Spelprogram - Träningsmatcher med AD Göteborg Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ahlafors IF (D2H) Ahlafors IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
AIK (EE) AIK Fotboll AB(Föreningen) Svart, Vit, Svart / Gul
Alingsås IF FF (D3H) Alingsås IF FF(Föreningen)
Angered BK (D3H) Joel Sjöqvist 0735456244
Angered MBIK (D4H) Angered MBIK(Föreningen) Svart, Svart, Svarta
Askims IK (D4H) Lo Anttila Gröndahl 0730413790 Svart/Röd, Svart, Röda
Assyriska BK (D2H) Assyriska BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Bergdalens IK (DJ) Bergdalens IK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Björndammens BK (D5H) Björndammens BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Björndammens BK/Öjersjö IF (D5H) Björndammens BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
BK Häcken (D2D) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
Dalen/Krokslätts FF (D3H) Joakim Ahlgren 0735775717 Gul/Blå, Blå, Gul
Eriksbergs IF (D4H) Josip Baric 0707612257 Blå/Vit, Blå, Blå
Falköpings KIK (D2D) Falköpings Kvinnliga IK(Föreningen) Röd, Röd, Röda
FC Komarken (D4H) FC Komarken(Föreningen) Vit, Svart, Svart
FC Trollhättan (D1H) FC Trollhättan(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Finlandia/Pallo AIF (D5H) Kenneth Lindfors 0703828123 0703828123 Blå/vit, Blå, Blå
Floda BoIF (D5H) Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
GAIS (HJ) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
GAIS (SE) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
Gerdskens BK (D3H) Gerdskens BK(Föreningen) Gul, Svart, Gul (A-Lag) Svarta
Guldhedens IK (D4H) Guldhedens IK(Föreningen) Röd, Svart, vit
Gårda BK (D4H) Gårda BK(Föreningen) vinröd, vit, vit
Götaholms BK (D5H) Götaholms BK(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Göteborgs DFF (D1D) Göteborgs DFF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Göteborgs FF (D1D) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Göteborgs FF (D4H) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Henåns IF/Gilleby IF (D4H) Henåns IF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Hestrafors IF (D3H) Hestrafors IF(Föreningen) Grön-vit, Vit, Grön
Hisingen FC (D5H) Hisingen FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hisingsbacka FC (D2D) Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hisingsbacka FC (D3H) Hisingsbacka FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hjuviks AIK (D6H) Hjuviks AIK(Föreningen) Ljusblå, Mörkblå, Mörkblå
Holmalunds IF (D3H) Holmalunds IF Alingsås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Högsäters GF (D4H) Högsäters GF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
IF Böljan Falkenberg (D1D) IF Böljan Falkenberg(Föreningen) blå, Blå, Vit
IF Elfsborg (D4D) IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Elfsborg (P19) IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Mölndal Fotboll (D5H) IF Mölndal Fotboll(Föreningen) Vit, Vit, Vita
IF Väster (D4H) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IFK Falköping FF (D3H) IFK Falköping FF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Fjärås (D3H) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Göteborg (P03) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (U17) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (U19) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Kalmar (EE) IFK Kalmar(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Uddevalla (D3H) IFK Uddevalla(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Vit
