Spelprogram - Herr Div 6 Norra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-26 19:30 170126001 Bälinge IF 2 - Söderfors GoIF 12 - 0 Bälinge IP Konstgräs
2019-04-27 10:30 170126002 Månkarbo IF 2 - Ullfors IK 2 - 3 Tallparken 1
2019-04-27 11:15 170126003 SK Iron - Österlövsta FF 3 - 4 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-04-27 14:00 170126004 Funbo IF - Vattholma IF 2 4 - 2 Vargspåret IP 1
Maj
2019-05-03 18:30 170126009 Ullfors IK - ��sterlövsta FF 0 - 5 Ringvallen 1
2019-05-03 18:50 170126010 Söderfors GoIF - Storvreta IK 0 - 8 Bruksvallen 1
2019-05-03 19:15 170126007 Vattholma IF 2 - Ärentuna SK 0 - 1 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-04 11:15 170126008 SK Iron - Funbo IF 3 - 0 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-06 19:00 170126006 Bälinge IF 2 - Månkarbo IF 2 6 - 1 Bälinge IP 2
2019-05-10 19:00 170126012 Österlövsta FF - Bälinge IF 2 7 - 1 Sätravallen 1
2019-05-11 13:00 170126014 Ärentuna SK - SK Iron 1 - 4 Ärentuna IP 1
2019-05-11 14:00 170126013 Funbo IF - Ullfors IK 1 - 0 Vargspåret IP 1
2019-05-11 15:00 170126011 Söderfors GoIF - Månkarbo IF 2 3 - 4 Bruksvallen 1
2019-05-11 15:00 170126015 Storvreta IK - Vattholma IF 2 2 - 0 Skogsvallens IP 1
2019-05-14 19:00 170126005 Ärentuna SK - Storvreta IK 0 - 4 Ärentuna IP 1
2019-05-17 19:00 170126019 Ullfors IK - Ärentuna SK 1 - 3 Ringvallen 1
2019-05-18 14:00 170126018 SK Iron - Storvreta IK 1 - 1 Björkvallen 1
2019-05-18 16:00 170126017 Månkarbo IF 2 - Österlövsta FF 0 - 4 Tallparken 1
2019-05-18 17:00 170126020 Söderfors GoIF - Vattholma IF 2 3 - 2 Bruksvallen 1
2019-05-20 19:00 170126016 Bälinge IF 2 - Funbo IF 5 - 1 Bälinge IP 2
2019-05-24 19:00 170126025 Vattholma IF 2 - SK Iron 2 - 7 Änglavallen 1
2019-05-25 15:00 170126022 Funbo IF - Månkarbo IF 2 0 - 2 Vargspåret IP 1
2019-05-25 15:00 170126024 Storvreta IK - Ullfors IK 7 - 1 Skogsvallens IP 1
2019-05-27 18:45 170126023 Ärentuna SK - Bälinge IF 2 2 - 2 Ärentuna IP 1
2019-05-29 19:00 170126028 Österlövsta FF - Funbo IF 5 - 1 Sätravallen 1
2019-05-30 13:00 170126027 Månkarbo IF 2 - Ärentuna SK 1 - 1 Tallparken 1
Juni
2019-06-01 13:00 170126029 Ullfors IK - Vattholma IF 2 1 - 1 Ringvallen 1
2019-06-03 19:00 170126030 Söderfors GoIF - SK Iron 5 - 3 Bruksvallen 1
2019-06-03 19:30 170126026 Bälinge IF 2 - Storvreta IK 0 - 1 Bälinge IP Konstgräs
2019-06-08 14:00 170126031 Funbo IF - Söderfors GoIF 4 - 3 Vargspåret IP 1
2019-06-08 14:00 170126035 SK Iron - Ullfors IK 7 - 0 Björkvallen 1
2019-06-10 19:00 170126032 Ärentuna SK - Österlövsta FF 2 - 3 Ärentuna IP 1
2019-06-10 19:00 170126033 Storvreta IK - Månkarbo IF 2 7 - 0 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-06-10 19:00 170126034 Vattholma IF 2 - Bälinge IF 2 2 - 2 Änglavallen 1
2019-06-15 14:00 170126039 Funbo IF - Ärentuna SK 2 - 3 Vargspåret IP 1
2019-06-15 15:00 170126040 Söderfors GoIF - Ullfors IK 6 - 2 Bruksvallen 1
2019-06-15 16:00 170126038 Österlövsta FF - Storvreta IK 1 - 0 Sätravallen 1
2019-06-15 17:00 170126037 Månkarbo IF 2 - Vattholma IF 2 2 - 2 Tallparken 1
2019-06-17 19:00 170126036 Bälinge IF 2 - SK Iron 2 - 3 Bälinge IP 2
2019-06-18 19:00 170126044 SK Iron - Månkarbo IF 2 1 - 2 Björkvallen 1
2019-06-19 19:00 170126021 Österlövsta FF - Söderfors GoIF 7 - 0 Sätravallen 1
2019-06-25 19:00 170126041 Ärentuna SK - Söderfors GoIF 5 - 2 Ärentuna IP 1
2019-06-25 19:00 170126045 Ullfors IK - Bälinge IF 2 1 - 6 Ringvallen 1
2019-06-26 19:00 170126042 Storvreta IK - Funbo IF 2 - 1 Skogsvallens IP 1
