Spelprogram - Herr Div 5 Östra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BKV Norrtälje 2 Anders Ingemarson 0176221485 0704224244 Röd/Blå/Röd
Gimo IF FK Robert Ursino 0709718742 vit/blå/blå
Gräsö Norrskedika IF Kjell Eriksson 0702763189 Vit, Grön, Grön
Hallsta IK Tommy Gunnarsson 017520494 0705649435 Svarta, Vita, Gula
Harg-Östhammar FF Jacob Stigsson 0706064672 svart/svart/svart
IF Trikadien Dogan Yasar 0704564879 Orange/Svart/Orange
IFK Uppsala 2 Robert Yeghiazaryan 018302601 0735542737 Vit, Vit, Vit
IK Apollon Babbis Filipidis 0768015994 Vit, Vit, Vit
Palestinska FF Rami Younes 0761848187 Röd, Röd, Röd
Rosersbergs IK Stefan Lundqvist 0733414915 Röd, BLÅ, RÖD
Unik FK Mats Lindqvist 0739433152 röd, blå, röd
Upsala IF Markus Kvarneå 0737362437 Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 19:30 170112003 Upsala IF - Harg-Östhammar FF 6 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-04-14 14:00 170112004 BKV Norrtälje 2 - Unik FK 2 - 1 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-04-14 14:00 170112006 Rosersbergs IK - Hallsta IK 3 - 1 Råbergsvallen Konstgräs
2019-04-14 14:30 170112002 Gimo IF FK - IFK Uppsala 2 5 - 2 Gimo Konstgräs
2019-04-14 18:30 170112001 IK Apollon - Palestinska FF 1 - 2 Valsätra Konstgräs
2019-04-14 18:30 170112005 IF Trikadien - Gräsö Norrskedika IF 1 - 4 Lötens IP Konstgräs
2019-04-19 12:00 170112010 Harg-Östhammar FF - Gimo IF FK 1 - 7 Sparbankens IP Konstgräs
2019-04-19 15:00 170112007 Hallsta IK - Gräsö Norrskedika IF 1 - 3 Sparbankens IP Konstgräs
2019-04-21 13:30 170112012 Palestinska FF - Rosersbergs IK 2 - 4 Valsätra Konstgräs
2019-04-21 14:00 170112011 IFK Uppsala 2 - IK Apollon 5 - 2 Österängens IP
2019-04-21 17:00 170112008 IF Trikadien - BKV Norrtälje 2 1 - 3 Lötens IP Konstgräs
2019-04-22 13:00 170112009 Unik FK - Upsala IF 1 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-04-26 19:30 170112015 Upsala IF - IF Trikadien 5 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-04-28 14:00 170112016 BKV Norrtälje 2 - Hallsta IK 0 - 2 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-04-28 14:00 170112018 IFK Uppsala 2 - Palestinska FF 0 - 2 Österängens IP
2019-04-28 14:30 170112013 IK Apollon - Harg-Östhammar FF 2 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-04-28 15:00 170112017 Gräsö Norrskedika IF - Rosersbergs IK 3 - 3 Nötsveden IP 1
2019-04-28 16:00 170112014 Gimo IF FK - Unik FK 3 - 0 Gimo Konstgräs
Maj
2019-05-03 19:00 170112023 Harg-Östhammar FF - IFK Uppsala 2 0 - 0 Tallarna 1
2019-05-05 12:30 170112021 IF Trikadien - Gimo IF FK 2 - 5 Lötens IP Konstgräs
2019-05-05 13:00 170112024 Palestinska FF - Gräsö Norrskedika IF 2 - 2 Valsätra Konstgräs
2019-05-05 14:00 170112019 Rosersbergs IK - BKV Norrtälje 2 3 - 1 Råbergsvallen Konstgräs
2019-05-05 16:00 170112022 Unik FK - IK Apollon 2 - 1 Valsätra IP 1
2019-05-05 17:00 170112020 Hallsta IK - Upsala IF 1 - 3 Sparbankens IP Konstgräs
