Spelprogram - F11 Röd:1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enköpings SK UK Grön Jonas Wåhlstedt Grön/Svart/Grön
Enköpings SK UK Gul Jonas Wåhlstedt Grön, Svart, Grön
Fanna BK F-08/09 Andreas Fager 0721835660 Svart/Svart/Svart
Fjärdhundra SK F11 Mariana Vanerud 0707363802 Röd/Grön/Vit
Hagby IK F08 Maria Risberg röd/svart/svart
Håbo FF Röd Martin Johansson 0706092774 röd/röd/vit
Rosersbergs IK Blå Peter Holm 0703569880 Röd/Blå/Röd
Vaksala SK Gul Jan Larsson 0766445514 Svart/gul randiga/Svart/Gula
Åsunda IF F08 Nina Lindström 0733320623 Blå/Vit/Blå
Örsundsbro IF F08 Ann-Charlotte Sonesson 0709426467 0709426467 röd/blå/röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Åsunda IF F08 - Enköpings SK UK Grön Borgvallen 2
Maj
2019-05-01 11:00 Hagby IK F08 - Fanna BK F-08/09 Hagby IP 2
2019-05-01 12:30 Enköpings SK UK Grön - Fjärdhundra SK F11 Enavallen teknikcenter
2019-05-04 11:30 Rosersbergs IK Blå - Enköpings SK UK Grön Råbergsvallen Konstgräs
2019-05-05 11:00 Örsundsbro IF F08 - Håbo FF Röd Åvallen 1
2019-05-05 12:00 Fjärdhundra SK F11 - Hagby IK F08 Mellevi IP 1
2019-05-05 15:00 Enköpings SK UK Gul - Fanna BK F-08/09 Enavallen teknikcenter
2019-05-07 18:30 Vaksala SK Gul - Åsunda IF F08 Årsta IP 3
2019-05-08 18:30 Örsundsbro IF F08 - Enköpings SK UK Gul Åvallen 1
2019-05-10 19:00 Hagby IK F08 - Rosersbergs IK Blå Hagby IP 2
2019-05-11 11:00 Enköpings SK UK Grön - Vaksala SK Gul Enavallen teknikcenter
2019-05-12 10:00 Fanna BK F-08/09 - Fjärdhundra SK F11 Fanna IP C-plan
2019-05-12 15:00 Åsunda IF F08 - Örsundsbro IF F08 Borgvallen 2
2019-05-12 16:00 Håbo FF Röd - Enköpings SK UK Gul Futurum 2
2019-05-14 18:30 Håbo FF Röd - Vaksala SK Gul Futurum 2
2019-05-14 18:30 Åsunda IF F08 - Rosersbergs IK Blå Borgvallen 2
2019-05-15 18:30 Örsundsbro IF F08 - Enköpings SK UK Grön Åvallen 1
2019-05-18 11:30 Rosersbergs IK Blå - Fanna BK F-08/09 Råbergsvallen Konstgräs
2019-05-18 12:30 Vaksala SK Gul - Hagby IK F08 Årsta IP 3
2019-05-18 14:00 Enköpings SK UK Gul - Fjärdhundra SK F11 Enavallen teknikcenter
2019-05-19 14:10 Håbo FF Röd - Åsunda IF F08 Futurum 2
2019-05-25 10:00 Hagby IK F08 - Örsundsbro IF F08 Hagby IP 2
2019-05-26 10:00 Fanna BK F-08/09 - Vaksala SK Gul Fanna IP C-plan
2019-05-26 12:00 Fjärdhundra SK F11 - Rosersbergs IK Blå Mellevi IP 1
2019-05-26 14:00 Enköpings SK UK Grön - Håbo FF Röd Enavallen teknikcenter
2019-05-26 15:00 Åsunda IF F08 - Enköpings SK UK Gul Borgvallen 2
2019-05-29 18:30 Örsundsbro IF F08 - Fanna BK F-08/09 Åvallen 1
2019-05-30 10:30 Håbo FF Röd - Hagby IK F08 Futurum 2
2019-05-30 13:00 Vaksala SK Gul - Fjärdhundra SK F11 Årsta IP 4
Juni
2019-06-01 10:00 Hagby IK F08 - Åsunda IF F08 Hagby IP 2
2019-06-02 10:00 Rosersbergs IK Blå - Vaksala SK Gul Råbergsvallen Konstgräs
2019-06-02 12:00 Fjärdhundra SK F11 - Örsundsbro IF F08 Mellevi IP 1
2019-06-02 14:00 Enköpings SK UK Grön - Enköpings SK UK Gul Enavallen teknikcenter
2019-06-03 18:30 Fanna BK F-08/09 - Håbo FF Röd Fanna IP C-plan
2019-06-06 10:30 Håbo FF Röd - Fjärdhundra SK F11 Futurum 2
2019-06-06 12:00 Örsundsbro IF F08 - Rosersbergs IK Blå Åvallen 1
2019-06-06 16:00 Enköpings SK UK Grön - Hagby IK F08 Enavallen teknikcenter
2019-06-06 17:30 Enköpings SK UK Gul - Vaksala SK Gul Enavallen teknikcenter
2019-06-08 10:00 Hagby IK F08 - Enköpings SK UK Gul Hagby IP 2
2019-06-08 10:00 Fanna BK F-08/09 - Enköpings SK UK Grön Fanna IP C-plan
2019-06-08 12:00 Vaksala SK Gul - Örsundsbro IF F08 Årsta IP 5
