Spelprogram - SM F17 Norra Svealand

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 12:45 Västerås IK - IK Uppsala Fotboll 0 - 2 65 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-04-27 14:00 Vaksala SK - Sunnersta AIF 2 - 2 55 Årsta IP Konstgräs
2019-04-28 16:00 Bollnäs GIF FF/Kilafors IF - Sandvikens IF 5 - 0 57 Knöttas, Konstgräs
2019-04-28 18:30 Kvarnsvedens IK - Ornäs BK 4 - 0 Ljungbergsplanen
Maj
2019-05-01 10:30 Sandvikens IF - Västerås IK 0 - 8 54 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-05-04 15:45 Sunnersta AIF - Västerås IK 0 - 1 60 Valsätra Konstgräs
2019-05-05 13:00 Ornäs BK - Vaksala SK 4 - 0 33 Ornäs IP
2019-05-05 14:00 Skiljebo SK - Kvarnsvedens IK 0 - 5 Hamre 2
2019-05-05 15:00 Sandvikens IF - Gefle IF FF 4 - 1 59 Jernvallen
2019-05-08 19:30 Kvarnsvedens IK - Sandvikens IF 4 - 0 57 Ljungbergsplanen
2019-05-11 12:00 Vaksala SK - Skiljebo SK 1 - 3 33 Årsta IP Konstgräs
2019-05-12 14:00 Ornäs BK - Sunnersta AIF 2 - 3 Ornäs IP
2019-05-12 15:00 Bollnäs GIF FF/Kilafors IF - Västerås IK 5 - 5 Solrosens IP
2019-05-12 16:00 Gefle IF FF - IK Uppsala Fotboll 0 - 10 50 Gavlevallen
2019-05-17 19:00 IK Uppsala Fotboll - Kvarnsvedens IK 4 - 1 83 Lötens IP Konstgräs
2019-05-18 15:00 Sandvikens IF - Vaksala SK 2 - 1 35 Jernvallen
2019-05-18 15:00 Västerås IK - Gefle IF FF 4 - 1 Apalby 1
2019-05-19 14:00 Skiljebo SK - Ornäs BK 0 - 5 Hamre 2
2019-05-19 15:00 Sunnersta AIF - Bollnäs GIF FF/Kilafors IF 1 - 0 50 Sunnersta IP
2019-05-24 19:00 Kvarnsvedens IK - Västerås IK 4 - 0 55 Ljungbergsplanen
2019-05-25 15:30 Vaksala SK - IK Uppsala Fotboll 0 - 3 54 Årsta IP Konstgräs
2019-05-26 11:00 Ornäs BK - Sandvikens IF 5 - 0 30 Ornäs IP
2019-05-26 14:00 Skiljebo SK - Sunnersta AIF 3 - 2 30 Hamre 2
2019-05-26 16:00 Gefle IF FF - Bollnäs GIF FF/Kilafors IF 1 - 1 Gavlevallen
2019-05-29 20:00 Gefle IF FF - Skiljebo SK 2 - 1 45 Gavlevallen
Juni
2019-06-02 12:00 Sandvikens IF - Skiljebo SK 3 - 4 58 Jernvallen
2019-06-02 14:00 Bollnäs GIF FF/Kilafors IF - Kvarnsvedens IK 1 - 4 84 Solrosens IP
2019-06-02 16:20 IK Uppsala Fotboll - Ornäs BK 6 - 0 35 Österängens IP
2019-06-03 19:00 Västerås IK - Vaksala SK 4 - 0 80 Apalby 2
2019-06-06 12:00 Kvarnsvedens IK - Gefle IF FF 3 - 0 Ljungbergsplanen
2019-06-06 15:00 Västerås IK - Skiljebo SK 1 - 3 Apalby 1
2019-06-07 19:30 Sandvikens IF - Sunnersta AIF 1 - 3 45 Jernvallen 5 VM-arenan konstgräs
2019-06-08 15:30 Vaksala SK - Bollnäs GIF FF/Kilafors IF 4 - 0 Årsta IP Konstgräs
2019-06-09 12:00 Ornäs BK - Västerås IK 1 - 1 52 Ornäs IP
2019-06-09 14:00 Skiljebo SK - IK Uppsala Fotboll 1 - 6 Hamre 2
2019-06-15 18:40 IK Uppsala Fotboll - Sandvikens IF 2 - 0 44 Österängens IP
2019-06-16 15:00 Bollnäs GIF FF/Kilafors IF - Ornäs BK 1 - 4 40 Sävstaås IP
2019-06-16 15:00 Sunnersta AIF - Kvarnsvedens IK 0 - 4 30 Sunnersta IP
2019-06-16 17:45 Gefle IF FF - Vaksala SK 2 - 0 40 Gavlevallen
2019-06-19 19:00 Vaksala SK - Kvarnsvedens IK 0 - 4 50 Årsta IP 1
2019-06-19 19:00 Ornäs BK - Gefle IF FF 3 - 1 47 Ornäs IP
2019-06-20 18:10 IK Uppsala Fotboll - Sunnersta AIF 4 - 2 85 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-06-25 18:30 Skiljebo SK - Bollnäs GIF FF/Kilafors IF 0 - 3 30 Hamre 1
Juli
2019-07-01 15:00 IK Uppsala Fotboll - Bollnäs GIF FF/Kilafors IF 8 - 0 50 Lötens IP Konstgräs
