Spelprogram - P10 (7mot7) 1 höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK Vit Niklas Widmark 0709345870 Svart/Svart/Svart
BK Forward Gul Ari Nouri Madjid 0765954566 Gul/Svart/Gul
Glanshammars IF Marcus Ekehed 0709561441 Gul/Svart/Svart
Hovsta IF Jan Lund 0705167796 Orange, Svart, Svart
IF Eker Örebro Svart Fredrik Eriksson 0706676679 Svart/Svart/Svart
IF Eker Örebro Vit Fredrik Eriksson 0706676679 Svart/Svart/Svart
IK Sturehov Röd Fredrik Krusell 0704197785 Röd/Blå/Röd
Karlslunds IF HFK Röd Mikael Edmundh 0736991320 Röd/Blå/Röd
Latorps IF Vit Mathias Ljungdahl Vit, Svart, Vit
Laxå IF David Pihlström 0735466145 Röd/Vit/Röd
Lekebergs IF Dennis Karlberg 0703478087 Svart-Röd/Svart/Röd
Lillån FK 1 Magnus Hidström 0704566854 Grön/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
(Inst.) BK Forward Gul - Lillån FK 1
(Inst.) IF Eker Örebro Svart - BK Forward Gul
Augusti
2019-08-23 18:00 Hovsta IF - Laxå IF Hovsta IP 7-1
2019-08-23 18:00 IK Sturehov Röd - Karlslunds IF HFK Röd Hovsta IP 7-2
2019-08-23 19:20 Karlslunds IF HFK Röd - Hovsta IF Hovsta IP 7-1
2019-08-23 19:20 Laxå IF - IK Sturehov Röd Hovsta IP 7-2
2019-08-24 10:00 Adolfsbergs IK Vit - Lillån FK 1 Lugnets IP 7-3
2019-08-24 10:00 Glanshammars IF - IF Eker Örebro Vit Lugnets IP 7-4
2019-08-24 11:20 IF Eker Örebro Vit - Adolfsbergs IK Vit Lugnets IP 7-3
2019-08-24 11:20 Lillån FK 1 - Glanshammars IF Lugnets IP 7-4
2019-08-25 10:00 BK Forward Gul - Lekebergs IF Trängens IP 7-1
2019-08-25 10:00 IF Eker Örebro Svart - Latorps IF Vit Trängens IP 7-2
2019-08-25 11:20 Latorps IF Vit - BK Forward Gul Trängens IP 7-1
2019-08-25 11:20 Lekebergs IF - IF Eker Örebro Svart Trängens IP 7-2
September
2019-09-07 10:00 IF Eker Örebro Svart - Hovsta IF Mellringe IP 7-3
2019-09-07 10:00 Glanshammars IF - IK Sturehov Röd Mellringe IP 7-4
2019-09-07 10:00 Laxå IF - Karlslunds IF HFK Röd Ramundervallen 7-1
2019-09-07 10:00 Adolfsbergs IK Vit - BK Forward Gul Ramundervallen 7-2
2019-09-07 11:20 IK Sturehov Röd - IF Eker Örebro Svart Mellringe IP 7-3
2019-09-07 11:20 Hovsta IF - Glanshammars IF Mellringe IP 7-4
2019-09-07 11:20 BK Forward Gul - Laxå IF Ramundervallen 7-1
2019-09-07 11:20 Karlslunds IF HFK Röd - Adolfsbergs IK Vit Ramundervallen 7-2
2019-09-08 10:00 Lekebergs IF - Latorps IF Vit Vretalund 7-1
2019-09-08 10:00 IF Eker Örebro Vit - Lillån FK 1 Vretalund 7-2
2019-09-08 11:20 Lillån FK 1 - Lekebergs IF Vretalund 7-1
2019-09-08 11:20 Latorps IF Vit - IF Eker Örebro Vit Vretalund 7-2
2019-09-22 10:00 Karlslunds IF HFK Röd - IF Eker Örebro Svart Rosta Gärde 7-5
2019-09-22 10:00 Adolfsbergs IK Vit - Latorps IF Vit Rosta Gärde 7-6
2019-09-22 10:00 Glanshammars IF - BK Forward Gul Skölvboslätt IP 7-1
2019-09-22 10:00 IF Eker Örebro Vit - Laxå IF Skölvboslätt IP 7-2
2019-09-22 10:00 Lillån FK 1 - Hovsta IF Lillåvallen 7-1
2019-09-22 10:00 Lekebergs IF - IK Sturehov Röd Lillåvallen 7-2
2019-09-22 11:20 Latorps IF Vit - Karlslunds IF HFK Röd Rosta Gärde 7-5
2019-09-22 11:20 IF Eker Örebro Svart - Adolfsbergs IK Vit Rosta Gärde 7-6
2019-09-22 11:20 Laxå IF - Glanshammars IF Skölvboslätt IP 7-1
2019-09-22 11:20 BK Forward Gul - IF Eker Örebro Vit Skölvboslätt IP 7-2
2019-09-22 11:20 IK Sturehov Röd - Lillån FK 1 Lillåvallen 7-1
2019-09-22 11:20 Hovsta IF - Lekebergs IF Lillåvallen 7-2
Oktober
2019-10-05 10:00 Latorps IF Vit - Glanshammars IF Björkvallen 7-1
2019-10-05 10:00 IF Eker Örebro Svart - Lillån FK 1 Björkvallen 7-2
2019-10-05 11:20 Glanshammars IF - IF Eker Örebro Svart Björkvallen 7-1
2019-10-05 11:20 Lillån FK 1 - Laxå IF Björkvallen 7-2
2019-10-05 12:40 Laxå IF - Latorps IF Vit Björkvallen 7-1
2019-10-06 10:00 IK Sturehov Röd - Hovsta IF Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-10-06 10:00 Lekebergs IF - Karlslunds IF HFK Röd Sörbyvallen Örebro 7-2
2019-10-06 11:20 Hovsta IF - Adolfsbergs IK Vit Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-10-06 11:20 Karlslunds IF HFK Röd - IF Eker Örebro Vit Sörbyvallen Örebro 7-2
2019-10-06 12:40 IF Eker Örebro Vit - IK Sturehov Röd Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-10-06 12:40 Adolfsbergs IK Vit - Lekebergs IF Sörbyvallen Örebro 7-2