30 19:00 060101051 SKIF Semberija - Kode IF 2 - 3 Bergsjövallen 1 Gräs
2019-05-31 19:00 060101054 Stenkullen GoIK - FC Komarken 2 - 2 Stenkullens IP 1 Gräs
Juni
2019-06-01 14:15 060101050 United Africa FC - Lunden Överås BK 2 - 3 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-06-05 19:00 060101057 IK Zenith - Stenkullen GoIK 0 - 2 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2019-06-05 19:45 060101059 Guldhedens IK - Kortedala IF 1 - 3 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-06-07 19:15 060101056 Lunden Överås BK - Serbiska KoIK Kozara 3 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-06-07 19:30 060101058 FC Komarken - Nol IK 2 - 2 Kongevi 1 Konstgräs
2019-06-08 14:15 060101055 United Africa FC - Kode IF 5 - 3 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-06-09 14:00 060101060 Lerums IS - SKIF Semberija 1 - 4 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-06-13 19:00 060101062 SKIF Semberija - Guldhedens IK 0 - 1 Bergsjövallen 1 Gräs
2019-06-14 19:00 060101064 Nol IK - IK Zenith 1 - 1 Hedboms Måleri Arena
2019-06-14 19:00 060101066 Kode IF - Lerums IS 4 - 2 Kode IP 1 Gräs
2019-06-14 19:15 060101065 Lunden Överås BK - Stenkullen GoIK 3 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-06-14 19:30 060101063 FC Komarken - Kortedala IF 0 - 1 Kongevi 1 Konstgräs
2019-06-15 14:15 060101061 United Africa FC - Serbiska KoIK Kozara 0 - 3 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-06-18 19:00 060101071 Stenkullen GoIK - United Africa FC 2 - 0 Stenkullens IP 1 Gräs
2019-06-19 19:00 060101067 Lerums IS - Guldhedens IK 0 - 1 Aspevallen 1 Gräs
2019-06-19 19:00 060101070 Nol IK - Lunden Överås BK 2 - 1 Hedboms Måleri Arena
2019-06-19 19:00 060101072 Kode IF - Serbiska KoIK Kozara 7 - 1 Kode IP 1 Gräs
2019-06-20 19:00 060101068 SKIF Semberija - FC Komarken 2 - 3 Bergsjövallen 1 Gräs
2019-06-20 19:00 060101069 Kortedala IF - IK Zenith 1 - 1 Kortedalavallen 1 Gräs
2019-06-25 19:45 060101078 Guldhedens IK - Kode IF 1 - 4 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-06-27 18:30 060101075 Kortedala IF - Lunden Överås BK 1 - 2 Kortedalavallen 1 Gräs
2019-06-27 19:00 060101073 Serbiska KoIK Kozara - Stenkullen GoIK 1 - 1 Gamlestadsvallen 1 Gräs
2019-06-27 19:00 060101076 IK Zenith - SKIF Semberija 0 - 1 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2019-06-28 19:30 060101077 FC Komarken - Lerums IS 0 - 1 Kongevi 1 Konstgräs
2019-06-29 14:15 060101074 United Africa FC - Nol IK 1 - 1 Bergsjövallen 2 Konstgräs
Juli
2019-07-01 19:00 060101081 SKIF Semberija - Lunden Överås BK 2 - 0 Bergsjövallen 1 Gräs
2019-07-02 19:00 060101084 Kode IF - Stenkullen GoIK 1 - 4 Kode IP 1 Gräs
Augusti
2019-08-01 18:30 060101082 Kortedala IF - United Africa FC 1 - 0 Kortedalavallen 1 Gräs
2019-08-02 19:00 060101083 Nol IK - Serbiska KoIK Kozara 0 - 2 Hedboms Måleri Arena
2019-08-08 19:00 060101085 Serbiska KoIK Kozara - Kortedala IF 1 - 2 Gamlestadsvallen 1 Gräs
2019-08-09 18:45 060101090 Stenkullen GoIK - Nol IK 1 - 1 Stenkullens IP 1 Gräs
2019-08-09 19:15 060101087 Lunden Överås BK - Lerums IS 1 - 4 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-08-09 19:30 060101089 FC Komarken - Kode IF 4 - 1 Kongevi 1 Konstgräs
2019-08-10 14:15 060101086 United Africa FC - SKIF Semberija 1 - 3 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-08-15 19:00 060101091 FC Komarken - IK Zenith 1 - 0 Kongevi 1 Konstgräs
2019-08-15 19:00 060101094 SKIF Semberija - Serbiska KoIK Kozara 4 - 1 Bergsjövallen 1 Gräs
2019-08-15 19:00 060101095 Kortedala IF - Stenkullen GoIK 0 - 3 Kortedalavallen 1 Gräs
2019-08-16 19:00 060101093 Lerums IS - United Africa FC 1 - 3 Aspevallen 1 Gräs
