Spelprogram - Herr Div 5 Östra

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 19:30 170112003 Upsala IF - Harg-Östhammar FF 6 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-04-14 14:00 170112004 BKV Norrtälje 2 - Unik FK 2 - 1 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-04-14 14:00 170112006 Rosersbergs IK - Hallsta IK 3 - 1 Råbergsvallen Konstgräs
2019-04-14 14:30 170112002 Gimo IF FK - IFK Uppsala 2 5 - 2 Gimo Konstgräs
2019-04-14 18:30 170112001 IK Apollon - Palestinska FF 1 - 2 Valsätra Konstgräs
2019-04-14 18:30 170112005 IF Trikadien - Gräsö Norrskedika IF 1 - 4 Lötens IP Konstgräs
2019-04-19 12:00 170112010 Harg-Östhammar FF - Gimo IF FK 1 - 7 Sparbankens IP Konstgräs
2019-04-19 15:00 170112007 Hallsta IK - Gräsö Norrskedika IF 1 - 3 Sparbankens IP Konstgräs
2019-04-21 13:30 170112012 Palestinska FF - Rosersbergs IK 2 - 4 Valsätra Konstgräs
2019-04-21 14:00 170112011 IFK Uppsala 2 - IK Apollon 5 - 2 Österängens IP
2019-04-21 17:00 170112008 IF Trikadien - BKV Norrtälje 2 1 - 3 Lötens IP Konstgräs
2019-04-22 13:00 170112009 Unik FK - Upsala IF 1 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-04-26 19:30 170112015 Upsala IF - IF Trikadien 5 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-04-28 14:00 170112016 BKV Norrtälje 2 - Hallsta IK 0 - 2 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-04-28 14:00 170112018 IFK Uppsala 2 - Palestinska FF 0 - 2 Österängens IP
2019-04-28 14:30 170112013 IK Apollon - Harg-Östhammar FF 2 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-04-28 15:00 170112017 Gräsö Norrskedika IF - Rosersbergs IK 3 - 3 Nötsveden IP 1
2019-04-28 16:00 170112014 Gimo IF FK - Unik FK 3 - 0 Gimo Konstgräs
Maj
2019-05-03 19:00 170112023 Harg-Östhammar FF - IFK Uppsala 2 0 - 0 Tallarna 1
2019-05-05 12:30 170112021 IF Trikadien - Gimo IF FK 2 - 5 Lötens IP Konstgräs
2019-05-05 13:00 170112024 Palestinska FF - Gräsö Norrskedika IF 2 - 2 Valsätra Konstgräs
2019-05-05 14:00 170112019 Rosersbergs IK - BKV Norrtälje 2 3 - 1 Råbergsvallen Konstgräs
2019-05-05 16:00 170112022 Unik FK - IK Apollon 2 - 1 Valsätra IP 1
2019-05-05 17:00 170112020 Hallsta IK - Upsala IF 1 - 3 Sparbankens IP Konstgräs
2019-05-10 19:00 170112027 Upsala IF - Rosersbergs IK 2 - 3 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-12 13:30 170112025 IK Apollon - IF Trikadien 3 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-05-12 14:00 170112029 Harg-Östhammar FF - Palestinska FF 0 - 2 Tallarna 1
2019-05-12 14:00 170112030 IFK Uppsala 2 - Unik FK 0 - 3 Österängens IP
2019-05-12 15:00 170112026 Gimo IF FK - Hallsta IK 6 - 2 Idrottsgården 1
2019-05-12 16:00 170112028 BKV Norrtälje 2 - Gräsö Norrskedika IF 1 - 1 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-05-17 19:00 170112031 Gräsö Norrskedika IF - Upsala IF 1 - 1 Norrskedika IP 1
2019-05-17 19:30 170112033 Hallsta IK - IK Apollon 3 - 3 Sparbankens IP Konstgräs
