Spelprogram - P11 (7mot7) 2 vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-03 18:00 Hovsta IF - IF Eker Örebro Svart Hovsta IP 7-1
2019-05-03 18:00 IFK Kumla Vit - IK Sturehov Vit Hovsta IP 7-2
2019-05-03 19:20 IK Sturehov Vit - Hovsta IF Hovsta IP 7-1
2019-05-03 19:20 IF Eker Örebro Svart - IFK Kumla Vit Hovsta IP 7-2
2019-05-04 10:00 ÖrebroSyrianska IF Ungdom - Karlslunds IF HFK Röd Hedens IP 7-1
2019-05-04 10:00 Adolfsbergs IK Gul - Örebro SK FK Vit Hedens IP 7-2
2019-05-04 10:00 Rynninge IK Blå - Laxå IF Pettersbergs IP 7-4
2019-05-04 10:00 BK Forward Svart - Lillån FK Grön Pettersbergs IP 7-5
2019-05-04 11:20 Karlslunds IF HFK Röd - Adolfsbergs IK Gul Hedens IP 7-1
2019-05-04 11:20 Örebro SK FK Vit - Adolfsbergs IK Röd Hedens IP 7-2
2019-05-04 11:20 Lillån FK Grön - Rynninge IK Blå Pettersbergs IP 7-4
2019-05-04 11:20 Laxå IF - BK Forward Svart Pettersbergs IP 7-5
2019-05-04 12:40 Adolfsbergs IK Röd - ÖrebroSyrianska IF Ungdom Hedens IP 7-1
2019-05-10 18:00 Örebro SK FK Vit - ÖrebroSyrianska IF Ungdom Ekängs IP 7-3
2019-05-10 18:00 Lillån FK Grön - IK Sturehov Vit Ekängs IP 7-4
2019-05-10 19:20 IK Sturehov Vit - Örebro SK FK Vit Ekängs IP 7-3
2019-05-10 19:20 ÖrebroSyrianska IF Ungdom - Lillån FK Grön Ekängs IP 7-4
2019-05-18 10:00 Karlslunds IF HFK Röd - BK Forward Svart Rosta Gärde 7-5
2019-05-18 10:00 IF Eker Örebro Svart - Rynninge IK Blå Rosta Gärde 7-6
2019-05-18 11:20 Rynninge IK Blå - Karlslunds IF HFK Röd Rosta Gärde 7-5
2019-05-18 11:20 BK Forward Svart - IF Eker Örebro Svart Rosta Gärde 7-6
2019-05-18 14:00 Laxå IF - IFK Kumla Vit Ramundervallen 7-1
2019-05-18 14:00 Adolfsbergs IK Gul - Hovsta IF Ramundervallen 7-2
2019-05-18 15:20 IFK Kumla Vit - Adolfsbergs IK Gul Ramundervallen 7-1
2019-05-18 15:20 Hovsta IF - Adolfsbergs IK Röd Ramundervallen 7-2
2019-05-18 16:40 Adolfsbergs IK Röd - Laxå IF Ramundervallen 7-1
2019-05-24 18:00 IFK Kumla Vit - Rynninge IK Blå Kumla IP 7-3
2019-05-24 18:00 Örebro SK FK Vit - Karlslunds IF HFK Röd Kumla IP 7-4
2019-05-24 19:20 Karlslunds IF HFK Röd - IFK Kumla Vit Kumla IP 7-3
2019-05-24 19:20 Rynninge IK Blå - Örebro SK FK Vit Kumla IP 7-4
2019-05-26 10:00 IK Sturehov Vit - IF Eker Örebro Svart Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-05-26 10:00 Adolfsbergs IK Gul - BK Forward Svart Sörbyvallen Örebro 7-2
2019-05-26 11:20 IF Eker Örebro Svart - Adolfsbergs IK Gul Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-05-26 11:20 BK Forward Svart - Adolfsbergs IK Röd Sörbyvallen Örebro 7-2
2019-05-26 12:40 Adolfsbergs IK Röd - IK Sturehov Vit Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-05-26 12:40 Lillån FK Grön - Hovsta IF Lillåvallen 7-1
2019-05-26 12:40 ÖrebroSyrianska IF Ungdom - Laxå IF Lillåvallen 7-2
2019-05-26 14:00 Laxå IF - Lillån FK Grön Lillåvallen 7-1
2019-05-26 14:00 Hovsta IF - ÖrebroSyrianska IF Ungdom Lillåvallen 7-2
Juni
2019-06-08 10:00 IF Eker Örebro Svart - Örebro SK FK Vit Mellringe IP 7-1
2019-06-08 10:00 Hovsta IF - Laxå IF Mellringe IP 7-2
2019-06-08 11:20 Laxå IF - IF Eker Örebro Svart Mellringe IP 7-1
2019-06-08 11:20 Örebro SK FK Vit - Hovsta IF Mellringe IP 7-2
2019-06-08 14:00 Adolfsbergs IK Gul - Lillån FK Grön Lugnets IP 7-3
2019-06-08 14:00 Karlslunds IF HFK Röd - Adolfsbergs IK Röd Lugnets IP 7-4
2019-06-08 14:00 BK Forward Svart - IFK Kumla Vit Trängens IP 7-1
2019-06-08 14:00 ÖrebroSyrianska IF Ungdom - IK Sturehov Vit Trängens IP 7-2
2019-06-08 15:20 Lillån FK Grön - Karlslunds IF HFK Röd Lugnets IP 7-3
2019-06-08 15:20 Adolfsbergs IK Röd - Rynninge IK Blå Lugnets IP 7-4
2019-06-08 15:20 IK Sturehov Vit - BK Forward Svart Trängens IP 7-1
2019-06-08 15:20 IFK Kumla Vit - ÖrebroSyrianska IF Ungdom Trängens IP 7-2
2019-06-08 16:40 Rynninge IK Blå - Adolfsbergs IK Gul Lugnets IP 7-3