Augusti
2019-08-03 14:10 IK Uppsala Fotboll - Västerås IK 11 - 1 85 Lötens IP Konstgräs
2019-08-04 11:00 Sandvikens IF - Bollnäs GIF FF/Kilafors IF 1 - 1 40 Jernvallen
2019-08-04 14:00 Skiljebo SK - Gefle IF FF 1 - 3 Hamre 2
2019-08-07 19:00 Västerås IK - Sunnersta AIF 5 - 0 Apalby 1
2019-08-09 18:30 Kvarnsvedens IK - Skiljebo SK 9 - 0 38 Ljungbergsplanen
2019-08-11 15:00 Bollnäs GIF FF/Kilafors IF - IK Uppsala Fotboll 0 - 3 60 Sävstaås IP
2019-08-11 17:45 Gefle IF FF - Sandvikens IF 1 - 1 65 Gavlevallen
2019-08-13 17:30 Sunnersta AIF - Vaksala SK 1 - 2 Sunnersta IP
2019-08-13 18:00 Ornäs BK - Kvarnsvedens IK 0 - 5 99 Ornäs IP
2019-08-17 15:00 Västerås IK - Bollnäs GIF FF/Kilafors IF 5 - 0 32 Apalby 1
2019-08-18 14:00 Skiljebo SK - Vaksala SK 3 - 2 Hamre 2
2019-08-18 15:00 Sandvikens IF - Kvarnsvedens IK 0 - 6 65 Jernvallen
2019-08-18 15:00 Sunnersta AIF - Ornäs BK 2 - 4 30 Sunnersta IP
2019-08-18 15:10 IK Uppsala Fotboll - Gefle IF FF 4 - 0 58 Österängens IP
2019-08-24 13:00 Bollnäs GIF FF/Kilafors IF - Sunnersta AIF 0 - 4 20 Knöttas, Konstgräs
2019-08-24 15:30 Vaksala SK - Sandvikens IF 1 - 0 Årsta IP Konstgräs
2019-08-25 12:00 Ornäs BK - Skiljebo SK 2 - 2 Ornäs IP
2019-08-25 16:00 Gefle IF FF - Västerås IK 2 - 3 40 Gavlevallen
2019-08-25 17:00 Kvarnsvedens IK - IK Uppsala Fotboll 1 - 1 92 Ljungbergsplanen
2019-08-30 18:15 IK Uppsala Fotboll - Vaksala SK 6 - 0 150 Lötens IP Konstgräs
2019-08-31 15:00 Västerås IK - Kvarnsvedens IK 1 - 0 35 Apalby 1
2019-08-31 15:00 Sunnersta AIF - Skiljebo SK 5 - 2 34 Sunnersta IP
September
2019-09-01 15:00 Bollnäs GIF FF/Kilafors IF - Gefle IF FF 1 - 2 Sävstaås IP
2019-09-01 15:00 Sandvikens IF - Ornäs BK 0 - 4 51 Jernvallen
2019-09-07 15:30 Vaksala SK - Västerås IK 1 - 0 Årsta IP Konstgräs
2019-09-08 12:00 Ornäs BK - IK Uppsala Fotboll 0 - 6 32 Ornäs IP
2019-09-08 14:00 Skiljebo SK - Sandvikens IF 7 - 3 Hamre 2
2019-09-08 16:00 Sunnersta AIF - Gefle IF FF 0 - 1 32 Sunnersta IP
2019-09-10 19:30 Gefle IF FF - Sunnersta AIF 5 - 1 50 Gavlevallen
2019-09-13 17:45 Vaksala SK - Ornäs BK 5 - 6 30 Årsta IP 1
2019-09-14 15:00 Sunnersta AIF - Sandvikens IF 2 - 2 30 Sunnersta IP
2019-09-14 18:40 IK Uppsala Fotboll - Skiljebo SK 7 - 0 Österängens IP
2019-09-15 14:00 Västerås IK - Ornäs BK 6 - 2 14 Apalby 1
2019-09-15 15:00 Bollnäs GIF FF/Kilafors IF - Vaksala SK 0 - 3 20 Sävstaås IP
2019-09-15 17:45 Gefle IF FF - Kvarnsvedens IK 0 - 2 53 Gavlevallen
2019-09-19 18:00 Skiljebo SK - Västerås IK 0 - 3 Hamre 5 (konstgräs)
2019-09-21 13:00 Kvarnsvedens IK - Sunnersta AIF 6 - 0 Ljungbergsplanen
2019-09-21 15:30 Vaksala SK - Gefle IF FF 3 - 1 40 Årsta IP Konstgräs
2019-09-22 12:00 Sandvikens IF - IK Uppsala Fotboll 0 - 10 60 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-09-25 19:30 Kvarnsvedens IK - Bollnäs GIF FF/Kilafors IF 4 - 0 20 Ljungbergsplanen
2019-09-28 11:00 Ornäs BK - Bollnäs GIF FF/Kilafors IF 6 - 0 26 Ornäs IP
2019-09-28 15:00 Sunnersta AIF - IK Uppsala Fotboll 0 - 7 85 Sunnersta IP
2019-09-28 17:30 Kvarnsvedens IK - Vaksala SK 1 - 0 25 Ljungbergsplanen
2019-09-29 11:00 Västerås IK - Sandvikens IF 3 - 0 34 Apalby 1
2019-09-29 15:00 Bollnäs GIF FF/Kilafors IF - Skiljebo SK 0 - 2 29 Sävstaås IP
2019-09-29 17:45 Gefle IF FF - Ornäs BK 2 - 3 Sörby IP Konstgräs