2019-05-19 13:30 170112036 Palestinska FF - BKV Norrtälje 2 2 - 0 Valsätra Konstgräs
2019-05-19 14:00 170112032 Rosersbergs IK - Gimo IF FK 3 - 2 Råbergsvallen Konstgräs
2019-05-19 16:00 170112035 Unik FK - Harg-Östhammar FF 2 - 1 Valsätra IP 1
2019-05-19 19:00 170112034 IF Trikadien - IFK Uppsala 2 1 - 3 Lötens IP Konstgräs
2019-05-23 19:00 170112038 Gimo IF FK - Gräsö Norrskedika IF 2 - 0 Idrottsgården 1
2019-05-24 19:00 170112041 Harg-Östhammar FF - IF Trikadien 1 - 2 Tallarna 1
2019-05-26 14:00 170112037 IK Apollon - Rosersbergs IK 2 - 4 Valsätra Konstgräs
2019-05-26 14:00 170112042 IFK Uppsala 2 - Hallsta IK 3 - 0 Österängens IP
2019-05-26 16:00 170112040 Unik FK - Palestinska FF 2 - 2 Valsätra IP 1
2019-05-26 16:30 170112039 Upsala IF - BKV Norrtälje 2 4 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-29 19:30 170112054 IFK Uppsala 2 - Gräsö Norrskedika IF 2 - 4 Österängens IP
2019-05-31 19:00 170112046 Hallsta IK - Harg-Östhammar FF 1 - 4 Sparbankens IP Konstgräs
Juni
2019-06-02 13:00 170112048 Palestinska FF - Upsala IF 0 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-06-02 14:00 170112043 BKV Norrtälje 2 - Gimo IF FK 0 - 1 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-06-02 14:00 170112045 Rosersbergs IK - IFK Uppsala 2 7 - 1 Råbergsvallen Konstgräs
2019-06-02 15:30 170112047 IF Trikadien - Unik FK 3 - 4 Lötens IP Konstgräs
2019-06-02 16:00 170112044 Gräsö Norrskedika IF - IK Apollon 8 - 0 Nötsveden IP 1
2019-06-06 13:30 170112049 IK Apollon - BKV Norrtälje 2 1 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-06-06 14:00 170112053 Harg-Östhammar FF - Rosersbergs IK 0 - 1 Östhammars IP 1
2019-06-06 15:00 170112050 Gimo IF FK - Upsala IF 1 - 1 Idrottsgården 1
2019-06-06 16:00 170112051 IF Trikadien - Palestinska FF 2 - 1 Lötens IP Konstgräs
2019-06-06 16:00 170112052 Unik FK - Hallsta IK 2 - 0 Valsätra IP 1
2019-06-09 13:30 170112060 Palestinska FF - Gimo IF FK 0 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-06-09 14:00 170112056 BKV Norrtälje 2 - IFK Uppsala 2 1 - 0 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-06-09 14:00 170112058 Rosersbergs IK - Unik FK 2 - 3 Råbergsvallen Konstgräs
2019-06-10 19:00 170112057 Gräsö Norrskedika IF - Harg-Östhammar FF 3 - 0 Norrskedika IP 1
2019-06-10 19:00 170112059 Hallsta IK - IF Trikadien 0 - 1 Sparbankens IP Konstgräs
2019-06-11 19:30 170112055 Upsala IF - IK Apollon 1 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-14 19:30 170112066 IFK Uppsala 2 - Upsala IF 0 - 3 Österängens IP
2019-06-16 14:00 170112061 IK Apollon - Gimo IF FK 2 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-06-16 16:00 170112064 Unik FK - Gräsö Norrskedika IF 4 - 0 Valsätra IP 1
2019-06-16 18:30 170112063 IF Trikadien - Rosersbergs IK 2 - 1 Lötens IP Konstgräs
2019-06-17 19:00 170112062 Hallsta IK - Palestinska FF 3 - 6 Sparbankens IP 2
