Spelprogram - Pojkar 11 år Dalsland 7 mot 7 ny

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bengtsfors IF Sven Danielsson 0706452371 Röd, Blå, Blå
Brålanda IF Roy Svendsen 004799249919 Grön-vitrandig(vit rygg), Vit, Vit
Bäckefors Mikael Fält 053060560 0763929591 Vit, Blå, Vit
Eds FF Eva Edman 053412493 0702974125 Blå, Blå, Blå
Frändefors IF Ulf Nilsson 0709989118 Röd/svart, Svart, Röda
Högsäters GF Magnus Arkholm 0705916063 Grön, Grön, Grön
IF Viken Magnus Sahlin 053214010 0706082093 Ljusblå, vit, ljusblå
IFK Åmål Bjarne Gårdebratt 0702616059 Blå-Vit randig, Blå, Blå
Kroppefjälls IF Fredrik Dahl 0765541309 Röd, Svarta, Svarta
Laxarby IF Louise Holmedal 0702531459 Röd/Vit, Röda, Röda
Melleruds IF Billal Avdijaj Vit, Blå, Vita
Tösse IF Roger Järnberg 0703604280 Röd, blå, Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-10 18:30 Eds FF - Frändefors IF Bergslätt IP
2019-05-10 18:30 IFK Åmål - Melleruds IF Kamratgårdens IP
2019-05-11 11:00 Tösse IF - Kroppefjälls IF Tössevallen
2019-05-12 10:00 Högsäters GF - Bäckefors Genevi IP
2019-05-12 12:00 IF Viken - Brålanda IF Mossängens IP
2019-05-13 18:30 Bengtsfors IF - Laxarby IF Långevi
Omgång 2
2019-05-16 18:30 Bäckefors - Eds FF Bäckevallen
2019-05-16 18:30 Frändefors IF - Tösse IF Frendevi IP
2019-05-16 18:30 Kroppefjälls IF - Bengtsfors IF Brunnsvallen
2019-05-16 18:30 Laxarby IF - IFK Åmål Bergevi IP
2019-05-19 13:00 Brålanda IF - Högsäters GF Sörbyvallen
2019-05-20 18:30 Melleruds IF - IF Viken Rådavallen
Omgång 3
2019-05-20 18:30 Bengtsfors IF - Frändefors IF Långevi
2019-05-22 18:00 Eds FF - Brålanda IF Bergslätt IP
2019-05-25 11:00 IF Viken - IFK Åmål Hanebols IP
2019-05-26 11:00 Kroppefjälls IF - Laxarby IF Brunnsvallen
2019-05-28 18:30 Högsäters GF - Melleruds IF Genevi IP
2019-06-06 11:00 Tösse IF - Bäckefors Tössevallen
Omgång 4
2019-05-29 18:30 Bäckefors - Bengtsfors IF Bäckevallen
2019-06-02 11:00 Frändefors IF - Kroppefjälls IF Frendevi IP
2019-06-02 12:00 Brålanda IF - Tösse IF
2019-06-03 18:30 Melleruds IF - Eds FF Rådavallen
2019-06-03 18:30 Laxarby IF - IF Viken Bergevi IP
2019-06-25 18:30 IFK Åmål - Högsäters GF Kamratgårdens IP
Omgång 5
2019-06-05 18:30 Högsäters GF - IF Viken Genevi IP
2019-06-07 18:00 Eds FF - IFK Åmål Bergslätt IP
2019-06-08 15:00 Tösse IF - Melleruds IF Tössevallen
2019-06-09 16:00 Bengtsfors IF - Brålanda IF Långevi
2019-06-10 18:00 Kroppefjälls IF - Bäckefors Brunnsvallen
2019-06-10 18:30 Frändefors IF - Laxarby IF Frendevi IP
Omgång 6
2019-06-11 18:00 IFK Åmål - Tösse IF Kamratgårdens IP
2019-06-12 18:30 Bäckefors - Frändefors IF Bäckevallen
2019-06-15 11:00 IF Viken - Eds FF Hanebols IP
2019-06-15 12:00 Brålanda IF - Kroppefjälls IF
2019-06-16 16:00 Melleruds IF - Bengtsfors IF Rådavallen
2019-06-16 17:00 Laxarby IF - Högsäters GF Bergevi IP
Omgång 7
2019-06-20 18:00 Kroppefjälls IF - Melleruds IF Brunnsvallen
2019-06-28 18:30 Eds FF - Högsäters GF Bergslätt IP
2019-06-29 15:00 Tösse IF - IF Viken Tössevallen
2019-06-30 15:00 Frändefors IF - Brålanda IF Frendevi IP
2019-06-30 17:00 Bäckefors - Laxarby IF Bäckevallen
2019-07-01 18:30 Bengtsfors IF - IFK Åmål
Omgång 8
2019-08-03 14:00 Brålanda IF - Bäckefors
2019-08-06 18:00 IF Viken - Bengtsfors IF Hanebols IP
2019-08-07 18:30 IFK Åmål - Kroppefjälls IF Kamratgårdens IP
2019-08-11 12:00 Melleruds IF - Frändefors IF Rådavallen
2019-08-12 18:30 Laxarby IF - Eds FF Bergevi IP
2019-09-11 18:30 Högsäters GF - Tösse IF Genevi IP
Omgång 9
2019-08-14 18:30 Bengtsfors IF - Högsäters GF Långevi
2019-08-17 10:30 Frändefors IF - IFK Åmål Frendevi IP
2019-08-17 11:00 Tösse IF - Eds FF Tössevallen
2019-08-18 11:00 Kroppefjälls IF - IF Viken Brunnsvallen
2019-08-18 12:00 Bäckefors - Melleruds IF Bäckevallen
2019-08-18 13:30 Brålanda IF - Laxarby IF
Omgång 10
2019-08-20 18:00 Melleruds IF - Brålanda IF Rådavallen
2019-08-21 17:30 Eds FF - Bengtsfors IF Bergslätt IP
2019-08-21 18:30 Högsäters GF - Kroppefjälls IF Genevi IP
2019-08-22 18:30 Laxarby IF - Tösse IF Bergevi IP
2019-08-23 18:30 IFK Åmål - Bäckefors Kamratgårdens IP
2019-08-25 11:00 IF Viken - Frändefors IF Hanebols IP
Omgång 11
2019-08-26 18:30 Bengtsfors IF - Tösse IF Långevi
2019-08-29 18:00 Melleruds IF - Laxarby IF Rådavallen
2019-09-01 00:00 Kroppefjälls IF - Eds FF Brunnsvallen
2019-09-01 11:00 Brålanda IF - IFK Åmål
2019-09-01 11:00 Bäckefors - IF Viken Bäckevallen
2019-09-01 11:00 Frändefors IF - Högsäters GF Frendevi IP