IK Kongahälla (D3H) IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IK Oddevold (D2H) IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Virgo (D4H) IK Virgo(Föreningen) Långrandigt Röd/Svart, Vit, Svarta
IK Zenith (D2D) Maria Andrén 0703793801 0703793801 Grön, Vit, grön
IK Zenith (D4H) IK Zenith(Föreningen) Grön, Vit, grön
IS Halmia (D1D) IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
IS Halmia (D2H) IS Halmia(Föreningen) vit, röda, vita
Jitex Mölndal BK (EE) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jonsereds IF (D4H) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
KF Velebit (D4H) KF Velebit(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Kode IF (D3D) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kode IF (D4H) Kode IF(Föreningen) gul, Svart, gul
Kopparbergs/Göteborg FC (DJ) Kopparbergs/Göteborg FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kortedala IF (D3H) Kortedala IF(Föreningen) svart, svart, svart
Kungsbacka City FC (D5H) Kungsbacka City FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kållered SK (D3H) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Landvetter IF 2003 (D2D) Landvetter IF 2003(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Landvetter IS (D3H) Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Lerkils IF (D4H) Lerkils IF(Föreningen) Blå, Röd, Blå
Lerums IS (D4H) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lindome GIF (D1H) Dane Ivarsson +46709521000 Vit-svart-randig, Svart, Vit
Ljungskile SK (D2D) Ljungskile SK Damfotboll (Föreningen)
Ljungskile SK (HJ) Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Ljungskile SK (SE) Jörgen Wålemark 052222219 0703227107 Grön, Grön, Vit
Mariebo IK (DJ) Mariebo IK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Mossens BK (D5H) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Mölnlycke IF (D3D) Mölnlycke IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF (D4H) Anders Dahlstedt 0705855440 Gul, Svart, Gul
Nittorps IK (DJ) Sandra Lundgren 0723886595 Röd/Svart, Svart, Röd
Nol IK (D4H) Nol IK(Föreningen) Blå, Vita, blå/vita
Norrby IF (SE) Mak Lind 0722959909 Blå, Vit, Blå
Nossebro IF (D5H) Nossebro IF(Föreningen) Blå-vit / röd-svart, Blå / svart, Vit/Blå /svart
Nykvarns SK (D5H) Nykvarns SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Onsala BK (D1D) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Qviding FIF (D1D) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (D1H) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (P19) Jonathan Berntsson 0768061777 Vinröd, Vit, Vit
Romelanda UF (D5H) Björn Sjösvärd 0707897316 Gul, Svart, Gul/Svarta
Sandarna BK (D4H) Sandarna BK(Föreningen) Svart/Röd randig, svarta, röda
Skene IF (D4H) Skene IF(Föreningen) Vit, Svarta, Vita
SKIF Semberija (D4H) Marko Babic 0768141408 blå, blå, blå
Skoftebyns IF (D1D) Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Skoftebyns IF (D3H) Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Stafsinge IF (D3H) Stafsinge IF(Föreningen) rödsvart, svart, svart
Stenkullen GoIK (D3H) Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenungsunds IF (D2H) Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Stenungsunds IF (D3D) Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Sätila SK (D4H) Dennis Ekberg 030146343 0730849468 Röd, Blå, Röd
Sävedalens IF (D2D) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (D2H) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Sävedalens IF (HJ) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Tollereds IF /Floda (D2D) Tollereds IF(Föreningen) Svart, Svart, Gul
