Spelprogram - F10/12 (7mot7) 3 höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK 2 Hanna Engvall 0703339283 Svart/Svart/Svart
BK Forward 2 Tomas Furustam 0705529175 Gul, Svart, Gul
HOIF/SMÅ IF Johan Nilsson 0704240287 Röd/Svart/Röd
Hovsta IF 2 Robert Johansson 0706167855 Orange/Svart/svart
IFK Lindesberg 2 Glenn Robertsson 0705856083 Blå/Blå/Blå
Kopparberg BK Anna Henny Veronica Wecklauf-Reuterhäll 0706877720 Svart/Svart/Svart
Lillån FK 2 Erik Lingsell Grön/grön/Grön/
Mariebergs IK Jonny Mariano Polvora 0736425405 Blå, Vit, Blå
Rynninge IK Blå Petter Eriksson 0768026061 Vit/Blå/Vit
Örebro SK Söder 1 Svart Mattias Freby 0739090040 Vit/Svart/Vit
Örebro SK Söder 1 Vit Mattias Freby 0739090040 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
(Inst.) Kopparberg BK - Mariebergs IK
(Inst.) Rynninge IK Blå - Kopparberg BK
Augusti
2019-08-24 10:00 HOIF/SMÅ IF - Rynninge IK Blå Odenvallen 7-1
2019-08-24 10:00 Mariebergs IK - Hovsta IF 2 Odenvallen 7-2
2019-08-24 10:00 IFK Lindesberg 2 - Kopparberg BK Fritidsbyn 7-1
2019-08-24 11:20 Hovsta IF 2 - HOIF/SMÅ IF Odenvallen 7-1
2019-08-24 11:20 Rynninge IK Blå - Mariebergs IK Odenvallen 7-2
2019-08-24 11:20 Kopparberg BK - Örebro SK Söder 1 Svart Fritidsbyn 7-1
2019-08-24 12:40 Örebro SK Söder 1 Svart - IFK Lindesberg 2 Fritidsbyn 7-1
2019-08-25 10:00 Örebro SK Söder 1 Vit - Adolfsbergs IK 2 Ekängs IP 7-3
2019-08-25 10:00 BK Forward 2 - Lillån FK 2 Ekängs IP 7-4
2019-08-25 11:20 Lillån FK 2 - Örebro SK Söder 1 Vit Ekängs IP 7-3
2019-08-25 11:20 Adolfsbergs IK 2 - BK Forward 2 Ekängs IP 7-4
2019-08-31 10:00 Kopparberg BK - Hovsta IF 2 Olofsvallen 7-1
2019-08-31 11:20 Hovsta IF 2 - Örebro SK Söder 1 Vit Olofsvallen 7-1
2019-08-31 12:40 Örebro SK Söder 1 Vit - Kopparberg BK Olofsvallen 7-1
September
2019-09-01 10:00 Rynninge IK Blå - Adolfsbergs IK 2 Pettersbergs IP 7-4
2019-09-01 10:00 Örebro SK Söder 1 Svart - BK Forward 2 Pettersbergs IP 7-5
2019-09-01 11:20 Adolfsbergs IK 2 - Örebro SK Söder 1 Svart Pettersbergs IP 7-4
2019-09-01 11:20 BK Forward 2 - Rynninge IK Blå Pettersbergs IP 7-5
2019-09-07 10:00 Mariebergs IK - IFK Lindesberg 2 Mariebergs IP 7-1
2019-09-07 10:00 HOIF/SMÅ IF - Lillån FK 2 Mariebergs IP 7-2
2019-09-07 11:20 Lillån FK 2 - Mariebergs IK Mariebergs IP 7-1
2019-09-07 11:20 IFK Lindesberg 2 - HOIF/SMÅ IF Mariebergs IP 7-2
2019-09-14 10:00 Örebro SK Söder 1 Svart - Hovsta IF 2 Ekängs IP 7-3
2019-09-14 10:00 Lillån FK 2 - Kopparberg BK Ekängs IP 7-4
2019-09-14 11:20 BK Forward 2 - HOIF/SMÅ IF Ekängs IP 7-3
2019-09-14 11:20 Hovsta IF 2 - Lillån FK 2 Ekängs IP 7-4
2019-09-14 12:40 HOIF/SMÅ IF - Örebro SK Söder 1 Svart Ekängs IP 7-3
2019-09-14 12:40 Kopparberg BK - BK Forward 2 Ekängs IP 7-4
2019-09-15 10:00 Adolfsbergs IK 2 - Mariebergs IK Lugnets IP 7-3
2019-09-15 10:00 Örebro SK Söder 1 Vit - Rynninge IK Blå Lugnets IP 7-4
2019-09-15 11:20 Rynninge IK Blå - IFK Lindesberg 2 Lugnets IP 7-3
2019-09-15 11:20 Mariebergs IK - Örebro SK Söder 1 Vit Lugnets IP 7-4
2019-09-15 12:40 IFK Lindesberg 2 - Adolfsbergs IK 2 Lugnets IP 7-3
2019-09-28 10:00 Örebro SK Söder 1 Svart - Lillån FK 2 Lillåvallen 7-1
2019-09-28 10:00 Rynninge IK Blå - Mariebergs IK Lillåvallen 7-2
2019-09-28 11:20 Mariebergs IK - Örebro SK Söder 1 Svart Lillåvallen 7-1
2019-09-28 11:20 Lillån FK 2 - Rynninge IK Blå Lillåvallen 7-2
2019-09-29 10:00 Hovsta IF 2 - IFK Lindesberg 2 Hovsta IP 7-1
2019-09-29 10:00 Örebro SK Söder 1 Vit - HOIF/SMÅ IF Hovsta IP 7-2
2019-09-29 11:20 HOIF/SMÅ IF - Adolfsbergs IK 2 Hovsta IP 7-1
2019-09-29 11:20 IFK Lindesberg 2 - BK Forward 2 Hovsta IP 7-2
2019-09-29 12:40 BK Forward 2 - Örebro SK Söder 1 Vit Hovsta IP 7-1
2019-09-29 12:40 Adolfsbergs IK 2 - Hovsta IF 2 Hovsta IP 7-2