Spelprogram - Pojkar, Div 12 Lidköping

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arentorp Helås FK Anders Johansson 0766080109 Svart/Svart/Svart
Axvall/Skara Johan Nyberg 051118271 0728889595 Grön/Grön/Grön
Falköpings FK Svart Kalle Falk 051510338 0730399740 Röd-svart/Svart/Svart
Jung-Kvänum/Edsvära-Norra Vånga Henrik Gustafsson 0733224249 Blå-svart/Svart/Svart
Mellby IK Andreas Bengtsson 0738534571 Blå-vit/Blå/Blå
Vara SK Gul Patrik Hovling 0705625301 Gul/Svart/Gul
Vinninga AIF Mikael Hasselström 0706145292 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Vinninga AIF - Vara SK Gul
Vinninga AIF - Axvall/Skara
Maj
2019-05-01 18:00 Falköpings FK Svart - Vinninga AIF Falevi
2019-05-05 15:00 Jung-Kvänum/Edsvära-Norra Vånga - Mellby IK Nya IP C
2019-05-05 17:00 Vara SK Gul - Axvall/Skara Torsvallen C-plan
2019-05-12 17:00 Mellby IK - Falköpings FK Svart Mellbyvallen C
2019-05-12 17:00 Axvall/Skara - Arentorp Helås FK Axevalla IP, 7-manna
2019-05-14 18:00 Vara SK Gul - Mellby IK Torsvallen C-plan
2019-05-15 18:00 Falköpings FK Svart - Jung-Kvänum/Edsvära-Norra Vånga Falevi
2019-05-16 18:00 Arentorp Helås FK - Vinninga AIF Kedumsvallen C
2019-05-22 18:00 Mellby IK - Arentorp Helås FK Mellbyvallen C
2019-05-23 18:00 Jung-Kvänum/Edsvära-Norra Vånga - Vara SK Gul Nya IP C
2019-05-28 18:00 Arentorp Helås FK - Jung-Kvänum/Edsvära-Norra Vånga Kedumsvallen C
2019-05-31 18:30 Axvall/Skara - Mellby IK Axevalla IP, 7-manna
Juni
2019-06-02 11:00 Vara SK Gul - Falköpings FK Svart Torsvallen D-plan
2019-06-09 15:00 Jung-Kvänum/Edsvära-Norra Vånga - Axvall/Skara Nya IP C
2019-06-09 17:00 Mellby IK - Vinninga AIF Mellbyvallen C
2019-06-13 18:00 Arentorp Helås FK - Vara SK Gul Kedumsvallen C
2019-06-15 Vinninga AIF - Jung-Kvänum/Edsvära-Norra Vånga
2019-06-16 17:00 Axvall/Skara - Falköpings FK Svart Axevalla IP, 7-manna
2019-06-17 18:00 Mellby IK - Jung-Kvänum/Edsvära-Norra Vånga Mellbyvallen C
2019-06-19 Vinninga AIF - Falköpings FK Svart
2019-06-25 18:00 Arentorp Helås FK - Axvall/Skara Kedumsvallen C
2019-06-25 18:00 Vara SK Gul - Vinninga AIF Torsvallen C-plan
2019-06-26 18:00 Falköpings FK Svart - Mellby IK Falevi
2019-06-27 18:00 Axvall/Skara - Vara SK Gul Axevalla IP, 7-manna
Augusti
2019-08-11 14:00 Falköpings FK Svart - Arentorp Helås FK Björkåsen C
2019-08-17 11:00 Vinninga AIF - Arentorp Helås FK Lindvallen C2
2019-08-18 15:00 Jung-Kvänum/Edsvära-Norra Vånga - Falköpings FK Svart Nya IP C
2019-08-18 15:45 Mellby IK - Vara SK Gul Mellbyvallen C
2019-08-21 18:00 Vara SK Gul - Jung-Kvänum/Edsvära-Norra Vånga Torsvallen D-plan
2019-08-23 18:00 Axvall/Skara - Vinninga AIF Axevalla IP, 7-manna
2019-08-25 16:00 Arentorp Helås FK - Mellby IK Kedumsvallen C
2019-08-28 18:00 Mellby IK - Axvall/Skara Mellbyvallen C
September
2019-09-01 11:00 Falköpings FK Svart - Vara SK Gul Falevi
2019-09-01 15:00 Jung-Kvänum/Edsvära-Norra Vånga - Arentorp Helås FK Nya IP C
2019-09-05 18:00 Arentorp Helås FK - Falköpings FK Svart Kedumsvallen C
2019-09-06 18:00 Axvall/Skara - Jung-Kvänum/Edsvära-Norra Vånga Axevalla IP, 7-manna
2019-09-07 11:00 Vinninga AIF - Mellby IK Lindvallen C2
2019-09-15 15:00 Jung-Kvänum/Edsvära-Norra Vånga - Vinninga AIF Nya IP C
2019-09-15 17:00 Vara SK Gul - Arentorp Helås FK Torsvallen C-plan
2019-09-15 17:30 Falköpings FK Svart - Axvall/Skara Falevi
2019-09-18 18:00 Falköpings FK Svart - Vinninga AIF Falevi
2019-09-22 10:30 Vara SK Gul - Axvall/Skara Torsvallen C-plan
2019-09-22 15:00 Jung-Kvänum/Edsvära-Norra Vånga - Mellby IK Nya IP C
2019-09-26 18:00 Vinninga AIF - Vara SK Gul Lindvallen C2
2019-09-26 18:00 Arentorp Helås FK - Jung-Kvänum/Edsvära-Norra Vånga Kedumsvallen C
2019-09-28 10:30 Axvall/Skara - Arentorp Helås FK Axevalla IP, 7-manna
2019-09-29 14:00 Mellby IK - Falköpings FK Svart Mellbyvallen C