Spelprogram - Div 3 SÖ Dam

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-17 18:30 142203001 Team Södermöre B - IFK Borgholm 1 - 0 Loverslunden
2019-04-19 17:00 142203002 Smedby BoIK/Trekantens IF - Färjestadens GOIF B 5 - 1 Tingbyskans
2019-04-19 17:00 142203003 Kristianopels GoIF - Kalmar Södra/Hossmo 1 - 3 Fågelmara IP
2019-04-19 17:00 142203005 IFK Kalmar/Lindsdals IF B - Bäckebo GOIF 2 - 3 Fjölebro IP
2019-04-23 19:00 142203004 Emmaboda IS B - Nättraby GoIF B 2 - 0 Konstgräsplanen, Em.IP
2019-04-28 17:00 142203006 IFK Borgholm - IFK Kalmar/Lindsdals IF B 9 - 0 Borgholms IP
2019-04-28 17:00 142203007 Bäckebo GOIF - Emmaboda IS B 1 - 6 Bäckebo IP
2019-04-28 17:00 142203009 Kalmar Södra/Hossmo - Smedby BoIK/Trekantens IF 0 - 2 Skyttis
2019-04-29 19:00 142203010 Färjestadens GOIF B - Team Södermöre B 0 - 1 Tallhöjdens IP
Maj
2019-05-05 17:00 142203011 Team Södermöre B - Kalmar Södra/Hossmo 0 - 4 Mörevallen
2019-05-05 17:00 142203013 Kristianopels GoIF - Bäckebo GOIF 1 - 0 Fågelmara IP
2019-05-05 17:00 142203014 Emmaboda IS B - IFK Kalmar/Lindsdals IF B 8 - 1 Konstgräsplanen, Em.IP
2019-05-05 17:00 142203015 Färjestadens GOIF B - IFK Borgholm 2 - 1 Tallhöjdens IP
2019-05-05 18:30 142203012 Smedby BoIK/Trekantens IF - Nättraby GoIF B 6 - 0 Tingbyskans
2019-05-12 17:00 142203017 IFK Borgholm - Emmaboda IS B 7 - 0 Borgholms IP
2019-05-12 17:00 142203018 IFK Kalmar/Lindsdals IF B - Kristianopels GoIF 4 - 2 Gröndals IP
2019-05-12 17:00 142203019 Bäckebo GOIF - Smedby BoIK/Trekantens IF 2 - 5 Bäckebo IP
2019-05-12 17:00 142203020 Nättraby GoIF B - Team Södermöre B 0 - 1 Nättraby IP
2019-05-13 19:00 142203016 Kalmar Södra/Hossmo - Färjestadens GOIF B 4 - 4 Skyttis
2019-05-17 19:00 142203022 Smedby BoIK/Trekantens IF - IFK Kalmar/Lindsdals IF B 6 - 0 Tingbyskans
2019-05-18 14:00 142203023 Kristianopels GoIF - Emmaboda IS B 5 - 3 Fågelmara IP
2019-05-19 17:00 142203024 Kalmar Södra/Hossmo - IFK Borgholm 2 - 4 Skyttis
2019-05-19 19:00 WO-anmäld! 142203021 Team Södermöre B - Bäckebo GOIF WO (3 - 0) Tvärskogs IP
2019-05-20 19:00 142203025 Nättraby GoIF B - Färjestadens GOIF B 6 - 1 Nättraby IP 1
2019-05-26 17:00 142203027 Nättraby GoIF B - Kalmar Södra/Hossmo 2 - 0 Nättraby IP
2019-05-26 17:00 142203028 IFK Borgholm - Kristianopels GoIF 5 - 0 Borgholms IP
2019-05-26 17:00 142203029 Emmaboda IS B - Smedby BoIK/Trekantens IF 2 - 2 Emmaboda IP
2019-05-27 19:00 142203026 Bäckebo GOIF - Färjestadens GOIF B 2 - 5 Bäckebo IP
2019-05-27 19:00 142203030 IFK Kalmar/Lindsdals IF B - Team Södermöre B 0 - 5 Fjölebro IP