Torslanda IK (D3H) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (HJ) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Tölö IF (D4H) Tölö IF(Föreningen) Grönsvart, Svart, Svart
Utbynäs SK (D5H) Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Utsiktens BK (D1H) Utsiktens BK(Föreningen) Mörkblå, mörkblå, mörkblå
Utsiktens BK (U19) Utsiktens BK(Föreningen) Mörkblå, mörkblå, mörkblå
Vallens IF (D2D) Linnea Carlsson 0761889274 0761889274 Blå, Blå, Blå
Varbergs GIF FK (D2H) Varbergs GIF FK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Vårgårda IK (D2H) Vårgårda IK(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Vänersborgs FK (D2H) Vänersborgs FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Vänersborgs IF (HJ) Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Vänersborgs IF (P01) Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Västra Frölunda IF (D2H) Västra Frölunda IF(Föreningen) Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Ytterby IS (D2D) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Ytterby IS (D4H) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Åsa IF (D3H) Åsa IF(Föreningen) svarta, svarta, svarta
Älvsborg FF (D2D) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (D4H) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Älvsborg FF (U18) Älvsborg FF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Öckerö IF (D2D) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Öckerö IF (D3H) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Ödsmåls IK (D4H) Ödsmåls IK(Föreningen) grön/vit randiga, vita
Önnereds IK (D5H) Önnereds IK(Föreningen) Grön, Grön, Gröna
Örgryte IS (SE) Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Örgryte IS FF (P05) Örgryte IS Fotboll(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-20 19:00 060905072 IFK Göteborg (U19) - IK Kongahälla (D3H) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-01-21 20:00 060905082 Älvsborg FF (U18) - IFK Göteborg (U17) 2 - 2 Påvelund 1 Konstgräs
2020-01-24 19:00 060905073 IFK Göteborg (U17) - Ahlafors IF (D2H) 1 - 2 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-01-25 13:00 060905083 Kopparbergs/Göteborg FC (DJ) - Mariebo IK (DJ) Valhalla 1 Konstgräs
2020-02-01 12:00 060905031 Angered BK (D3H) - Landvetter IS (D3H) 4 - 0 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2020-02-01 12:00 060905054 Lindome GIF (D1H) - GAIS (SE) 2 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2020-02-01 12:15 060905043 IK Zenith (D4H) - Hjuviks AIK (D6H) 2 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2020-02-01 13:15 060905107 Sävedalens IF (D2H) - FC Trollhättan (D1H) 1 - 4 Vallhamra 2 Konstgräs
2020-02-01 14:00 060905114 Björndammens BK/Öjersjö IF (D5H) - Sandarna BK (D4H) 0 - 1 Furulundsplan 1 Konstgräs
2020-02-01 15:30 060905097 Hisingsbacka FC (D3H) - Gårda BK (D4H) Backavallen 1 Konstgräs
2020-02-01 19:30 060905099 Store Bergan IL - Vänersborgs IF (HJ) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-02-02 13:00 060905008 Lerums IS (D4H) - Mossens BK (D5H) 4 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-02-02 13:00 060905050 Ytterby IS (D2D) - Älvsborg FF (D2D) 4 - 3 Ytterns IP 3 konstgräs
2020-02-02 14:00 060905075 Utsiktens BK (U19) - Älvsborg FF (U18) Ruddalen 1 Konstgräs
2020-02-06 17:30 060905130 Kopparbergs/Göteborg FC (DJ) - Onsala BK (D1D) 2 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
2020-02-07 19:15 060905102 Fredrikstad FK (P19) - AaB Ålborg (P19) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-02-08 12:00 060905118 Dalen/Krokslätts FF (D3H) - Nol IK (D4H) Krokslättsvallen konstgräs
