Matchändringar - Västergötlands Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Herrar, InterSport Cup - Grupp 1
2020-03-07 13:30 Annelunds IF - Sätila SK 2019-12-06 20:29
2020-03-21 13:00 Annelunds IF - Ekedalens SK 2019-12-06 20:29
Herrar, InterSport Cup - Grupp 3
2020-03-07 10:00 Grolanda/Floby - Vara SK 2019-12-05 11:24
2020-03-15 12:00 Vara SK - Sparsörs AIK 2019-12-04 19:02
2020-03-18 19:30 Vara SK - Skepplanda BTK 2019-12-06 07:13
2020-03-21 14:00 Grolanda/Floby - Sparsörs AIK 2019-12-05 11:25
Herrar, InterSport Cup - Grupp 4
2020-03-14 11:30 Limmareds IF - Ulvåkers IF 2019-12-05 10:35
Herrar, InterSport Cup - Grupp 7
2020-03-07 15:30 Byttorps IF - Bergdalens IK 2019-12-05 09:11
2020-03-21 14:00 Byttorps IF - Trollhättan Syrianska FK 2019-12-05 09:12
Herrar, InterSport Cup - Grupp 12
2020-03-14 14:00 IF Tymer - Falköpings FK 2019-12-02 07:49
Herrar, InterSport Cup - Grupp 15
2020-03-07 12:00 Moholms SK - Gullspångs IF 2019-12-05 15:57
2020-03-21 12:00 Moholms SK - Norra Fågelås IF 2019-12-05 15:56
Herrar, InterSport Cup - Grupp 18
2020-03-08 10:00 Vartofta SK - Töreboda IK 2019-12-02 19:34
2020-03-22 16:00 Vartofta SK - Värings GoIF 2019-12-02 19:35
Herrar, InterSport Cup - Grupp 19
2020-03-15 12:00 Mariestads BK - Björsäters IF 2019-12-01 21:15
2020-03-21 14:00 Mariestads BK - Folkabo IK 2019-12-01 21:16
Herrar, InterSport Cup - Grupp 21
2020-03-07 11:00 Herrljunga SK FK - Igelstorps IK 2019-12-04 08:50
2020-03-21 10:30 Herrljunga SK FK - IK Friscopojkarna 2019-12-04 08:50
Herrar, InterSport Cup - Grupp 23
2020-03-07 16:00 FC Skövde - Jung/Kvänum 10 IF 2019-12-06 10:59
2020-03-15 14:00 Jung/Kvänum 10 IF - Mellby IK 2019-12-05 10:59
Herrar, InterSport Cup - Grupp 26
2020-03-14 12:00 Källby IF - Södra Härene IF 2019-12-07 08:17
Herrar, InterSport Cup - Grupp 27
2020-03-07 11:15 Tranemo IF - Tvärred-Vegby FC 2019-12-04 19:13
2020-03-21 11:15 Tranemo IF - Högvads BK 2019-12-04 19:14
Herrar, InterSport Cup - Grupp 28
2020-03-08 15:00 Hajoms IF - Kinnahults IF 2019-12-02 17:58
2020-03-22 12:30 Kinnahults IF - Sandhults SK 2019-12-02 16:13
2020-03-22 15:00 Hajoms IF - Länghems IF 2019-12-02 17:59
Herrar, InterSport Cup - Grupp 31
2020-03-15 12:00 Gånghester/Målsryd - Bollebygd/Olsfors 2019-12-04 18:44
Herrar, InterSport Cup - Grupp 32
2020-03-08 13:00 Fritsla IF - Dannike IK 2019-12-04 08:20
Herrar, InterSport Cup - Grupp 33
2020-03-07 11:00 Hedareds BK - Hössna/Timmele 2019-12-04 18:16
2020-03-15 13:00 Hössna/Timmele - Hyssna IF 2019-12-06 11:00
2020-03-21 10:30 Hössna/Timmele - Borgstena IF 2019-12-06 11:02
2020-03-21 11:00 Hedareds BK - Hyssna IF 2019-12-04 18:17
Herrar, InterSport Cup - Grupp 34
2020-03-08 13:00 Grimsås IF - Töllsjö IF 2019-12-05 09:30
Damer, InterSport Cup - Grupp 1
2020-03-07 14:00 Vartofta SK - Arentorp Helås FK 2019-12-02 12:41
Damer, InterSport Cup - Grupp 2