2019-05-10 19:00 170112027 Upsala IF - Rosersbergs IK 2 - 3 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-12 13:30 170112025 IK Apollon - IF Trikadien 3 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-05-12 14:00 170112029 Harg-Östhammar FF - Palestinska FF 0 - 2 Tallarna 1
2019-05-12 14:00 170112030 IFK Uppsala 2 - Unik FK 0 - 3 Österängens IP
2019-05-12 15:00 170112026 Gimo IF FK - Hallsta IK 6 - 2 Idrottsgården 1
2019-05-12 16:00 170112028 BKV Norrtälje 2 - Gräsö Norrskedika IF 1 - 1 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-05-17 19:00 170112031 Gräsö Norrskedika IF - Upsala IF 1 - 1 Norrskedika IP 1
2019-05-17 19:30 170112033 Hallsta IK - IK Apollon 3 - 3 Sparbankens IP Konstgräs
2019-05-19 13:30 170112036 Palestinska FF - BKV Norrtälje 2 2 - 0 Valsätra Konstgräs
2019-05-19 14:00 170112032 Rosersbergs IK - Gimo IF FK 3 - 2 Råbergsvallen Konstgräs
2019-05-19 16:00 170112035 Unik FK - Harg-Östhammar FF 2 - 1 Valsätra IP 1
2019-05-19 19:00 170112034 IF Trikadien - IFK Uppsala 2 1 - 3 Lötens IP Konstgräs
2019-05-23 19:00 170112038 Gimo IF FK - Gräsö Norrskedika IF 2 - 0 Idrottsgården 1
2019-05-24 19:00 170112041 Harg-Östhammar FF - IF Trikadien 1 - 2 Tallarna 1
2019-05-26 14:00 170112037 IK Apollon - Rosersbergs IK 2 - 4 Valsätra Konstgräs
2019-05-26 14:00 170112042 IFK Uppsala 2 - Hallsta IK 3 - 0 Österängens IP
2019-05-26 16:00 170112040 Unik FK - Palestinska FF 2 - 2 Valsätra IP 1
2019-05-26 16:30 170112039 Upsala IF - BKV Norrtälje 2 4 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-29 19:30 170112054 IFK Uppsala 2 - Gräsö Norrskedika IF 2 - 4 Österängens IP
2019-05-31 19:00 170112046 Hallsta IK - Harg-Östhammar FF 1 - 4 Sparbankens IP Konstgräs
Juni
2019-06-02 13:00 170112048 Palestinska FF - Upsala IF 0 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-06-02 14:00 170112043 BKV Norrtälje 2 - Gimo IF FK 0 - 1 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-06-02 14:00 170112045 Rosersbergs IK - IFK Uppsala 2 7 - 1 Råbergsvallen Konstgräs
2019-06-02 15:30 170112047 IF Trikadien - Unik FK 3 - 4 Lötens IP Konstgräs
2019-06-02 16:00 170112044 Gräsö Norrskedika IF - IK Apollon 8 - 0 Nötsveden IP 1
2019-06-06 13:30 170112049 IK Apollon - BKV Norrtälje 2 1 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-06-06 14:00 170112053 Harg-Östhammar FF - Rosersbergs IK 0 - 1 Östhammars IP 1
2019-06-06 15:00 170112050 Gimo IF FK - Upsala IF 1 - 1 Idrottsgården 1
2019-06-06 16:00 170112051 IF Trikadien - Palestinska FF 2 - 1 Lötens IP Konstgräs
2019-06-06 16:00 170112052 Unik FK - Hallsta IK 2 - 0 Valsätra IP 1
2019-06-09 13:30 170112060 Palestinska FF - Gimo IF FK 0 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-06-09 14:00 170112056 BKV Norrtälje 2 - IFK Uppsala 2 1 - 0 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-06-09 14:00 170112058 Rosersbergs IK - Unik FK 2 - 3 Råbergsvallen Konstgräs
2019-06-10 19:00 170112057 Gräsö Norrskedika IF - Harg-Östhammar FF 3 - 0 Norrskedika IP 1
2019-06-10 19:00 170112059 Hallsta IK - IF Trikadien 0 - 1 Sparbankens IP Konstgräs