2019-05-31 19:00 WO-anmäld! 142203032 Smedby BoIK/Trekantens IF - Kristianopels GoIF WO (3 - 0) Tingbyskans
Juni
2019-06-02 17:00 142203033 Nättraby GoIF B - IFK Borgholm 0 - 2 Nättraby IP
2019-06-02 19:00 142203034 Kalmar Södra/Hossmo - Bäckebo GOIF 7 - 0 Skyttis
2019-06-03 19:00 142203031 Team Södermöre B - Emmaboda IS B 3 - 2 Tvärskogs IP
2019-06-03 19:00 142203035 Färjestadens GOIF B - IFK Kalmar/Lindsdals IF B 4 - 1 Tallhöjdens IP
2019-06-07 19:00 142203039 Smedby BoIK/Trekantens IF - IFK Borgholm 1 - 2 Tingbyskans
2019-06-09 17:00 142203037 IFK Kalmar/Lindsdals IF B - Kalmar Södra/Hossmo 0 - 10 Gröndals IP
2019-06-09 17:00 142203040 Kristianopels GoIF - Team Södermöre B 5 - 0 Fågelmara IP
2019-06-10 19:00 142203036 Emmaboda IS B - Färjestadens GOIF B 6 - 2 Emmaboda IP
2019-06-10 19:00 142203038 Bäckebo GOIF - Nättraby GoIF B 2 - 4 Bäckebo IP
2019-06-16 17:00 142203041 Team Södermöre B - Smedby BoIK/Trekantens IF 0 - 4 Mörevallen
2019-06-16 19:00 142203042 IFK Borgholm - Bäckebo GOIF 10 - 0 Borgholms IP
2019-06-17 19:00 142203045 Färjestadens GOIF B - Kristianopels GoIF 5 - 0 Tallhöjdens IP
2019-06-18 19:00 142203044 Kalmar Södra/Hossmo - Emmaboda IS B 5 - 3 Skyttis
2019-06-24 19:00 142203050 Bäckebo GOIF - IFK Kalmar/Lindsdals IF B 0 - 7 Bäckebo IP
2019-06-25 19:00 142203046 IFK Borgholm - Team Södermöre B 1 - 1 Borgholms IP
2019-06-25 19:00 142203047 Färjestadens GOIF B - Smedby BoIK/Trekantens IF 4 - 1 Tallhöjdens IP
2019-06-25 19:00 142203048 Kalmar Södra/Hossmo - Kristianopels GoIF 5 - 0 Skyttis
2019-06-25 19:00 142203049 Nättraby GoIF B - Emmaboda IS B 2 - 1 Nättraby IP
Augusti
2019-08-05 19:00 142203008 Nättraby GoIF B - Kristianopels GoIF 1 - 2 Nättraby IP
2019-08-11 17:00 142203053 Kristianopels GoIF - Nättraby GoIF B 2 - 0 Fågelmara IP
2019-08-11 17:00 142203054 Smedby BoIK/Trekantens IF - Kalmar Södra/Hossmo 3 - 3 Tingbyskans
2019-08-11 19:00 142203052 Emmaboda IS B - Bäckebo GOIF 3 - 0 Emmaboda IP
2019-08-12 19:00 142203055 Team Södermöre B - Färjestadens GOIF B 3 - 0 Tvärskogs IP
2019-08-13 19:00 142203051 IFK Kalmar/Lindsdals IF B - IFK Borgholm 0 - 0 Gröndals IP
2019-08-18 15:00 142203057 Nättraby GoIF B - Smedby BoIK/Trekantens IF 4 - 1 Nättraby IP
2019-08-18 17:00 142203056 Kalmar Södra/Hossmo - Team Södermöre B 6 - 0 Skyttis
2019-08-18 17:00 142203059 IFK Kalmar/Lindsdals IF B - Emmaboda IS B 7 - 9 Gröndals IP
2019-08-18 17:00 142203060 IFK Borgholm - Färjestadens GOIF B 1 - 1 Borgholms IP
2019-08-18 17:30 142203058 Bäckebo GOIF - Kristianopels GoIF 0 - 6 Bäckebo IP
2019-08-20 18:30 142203043 Nättraby GoIF B - IFK Kalmar/Lindsdals IF B 5 - 1 Nättraby IP