2020-02-08 12:00 060905124 Landvetter IS (D3H) - Lerums IS (D4H) 1 - 1 Landvetter IP A-plan
2020-02-08 12:15 060905036 Stenkullen GoIK (D3H) - SKIF Semberija (D4H) 4 - 2 Stenkullens IP 2 KG
2020-02-08 12:15 060905044 IK Zenith (D4H) - Öckerö IF (D3H) 1 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2020-02-08 12:45 060905071 Sandarna BK (D4H) - Gårda BK (D4H) 1 - 2 Gröna Vallen 1
2020-02-08 13:00 060905076 Ahlafors IF (D2H) - Jonsereds IF (D4H) 6 - 0 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2020-02-08 13:00 060905134 IFK Göteborg (P03) - Vänersborgs IF (P01) 31 - 0 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-02-08 14:00 060905108 Sävedalens IF (D2H) - Vänersborgs FK (D2H) 2 - 1 Vallhamra 2 Konstgräs
2020-02-08 14:15 060905002 Qviding FIF (P19) - Sätila SK (D4H) 2 - 5 Härlanda Park 1 Konstgräs
2020-02-09 12:00 060905103 IF Elfsborg (P19) - AaB Ålborg (P19) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-02-09 13:00 060905088 Västra Frölunda IF (D2H) - IFK Uddevalla (D3H) Ruddalen 1 Konstgräs
2020-02-15 12:00 060905012 IK Kongahälla (D3H) - KF Velebit (D4H) Inst. Kongevi 1 Konstgräs
2020-02-15 12:00 060905074 Utsiktens BK (D1H) - Lindome GIF (D1H) 2 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2020-02-15 12:00 060905131 Landvetter IS (D3H) - Jonsereds IF (D4H) 3 - 1 Landvetter IP A-plan
2020-02-15 13:00 060905017 Älvsborg FF (D4H) - IK Virgo (D4H) 4 - 0 Påvelund 1 Konstgräs
2020-02-15 13:00 060905081 Ytterby IS (D2D) - Öckerö IF (D2D) Ytterns IP 3 konstgräs
2020-02-15 13:30 060905109 Sävedalens IF (D2H) - IS Halmia (D2H) 3 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2020-02-15 15:15 060905129 Hisingen FC (D5H) - Önnereds IK (D5H) 3 - 1 Backavallen 1 Konstgräs
2020-02-16 13:00 060905089 Västra Frölunda IF (D2H) - Angered BK (D3H) 1 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2020-02-16 13:00 060905106 Qviding FIF (D1D) - Jitex Mölndal BK (EE) 1 - 10 Valhalla 1 Konstgräs
2020-02-17 18:30 060905127 Assyriska BK (D2H) - Qviding FIF (D1H) 2 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2020-02-21 19:00 060905092 BK Häcken (D2D) - Falköpings KIK (D2D) 1 - 3 Bravida Arena
2020-02-22 12:00 060905057 Angered BK (D3H) - Stenungsunds IF (D2H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2020-02-22 12:00 060905061 Ytterby IS (D4H) - Finlandia/Pallo AIF (D5H) Ytterns IP 3 konstgräs
2020-02-22 12:00 060905105 Qviding FIF (D1D) - Ljungskile SK (D2D) Valhalla 1 Konstgräs
2020-02-22 13:00 060905015 Älvsborg FF (D2D) - Hisingsbacka FC (D2D) Inst. Påvelund 1 Konstgräs
2020-02-22 14:00 060905123 Sävedalens IF (D2D) - Ullensaker/Kisa IL Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2020-02-22 15:30 060905133 Kungsbacka City FC (D5H) - Nossebro IF (D5H) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-02-23 14:00 060905030 Sävedalens IF (D2D) - Vallens IF (D2D) Vallhamra 2 Konstgräs
2020-02-23 14:45 060905051 Ytterby IS (D2D) - Landvetter IF 2003 (D2D) Ytterns IP 3 konstgräs
2020-02-23 18:00 060905084 Kopparbergs/Göteborg FC (DJ) - Bergdalens IK (DJ) Valhalla 1 Konstgräs
2020-02-26 19:00 060905065 Jitex Mölndal BK (EE) - IF Böljan Falkenberg (D1D) Åbyvallen 2 Konstgräs
2020-02-26 19:00 060905086 Jonsereds IF (D4H) - KF Velebit (D4H) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2020-02-27 20:00 060905052 Ytterby IS (D2D) - Sävedalens IF (D2D) Ytterns IP 3 konstgräs
2020-02-29 11:00 060905085 Kopparbergs/Göteborg FC (DJ) - Nittorps IK (DJ) Valhalla 1 Konstgräs
2020-02-29 12:00 060905011 IK Kongahälla (D3H) - IFK Uddevalla (D3H) Kongevi 1 Konstgräs