2019-06-11 19:30 170112055 Upsala IF - IK Apollon 1 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-14 19:30 170112066 IFK Uppsala 2 - Upsala IF 0 - 3 Österängens IP
2019-06-16 14:00 170112061 IK Apollon - Gimo IF FK 2 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-06-16 16:00 170112064 Unik FK - Gräsö Norrskedika IF 4 - 0 Valsätra IP 1
2019-06-16 18:30 170112063 IF Trikadien - Rosersbergs IK 2 - 1 Lötens IP Konstgräs
2019-06-17 19:00 170112062 Hallsta IK - Palestinska FF 3 - 6 Sparbankens IP 2
2019-06-17 19:30 170112065 Harg-Östhammar FF - BKV Norrtälje 2 1 - 1 Tallarna 1
2019-06-19 19:00 170112071 Gräsö Norrskedika IF - IF Trikadien 3 - 0 Nötsveden IP 1
2019-06-19 19:30 170112069 Harg-Östhammar FF - Upsala IF 0 - 2 Östhammars IP 1
2019-06-23 13:30 170112067 Palestinska FF - IK Apollon 0 - 2 Valsätra Konstgräs
2019-06-23 14:00 170112068 IFK Uppsala 2 - Gimo IF FK 0 - 5 Österängens IP
2019-06-23 18:00 170112070 Unik FK - BKV Norrtälje 2 2 - 2 Valsätra IP 1
2019-06-25 19:00 170112072 Hallsta IK - Rosersbergs IK 1 - 6 Sparbankens IP 2
2019-06-26 19:00 170112075 Upsala IF - Unik FK 0 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-28 19:00 170112073 Gräsö Norrskedika IF - Hallsta IK 5 - 0 Norrskedika IP 1
2019-06-28 19:00 170112076 Gimo IF FK - Harg-Östhammar FF 3 - 0 Idrottsgården 1
Augusti
2019-08-06 19:30 170112078 Rosersbergs IK - Palestinska FF 2 - 5 Råbergsvallen Konstgräs
2019-08-07 19:30 170112074 BKV Norrtälje 2 - IF Trikadien 1 - 3 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-08-10 12:00 170112080 Unik FK - Gimo IF FK 3 - 2 Valsätra IP 1
2019-08-10 13:30 170112084 Palestinska FF - IFK Uppsala 2 4 - 0 Valsätra Konstgräs
2019-08-10 14:00 170112079 Harg-Östhammar FF - IK Apollon 1 - 2 Östhammars IP 1
2019-08-10 14:00 170112083 Rosersbergs IK - Gräsö Norrskedika IF 3 - 2 Råbergsvallen Konstgräs
2019-08-10 15:00 170112082 Hallsta IK - BKV Norrtälje 2 0 - 0 Sparbankens IP Konstgräs
2019-08-12 20:30 170112081 IF Trikadien - Upsala IF 0 - 8 Lötens IP Konstgräs
2019-08-16 19:00 170112086 Upsala IF - Hallsta IK 2 - 0 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-16 19:30 170112089 IFK Uppsala 2 - Harg-Östhammar FF 3 - 1 Österängens IP
2019-08-17 13:00 170112090 Gräsö Norrskedika IF - Palestinska FF 3 - 2 Nötsveden IP 1
2019-08-17 13:30 170112088 IK Apollon - Unik FK 2 - 4 Valsätra Konstgräs
2019-08-17 14:00 170112085 BKV Norrtälje 2 - Rosersbergs IK 0 - 5 Norrtälje IP 1
2019-08-17 15:00 170112087 Gimo IF FK - IF Trikadien 9 - 0 Idrottsgården 1
2019-08-20 19:30 170112077 IK Apollon - IFK Uppsala 2 0 - 5 Valsätra Konstgräs
2019-08-22 20:00 170112093 Rosersbergs IK - Upsala IF 0 - 3 Råbergsvallen Konstgräs
2019-08-24 13:30 170112095 Palestinska FF - Harg-Östhammar FF 6 - 0 Valsätra Konstgräs
2019-08-24 14:00 170112094 Gräsö Norrskedika IF - BKV Norrtälje 2 1 - 0 Norrskedika IP 1
2019-08-24 15:00 170112092 Hallsta IK - Gimo IF FK 0 - 3 Sparbankens IP Konstgräs
2019-08-24 15:00 170112096 Unik FK - IFK Uppsala 2 2 - 1 Valsätra IP 1
2019-08-25 18:30 170112091 IF Trikadien - IK Apollon 0 - 2 Lötens IP Konstgräs