2020-03-08 12:00 Våmbs IF - Mariedals IK 2019-12-02 09:27
Damer, InterSport Cup - Grupp 3
2020-03-14 12:00 Skultorps IF - Fristad/Borgstena/Sparsör 2019-12-05 20:54
Damer, InterSport Cup - Grupp 4
2020-03-14 14:00 Åsarp-Trädet/Redväg - Skövde KIK 2019-12-02 20:16
Damer, InterSport Cup - Grupp 5
2020-03-07 10:00 Vänersborgs FK - Vänersborgs IF 2019-12-05 10:45
Damer, InterSport Cup - Grupp 7
2020-03-21 14:00 Sils IF - Svenljunga IK 2019-12-07 09:33
Damer, InterSport Cup - Grupp 9
2020-03-07 14:00 Jung-Kvänum 10 IF - Stenstorps IF 2019-12-05 11:00
Damer, InterSport Cup - Grupp 11
2020-03-07 15:00 Skara FC - Gullspång/Hova/Weimer 2019-12-02 11:36
Damer, InterSport Cup - Grupp 12
2020-03-14 10:00 IF Elfsborg - Rävlanda AIS 2019-12-05 15:36
Damer, InterSport Cup - Grupp 14
2020-03-08 14:15 Södra Härene IF - Kabel Åttio/Byttorp 2019-12-02 15:20
2020-03-22 14:15 Södra Härene IF - Toarpsalliansen 2019-12-02 15:20
Herrar, Futsal-DM, grupp A
2019-12-14 10:00 Varnhems IF - Äspereds IF 2019-12-05 08:10
2019-12-14 10:30 Borås AIK - Trollhättans FK 2019-12-05 08:07
2019-12-14 12:00 Äspereds IF - Borås AIK 2019-12-05 08:07
2019-12-14 12:30 Trollhättans FK - Varnhems IF 2019-12-05 08:05
2019-12-14 14:00 Varnhems IF - Borås AIK 2019-12-05 08:02
2019-12-14 14:30 Äspereds IF - Trollhättans FK 2019-12-05 08:01
Herrar, Futsal-DM, grupp B
2019-12-14 11:00 Sandareds IF - Fagersanna IF 2019-12-05 08:28
2019-12-14 11:30 Trollhättan Södra FC - Falköpings FK 2019-12-05 08:28
2019-12-14 13:00 Fagersanna IF - Trollhättan Södra FC 2019-12-05 08:27
2019-12-14 13:30 Falköpings FK - Sandareds IF 2019-12-05 08:24
2019-12-14 15:00 Sandareds IF - Trollhättan Södra FC 2019-12-05 08:15
2019-12-14 15:30 Fagersanna IF - Falköpings FK 2019-12-05 08:13
Herrar, Futsal-DM, finalspel
2019-12-14 16:10 1:an i grupp A - 2:an i grupp B 2019-12-05 08:34
2019-12-14 16:40 1:an i grupp B - 2:an i grupp A 2019-12-05 08:35
2019-12-14 17:15 Vinnare i match 200798002 - Vinnare i match 200798001 2019-12-05 08:36
Damer, Futsal-DM, finalspel
2019-12-15 10:00 IK Gauthiod - Vänersborgs FK 2019-12-05 07:42
2019-12-15 10:30 Råda BK - Falköpings KIK 2019-12-05 07:44
2019-12-15 11:00 Trollhättans FK - Vänersborgs FK 2019-12-05 07:45
2019-12-15 11:30 Råda BK - IK Gauthiod 2019-12-05 07:47
2019-12-15 12:00 Falköpings KIK - Trollhättans FK 2019-12-05 07:48
2019-12-15 12:30 Vänersborgs FK - Råda BK 2019-12-05 07:49
2019-12-15 13:00 IK Gauthiod - Trollhättans FK 2019-12-05 07:50
2019-12-15 13:30 Vänersborgs FK - Falköpings KIK 2019-12-05 07:51
2019-12-15 14:00 Trollhättans FK - Råda BK 2019-12-05 07:52
2019-12-15 14:30 Falköpings KIK - IK Gauthiod 2019-12-05 07:53
Damer, Futsal Div 2 Västergötland
2019-12-07 19:00 IFK Trollhättan - Brämhults IK 2019-12-04 10:53
Herrar, Träningsmatcher Västergötland
2020-01-26 11:30 IF Elfsborg U 19 - Trelleborgs FF U19 2019-12-03 13:11