Spelprogram - P12 (7mot7) 2 vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK Gul Mikael Andersson 0703816480 Svart/Svart/Svart
Adolfsbergs IK Röd Mikael Andersson 0703816480 Svart/Svart/Svart
Glanshammars IF Patrik Karlsson 0706880386 Svart/Svart/Svart
IFK Askersund Stina Larsson 0705935083 Vit/blå/blå
Karlslunds IF HFK Blå Michael Thörn 0739607657 Röd/Blå/Röd
Kopparberg BK Henrik Karlsson 0705399979 Svart/Svart/Svart
Laxå IF Emil Mithander 0763100410 Röd/Vit/Röd
Nora BK Petra Silfver 0706513031 Röd/Röd/Röd
Skyllbergs IK Boel Sobral 0705379670 vit, blå, vit/blå
Sköllersta IF Lars Åkerblad 0707192708 Blå/Svart/Blå
SMÅ IF Jörgen Weber 0705659080 Röd/Svart/Röd
Vivalla SK Svart Sukran Jasaraj 0735634435 Svart/Vit/Svart/Svart
Vivalla SK Vit Sukran Jasaraj 0735634435 Svart/Vit/Svart/Svart
Vretstorps IF Håkan Oskarsson 0738413911 Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:00 Kopparberg BK - Adolfsbergs IK Gul Olofsvallen 7-1
2019-05-04 10:00 Sköllersta IF - Adolfsbergs IK Röd Olofsvallen 7-2
2019-05-04 10:00 Karlslunds IF HFK Blå - Nora BK Rosta Gärde 7-5
2019-05-04 10:00 Laxå IF - Vivalla SK Svart Rosta Gärde 7-6
2019-05-04 10:00 IFK Askersund - Skyllbergs IK Solberga IP 7-1
2019-05-04 10:00 SMÅ IF - Vretstorps IF Solberga IP 7-2
2019-05-04 11:20 Adolfsbergs IK Gul - Sköllersta IF Olofsvallen 7-1
2019-05-04 11:20 Adolfsbergs IK Röd - Glanshammars IF Olofsvallen 7-2
2019-05-04 11:20 Vivalla SK Svart - Karlslunds IF HFK Blå Rosta Gärde 7-5
2019-05-04 11:20 Nora BK - Laxå IF Rosta Gärde 7-6
2019-05-04 11:20 Vretstorps IF - IFK Askersund Solberga IP 7-1
2019-05-04 11:20 Skyllbergs IK - SMÅ IF Solberga IP 7-2
2019-05-04 12:40 Glanshammars IF - Kopparberg BK Olofsvallen 7-1
2019-05-18 10:00 Laxå IF - Karlslunds IF HFK Blå Ramundervallen 7-1
2019-05-18 10:00 Adolfsbergs IK Röd - Skyllbergs IK Ramundervallen 7-2
2019-05-18 10:00 SMÅ IF - Sköllersta IF Tingstadsvallen 7-1
2019-05-18 10:00 IFK Askersund - Vivalla SK Svart Tingstadsvallen 7-2
2019-05-18 11:20 Karlslunds IF HFK Blå - Adolfsbergs IK Röd Ramundervallen 7-1
2019-05-18 11:20 Skyllbergs IK - Adolfsbergs IK Gul Ramundervallen 7-2
2019-05-18 11:20 Vivalla SK Svart - SMÅ IF Tingstadsvallen 7-1
2019-05-18 11:20 Sköllersta IF - IFK Askersund Tingstadsvallen 7-2
2019-05-18 12:40 Adolfsbergs IK Gul - Laxå IF Ramundervallen 7-1
2019-05-18 14:00 Nora BK - Kopparberg BK Nitrovallen 7-1
2019-05-18 14:00 Vretstorps IF - Glanshammars IF Nitrovallen 7-2
2019-05-18 15:20 Glanshammars IF - Nora BK Nitrovallen 7-1
2019-05-18 15:20 Kopparberg BK - Vretstorps IF Nitrovallen 7-2
2019-05-25 10:00 Skyllbergs IK - Vretstorps IF Skyllbergsvallen 7-1
2019-05-25 10:00 Nora BK - SMÅ IF Skyllbergsvallen 7-2
2019-05-25 11:20 Vretstorps IF - Nora BK Skyllbergsvallen 7-1
2019-05-25 11:20 SMÅ IF - Kopparberg BK Skyllbergsvallen 7-2
2019-05-25 12:40 Kopparberg BK - Skyllbergs IK Skyllbergsvallen 7-1
2019-05-26 09:40 Vivalla SK Svart - Adolfsbergs IK Röd Vivalla IP 7-1
2019-05-26 09:40 Vivalla SK Vit - Adolfsbergs IK Gul Vivalla IP 7-2
2019-05-26 10:00 Sköllersta IF - Karlslunds IF HFK Blå Sköllervallen IP 7-1
2019-05-26 10:00 Glanshammars IF - IFK Askersund Sköllervallen IP 7-2
2019-05-26 11:00 Adolfsbergs IK Gul - Vivalla SK Svart Vivalla IP 7-1
2019-05-26 11:00 Adolfsbergs IK Röd - Vivalla SK Vit Vivalla IP 7-2
2019-05-26 11:20 Karlslunds IF HFK Blå - Glanshammars IF Sköllervallen IP 7-1
2019-05-26 11:20 IFK Askersund - Laxå IF Sköllervallen IP 7-2
2019-05-26 12:40 Laxå IF - Sköllersta IF Sköllervallen IP 7-1
Juni
2019-06-06 10:00 Glanshammars IF - Kopparberg BK Skölvboslätt IP 7-1
2019-06-06 10:00 Vivalla SK Svart - Skyllbergs IK Skölvboslätt IP 7-2
2019-06-06 11:20 Skyllbergs IK - Glanshammars IF Skölvboslätt IP 7-1
2019-06-06 11:20 Kopparberg BK - Vivalla SK Svart Skölvboslätt IP 7-2
2019-06-08 10:00 Adolfsbergs IK Röd - Laxå IF Lugnets IP 7-3
2019-06-08 10:00 SMÅ IF - Adolfsbergs IK Gul Lugnets IP 7-4
2019-06-08 11:20 Laxå IF - SMÅ IF Lugnets IP 7-3
2019-06-08 11:20 Adolfsbergs IK Gul - Nora BK Lugnets IP 7-4
2019-06-08 12:40 Nora BK - Adolfsbergs IK Röd Lugnets IP 7-3
2019-06-09 10:00 Vretstorps IF - Karlslunds IF HFK Blå Fredriksberg 7-1
2019-06-09 10:00 IFK Askersund - Vivalla SK Vit Fredriksberg 7-2
2019-06-09 11:20 Karlslunds IF HFK Blå - IFK Askersund Fredriksberg 7-1
2019-06-09 11:20 Vivalla SK Vit - Sköllersta IF Fredriksberg 7-2
2019-06-09 12:40 Sköllersta IF - Vretstorps IF Fredriksberg 7-1