2020-02-29 13:00 060905007 Lerums IS (D4H) - KF Velebit (D4H) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-02-29 13:00 060905078 Ahlafors IF (D2H) - Hestrafors IF (D3H) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2020-02-29 13:00 060905142 Utbynäs SK (D5H) - Sandarna BK (D4H) Lemmingvallen 2 Konstgräs
2020-02-29 13:15 060905037 Stenkullen GoIK (D3H) - Eriksbergs IF (D4H) Stenkullens IP 2 KG
2020-02-29 13:15 060905110 Sävedalens IF (D2H) - Qviding FIF (D1H) Vallhamra 2 Konstgräs
2020-02-29 14:00 060905020 Torslanda IK (D3H) - SKIF Semberija (D4H) Torslandavallen 2 Konstgräs
2020-03-01 14:00 060905100 Hisingsbacka FC (D3H) - Göteborgs FF (D4H) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2020-03-03 20:00 060905058 Kode IF (D3D) - Mölnlycke IF (D3D) Kode IP 3 Konstgräs
2020-03-06 18:45 060905141 Göteborgs DFF (D1D) - IF Elfsborg (D4D) Valhalla 1 Konstgräs
2020-03-07 11:30 060905138 TikiTaka International FC (U18) - Vårgårda IK (D2H) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2020-03-07 12:00 060905032 Angered BK (D3H) - Sävedalens IF (D2H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2020-03-07 12:00 060905060 Ytterby IS (D4H) - Henåns IF/Gilleby IF (D4H) Ytterns IP 3 konstgräs
2020-03-07 12:00 060905117 Dalen/Krokslätts FF (D3H) - Tölö IF (D4H) Krokslättsvallen konstgräs
2020-03-07 12:00 060905126 Assyriska BK (D2H) - Stenungsunds IF (D2H) Ruddalen 1 Konstgräs
2020-03-07 12:00 060905139 Landvetter IS (D3H) - IK Oddevold (D2H) Landvetter IP A-plan
2020-03-07 12:15 060905046 IK Zenith (D4H) - Nol IK (D4H) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2020-03-07 13:00 060905006 Öckerö IF (D3H) - Lerums IS (D4H) Prästängen 1 Konstgräs
2020-03-07 13:00 060905014 Älvsborg FF (D2D) - IK Zenith (D2D) Påvelund 1 Konstgräs
2020-03-07 13:00 060905077 Ahlafors IF (D2H) - Hisingsbacka FC (D3H) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2020-03-07 13:15 060905042 Stenkullen GoIK (D3H) - Holmalunds IF (D3H) Stenkullens IP 2 KG
2020-03-07 13:30 060905093 Askims IK (D4H) - Utbynäs SK (D5H) Kobbegården 1 Konstgräs
2020-03-07 14:00 060905137 Angered MBIK (D4H) - Högsäters GF (D4H) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2020-03-07 14:15 060905019 Qviding FIF (P19) - Skene IF (D4H) Härlanda Park 1 Konstgräs
2020-03-08 12:00 060905101 Västra Frölunda IF (D2H) - IK Kongahälla (D3H) Ruddalen 1 Konstgräs
2020-03-08 14:00 060905029 Sävedalens IF (D2D) - Göteborgs FF (D1D) Inst. Vallhamra 2 Konstgräs
2020-03-08 16:00 060905098 Torslanda IK (HJ) - Ljungskile SK (HJ) Torslandavallen 2 Konstgräs
2020-03-11 18:30 060905094 Askims IK (D4H) - SKIF Semberija (D4H) Kobbegården 1 Konstgräs
2020-03-12 18:30 060905070 Sandarna BK (D4H) - Jonsereds IF (D4H) Gröna Vallen 1
2020-03-12 20:00 060905059 Ytterby IS (D4H) - IF Väster (D4H) Ytterns IP 3 konstgräs
2020-03-13 19:15 060905122 Kopparbergs/Göteborg FC (DJ) - AIK (EE) Valhalla 1 Konstgräs
2020-03-14 12:00 060905010 IK Kongahälla (D3H) - Jonsereds IF (D4H) Kongevi 1 Konstgräs
2020-03-14 12:00 060905033 Angered BK (D3H) - Gerdskens BK (D3H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2020-03-14 12:00 060905116 Dalen/Krokslätts FF (D3H) - IFK Fjärås (D3H) Krokslättsvallen konstgräs
2020-03-14 13:00 060905005 Lerums IS (D4H) - Sandarna BK (D4H) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-03-14 13:00 060905016 Älvsborg FF (D4H) - Åsa IF (D3H) Påvelund 1 Konstgräs
2020-03-14 13:00 060905056 Öckerö IF (D3H) - Eriksbergs IF (D4H) Prästängen 1 Konstgräs
2020-03-14 13:00 060905079 Ahlafors IF (D2H) - Skoftebyns IF (D3H) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2020-03-14 13:15 060905038 Stenkullen GoIK (D3H) - Göteborgs FF (D4H) Stenkullens IP 2 KG