2019-08-23 19:00 142203064 Smedby BoIK/Trekantens IF - Bäckebo GOIF 11 - 0 Tingbyskans
2019-08-25 17:00 142203062 Emmaboda IS B - IFK Borgholm 2 - 3 Emmaboda IP
2019-08-25 17:00 142203063 Kristianopels GoIF - IFK Kalmar/Lindsdals IF B 1 - 2 Fågelmara IP
2019-08-25 17:00 142203065 Team Södermöre B - Nättraby GoIF B 1 - 2 Loverslunden
2019-08-26 19:00 142203061 Färjestadens GOIF B - Kalmar Södra/Hossmo 2 - 2 Tallhöjdens IP
September
2019-09-01 17:00 142203067 IFK Kalmar/Lindsdals IF B - Smedby BoIK/Trekantens IF 0 - 7 Gröndals IP
2019-09-01 17:00 142203068 Emmaboda IS B - Kristianopels GoIF 4 - 2 Emmaboda IP
2019-09-01 17:00 142203069 IFK Borgholm - Kalmar Södra/Hossmo 1 - 3 Borgholms IP
2019-09-01 18:00 142203066 Bäckebo GOIF - Team Södermöre B 6 - 3 Bäckebo IP
2019-09-02 19:00 142203070 Färjestadens GOIF B - Nättraby GoIF B 3 - 0 Tallhöjdens IP
2019-09-06 18:00 142203074 Smedby BoIK/Trekantens IF - Emmaboda IS B 6 - 0 Tingbyskans
2019-09-08 17:00 142203072 Kalmar Södra/Hossmo - Nättraby GoIF B 5 - 1 Rinkabyvallen
2019-09-08 17:00 142203073 Kristianopels GoIF - IFK Borgholm 0 - 4 Fågelmara IP
2019-09-09 19:00 142203071 Färjestadens GOIF B - Bäckebo GOIF 6 - 1 Tallhöjdens IP, konstgräs
2019-09-10 19:00 142203075 Team Södermöre B - IFK Kalmar/Lindsdals IF B 2 - 4 Loverslunden
2019-09-15 17:00 142203076 Emmaboda IS B - Team Södermöre B 2 - 5 Emmaboda IP
2019-09-15 17:00 142203077 Kristianopels GoIF - Smedby BoIK/Trekantens IF 1 - 7 Fågelmara IP
2019-09-15 17:00 142203078 IFK Borgholm - Nättraby GoIF B 4 - 0 Borgholms IP
2019-09-15 17:00 142203079 Bäckebo GOIF - Kalmar Södra/Hossmo 0 - 2 Bäckebo IP
2019-09-17 19:00 WO-anmäld! 142203080 IFK Kalmar/Lindsdals IF B - Färjestadens GOIF B WO (3 - 0) Bergavik IP 2
2019-09-22 17:00 WO-anmäld! 142203082 Kalmar Södra/Hossmo - IFK Kalmar/Lindsdals IF B WO (3 - 0) Skyttis
2019-09-22 17:00 142203083 Nättraby GoIF B - Bäckebo GOIF 5 - 0 Nättraby IP
2019-09-22 17:00 142203084 IFK Borgholm - Smedby BoIK/Trekantens IF 2 - 3 Borgholms IP
2019-09-22 17:00 142203085 Team Södermöre B - Kristianopels GoIF 0 - 3 Loverslunden
2019-09-23 19:00 142203081 Färjestadens GOIF B - Emmaboda IS B 6 - 1 Tallhöjdens IP
2019-09-29 16:00 142203086 Smedby BoIK/Trekantens IF - Team Södermöre B 13 - 0 Tingbyskans
2019-09-29 16:00 142203087 Bäckebo GOIF - IFK Borgholm 0 - 5 Bäckebo IP
2019-09-29 16:00 142203088 IFK Kalmar/Lindsdals IF B - Nättraby GoIF B WO (3 - 0) Gröndals IP
2019-09-29 16:00 142203089 Emmaboda IS B - Kalmar Södra/Hossmo 1 - 9 Emmaboda IP
2019-09-29 16:00 142203090 Kristianopels GoIF - Färjestadens GOIF B 4 - 0 Fågelmara IP