Spelprogram - Herr Div 6 Västra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Armeniska United FK Shant Gharibashvily 0702454678 Vit, Svart, Svart
Danmarks IF Mevludin Dervovic 0720444720 röd/vit röd röd
Harbo IF Uno Philipsson 029230414 0705248119 Röd/Vit Randig/Röda/röda
IF VP Uppsala 2 Fredrik Bergstrand 0739354166 Orange/orange/orange
IK Hinden Magnus Fors 0722177348 Vit, Vit, Vit
Morgongåva SK Ingvar Pettersson 022460715 0702981837 Grön-vit randig, Grön, Grön
Persien FC Pedram Modegh 0701466446 Vita, Vita, Vita
Runhällens BoIS Olle Hedlund 0703945749 RÖD-SVART RANDIG, SVART, SVART
Uppsala Inter FC Mario Baban ljusblå/vit, svart, vit/svart
Östervåla IF Måns Jansson 0704336944 blå/blå/blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 12:00 170128004 Armeniska United FK - Runhällens BoIS 2 - 0 Valsätra Konstgräs
2019-04-28 14:00 170128001 Danmarks IF - Östervåla IF 2 - 1 Danelid 1
2019-04-28 14:00 170128003 Uppsala Inter FC - Harbo IF 0 - 3 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-04-28 15:00 170128002 Persien FC - Morgongåva SK 1 - 1 Årsta IP Konstgräs
2019-04-28 16:00 170128005 IF VP Uppsala 2 - IK Hinden 2 - 3 Ekebydalen IP Konstgräs
Maj
2019-05-03 18:30 170128010 Östervåla IF - IK Hinden 1 - 1 Lundavallen 1
2019-05-03 19:00 170128007 Runhällens BoIS - IF VP Uppsala 2 3 - 0 Runavallen 1
2019-05-05 15:00 170128006 Danmarks IF - Persien FC 0 - 0 Danelid 1
2019-05-05 15:00 170128008 Harbo IF - Armeniska United FK 0 - 3 Marmorvallen 1
2019-05-06 19:00 170128009 Morgongåva SK - Uppsala Inter FC 7 - 1 Ramsjövallen 1
2019-05-12 13:00 170128012 Uppsala Inter FC - Danmarks IF 1 - 2 Ekebyvallen IP 1
2019-05-12 14:00 170128014 IF VP Uppsala 2 - Harbo IF 1 - 4 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-12 15:00 170128011 Persien FC - Östervåla IF 2 - 2 Årsta IP Konstgräs
2019-05-12 15:30 170128013 Armeniska United FK - Morgongåva SK 3 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-05-12 16:00 170128015 IK Hinden - Runhällens BoIS 7 - 1 Lännaborg 1
2019-05-16 19:00 170128018 Harbo IF - IK Hinden 0 - 5 Marmorvallen 1
2019-05-17 19:00 170128019 Morgongåva SK - IF VP Uppsala 2 4 - 1 Ramsjövallen 1
2019-05-17 19:00 170128020 Östervåla IF - Runhällens BoIS 4 - 1 Lundavallen 1
2019-05-19 15:00 170128017 Persien FC - Uppsala Inter FC 6 - 2 Årsta IP Konstgräs
2019-05-19 16:00 170128016 Danmarks IF - Armeniska United FK 2 - 0 Danelid 1
2019-05-24 19:00 170128024 IK Hinden - Morgongåva SK 3 - 1 Lännaborg 1
2019-05-24 19:00 170128025 Runhällens BoIS - Harbo IF 1 - 5 Runavallen 1
2019-05-26 13:00 170128021 Uppsala Inter FC - Östervåla IF 1 - 6 Ekebyvallen IP 1
