Spelprogram - Pojkar, Div 11 Skövde

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
IFK Falköping FF Vit Torbjörn Lindgren 0515293538 0724533878 Vit/Vit/Vit
IFK Hjo Tomas Andersson 0725521001 Vit/Blå/Vit
IFK Mariestad Fredrik Olsson 0703980948 Blå/Blå/Blå
IFK Skövde FK Vit Patrik Dahlberg 0707282229 Blå/Blå/Blå
Mariestads BK Röd Christian Thorold 0736385342 Röd/Blå/Blå
Råda BK Grön Bo Broberg 051062833 0737880978 Vit-Grön/Grön/Vit
Skultorps IF Anders Danielsson 0500427282 0706692558 Gul/Svart/Svart
Skövde AIK Röd Janne Andersson 0705978789 0705978789 Röd/Röd/Röd
Tibro/Fagersanna Erik Torin 0500435987 0703012898 Gul/Svart/Gul
Tidaholms GoIF Svart Fredrik Andersson 0704868158 Svart-vit/Svart/Svart
Ulvåker/Väring Henrik Rydberg 0701706781 Röd-svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 11:45 Skultorps IF - IFK Falköping FF Vit Orkanvallen Putteplan
2019-05-05 14:30 IFK Skövde FK Vit - IFK Hjo Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-05-05 15:00 Skövde AIK Röd - Mariestads BK Röd Södermalms IP
2019-05-05 16:30 Råda BK Grön - Tidaholms GoIF Svart Rådavallen
2019-05-05 16:30 Tibro/Fagersanna - IFK Mariestad Snickarvallen
2019-05-11 11:00 Mariestads BK Röd - Tibro/Fagersanna Vänershofs IP B
2019-05-11 11:00 IFK Hjo - Råda BK Grön Guldkroksvallen Kommun 1
2019-05-12 14:00 IFK Mariestad - IFK Skövde FK Vit Lekevi IP Övre-plan
2019-05-12 15:00 Tidaholms GoIF Svart - Skultorps IF Ulvesborg C1
2019-05-12 18:00 IFK Falköping FF Vit - Ulvåker/Väring Dotorpsplan E
2019-05-13 18:30 Skövde AIK Röd - IFK Skövde FK Vit Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-05-14 18:30 Skultorps IF - IFK Hjo Orkanvallen C
2019-05-18 11:00 Ulvåker/Väring - Tidaholms GoIF Svart Åbrovallen 7-manna
2019-05-19 16:00 IFK Skövde FK Vit - Mariestads BK Röd Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-05-19 16:30 Råda BK Grön - IFK Mariestad Rådavallen
2019-05-19 17:40 Tibro/Fagersanna - Skövde AIK Röd Snickarvallen
2019-05-21 18:30 Mariestads BK Röd - Råda BK Grön Vänershofs IP B
2019-05-21 19:15 IFK Mariestad - Skultorps IF Lekevi IP Övre-plan
2019-05-22 18:00 Tidaholms GoIF Svart - IFK Falköping FF Vit Ulvesborg C1
2019-05-23 18:00 IFK Hjo - Ulvåker/Väring Guldkroksvallen Kommun 1
Juni
2019-06-01 11:00 Ulvåker/Väring - IFK Mariestad Åbrovallen 7-manna
2019-06-01 11:30 Mariestads BK Röd - Skultorps IF Vänershofs IP B
2019-06-02 14:30 Råda BK Grön - Skövde AIK Röd Rådavallen
2019-06-02 16:00 IFK Skövde FK Vit - Tibro/Fagersanna Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-06-02 18:00 IFK Falköping FF Vit - IFK Hjo Dotorpsplan E
2019-06-05 18:00 IFK Hjo - Tidaholms GoIF Svart Guldkroksvallen Kommun 1
2019-06-09 11:00 Mariestads BK Röd - Ulvåker/Väring Vänershofs IP B
2019-06-09 15:00 Tidaholms GoIF Svart - IFK Mariestad Ulvesborg C1
2019-06-09 17:40 Tibro/Fagersanna - Råda BK Grön Snickarvallen
2019-06-10 18:30 Skövde AIK Röd - Skultorps IF Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-06-11 18:30 Ulvåker/Väring - Skövde AIK Röd Åbrovallen 7-manna
2019-06-11 19:00 IFK Falköping FF Vit - Mariestads BK Röd Dotorpsplan E
2019-06-12 18:30 Skultorps IF - Tibro/Fagersanna Orkanvallen Putteplan
2019-06-17 17:30 IFK Skövde FK Vit - Skultorps IF Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-06-17 18:30 Skövde AIK Röd - IFK Falköping FF Vit Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-06-20 18:30 Mariestads BK Röd - Tidaholms GoIF Svart Vänershofs IP B
