Spelprogram - P11 (7mot7) 4 höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK Grön 2 Jim Thuresson 0708886496 Svart, Svart, Svart
HOIF Jimmie Södergren 0702504656 Röd/Svart/Röd
IF Eker Örebro Vit Peter Berglund 0706361607 Svart/Svart/Svart
IFK Kumla Blå Dennis Hershberg 0761183209 Vit, Blå, Vit
IFK Lindesberg 1 Marcus Alenback 0702896606 Blå/Blå/Blå
IFK Lindesberg 2 Marcus Alenback 0702896606 Blå/Blå/Blå
Nora BK Ulrika Hellström 0702982362 Röd/Röd/Röd
Sköllersta IF Annika Jansson 0704935040 Blå/Svart/Blå
SMÅ IF Sandra Rendahl 0704503261 Röd/Svart/Röd
Östansjö IF Michael Qvarsell 0721424840 grön, grön, grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
(Inst.) Nora BK - HOIF
(Inst.) Adolfsbergs IK Grön 2 - Nora BK
Augusti
2019-08-24 10:00 SMÅ IF - Adolfsbergs IK Grön 2 Tingstadsvallen 7-1
2019-08-24 10:00 HOIF - IFK Kumla Blå Tingstadsvallen 7-2
2019-08-24 11:20 Adolfsbergs IK Grön 2 - HOIF Tingstadsvallen 7-1
2019-08-24 11:20 IFK Kumla Blå - Sköllersta IF Tingstadsvallen 7-2
2019-08-24 12:40 Sköllersta IF - SMÅ IF Tingstadsvallen 7-1
2019-08-24 14:00 IFK Lindesberg 1 - IF Eker Örebro Vit Fritidsbyn 7-1
2019-08-24 14:00 Nora BK - IFK Lindesberg 2 Fritidsbyn 7-2
2019-08-24 15:20 IF Eker Örebro Vit - Nora BK Fritidsbyn 7-1
2019-08-24 15:20 IFK Lindesberg 2 - Östansjö IF Fritidsbyn 7-2
2019-08-24 16:40 Östansjö IF - IFK Lindesberg 1 Fritidsbyn 7-1
September
2019-09-08 10:00 Adolfsbergs IK Grön 2 - IFK Lindesberg 2 Lugnets IP 7-3
2019-09-08 10:00 HOIF - IFK Lindesberg 1 Lugnets IP 7-4
2019-09-08 10:00 Östansjö IF - SMÅ IF Bäcksjövallen 7-1
2019-09-08 10:00 Nora BK - IFK Kumla Blå Bäcksjövallen 7-2
2019-09-08 11:20 IFK Lindesberg 2 - HOIF Lugnets IP 7-3
2019-09-08 11:20 IFK Lindesberg 1 - Sköllersta IF Lugnets IP 7-4
2019-09-08 11:20 SMÅ IF - Nora BK Bäcksjövallen 7-1
2019-09-08 11:20 IFK Kumla Blå - IF Eker Örebro Vit Bäcksjövallen 7-2
2019-09-08 12:40 Sköllersta IF - Adolfsbergs IK Grön 2 Lugnets IP 7-3
2019-09-08 12:40 IF Eker Örebro Vit - Östansjö IF Bäcksjövallen 7-1
2019-09-21 10:00 Adolfsbergs IK Grön 2 - Östansjö IF Sköllervallen IP 7-1
2019-09-21 10:00 HOIF - IF Eker Örebro Vit Sköllervallen IP 7-2
2019-09-21 11:20 Adolfsbergs IK Grön 2 - HOIF Sköllervallen IP 7-1
2019-09-21 11:20 Östansjö IF - Sköllersta IF Sköllervallen IP 7-2
2019-09-21 12:40 Sköllersta IF - IF Eker Örebro Vit Sköllervallen IP 7-1
2019-09-21 14:00 IFK Kumla Blå - IFK Lindesberg 1 Hagavallen 7-1
2019-09-21 14:00 SMÅ IF - IFK Lindesberg 2 Hagavallen 7-2
2019-09-21 15:20 IFK Lindesberg 2 - IFK Kumla Blå Hagavallen 7-1
2019-09-21 15:20 IFK Lindesberg 1 - SMÅ IF Hagavallen 7-2
Oktober
2019-10-06 10:00 Nora BK - IFK Lindesberg 1 Ängarna 7-1
2019-10-06 10:00 Adolfsbergs IK Grön 2 - IF Eker Örebro Vit Ängarna 7-2
2019-10-06 10:00 HOIF - SMÅ IF Odenvallen 7-1
2019-10-06 10:00 IFK Kumla Blå - Östansjö IF Odenvallen 7-2
2019-10-06 11:20 IFK Lindesberg 2 - Sköllersta IF Ängarna 7-1
2019-10-06 11:20 IFK Lindesberg 1 - Adolfsbergs IK Grön 2 Ängarna 7-2
2019-10-06 11:20 Östansjö IF - HOIF Odenvallen 7-1
2019-10-06 11:20 SMÅ IF - IFK Kumla Blå Odenvallen 7-2
2019-10-06 12:40 IF Eker Örebro Vit - IFK Lindesberg 2 Ängarna 7-1
2019-10-06 12:40 Sköllersta IF - Nora BK Ängarna 7-2