2019-05-26 14:00 170128023 IF VP Uppsala 2 - Danmarks IF 1 - 5 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-26 16:00 170128022 Armeniska United FK - Persien FC 2 - 3 Valsätra Konstgräs
2019-05-29 19:00 170128029 Morgongåva SK - Runhällens BoIS 3 - 0 Ramsjövallen 1
2019-05-31 19:00 170128030 Östervåla IF - Harbo IF 3 - 6 Lundavallen 1
Juni
2019-06-02 13:00 170128028 Uppsala Inter FC - Armeniska United FK 4 - 2 Ekebyvallen IP 1
2019-06-02 15:00 170128027 Persien FC - IF VP Uppsala 2 11 - 1 Årsta IP Konstgräs
2019-06-02 17:00 170128026 Danmarks IF - IK Hinden 1 - 1 Danelid 1
2019-06-09 12:00 170128034 Runhällens BoIS - Danmarks IF 2 - 3 Runavallen 1
2019-06-09 14:00 170128032 IF VP Uppsala 2 - Uppsala Inter FC 3 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-09 16:00 170128031 Armeniska United FK - Östervåla IF 2 - 0 Valsätra Konstgräs
2019-06-09 16:00 170128033 IK Hinden - Persien FC 3 - 1 Lännaborg 1
2019-06-10 19:00 170128035 Harbo IF - Morgongåva SK 2 - 2 Marmorvallen 1
2019-06-14 19:00 170128040 Östervåla IF - Morgongåva SK 1 - 2 Lundavallen 1
2019-06-16 13:00 170128038 Uppsala Inter FC - IK Hinden 0 - 3 Ekebyvallen IP 1
2019-06-16 15:00 170128037 Persien FC - Runhällens BoIS 10 - 0 Årsta IP Konstgräs
2019-06-16 16:00 170128039 Armeniska United FK - IF VP Uppsala 2 16 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-06-16 17:00 170128036 Danmarks IF - Harbo IF 1 - 2 Danelid 1
2019-06-19 19:00 170128043 Runhällens BoIS - Uppsala Inter FC 3 - 4 Runavallen 1
2019-06-19 19:00 170128044 Harbo IF - Persien FC 3 - 0 Marmorvallen 1
2019-06-19 19:00 170128046 Östervåla IF - Danmarks IF 2 - 3 Lundavallen 1
2019-06-19 20:00 170128042 IK Hinden - Armeniska United FK 3 - 3 Lännaborg 1
2019-06-23 14:00 170128041 IF VP Uppsala 2 - Östervåla IF 0 - 4 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-24 19:30 170128045 Morgongåva SK - Danmarks IF 0 - 4 Ramsjövallen 1
2019-06-25 19:00 170128048 Harbo IF - Uppsala Inter FC 0 - 1 Marmorvallen 1
2019-06-26 19:00 170128050 IK Hinden - IF VP Uppsala 2 WO (3 - 0) Lännaborg 1
2019-06-27 19:00 170128047 Morgongåva SK - Persien FC 1 - 0 Ramsjövallen 1
Augusti
2019-08-03 13:00 170128049 Runhällens BoIS - Armeniska United FK 0 - 3 Runavallen 1
2019-08-10 13:30 170128054 Uppsala Inter FC - Morgongåva SK 0 - 0 Ekebyvallen IP 1
2019-08-10 14:00 170128052 IF VP Uppsala 2 - Runhällens BoIS 2 - 0 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-10 15:00 170128051 Persien FC - Danmarks IF 6 - 3 Årsta IP Konstgräs
2019-08-10 16:00 170128053 Armeniska United FK - Harbo IF 8 - 0 Valsätra Konstgräs
2019-08-13 18:45 170128055 IK Hinden - Östervåla IF 1 - 1 Lännaborg 1
2019-08-17 12:30 170128058 Morgongåva SK - Armeniska United FK 4 - 3 Ramsjövallen 1
