Spelprogram - F 11 grön

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
IFK Kristinehamn vit Catarina Berglund 0702283302 blå/vit/blå/blå
IFK Skoghall DF blå Carina Furufors 0700015952 vit/blå/blå
IK Arvika Fotboll 1 Thomas Persson 057013715 0705137166 Röd/Blå/Blå
IK Vikings FK Roger Kjellvang 0705755443 Vit/blå/Blå
Jössefors IK José Perez Jovel gul/svart/svart
Mallbackens IF Sunne Christer Axelsson 0722053536 grön/grön/gröna
Norrstrands IF vit Darren Chapman 0706095967 Röd/vita/Röda
Rävåsens IK Karlskoga vit Helen Larsson röd/röd/röda
Torsby/Västanvik Henrik Gustavsson 0705614555 blå/blå/blå
Östra Deje IK Morgan Olsson Grön/svarta/Gröna
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 IFK Skoghall DF blå - Norrstrands IF vit Lunnevi IP
2019-05-05 13:00 IK Arvika Fotboll 1 - Torsby/Västanvik IP Vik
2019-05-05 13:30 Mallbackens IF Sunne - Jössefors IK Fryxellska skolan
2019-05-05 15:00 Östra Deje IK - IFK Kristinehamn vit Tallmovallen
2019-05-05 15:30 IK Vikings FK - Rävåsens IK Karlskoga vit Hagforsvallen
2019-05-11 13:00 IFK Kristinehamn vit - IK Vikings FK Sannaheden
2019-05-11 13:00 Norrstrands IF vit - IK Arvika Fotboll 1 ICA Maxi Välsviken Arena
2019-05-11 15:00 Torsby/Västanvik - Östra Deje IK Björnevi
2019-05-12 11:00 Rävåsens IK Karlskoga vit - Mallbackens IF Sunne Kilsta IP
2019-05-12 17:00 Jössefors IK - IFK Skoghall DF blå Forshälla
2019-05-18 13:00 IFK Kristinehamn vit - Torsby/Västanvik Sannaheden
2019-05-19 10:00 IFK Skoghall DF blå - Rävåsens IK Karlskoga vit Lunnevi IP
2019-05-19 11:00 Mallbackens IF Sunne - IK Vikings FK Fryxellska skolan
2019-05-19 13:00 Östra Deje IK - Norrstrands IF vit Tallmovallen
2019-05-23 18:00 IK Vikings FK - Torsby/Västanvik Hagforsvallen
2019-05-25 14:00 Norrstrands IF vit - IFK Kristinehamn vit ICA Maxi Välsviken Arena
2019-05-26 11:00 Rävåsens IK Karlskoga vit - IK Arvika Fotboll 1 Kilsta IP
2019-05-26 13:30 Mallbackens IF Sunne - IFK Skoghall DF blå Fryxellska skolan
2019-05-26 17:30 Jössefors IK - Östra Deje IK Forshälla
2019-05-30 18:00 IFK Kristinehamn vit - Jössefors IK Sannaheden
Juni
2019-06-01 12:00 Torsby/Västanvik - Norrstrands IF vit Björnevi
2019-06-01 13:00 IK Arvika Fotboll 1 - Mallbackens IF Sunne IP Vik
2019-06-02 10:00 IFK Skoghall DF blå - IK Vikings FK Lunnevi IP
2019-06-02 13:00 Östra Deje IK - Rävåsens IK Karlskoga vit Tallmovallen
2019-06-09 10:00 IFK Skoghall DF blå - IK Arvika Fotboll 1 Lunnevi IP
2019-06-09 13:00 IK Vikings FK - Norrstrands IF vit Hagforsvallen
2019-06-09 13:30 Mallbackens IF Sunne - Östra Deje IK Fryxellska skolan
2019-06-09 17:00 Rävåsens IK Karlskoga vit - IFK Kristinehamn vit Kilsta IP
2019-06-09 18:00 Jössefors IK - Torsby/Västanvik Forshälla
2019-06-11 18:00 Östra Deje IK - IFK Skoghall DF blå Tallmovallen