2019-06-09 11:30 Rosersbergs IK Blå - Håbo FF Röd Råbergsvallen Konstgräs
2019-06-09 12:00 Fjärdhundra SK F11 - Åsunda IF F08 Mellevi IP 1
2019-06-10 19:00 Enköpings SK UK Gul - Rosersbergs IK Blå Enavallen teknikcenter
2019-06-15 Fanna BK F-08/09 - Hagby IK F08 Fanna IP C-plan
2019-06-15 11:30 Rosersbergs IK Blå - Åsunda IF F08 Råbergsvallen Konstgräs
2019-06-16 12:00 Fjärdhundra SK F11 - Enköpings SK UK Grön Mellevi IP 1
2019-06-16 14:30 Enköpings SK UK Gul - Örsundsbro IF F08 Enavallen teknikcenter
2019-06-16 18:00 Vaksala SK Gul - Håbo FF Röd Årsta IP 3
2019-06-18 18:30 Åsunda IF F08 - Fanna BK F-08/09 Borgvallen 2
Augusti
2019-08-11 10:00 Hagby IK F08 - Fjärdhundra SK F11 Hagby IP 2
2019-08-11 12:00 Fanna BK F-08/09 - Enköpings SK UK Gul Fanna IP C-plan
2019-08-11 16:00 Håbo FF Röd - Örsundsbro IF F08 Futurum 2
2019-08-14 18:30 Örsundsbro IF F08 - Åsunda IF F08 Åvallen 1
2019-08-14 19:00 Enköpings SK UK Grön - Rosersbergs IK Blå Enavallen teknikcenter
2019-08-17 11:00 Vaksala SK Gul - Enköpings SK UK Grön Årsta IP 3
2019-08-18 09:30 Rosersbergs IK Blå - Hagby IK F08 Råbergsvallen Konstgräs
2019-08-18 14:00 Enköpings SK UK Gul - Håbo FF Röd Enavallen teknikcenter
2019-08-18 15:00 Åsunda IF F08 - Vaksala SK Gul Borgvallen 2
2019-08-21 18:30 Fjärdhundra SK F11 - Fanna BK F-08/09 Mellevi IP 1
2019-08-25 10:00 Fanna BK F-08/09 - Rosersbergs IK Blå Fanna IP C-plan
2019-08-25 12:00 Hagby IK F08 - Vaksala SK Gul Hagby IP 2
2019-08-25 12:00 Fjärdhundra SK F11 - Enköpings SK UK Gul Mellevi IP 1
2019-08-25 13:00 Enköpings SK UK Grön - Örsundsbro IF F08 Enavallen teknikcenter
2019-08-25 15:00 Åsunda IF F08 - Håbo FF Röd Borgvallen 2
2019-08-31 15:00 Rosersbergs IK Blå - Fjärdhundra SK F11 Råbergsvallen Konstgräs
September
2019-09-01 10:30 Håbo FF Röd - Enköpings SK UK Grön Futurum 2
2019-09-01 14:00 Örsundsbro IF F08 - Hagby IK F08 Åvallen 1
2019-09-01 16:00 Enköpings SK UK Gul - Åsunda IF F08 Enavallen teknikcenter
2019-09-03 18:00 Vaksala SK Gul - Fanna BK F-08/09 Årsta IP 3
2019-09-07 10:00 Hagby IK F08 - Håbo FF Röd Hagby IP 2
2019-09-07 13:00 Rosersbergs IK Blå - Enköpings SK UK Gul Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-08 10:00 Fanna BK F-08/09 - Örsundsbro IF F08 Fanna IP C-plan
2019-09-08 12:00 Fjärdhundra SK F11 - Vaksala SK Gul Mellevi IP 1
2019-09-08 14:00 Enköpings SK UK Grön - Åsunda IF F08 Enavallen teknikcenter
2019-09-14 11:00 Vaksala SK Gul - Rosersbergs IK Blå Årsta IP 5
2019-09-15 12:20 Håbo FF Röd - Fanna BK F-08/09 Futurum 2
2019-09-15 13:30 Enköpings SK UK Gul - Enköpings SK UK Grön Enavallen teknikcenter
2019-09-15 14:00 Örsundsbro IF F08 - Fjärdhundra SK F11 Åvallen 1
2019-09-15 15:00 Åsunda IF F08 - Hagby IK F08 Borgvallen 2
2019-09-21 10:00 Hagby IK F08 - Enköpings SK UK Grön Hagby IP 2
2019-09-21 11:00 Vaksala SK Gul - Enköpings SK UK Gul Årsta IP 3
2019-09-21 16:15 Rosersbergs IK Blå - Örsundsbro IF F08 Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-22 12:00 Fjärdhundra SK F11 - Håbo FF Röd Mellevi IP 1
2019-09-25 18:15 Fanna BK F-08/09 - Åsunda IF F08 Idrottsfältet 3
2019-09-28 10:30 Håbo FF Röd - Rosersbergs IK Blå Futurum 2
2019-09-28 12:00 Enköpings SK UK Gul - Hagby IK F08 Enavallen D-plan
2019-09-28 14:00 Örsundsbro IF F08 - Vaksala SK Gul Åvallen 1
2019-09-29 15:00 Åsunda IF F08 - Fjärdhundra SK F11 Borgvallen 2
2019-09-30 18:00 Enköpings SK UK Grön - Fanna BK F-08/09 Fanna IP B-plan