2019-08-30 19:00 170112097 Upsala IF - Gräsö Norrskedika IF 3 - 0 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-31 14:00 170112099 IK Apollon - Hallsta IK 3 - 4 Valsätra Konstgräs
2019-08-31 14:00 170112101 Harg-Östhammar FF - Unik FK 1 - 4 Östhammars IP 1
2019-08-31 14:00 170112102 BKV Norrtälje 2 - Palestinska FF 3 - 2 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-08-31 15:00 170112098 Gimo IF FK - Rosersbergs IK 5 - 4 Idrottsgården 1
September
2019-09-02 19:30 170112100 IFK Uppsala 2 - IF Trikadien 5 - 0 Österängens IP
2019-09-04 19:30 170112105 BKV Norrtälje 2 - Upsala IF 6 - 4 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-09-06 19:00 170112103 Rosersbergs IK - IK Apollon 2 - 0 Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-07 13:30 170112106 Palestinska FF - Unik FK 0 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-09-07 14:00 170112104 Gräsö Norrskedika IF - Gimo IF FK 4 - 0 Norrskedika IP 1
2019-09-07 15:00 170112107 IF Trikadien - Harg-Östhammar FF 4 - 3 Lötens IP Konstgräs
2019-09-07 15:00 170112108 Hallsta IK - IFK Uppsala 2 1 - 1 Sparbankens IP Konstgräs
2019-09-13 19:00 170112114 Upsala IF - Palestinska FF 2 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-14 14:00 170112110 IK Apollon - Gräsö Norrskedika IF 1 - 0 Valsätra Konstgräs
2019-09-14 14:00 170112112 Harg-Östhammar FF - Hallsta IK 1 - 2 Tallarna 1
2019-09-14 15:00 170112113 Unik FK - IF Trikadien 5 - 1 Valsätra IP 1
2019-09-14 17:00 170112109 Gimo IF FK - BKV Norrtälje 2 1 - 0 Gimo Konstgräs
2019-09-16 19:30 170112111 IFK Uppsala 2 - Rosersbergs IK 2 - 4 Österängens IP
2019-09-20 19:00 170112116 Upsala IF - Gimo IF FK 3 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-21 13:30 170112117 Palestinska FF - IF Trikadien Valsätra Konstgräs
2019-09-21 14:00 170112119 Rosersbergs IK - Harg-Östhammar FF Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-21 14:00 170112120 Gräsö Norrskedika IF - IFK Uppsala 2 Norrskedika IP 1
2019-09-21 15:00 170112118 Hallsta IK - Unik FK Sparbankens IP Konstgräs
2019-09-21 17:00 170112115 BKV Norrtälje 2 - IK Apollon Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-09-27 19:30 170112121 IK Apollon - Upsala IF Valsätra Konstgräs
2019-09-28 14:00 170112123 Harg-Östhammar FF - Gräsö Norrskedika IF Tallarna 1
2019-09-28 15:00 170112124 Unik FK - Rosersbergs IK Valsätra IP 1
2019-09-28 15:00 170112125 IF Trikadien - Hallsta IK Lötens IP Konstgräs
2019-09-28 15:00 170112126 Gimo IF FK - Palestinska FF Idrottsgården 1
2019-09-28 16:30 170112122 IFK Uppsala 2 - BKV Norrtälje 2 Österängens IP
Oktober
2019-10-05 14:00 170112127 Gimo IF FK - IK Apollon Idrottsgården 1
2019-10-05 14:00 170112128 Palestinska FF - Hallsta IK Valsätra Konstgräs
2019-10-05 14:00 170112129 Rosersbergs IK - IF Trikadien Råbergsvallen Konstgräs
2019-10-05 14:00 170112130 Gräsö Norrskedika IF - Unik FK Nötsveden IP 1
2019-10-05 14:00 170112131 BKV Norrtälje 2 - Harg-Östhammar FF Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-10-05 14:00 170112132 Upsala IF - IFK Uppsala 2 Stenhagens IP Konstgräs