2019-06-15 13:00 IFK Kristinehamn vit - Mallbackens IF Sunne Sannaheden
2019-06-19 19:00 IK Arvika Fotboll 1 - IK Vikings FK IP Vik
2019-06-20 19:00 IK Arvika Fotboll 1 - Jössefors IK IP Vik
2019-06-23 13:00 Norrstrands IF vit - Jössefors IK ICA Maxi Välsviken Arena
Augusti
2019-08-06 19:00 IK Arvika Fotboll 1 - Östra Deje IK IP Vik
2019-08-08 18:30 Mallbackens IF Sunne - Torsby/Västanvik Fryxellska skolan
2019-08-10 13:00 IFK Skoghall DF blå - IFK Kristinehamn vit Lunnevi IP
2019-08-11 11:00 Rävåsens IK Karlskoga vit - Norrstrands IF vit Kilsta IP
2019-08-11 17:00 IK Vikings FK - Jössefors IK Hagforsvallen
2019-08-17 12:00 Torsby/Västanvik - IFK Skoghall DF blå Björnevi
2019-08-17 12:00 Östra Deje IK - IK Vikings FK Tallmovallen
2019-08-17 13:00 IFK Kristinehamn vit - IK Arvika Fotboll 1 Sannaheden
2019-08-18 12:00 Torsby/Västanvik - Rävåsens IK Karlskoga vit Björnevi
2019-08-21 18:30 Norrstrands IF vit - IFK Skoghall DF blå ICA Maxi Välsviken Arena
2019-08-23 18:30 IFK Skoghall DF blå - Jössefors IK Lunnevi IP
2019-08-24 09:30 IFK Kristinehamn vit - Östra Deje IK Sannaheden
2019-08-24 10:00 Norrstrands IF vit - Mallbackens IF Sunne ICA Maxi Välsviken Arena
2019-08-25 11:00 Rävåsens IK Karlskoga vit - IK Vikings FK Kilsta IP
2019-08-25 18:00 Jössefors IK - Mallbackens IF Sunne Forshälla
2019-08-30 18:30 Torsby/Västanvik - IK Arvika Fotboll 1 Björnevi
2019-08-31 11:00 IK Vikings FK - IFK Kristinehamn vit Hagforsvallen
September
2019-09-01 12:00 Mallbackens IF Sunne - Rävåsens IK Karlskoga vit Fryxellska skolan
2019-09-01 15:00 IK Arvika Fotboll 1 - Norrstrands IF vit IP Vik
2019-09-01 15:00 Östra Deje IK - Torsby/Västanvik Tallmovallen
2019-09-01 17:00 Jössefors IK - Rävåsens IK Karlskoga vit Forshälla
2019-09-07 10:00 Rävåsens IK Karlskoga vit - IFK Skoghall DF blå Kilsta IP
2019-09-07 13:00 Torsby/Västanvik - IFK Kristinehamn vit Björnevi
2019-09-07 13:00 Norrstrands IF vit - Östra Deje IK ICA Maxi Välsviken Arena
2019-09-07 13:00 IK Vikings FK - Mallbackens IF Sunne Hagforsvallen
2019-09-08 17:00 Jössefors IK - IK Arvika Fotboll 1 Forshälla
2019-09-12 18:30 Torsby/Västanvik - IK Vikings FK Björnevi
2019-09-14 13:00 IFK Kristinehamn vit - Norrstrands IF vit Sannaheden
2019-09-15 10:00 IFK Skoghall DF blå - Mallbackens IF Sunne Lunnevi IP
2019-09-15 13:00 IK Arvika Fotboll 1 - Rävåsens IK Karlskoga vit IP Vik
2019-09-15 15:00 Östra Deje IK - Jössefors IK Tallmovallen
2019-09-21 15:00 Mallbackens IF Sunne - IK Arvika Fotboll 1 Strandvallen, Mallbacken
2019-09-22 11:00 Rävåsens IK Karlskoga vit - Östra Deje IK Kilsta IP
2019-09-22 13:00 Norrstrands IF vit - Torsby/Västanvik ICA Maxi Välsviken Arena
2019-09-22 14:00 IK Vikings FK - IFK Skoghall DF blå Hagforsvallen
2019-09-22 16:00 Jössefors IK - IFK Kristinehamn vit Forshälla