2019-08-17 13:00 170128056 Östervåla IF - Persien FC 2 - 6 Lundavallen 1
2019-08-17 17:00 170128057 Danmarks IF - Uppsala Inter FC 4 - 2 Danelid 1
2019-08-18 16:00 170128059 Harbo IF - IF VP Uppsala 2 6 - 1 Marmorvallen 1
2019-08-19 18:30 170128060 Runhällens BoIS - IK Hinden 0 - 3 Runavallen 1
2019-08-23 18:30 170128065 Runhällens BoIS - Östervåla IF 2 - 5 Runavallen 1
2019-08-24 13:30 170128062 Uppsala Inter FC - Persien FC 3 - 7 Ekebyvallen IP 1
2019-08-24 14:00 170128063 IK Hinden - Harbo IF 4 - 1 Lännaborg 1
2019-08-24 14:00 170128064 IF VP Uppsala 2 - Morgongåva SK 2 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-24 16:00 170128061 Armeniska United FK - Danmarks IF 2 - 3 Valsätra Konstgräs
2019-08-31 13:00 170128066 Östervåla IF - Uppsala Inter FC 3 - 4 Lundavallen 1
2019-08-31 14:00 170128070 Harbo IF - Runhällens BoIS 8 - 2 Marmorvallen 1
2019-08-31 15:00 170128067 Persien FC - Armeniska United FK 6 - 3 Årsta IP Konstgräs
2019-08-31 16:00 170128069 Morgongåva SK - IK Hinden 1 - 3 Ramsjövallen 1
2019-08-31 19:15 170128068 Danmarks IF - IF VP Uppsala 2 3 - 0 Danelid 1
September
2019-09-06 18:00 170128075 Harbo IF - Östervåla IF 1 - 2 Marmorvallen 1
2019-09-07 13:00 170128074 Runhällens BoIS - Morgongåva SK 4 - 1 Runavallen 1
2019-09-07 14:00 170128071 IK Hinden - Danmarks IF 1 - 1 Lännaborg 1
2019-09-07 14:00 170128072 IF VP Uppsala 2 - Persien FC 0 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-07 16:00 170128073 Armeniska United FK - Uppsala Inter FC 1 - 4 Valsätra Konstgräs
2019-09-14 13:00 170128076 Östervåla IF - Armeniska United FK 3 - 3 Lundavallen 1
2019-09-14 13:00 170128077 Uppsala Inter FC - IF VP Uppsala 2 9 - 1 Ekebyvallen IP 1
2019-09-14 15:00 170128078 Persien FC - IK Hinden 5 - 2 Årsta IP Konstgräs
2019-09-14 16:00 170128080 Morgongåva SK - Harbo IF 4 - 0 Ramsjövallen 1
2019-09-14 17:00 170128079 Danmarks IF - Runhällens BoIS 2 - 0 Danelid 1
2019-09-21 11:00 170128082 Runhällens BoIS - Persien FC 0 - 3 Runavallen 1
2019-09-21 13:00 170128083 IK Hinden - Uppsala Inter FC 6 - 3 Lännaborg 1
2019-09-21 13:00 170128085 Morgongåva SK - Östervåla IF 4 - 1 Ramsjövallen 1
2019-09-21 14:00 170128081 Harbo IF - Danmarks IF 0 - 1 Marmorvallen 1
2019-09-21 14:00 170128084 IF VP Uppsala 2 - Armeniska United FK 2 - 8 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-28 11:00 170128089 Persien FC - Harbo IF 5 - 2 Årsta IP Konstgräs
2019-09-28 13:30 170128087 Armeniska United FK - IK Hinden 2 - 3 Valsätra Konstgräs
2019-09-28 14:00 170128086 Östervåla IF - IF VP Uppsala 2 6 - 0 Lundavallen 1
2019-09-28 14:00 170128088 Uppsala Inter FC - Runhällens BoIS 2 - 3 Ekebyvallen IP 1
2019-09-28 14:00 170128090 Danmarks IF - Morgongåva SK 1 - 3 Danelid 1