Spelprogram - F 9 gul

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Hertzöga BK grön Tommie Rahm 0761468088 Gul/Grön/Gula
Hertzöga BK gul Tommie Rahm 0761468088 Gul/Grön/Gula
IK Viking blå Mikael Sandvik 0722319641 Vit/blå/Blå
IK Viking gul Mikael Sandvik 0722319641 Röd, Blå, Röd
Mallbackens IF Sunne Therese Stolpe 0709571245 grön/grön/gröna
Rinns AIK Frida Rådström 0705976978 grön/gröna/gröna
Torsby IF/Västanvik Peter Johansson 056013164 0706886823 blå/blå/blå
Östra Deje IK grön Anders Karlsson 0702373627 Grön/svarta/Gröna
Östra Deje IK vit Anders Karlsson 0702373627 Grön/svarta/Gröna
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-11 12:00 Mallbackens IF Sunne - Rinns AIK Rinnevi
2019-05-11 12:00 IK Viking gul - Torsby IF/Västanvik Rinnevi
2019-05-11 13:00 Hertzöga BK grön - Östra Deje IK grön Rinnevi
2019-05-11 13:00 IK Viking blå - Hertzöga BK gul Rinnevi
2019-05-11 15:00 Östra Deje IK vit - Hertzöga BK grön Rinnevi
Omgång 2
2019-05-11 11:00 Hertzöga BK gul - IK Viking gul Rinnevi
2019-05-11 11:00 Torsby IF/Västanvik - Mallbackens IF Sunne Rinnevi
2019-05-11 14:00 Rinns AIK - Östra Deje IK vit Rinnevi
2019-05-11 15:00 Östra Deje IK grön - IK Viking blå Rinnevi
Omgång 3
2019-05-26 10:00 IK Viking blå - Hertzöga BK gul Björnevi
2019-05-26 12:00 Hertzöga BK gul - Östra Deje IK grön Björnevi
2019-05-26 12:00 Hertzöga BK grön - Rinns AIK Björnevi
2019-05-26 13:00 Mallbackens IF Sunne - IK Viking gul Björnevi
2019-05-26 13:00 Östra Deje IK vit - Torsby IF/Västanvik Björnevi
Omgång 4
2019-05-26 10:00 Torsby IF/Västanvik - Hertzöga BK grön Björnevi
2019-05-26 11:00 Rinns AIK - IK Viking blå Björnevi
2019-05-26 11:00 Mallbackens IF Sunne - Östra Deje IK vit Björnevi
2019-05-26 14:00 IK Viking gul - Östra Deje IK grön Björnevi
Omgång 5
2019-06-08 10:00 Hertzöga BK gul - Rinns AIK Hagforsvallen
2019-06-08 10:00 Östra Deje IK vit - IK Viking gul Hagforsvallen
2019-06-08 11:00 Östra Deje IK grön - IK Viking gul Hagforsvallen
2019-06-08 11:00 Torsby IF/Västanvik - Hertzöga BK gul Hagforsvallen
Omgång 6
2019-06-08 12:00 Rinns AIK - Östra Deje IK grön Hagforsvallen
2019-06-08 12:00 Östra Deje IK vit - Hertzöga BK grön Hagforsvallen
2019-06-08 13:00 Hertzöga BK grön - Mallbackens IF Sunne Hagforsvallen
2019-06-08 13:00 IK Viking blå - Torsby IF/Västanvik Hagforsvallen
2019-06-08 14:00 Mallbackens IF Sunne - IK Viking blå Hagforsvallen
Omgång 7
2019-08-11 13:00 Hertzöga BK gul - Mallbackens IF Sunne Ilanda IP A-plan
2019-08-11 13:00 Östra Deje IK grön - Torsby IF/Västanvik Ilanda IP A-plan
2019-08-11 13:00 IK Viking blå - Östra Deje IK vit Ilanda IP A-plan
2019-08-11 14:00 Hertzöga BK grön - IK Viking gul Ilanda IP A-plan
Omgång 8
2019-08-11 14:00 Torsby IF/Västanvik - Rinns AIK Ilanda IP A-plan
2019-08-11 14:00 Mallbackens IF Sunne - Östra Deje IK grön Ilanda IP A-plan
2019-08-11 14:00 Östra Deje IK vit - Hertzöga BK gul Ilanda IP A-plan
2019-08-11 15:00 Hertzöga BK grön - IK Viking blå Ilanda IP A-plan
2019-08-11 15:00 IK Viking gul - Rinns AIK Ilanda IP A-plan
Omgång 10
2019-08-24 12:00 Hertzöga BK gul - IK Viking blå Rinnevi
2019-08-24 13:00 Östra Deje IK grön - Hertzöga BK grön Rinnevi
2019-08-24 13:00 Rinns AIK - Mallbackens IF Sunne Rinnevi
2019-08-24 14:00 Torsby IF/Västanvik - IK Viking gul Rinnevi
Omgång 11
2019-08-24 11:00 Mallbackens IF Sunne - Torsby IF/Västanvik Rinnevi
2019-08-24 11:00 IK Viking blå - Östra Deje IK grön Rinnevi
2019-08-24 12:00 Östra Deje IK vit - Rinns AIK Rinnevi
2019-08-24 14:00 Hertzöga BK grön - Östra Deje IK vit Rinnevi
2019-08-24 15:00 IK Viking gul - Hertzöga BK gul Rinnevi
Omgång 12
2019-09-07 10:00 Torsby IF/Västanvik - Östra Deje IK vit Strandvallen, Mallbacken
2019-09-07 12:00 Östra Deje IK grön - Hertzöga BK gul Strandvallen, Mallbacken
2019-09-07 13:00 Rinns AIK - Hertzöga BK grön Strandvallen, Mallbacken
2019-09-07 14:00 IK Viking gul - Mallbackens IF Sunne Strandvallen, Mallbacken
Omgång 13
2019-09-07 10:00 Hertzöga BK gul - IK Viking blå Strandvallen, Mallbacken
2019-09-07 11:00 Östra Deje IK vit - Mallbackens IF Sunne Strandvallen, Mallbacken
2019-09-07 11:00 IK Viking blå - Rinns AIK Strandvallen, Mallbacken
2019-09-07 12:00 Hertzöga BK grön - Torsby IF/Västanvik Strandvallen, Mallbacken
2019-09-07 13:00 Östra Deje IK grön - IK Viking gul Strandvallen, Mallbacken
Omgång 14
2019-09-14 13:00 Mallbackens IF Sunne - Hertzöga BK grön Tallmovallen
2019-09-14 13:00 IK Viking gul - Östra Deje IK vit Tallmovallen
2019-09-14 14:00 Östra Deje IK grön - IK Viking gul Tallmovallen
2019-09-14 14:00 Rinns AIK - Hertzöga BK gul Tallmovallen
Omgång 15
2019-09-14 11:00 Hertzöga BK grön - Östra Deje IK vit Tallmovallen
2019-09-14 11:00 IK Viking blå - Mallbackens IF Sunne Tallmovallen
2019-09-14 12:00 Hertzöga BK gul - IK Viking blå Tallmovallen
2019-09-14 12:00 Östra Deje IK grön - Rinns AIK Tallmovallen