2020-03-14 14:00 060905067 Torslanda IK (D3H) - GAIS (HJ) Torslandavallen 2 Konstgräs
2020-03-14 14:00 060905068 Jitex Mölndal BK (EE) - IFK Kalmar (EE) Kållered Sportcenter 1
2020-03-14 14:00 060905136 Angered MBIK (D4H) - Götaholms BK (D5H) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2020-03-14 14:15 060905001 Qviding FIF (P19) - Mossens BK (D5H) Härlanda Park 1 Konstgräs
2020-03-21 11:15 060905113 Sävedalens IF (HJ) - Torslanda IK (HJ) Vallhamra 2 Konstgräs
2020-03-21 11:30 060905021 Torslanda IK (D3H) - Assyriska BK (D2H) Ruddalen 1 Konstgräs
2020-03-21 12:00 060905095 Askims IK (D4H) - Lerkils IF (D4H) Kobbegården 1 Konstgräs
2020-03-21 12:00 060905115 Dalen/Krokslätts FF (D3H) - IFK Uddevalla (D3H) Krokslättsvallen konstgräs
2020-03-21 12:15 060905048 IK Zenith (D4H) - Hisingen FC (D5H) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2020-03-21 13:00 060905018 Älvsborg FF (D2D) - Stenungsunds IF (D3D) Påvelund 1 Konstgräs
2020-03-21 13:00 060905066 Örgryte IS FF (P05) - Jitex Mölndal BK (EE) Hammarviken Arena
2020-03-21 13:00 060905119 Hisingsbacka FC (D3H) - Selbak TIF Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2020-03-21 13:15 060905004 Stenkullen GoIK (D3H) - Lerums IS (D4H) Stenkullens IP 2 KG
2020-03-21 13:30 060905111 Sävedalens IF (D2H) - Varbergs GIF FK (D2H) Vallhamra 2 Konstgräs
2020-03-21 14:00 060905034 Angered BK (D3H) - Vänersborgs FK (D2H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2020-03-21 14:00 060905090 Västra Frölunda IF (D2H) - IFK Fjärås (D3H) Ruddalen 1 Konstgräs
2020-03-21 14:00 060905135 Angered MBIK (D4H) - Kortedala IF (D3H) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2020-03-21 14:15 060905132 Qviding FIF (P19) - FC Komarken (D4H) Härlanda Park 1 Konstgräs
2020-03-21 14:15 060905143 Qviding FIF (P19) - FC Komarken (D4H) Härlanda Park 1 Konstgräs
2020-03-22 11:00 060905063 Guldhedens IK (D4H) - Tölö IF (D4H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2020-03-22 13:00 060905053 Ytterby IS (D2D) - Tollereds IF /Floda (D2D) Ytterns IP 3 konstgräs
2020-03-22 18:00 060905121 Kopparbergs/Göteborg FC (DJ) - Skoftebyns IF (D1D) Valhalla 1 Konstgräs
2020-03-27 18:15 060905125 IF Mölndal Fotboll (D5H) - Nykvarns SK (D5H) Åbyvallen 2 Konstgräs
2020-03-27 19:00 060905096 Askims IK (D4H) - Romelanda UF (D5H) Kobbegården 1 Konstgräs
2020-03-28 12:00 060905064 Floda BoIF (D5H) - Mossens BK (D5H) Flodala IP 3 KG
2020-03-28 12:00 060905087 Jonsereds IF (D4H) - Ödsmåls IK (D4H) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2020-03-28 12:00 060905091 Mölnlycke IF (D4H) - Lerkils IF (D4H) Mölnlycke IP
2020-03-28 12:15 060905049 IK Zenith (D4H) - Björndammens BK (D5H) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2020-03-28 13:00 060905003 Lerums IS (D4H) - Eriksbergs IF (D4H) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2020-03-28 13:00 060905055 Öckerö IF (D3H) - Kode IF (D4H) Prästängen 1 Konstgräs
2020-03-28 13:00 060905080 Ahlafors IF (D2H) - Alingsås IF FF (D3H) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2020-03-28 13:30 060905112 Sävedalens IF (D2H) - Stafsinge IF (D3H) Vallhamra 2 Konstgräs
2020-03-28 15:00 060905069 Jitex Mölndal BK (EE) - Göteborgs DFF (D1D) Kållered Sportcenter 1
2020-04-04 12:00 060905035 Angered BK (D3H) - Torslanda IK (D3H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2020-04-04 12:00 060905140 Landvetter IS (D3H) - IFK Falköping FF (D3H) Landvetter IP A-plan
2020-04-04 13:00 060905120 Kopparbergs/Göteborg FC (DJ) - Qviding FIF (D1D) Valhalla 1 Konstgräs