Spelprogram - Futsal P12 (P08)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Frövi IK Stefan Andersson 0706404833 Blå, Blå, Blå
IF Eker Örebro Svart Peter Berglund 0706361607 Svart/Svart/Svart
IF Eker Örebro Vit Peter Berglund 0706361607 Svart/Svart/Svart
Laxå IF Fredrik Bichis 0703655980 Röd/Vit/Röd
Lillån FK Robin Gustafsson 0702669290 Grön/vit/vit
Skyllbergs IK Sanjin Kozomara 0709383439 vit/blå/vit
Örebro SK FK Vit 1 Sukran Jasaraj 0735634435 Vit/Svart/Vit
Örebro SK FK Vit 2 Sukran Jasaraj 0735634435 Vit/Svart/Vit
ÖrebroSyrianska IF Ungdom Garo Bedros 0735858178 Röd/Gul/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2019-11-25 00:00 Frövi IK - ÖrebroSyrianska IF Ungdom
2019-11-28 17:20 Skyllbergs IK - Laxå IF Åsbrohallen
December
2019-12-01 15:00 IF Eker Örebro Vit - Örebro SK FK Vit 1 Brickebackens Bollhall
2019-12-07 15:00 Örebro SK FK Vit 1 - Frövi IK Tullängsskolan
2019-12-07 16:00 Örebro SK FK Vit 2 - Skyllbergs IK Tullängsskolan
2019-12-08 14:30 Lillån FK - IF Eker Örebro Svart Lillåhallen
2019-12-08 16:30 Laxå IF - IF Eker Örebro Vit Laxå-hallen
2019-12-09 00:00 ÖrebroSyrianska IF Ungdom - Lillån FK
Januari
2020-01-06 00:00 Frövi IK - Laxå IF
2020-01-07 18:00 IF Eker Örebro Vit - Örebro SK FK Vit 2 V:a Engelbrektsskolan (f.d. Mikaelskolan)
2020-01-12 17:00 IF Eker Örebro Svart - ÖrebroSyrianska IF Ungdom V:a Engelbrektsskolan (f.d. Mikaelskolan)
2020-01-17 17:40 Skyllbergs IK - IF Eker Örebro Vit Åsbrohallen
2020-01-19 14:30 Lillån FK - Örebro SK FK Vit 1 Lillåhallen
2020-01-25 15:00 Örebro SK FK Vit 2 - Frövi IK Tullängsskolan
2020-01-25 16:00 Örebro SK FK Vit 1 - IF Eker Örebro Svart Tullängsskolan
Februari
2020-02-02 14:30 Lillån FK - Örebro SK FK Vit 2 Lillåhallen
2020-02-03 00:00 Frövi IK - Skyllbergs IK
2020-02-03 00:00 ÖrebroSyrianska IF Ungdom - Örebro SK FK Vit 1
2020-02-04 18:00 IF Eker Örebro Svart - Laxå IF V:a Engelbrektsskolan (f.d. Mikaelskolan)
2020-02-08 13:30 Laxå IF - Lillån FK Laxå-hallen
2020-02-17 00:00 Skyllbergs IK - Lillån FK
2020-02-22 11:30 Laxå IF - ÖrebroSyrianska IF Ungdom Laxå-hallen
2020-02-22 15:00 Örebro SK FK Vit 2 - IF Eker Örebro Svart Tullängsskolan
2020-02-25 18:00 IF Eker Örebro Vit - Frövi IK V:a Engelbrektsskolan (f.d. Mikaelskolan)
Mars
2020-03-02 00:00 ÖrebroSyrianska IF Ungdom - Skyllbergs IK