2019-06-27 19:00 170126043 Vattholma IF 2 - Österlövsta FF 2 - 3 Änglavallen 1
Augusti
2019-08-03 16:00 170126047 Ullfors IK - Månkarbo IF 2 1 - 1 Ringvallen 1
2019-08-05 19:00 170126046 Söderfors GoIF - Bälinge IF 2 0 - 8 Bruksvallen 1
2019-08-05 19:00 170126049 Vattholma IF 2 - Funbo IF 4 - 3 Änglavallen 1
2019-08-06 18:45 170126048 Österlövsta FF - SK Iron 2 - 4 Sätravallen 1
2019-08-07 18:45 170126050 Storvreta IK - Ärentuna SK 4 - 0 Skogsvallens IP 1
2019-08-09 18:45 170126054 Österlövsta FF - Ullfors IK 8 - 0 Sätravallen 1
2019-08-11 14:00 170126053 Funbo IF - SK Iron 0 - 1 Vargspåret IP 1
2019-08-11 16:00 170126055 Storvreta IK - Söderfors GoIF 14 - 0 Skogsvallens IP 1
2019-08-12 18:45 170126051 Månkarbo IF 2 - Bälinge IF 2 4 - 2 Tallparken 1
2019-08-13 18:45 170126052 Ärentuna SK - Vattholma IF 2 2 - 3 Ärentuna IP 1
2019-08-17 15:30 170126056 Månkarbo IF 2 - Söderfors GoIF 2 - 3 Tallparken 1
2019-08-18 11:30 170126058 Ullfors IK - Funbo IF 2 - 4 Ringvallen 1
2019-08-18 13:30 170126059 SK Iron - Ärentuna SK 3 - 0 Björkvallen 1
2019-08-18 17:00 170126060 Vattholma IF 2 - Storvreta IK 1 - 7 Änglavallen 1
2019-08-18 17:30 170126057 Bälinge IF 2 - Österlövsta FF 2 - 0 Bälinge IP 2
2019-08-23 18:30 170126063 Storvreta IK - SK Iron 1 - 2 Skogsvallens IP 1
2019-08-25 13:00 170126064 Ärentuna SK - Ullfors IK 6 - 2 Ärentuna IP 1
2019-08-25 14:00 170126061 Funbo IF - Bälinge IF 2 0 - 7 Vargspåret IP 1
2019-08-25 15:00 170126062 Österlövsta FF - Månkarbo IF 2 4 - 0 Sätravallen 1
2019-08-26 18:30 170126065 Vattholma IF 2 - Söderfors GoIF 12 - 0 Änglavallen 1
September
2019-09-01 13:00 170126066 Söderfors GoIF - Österlövsta FF 3 - 6 Bruksvallen 1
2019-09-01 13:00 170126067 Månkarbo IF 2 - Funbo IF 3 - 1 Tallparken 1
2019-09-01 13:30 170126070 SK Iron - Vattholma IF 2 6 - 2 Björkvallen 1
2019-09-01 14:30 170126069 Ullfors IK - Storvreta IK 0 - 9 Ringvallen 1
2019-09-02 19:30 170126068 Bälinge IF 2 - Ärentuna SK 5 - 0 Bälinge IP Konstgräs
2019-09-08 11:00 170126071 Storvreta IK - Bälinge IF 2 8 - 0 Skogsvallens IP 1
2019-09-08 12:00 170126072 Ärentuna SK - Månkarbo IF 2 1 - 2 Ärentuna IP 1
2019-09-08 13:00 170126075 SK Iron - Söderfors GoIF 4 - 1 Björkvallen 1
2019-09-08 14:00 170126073 Funbo IF - Österlövsta FF 1 - 8 Vargspåret IP 1
2019-09-08 16:00 170126074 Vattholma IF 2 - Ullfors IK 4 - 1 Änglavallen 1
2019-09-15 13:00 170126076 Söderfors GoIF - Funbo IF 4 - 2 Bruksvallen 1
2019-09-15 13:00 170126077 Österlövsta FF - Ärentuna SK 5 - 0 Sätravallen 1
2019-09-15 13:00 170126078 Månkarbo IF 2 - Storvreta IK 1 - 6 Tallparken 1
2019-09-15 14:30 170126080 Ullfors IK - SK Iron 0 - 3 Ringvallen 1
2019-09-15 17:00 170126079 Bälinge IF 2 - Vattholma IF 2 2 - 1 Bälinge IP Konstgräs
2019-09-20 19:00 170126083 Storvreta IK - Österlövsta FF 3 - 2 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-09-22 11:00 170126081 SK Iron - Bälinge IF 2 2 - 4 Björkvallen 1
2019-09-22 12:00 170126085 Ullfors IK - Söderfors GoIF 3 - 4 Ringvallen 1
2019-09-22 13:00 170126084 Ärentuna SK - Funbo IF 2 - 2 Ärentuna IP 1
2019-09-22 15:00 170126082 Vattholma IF 2 - Månkarbo IF 2 2 - 1 Änglavallen 1
2019-09-29 14:00 170126086 Söderfors GoIF - Ärentuna SK 2 - 2 Bruksvallen 1
2019-09-29 14:00 170126087 Funbo IF - Storvreta IK 0 - 3 Vargspåret IP 1
2019-09-29 14:00 170126088 Österlövsta FF - Vattholma IF 2 7 - 0 Sätravallen 1
2019-09-29 14:00 170126089 Månkarbo IF 2 - SK Iron 2 - 4 Tallparken 1
2019-09-29 14:00 170126090 Bälinge IF 2 - Ullfors IK 5 - 0 Bälinge IP 2