2019-06-17 19:30 170112065 Harg-Östhammar FF - BKV Norrtälje 2 1 - 1 Tallarna 1
2019-06-19 19:00 170112071 Gräsö Norrskedika IF - IF Trikadien 3 - 0 Nötsveden IP 1
2019-06-19 19:30 170112069 Harg-Östhammar FF - Upsala IF 0 - 2 Östhammars IP 1
2019-06-23 13:30 170112067 Palestinska FF - IK Apollon 0 - 2 Valsätra Konstgräs
2019-06-23 14:00 170112068 IFK Uppsala 2 - Gimo IF FK 0 - 5 Österängens IP
2019-06-23 18:00 170112070 Unik FK - BKV Norrtälje 2 2 - 2 Valsätra IP 1
2019-06-25 19:00 170112072 Hallsta IK - Rosersbergs IK 1 - 6 Sparbankens IP 2
2019-06-26 19:00 170112075 Upsala IF - Unik FK 0 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-28 19:00 170112073 Gräsö Norrskedika IF - Hallsta IK 5 - 0 Norrskedika IP 1
2019-06-28 19:00 170112076 Gimo IF FK - Harg-Östhammar FF 3 - 0 Idrottsgården 1
Augusti
2019-08-06 19:30 170112078 Rosersbergs IK - Palestinska FF 2 - 5 Råbergsvallen Konstgräs
2019-08-07 19:30 170112074 BKV Norrtälje 2 - IF Trikadien 1 - 3 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-08-10 12:00 170112080 Unik FK - Gimo IF FK 3 - 2 Valsätra IP 1
2019-08-10 13:30 170112084 Palestinska FF - IFK Uppsala 2 4 - 0 Valsätra Konstgräs
2019-08-10 14:00 170112079 Harg-Östhammar FF - IK Apollon 1 - 2 Östhammars IP 1
2019-08-10 14:00 170112083 Rosersbergs IK - Gräsö Norrskedika IF 3 - 2 Råbergsvallen Konstgräs
2019-08-10 15:00 170112082 Hallsta IK - BKV Norrtälje 2 0 - 0 Sparbankens IP Konstgräs
2019-08-12 20:30 170112081 IF Trikadien - Upsala IF 0 - 8 Lötens IP Konstgräs
2019-08-16 19:00 170112086 Upsala IF - Hallsta IK 2 - 0 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-16 19:30 170112089 IFK Uppsala 2 - Harg-Östhammar FF 3 - 1 Österängens IP
2019-08-17 13:00 170112090 Gräsö Norrskedika IF - Palestinska FF 3 - 2 Nötsveden IP 1
2019-08-17 13:30 170112088 IK Apollon - Unik FK 2 - 4 Valsätra Konstgräs
2019-08-17 14:00 170112085 BKV Norrtälje 2 - Rosersbergs IK 0 - 5 Norrtälje IP 1
2019-08-17 15:00 170112087 Gimo IF FK - IF Trikadien 9 - 0 Idrottsgården 1
2019-08-20 19:30 170112077 IK Apollon - IFK Uppsala 2 0 - 5 Valsätra Konstgräs
2019-08-22 20:00 170112093 Rosersbergs IK - Upsala IF 0 - 3 Råbergsvallen Konstgräs
2019-08-24 13:30 170112095 Palestinska FF - Harg-Östhammar FF 6 - 0 Valsätra Konstgräs
2019-08-24 14:00 170112094 Gräsö Norrskedika IF - BKV Norrtälje 2 1 - 0 Norrskedika IP 1
2019-08-24 15:00 170112092 Hallsta IK - Gimo IF FK 0 - 3 Sparbankens IP Konstgräs
2019-08-24 15:00 170112096 Unik FK - IFK Uppsala 2 2 - 1 Valsätra IP 1
2019-08-25 18:30 170112091 IF Trikadien - IK Apollon 0 - 2 Lötens IP Konstgräs
2019-08-30 19:00 170112097 Upsala IF - Gräsö Norrskedika IF 3 - 0 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-31 14:00 170112099 IK Apollon - Hallsta IK 3 - 4 Valsätra Konstgräs
2019-08-31 14:00 170112101 Harg-Östhammar FF - Unik FK 1 - 4 Östhammars IP 1