2019-08-16 19:00 060101096 Kode IF - Nol IK 2 - 5 Kode IP 1 Gräs
2019-08-16 19:15 060101092 Guldhedens IK - Lunden Överås BK 4 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-08-22 18:45 060101097 Serbiska KoIK Kozara - Lerums IS 1 - 1 Gamlestadsvallen 1 Gräs
2019-08-22 18:45 060101100 IK Zenith - Kode IF 4 - 1 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2019-08-23 18:45 060101102 Stenkullen GoIK - SKIF Semberija 3 - 0 Stenkullens IP 1 Gräs
2019-08-23 19:15 060101099 Lunden Överås BK - FC Komarken 2 - 2 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-08-24 14:15 060101098 United Africa FC - Guldhedens IK 2 - 1 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-08-24 15:00 060101101 Nol IK - Kortedala IF 3 - 0 Hedboms Måleri Arena
2019-08-29 18:15 060101103 IK Zenith - Lunden Överås BK 1 - 1 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2019-08-29 18:15 060101107 SKIF Semberija - Nol IK 3 - 0 Bergsjövallen 1 Gräs
2019-08-29 19:45 060101105 Guldhedens IK - Serbiska KoIK Kozara 3 - 0 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-08-30 19:30 060101104 FC Komarken - United Africa FC 1 - 1 Kongevi 1 Konstgräs
2019-08-31 13:00 060101108 Kode IF - Kortedala IF 1 - 3 Kode IP 1 Gräs
2019-08-31 14:00 060101106 Lerums IS - Stenkullen GoIK 0 - 3 Aspevallen 1 Gräs
September
2019-09-05 18:00 060101109 Serbiska KoIK Kozara - FC Komarken 2 - 2 Gamlestadsvallen 1 Gräs
2019-09-05 18:30 060101112 Kortedala IF - SKIF Semberija 2 - 1 Kortedalavallen 1 Gräs
2019-09-06 18:00 060101114 Stenkullen GoIK - Guldhedens IK 6 - 0 Stenkullens IP 1 Gräs
2019-09-06 19:15 060101111 Lunden Överås BK - Kode IF 5 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-09-07 14:15 060101110 United Africa FC - IK Zenith 2 - 4 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-09-07 15:00 060101113 Nol IK - Lerums IS 0 - 5 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-09-12 17:45 060101116 IK Zenith - Serbiska KoIK Kozara 0 - 0 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-09-12 19:00 060101117 FC Komarken - Stenkullen GoIK 1 - 4 Kongevi 1 Konstgräs
2019-09-13 19:00 060101119 Lerums IS - Kortedala IF 0 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-09-13 19:15 060101115 Lunden Överås BK - United Africa FC 3 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-09-13 19:15 060101118 Guldhedens IK - Nol IK 4 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-09-14 14:00 060101120 Kode IF - SKIF Semberija 5 - 1 Kode IP 3 Konstgräs
2019-09-19 19:45 060101121 Serbiska KoIK Kozara - Lunden Överås BK 3 - 2 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-09-19 19:45 060101122 SKIF Semberija - Lerums IS 2 - 5 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-09-21 14:00 060101125 Stenkullen GoIK - IK Zenith 2 - 1 Stenkullens IP 2 KG
2019-09-21 15:00 060101124 Nol IK - FC Komarken 1 - 4 Hedboms Måleri Arena
2019-09-25 18:45 060101123 Kortedala IF - Guldhedens IK 3 - 1 Kortedalavallen 1 Gräs
2019-09-28 14:15 060101127 Serbiska KoIK Kozara - United Africa FC 5 - 5 Gamlestadsvallen 1 Gräs
2019-09-28 14:15 060101128 Stenkullen GoIK - Lunden Överås BK 4 - 2 Stenkullens IP 1 Gräs
2019-09-28 14:15 060101129 IK Zenith - Nol IK 2 - 0 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2019-09-28 14:15 060101130 Kortedala IF - FC Komarken 1 - 1 Kortedalavallen 1 Gräs
2019-09-28 14:15 060101131 Guldhedens IK - SKIF Semberija 3 - 0 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-09-28 14:15 060101132 Lerums IS - Kode IF 2 - 4 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
Oktober
2019-10-02 20:15 060101079 Guldhedens IK - FC Komarken 0 - 1 Heden 3 Konstgräs
2019-10-05 15:00 060101126 Kode IF - United Africa FC 8 - 2 Kode IP 3 Konstgräs