Matcher idag - Göteborgs Fotbollförbund

Välj förbund och datum
Matcher 2020-01-19
Tid Match Resultat Anläggning
Futsal div. 1 Västra Götaland, herr 2019/20
12:30 Geesguud UF - Vänersborgs FK Hammarkullens Sporthall
Futsal div. 2 Herr
16:30 Landvetter IS - Nödinge SK Fotboll Pinntorpshallen
18:00 Lindome GIF - FC Frölunda Almåsskolan A-hall
Futsal div. 3A Herr
20:10 IFK Göteborg Futsal (B) - IF Warta Lundenhallen
Futsal div. 2 Dam
13:30 IK Zenith - IF Mölndal Fotboll/Mossens BK Lundby Strand 3
Futsal Pojkar 2002-2000 Grupp A
19:30 Lindome GIF Svart - Kärra KIF Almåsskolan A-hall
Futsal Pojkar 2002-2000 Grupp B
20:30 Lindome GIF - Lerums IS Almåsskolan A-hall
Futsal Pojkar 2004-2003 Grupp B
15:00 Lindome GIF P04 - Angered BK P04 Svart Skånhälla Sporthall
19:00 Bergums IF 3 - Lekstorps IF Utmarksskolan Sporthall
19:00 Älvängens IK 03/04 - Torslanda IK Röd Lundby Strand 1
Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp C
19:30 Guldhedens IK Svart - Backatorp IF Lundby Strand 2
Futsal Pojkar 2004-2003 Grupp C
15:00 Härryda IF P03 - Bergums IF 1 Önnerödshallen
Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp D
12:30 Hönö IS Svart - Azalea BK P05/06 Hönö IH Hedenskolan
Futsal Pojkar 2006-2005 Grupp E
19:00 IF Väster P06 Svart - Azalea BK P06 Frejaskolan Sporthall
Futsal Flickor 2004-2003 grupp A
12:10 IK Zenith - Jitex Mölndal BK Björlanda Idrottshall
Futsal Flickor 2004-2003 Grupp B
13:30 Hönö IS F04 - Landvetter IF 2003 F04 Hönö IH Hedenskolan
19:00 Landvetter IF 2003 F04 - Lerums IS F04 Landvetter idrottshall
Futsal Flickor 2006-2005 Grupp A
10:00 Bergums IF Blå - Lerums IS F06 1 Utmarksskolan Sporthall
16:30 Kärra KIF - Jitex Mölndal BK Lila F05 Brunnsboskolan Sporthall
Futsal Flickor 2006-2005 Grupp B
09:00 Bergums IF Vit - Lindome GIF F05 Svart Utmarksskolan Sporthall
12:00 Sävedalens IF - Lerums IS F06 2 Ugglums Idrottshall
18:00 IK Zenith F05 Grön - Lindome GIF F05 Vit Ryaskolan Sporthall
Futsal Flickor 2006-2005 Grupp C
12:00 IK Zenith F05 Vit - Kållered SK F05 Lundby Strand 3
Futsal Flickor 2006-2005 Grupp D
14:00 Landvetter IF 2003 Vit - IF Väster Svart Önnerödshallen
19:00 Hovås Billdal IF - Öjersjö IF F06 Önneredsskolan
Träningsmatcher Ungdomar Vår Göteborg
13:00 GAIS (P03) - Sävedalens IF (P03) Gaisgården 2 Konstgräs 1
14:00 IFK Göteborg (P05) - Karlslunds IF HFK (P05) Ruddalen 1 Konstgräs
15:00 Älvsborg FF (P05) - Donsö IS/Södra skärgården (P05) Hagenplan
Futsal Pojkar 2007 Grupp A
09:00 Askims IK Rött - Floda BoIF Önneredsskolan
Futsal Pojkar 2007 Grupp B
09:00 Azalea BK Vit - Bergums IF Frejaskolan Sporthall
09:00 Hovås Billdal IF 1 - Qviding FIF Vinröd Nygårdsskolan Sporthall
10:00 Azalea BK Orange - Hovås Billdal IF 2 Frejaskolan Sporthall
16:00 IF Warta - Qviding FIF Svart Ryaskolan Sporthall
Futsal Pojkar 2007 Grupp C
09:00 Gunnilse IS Röd - Kärra Dragons FC 1 Hammarkullens Sporthall
15:30 KF Velebit Vit - Gunnilse IS Blå Brunnsboskolan Sporthall