Spelprogram - Pojkar, Div 13 Skövde

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Falköpings FK Röd Simon Wilsson 0705849964 Röd-svart/svarta/svarta
IFK Falköping FF Blå Thomas Karlberg 0706385039 Blå/Vit/Blå
IFK Skövde FK Blå Björn Wäring 0763171803 Blå/Blå/Blå
Lidköpings FK Röd Anna Frimodig 0739883736 Röd-Svart/Svart/Svart
Råda BK Grön Karl-Arne Björk 0703460270 Vit-Grön/Grön/Vit
Skara FC Röd Niklas Ax 0704139824 Vit/Blå/Vit
Skultorps IF Andreas Karlström 0702655269 Gul/Svart/Gul
Skövde AIK Vit Adam Högman Knezovic 0708707017 Röd/Röd/Röd
Våmbs IF Vit Ulrik Dartman 0706657910 Grön-Vit/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 11:00 Skara FC Röd - Skövde AIK Vit Sparbanken Arena D
2019-05-05 14:00 IFK Falköping FF Blå - Falköpings FK Röd Dotorpsplan E
2019-05-05 16:00 Lidköpings FK Röd - Våmbs IF Vit Ågårdsvallen G
2019-05-08 18:00 Falköpings FK Röd - IFK Skövde FK Blå Falevi
2019-05-11 10:00 Skövde AIK Vit - IFK Falköping FF Blå Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-05-11 14:00 Våmbs IF Vit - Skara FC Röd Claesborgs B-plan
2019-05-12 13:00 Skultorps IF - Råda BK Grön Orkanvallen C
2019-05-14 18:30 IFK Falköping FF Blå - Våmbs IF Vit Dotorpsplan E
2019-05-19 13:00 Lidköpings FK Röd - Skultorps IF Ågårdsvallen F
2019-05-19 16:30 Råda BK Grön - IFK Skövde FK Blå Rådavallen
2019-05-20 18:30 Skövde AIK Vit - Falköpings FK Röd Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-05-20 18:30 IFK Skövde FK Blå - Lidköpings FK Röd Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-05-22 18:00 Falköpings FK Röd - Råda BK Grön Falevi
2019-05-25 12:00 Skultorps IF - Skara FC Röd Orkanvallen C
2019-05-25 12:15 Våmbs IF Vit - Skövde AIK Vit Claesborgs B-plan
2019-05-28 18:30 IFK Falköping FF Blå - Skultorps IF Dotorpsplan E
Juni
2019-06-02 11:00 Våmbs IF Vit - Falköpings FK Röd Claesborgs B-plan
2019-06-02 16:00 Lidköpings FK Röd - Råda BK Grön Ågårdsvallen H
2019-06-02 19:00 Skara FC Röd - IFK Skövde FK Blå Sparbanken Arena D
2019-06-08 09:30 Råda BK Grön - Skara FC Röd Rådavallen
2019-06-08 10:00 IFK Skövde FK Blå - IFK Falköping FF Blå Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-06-09 14:00 Skultorps IF - Skövde AIK Vit Orkanvallen C
2019-06-09 17:30 Falköpings FK Röd - Lidköpings FK Röd Falevi
2019-06-10 18:30 Skövde AIK Vit - IFK Skövde FK Blå Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-06-11 18:30 IFK Falköping FF Blå - Råda BK Grön Dotorpsplan E
2019-06-11 18:30 Våmbs IF Vit - Skultorps IF Södermalms IP
2019-06-16 15:00 Skara FC Röd - Lidköpings FK Röd Sparbanken Arena D
2019-06-18 18:30 Skara FC Röd - Falköpings FK Röd Sparbanken Arena D
2019-06-23 11:30 IFK Skövde FK Blå - Våmbs IF Vit Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-06-23 16:00 Lidköpings FK Röd - IFK Falköping FF Blå Ågårdsvallen G
2019-06-23 17:30 Råda BK Grön - Skövde AIK Vit Rådavallen
2019-06-24 18:30 Skövde AIK Vit - Lidköpings FK Röd Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-06-26 18:30 IFK Falköping FF Blå - Skara FC Röd Dotorpsplan E
2019-06-30 17:30 Falköpings FK Röd - Skultorps IF Falevi
Augusti
2019-08-13 18:30 Våmbs IF Vit - Råda BK Grön Södermalms IP
2019-08-14 18:00 Falköpings FK Röd - IFK Falköping FF Blå Falevi
2019-08-17 13:00 Skövde AIK Vit - Skara FC Röd Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-08-18 11:30 IFK Skövde FK Blå - Skultorps IF Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-08-18 14:00 Våmbs IF Vit - Lidköpings FK Röd Claesborgs B-plan
2019-08-18 16:00 Skultorps IF - IFK Skövde FK Blå Orkanvallen C
2019-08-24 10:00 IFK Skövde FK Blå - Falköpings FK Röd Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-08-25 13:00 Skara FC Röd - Våmbs IF Vit Sparbanken Arena D
2019-08-25 15:30 Råda BK Grön - Skultorps IF Rådavallen B-plan
2019-08-28 18:00 Falköpings FK Röd - Skövde AIK Vit Falevi
2019-08-29 18:45 IFK Falköping FF Blå - Skövde AIK Vit Dotorpsplan E
September
2019-09-01 10:00 IFK Skövde FK Blå - Råda BK Grön Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-01 11:00 Våmbs IF Vit - IFK Falköping FF Blå Claesborgs B-plan
2019-09-01 12:30 Skultorps IF - Lidköpings FK Röd Orkanvallen C
2019-09-07 14:00 Skara FC Röd - Skultorps IF Sparbanken Arena D
2019-09-08 11:30 Skövde AIK Vit - Våmbs IF Vit Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-08 13:00 Lidköpings FK Röd - IFK Skövde FK Blå Ågårdsvallen H
2019-09-08 15:30 Råda BK Grön - Falköpings FK Röd Rådavallen B-plan
2019-09-11 18:00 Falköpings FK Röd - Våmbs IF Vit Falevi
2019-09-15 09:30 Råda BK Grön - Lidköpings FK Röd Rådavallen B-plan
2019-09-15 10:00 IFK Skövde FK Blå - Skara FC Röd Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-15 13:00 Skultorps IF - IFK Falköping FF Blå Orkanvallen C
2019-09-21 11:00 IFK Falköping FF Blå - IFK Skövde FK Blå Dotorpsplan E
2019-09-22 11:30 Skövde AIK Vit - Skultorps IF Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-22 15:00 Skara FC Röd - Råda BK Grön Sparbanken Arena D
2019-09-22 16:00 Lidköpings FK Röd - Falköpings FK Röd Ågårdsvallen H
2019-09-28 10:00 IFK Skövde FK Blå - Skövde AIK Vit Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-29 12:30 Råda BK Grön - IFK Falköping FF Blå Rådavallen B-plan
2019-09-29 14:30 Skultorps IF - Våmbs IF Vit Orkanvallen C
2019-09-29 16:00 Lidköpings FK Röd - Skara FC Röd Ågårdsvallen H