2019-06-23 12:00 IFK Mariestad - IFK Hjo Lekevi IP Övre-plan
2019-06-23 17:40 Tibro/Fagersanna - Ulvåker/Väring Snickarvallen
2019-06-24 18:30 Skultorps IF - Råda BK Grön Orkanvallen C
2019-06-25 18:30 Ulvåker/Väring - IFK Skövde FK Vit Åbrovallen 7-manna
2019-06-26 18:00 IFK Hjo - Mariestads BK Röd Guldkroksvallen Kommun 1
2019-06-30 15:00 Tidaholms GoIF Svart - Skövde AIK Röd Ulvesborg C1
Augusti
2019-08-11 14:00 Råda BK Grön - IFK Skövde FK Vit Rådavallen
2019-08-13 19:00 IFK Falköping FF Vit - Tibro/Fagersanna Dotorpsplan E
2019-08-15 18:00 Mariestads BK Röd - IFK Mariestad Vänershofs IP B
2019-08-17 11:30 Skövde AIK Röd - IFK Hjo Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-08-17 14:30 IFK Skövde FK Vit - IFK Falköping FF Vit Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-08-18 12:30 Råda BK Grön - Ulvåker/Väring Rådavallen B-plan
2019-08-18 16:00 Tibro/Fagersanna - Tidaholms GoIF Svart Snickarvallen
2019-08-23 19:15 IFK Mariestad - IFK Falköping FF Vit Lekevi IP Övre-plan
2019-08-24 11:00 Ulvåker/Väring - Skultorps IF Åbrovallen 7-manna
2019-08-24 11:00 IFK Hjo - Tibro/Fagersanna Guldkroksvallen Kommun 1
2019-08-25 14:00 IFK Mariestad - Skövde AIK Röd Lekevi IP Övre-plan
2019-08-25 15:00 Tidaholms GoIF Svart - IFK Skövde FK Vit Ulvesborg C1
2019-08-25 18:00 IFK Falköping FF Vit - Råda BK Grön Dotorpsplan E
2019-08-27 18:30 Ulvåker/Väring - IFK Falköping FF Vit Åbrovallen 7-manna
2019-08-29 18:00 IFK Hjo - IFK Skövde FK Vit Guldkroksvallen Kommun 1
2019-08-29 18:30 IFK Falköping FF Vit - Skultorps IF Dotorpsplan E
September
2019-09-01 13:00 Mariestads BK Röd - Skövde AIK Röd Vänershofs IP B
2019-09-01 15:00 Tidaholms GoIF Svart - Råda BK Grön Ulvesborg C1
2019-09-01 16:00 IFK Mariestad - Tibro/Fagersanna Lekevi IP Övre-plan
2019-09-03 18:00 Skultorps IF - Tidaholms GoIF Svart Orkanvallen C
2019-09-07 11:00 Ulvåker/Väring - IFK Hjo Åbrovallen 7-manna
2019-09-07 13:00 Tibro/Fagersanna - Mariestads BK Röd Sportparken B
2019-09-08 14:00 Råda BK Grön - IFK Hjo Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-09-08 14:30 IFK Skövde FK Vit - IFK Mariestad Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-14 11:00 Mariestads BK Röd - IFK Skövde FK Vit Vänershofs IP B
2019-09-14 13:00 IFK Hjo - Skultorps IF Guldkroksvallen Kommun 1
2019-09-14 15:00 IFK Mariestad - Råda BK Grön Lekevi IP Övre-plan
2019-09-15 10:00 Skövde AIK Röd - Tibro/Fagersanna Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-15 15:00 Tidaholms GoIF Svart - Ulvåker/Väring Ulvesborg C1
2019-09-17 18:30 Skultorps IF - IFK Mariestad Orkanvallen Putteplan
2019-09-19 18:00 IFK Skövde FK Vit - Skövde AIK Röd Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-19 18:00 IFK Hjo - IFK Falköping FF Vit Guldkroksvallen Kommun 1
2019-09-22 17:00 Råda BK Grön - Mariestads BK Röd Rådavallen B-plan
2019-09-22 17:45 IFK Falköping FF Vit - Tidaholms GoIF Svart Dotorpsplan E
2019-09-23 18:30 Skultorps IF - Mariestads BK Röd Orkanvallen Putteplan
2019-09-28 11:30 Skövde AIK Röd - Råda BK Grön Lillegårdens IP, 7 mot 7
2019-09-29 13:00 IFK Mariestad - Ulvåker/Väring Lekevi IP Övre-plan
2019-09-29 15:40 Tibro/Fagersanna - IFK Skövde FK Vit Snickarvallen