Spelprogram - P11 (7mot7) 3 höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK Vit Erica Qvist Lindeberg 0703251320 Svart/Svart/Svart
Fellingsbro GOIF Håkan Sjöström 0705465358 Svart/Vit/Svart/Vit/Svart
Glanshammars IF Anna Molin 0768276516 Gul/Svart/Svart
Hällefors AIF Mattias Andersson 0706612448 Grön/vit/Grön
IFK Hallsberg FK Shane Harrington 0761818577 Blå/Blå/Blå
IFK Kumla Röd Dennis Hershberg 0761183209 Vit/Blå/Vit
IK Sturehov Svart Erik Westerlund 0702394041 Röd/Blå/Röd
Lillån FK Vit Robin Gustafsson 0702669290 Grön/grön/grön
Rynninge IK Vit Roland Dahl 0720343692 Vit/Blå/Vit
Vretstorps IF Claes Nilsson 0707356180 Röd/Röd/Röd
Örebro SK FK Svart 2 Elisabeth Andersson 0707238655 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
(Inst.) Fellingsbro GOIF - IK Sturehov Svart
(Inst.) Rynninge IK Vit - Fellingsbro GOIF
(Inst.) Fellingsbro GOIF - Lillån FK Vit
(Inst.) IFK Kumla Röd - Fellingsbro GOIF
Augusti
2019-08-24 10:00 Glanshammars IF - Rynninge IK Vit Skölvboslätt IP 7-1
2019-08-24 10:00 Adolfsbergs IK Vit - Hällefors AIF Skölvboslätt IP 7-2
2019-08-24 11:20 Hällefors AIF - Glanshammars IF Skölvboslätt IP 7-1
2019-08-24 11:20 Rynninge IK Vit - Adolfsbergs IK Vit Skölvboslätt IP 7-2
2019-08-25 10:00 IFK Hallsberg FK - IFK Kumla Röd Transtensvallen 7-1
2019-08-25 10:00 Vretstorps IF - Fellingsbro GOIF Transtensvallen 7-2
2019-08-25 10:00 Lillån FK Vit - Örebro SK FK Svart 2 Lillåvallen 7-1
2019-08-25 11:20 Fellingsbro GOIF - IFK Hallsberg FK Transtensvallen 7-1
2019-08-25 11:20 IFK Kumla Röd - Vretstorps IF Transtensvallen 7-2
2019-08-25 11:20 Örebro SK FK Svart 2 - IK Sturehov Svart Lillåvallen 7-1
2019-08-25 12:40 IK Sturehov Svart - Lillån FK Vit Lillåvallen 7-1
2019-08-31 10:00 Örebro SK FK Svart 2 - Fellingsbro GOIF Ekängs IP 7-3
2019-08-31 10:00 Hällefors AIF - IFK Hallsberg FK Ekängs IP 7-4
2019-08-31 11:20 IFK Hallsberg FK - Örebro SK FK Svart 2 Ekängs IP 7-3
2019-08-31 11:20 Fellingsbro GOIF - Hällefors AIF Ekängs IP 7-4
September
2019-09-01 10:00 Vretstorps IF - Rynninge IK Vit Fredriksberg 7-1
2019-09-01 10:00 IK Sturehov Svart - Glanshammars IF Fredriksberg 7-2
2019-09-01 10:00 IFK Kumla Röd - Lillån FK Vit Hagavallen 7-1
2019-09-01 11:20 Glanshammars IF - Vretstorps IF Fredriksberg 7-1
2019-09-01 11:20 Rynninge IK Vit - IK Sturehov Svart Fredriksberg 7-2
2019-09-01 11:20 Lillån FK Vit - Adolfsbergs IK Vit Hagavallen 7-1
2019-09-01 12:40 Adolfsbergs IK Vit - IFK Kumla Röd Hagavallen 7-1
2019-09-14 10:00 IFK Kumla Röd - Rynninge IK Vit Hagavallen 7-1
2019-09-14 10:00 Hällefors AIF - Lillån FK Vit Hällevi 7-1
2019-09-14 10:00 Glanshammars IF - Örebro SK FK Svart 2 Hällevi 7-2
2019-09-14 10:00 Adolfsbergs IK Vit - IFK Hallsberg FK Lugnets IP 7-3
2019-09-14 11:20 Rynninge IK Vit - IK Sturehov Svart Hagavallen 7-1
2019-09-14 11:20 Örebro SK FK Svart 2 - Hällefors AIF Hällevi 7-1
2019-09-14 11:20 Lillån FK Vit - Glanshammars IF Hällevi 7-2
2019-09-14 11:20 IFK Hallsberg FK - Vretstorps IF Lugnets IP 7-3
2019-09-14 12:40 IK Sturehov Svart - IFK Kumla Röd Hagavallen 7-1
2019-09-14 12:40 Vretstorps IF - Adolfsbergs IK Vit Lugnets IP 7-3
2019-09-29 10:00 IK Sturehov Svart - Hällefors AIF Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-09-29 10:00 Vretstorps IF - Örebro SK FK Svart 2 Sörbyvallen Örebro 7-2
2019-09-29 11:00 IFK Kumla Röd - Glanshammars IF Kumla IP 7-3
2019-09-29 11:00 IFK Hallsberg FK - Rynninge IK Vit Kumla IP 7-4
2019-09-29 11:20 Hällefors AIF - Vretstorps IF Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-09-29 11:20 Örebro SK FK Svart 2 - Adolfsbergs IK Vit Sörbyvallen Örebro 7-2
2019-09-29 12:20 Glanshammars IF - IFK Hallsberg FK Kumla IP 7-3
2019-09-29 12:20 Rynninge IK Vit - Lillån FK Vit Kumla IP 7-4
2019-09-29 12:40 Adolfsbergs IK Vit - IK Sturehov Svart Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-09-29 13:40 Lillån FK Vit - IFK Kumla Röd Kumla IP 7-3