2019-08-31 14:00 170112102 BKV Norrtälje 2 - Palestinska FF 3 - 2 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-08-31 15:00 170112098 Gimo IF FK - Rosersbergs IK 5 - 4 Idrottsgården 1
September
2019-09-02 19:30 170112100 IFK Uppsala 2 - IF Trikadien 5 - 0 Österängens IP
2019-09-04 19:30 170112105 BKV Norrtälje 2 - Upsala IF 6 - 4 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-09-06 19:00 170112103 Rosersbergs IK - IK Apollon 2 - 0 Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-07 13:30 170112106 Palestinska FF - Unik FK 0 - 1 Valsätra Konstgräs
2019-09-07 14:00 170112104 Gräsö Norrskedika IF - Gimo IF FK 4 - 0 Norrskedika IP 1
2019-09-07 15:00 Att fastställa slutresultatet till 0-3 utifrån Disciplinnämndens beslut i Tävlingsbestraffningsärende 8. 170112107 IF Trikadien - Harg-Östhammar FF 0 - 3 Lötens IP Konstgräs
2019-09-07 15:00 170112108 Hallsta IK - IFK Uppsala 2 1 - 1 Sparbankens IP Konstgräs
2019-09-13 19:00 170112114 Upsala IF - Palestinska FF 2 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-14 14:00 170112110 IK Apollon - Gräsö Norrskedika IF 1 - 0 Valsätra Konstgräs
2019-09-14 14:00 170112112 Harg-Östhammar FF - Hallsta IK 1 - 2 Tallarna 1
2019-09-14 15:00 170112113 Unik FK - IF Trikadien 5 - 1 Valsätra IP 1
2019-09-14 17:00 170112109 Gimo IF FK - BKV Norrtälje 2 1 - 0 Gimo Konstgräs
2019-09-16 19:30 170112111 IFK Uppsala 2 - Rosersbergs IK 2 - 4 Österängens IP
2019-09-20 19:00 170112116 Upsala IF - Gimo IF FK 3 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-21 13:30 170112117 Palestinska FF - IF Trikadien 7 - 3 Valsätra Konstgräs
2019-09-21 14:00 170112119 Rosersbergs IK - Harg-Östhammar FF 11 - 0 Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-21 14:00 170112120 Gräsö Norrskedika IF - IFK Uppsala 2 6 - 0 Norrskedika IP 1
2019-09-21 15:00 170112118 Hallsta IK - Unik FK 1 - 5 Sparbankens IP Konstgräs
2019-09-21 17:00 170112115 BKV Norrtälje 2 - IK Apollon 1 - 2 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-09-27 19:30 170112121 IK Apollon - Upsala IF 2 - 4 Valsätra Konstgräs
2019-09-28 14:00 170112123 Harg-Östhammar FF - Gräsö Norrskedika IF 1 - 3 Tallarna 1
2019-09-28 15:00 170112124 Unik FK - Rosersbergs IK 1 - 1 Valsätra IP 1
2019-09-28 15:00 170112125 IF Trikadien - Hallsta IK 4 - 1 Lötens IP Konstgräs
2019-09-28 15:00 170112126 Gimo IF FK - Palestinska FF 1 - 3 Idrottsgården 1
2019-09-28 16:30 170112122 IFK Uppsala 2 - BKV Norrtälje 2 1 - 1 Österängens IP
Oktober
2019-10-05 14:00 170112127 Gimo IF FK - IK Apollon 4 - 1 Idrottsgården 1
2019-10-05 14:00 170112128 Palestinska FF - Hallsta IK 4 - 0 Valsätra Konstgräs
2019-10-05 14:00 170112129 Rosersbergs IK - IF Trikadien 9 - 1 Råbergsvallen Konstgräs
2019-10-05 14:00 170112130 Gräsö Norrskedika IF - Unik FK 2 - 2 Nötsveden IP 1
2019-10-05 14:00 170112131 BKV Norrtälje 2 - Harg-Östhammar FF 5 - 0 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-10-05 14:00 170112132 Upsala IF - IFK Uppsala 2 4 - 1 Stenhagens IP Konstgräs