Spelprogram - F10/12 (7mot7) 1 vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK 1 Peter Sjöberg 0703441479 Svart/Svart/Svart
BK Ett Fyra Maryan Abdi 0790731654 Gul, Blå, Gul
Frövi IK Robert Ekblom 0762506118 Blå/Blå/Blå
Hovsta IF 1 Robert Johansson 0706167855 Orange/Svart/svart
IFK Kumla Röd Robert Sundberg 0730378283 Vit/Blå/Vit
IFK Kumla Vit Robert Sundberg 0730378283 Vit/Blå/Vit
IFK Lindesberg 1 Maria Södervall 0702023042 Blå/Blå/Blå
IK Sturehov 1 Röd Lina Frejd Bark 0736523529 Röd/Blå/Röd
KIF Örebro DFF 1 Lisa Lindgren röd, röd, röd
Lillån FK 1 Markus Long 0703923608 Grön/Grön/Grön
ÖrebroSyrianska IF Ungdom 1 Johan Jahkopson 0703783985 Röd/Gul/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
(Inst.) Lillån FK 1 - BK Ett Fyra
(Inst.) BK Ett Fyra - IFK Lindesberg 1
Maj
2019-05-03 18:00 Frövi IK - IFK Lindesberg 1 Fröjevi IP 7-1
2019-05-03 18:00 KIF Örebro DFF 1 - BK Ett Fyra Fröjevi IP 7-2
2019-05-03 19:20 BK Ett Fyra - Frövi IK Fröjevi IP 7-1
2019-05-03 19:20 IFK Lindesberg 1 - KIF Örebro DFF 1 Fröjevi IP 7-2
2019-05-04 10:00 IFK Kumla Röd - Adolfsbergs IK 1 Kumla IP 7-1
2019-05-04 10:00 Hovsta IF 1 - Lillån FK 1 Kumla IP 7-2
2019-05-04 11:20 Lillån FK 1 - IFK Kumla Röd Kumla IP 7-1
2019-05-04 11:20 Adolfsbergs IK 1 - Hovsta IF 1 Kumla IP 7-2
2019-05-04 12:30 IFK Kumla Vit - IK Sturehov 1 Röd Kumla IP 7-1
2019-05-04 13:50 IK Sturehov 1 Röd - ÖrebroSyrianska IF Ungdom 1 Kumla IP 7-1
2019-05-04 15:10 ÖrebroSyrianska IF Ungdom 1 - IFK Kumla Vit Kumla IP 7-1
2019-05-12 10:00 Lillån FK 1 - Frövi IK Lillåvallen 7-1
2019-05-12 10:00 IFK Kumla Röd - IK Sturehov 1 Röd Lillåvallen 7-2
2019-05-12 11:20 IK Sturehov 1 Röd - Lillån FK 1 Lillåvallen 7-1
2019-05-12 11:20 Frövi IK - IFK Kumla Röd Lillåvallen 7-2
2019-05-17 18:00 KIF Örebro DFF 1 - IFK Kumla Vit Rosta Gärde 7-5
2019-05-17 18:00 IFK Lindesberg 1 - Hovsta IF 1 Rosta Gärde 7-6
2019-05-17 19:20 Hovsta IF 1 - KIF Örebro DFF 1 Rosta Gärde 7-5
2019-05-17 19:20 IFK Kumla Vit - IFK Lindesberg 1 Rosta Gärde 7-6
2019-05-18 10:00 ÖrebroSyrianska IF Ungdom 1 - Adolfsbergs IK 1 Hedens IP 7-1
2019-05-18 11:20 Adolfsbergs IK 1 - BK Ett Fyra Hedens IP 7-1
2019-05-18 12:40 BK Ett Fyra - ÖrebroSyrianska IF Ungdom 1 Hedens IP 7-1
2019-05-25 10:00 Adolfsbergs IK 1 - KIF Örebro DFF 1 Lugnets IP 7-3
2019-05-25 11:20 KIF Örebro DFF 1 - Frövi IK Lugnets IP 7-3
2019-05-25 12:40 Frövi IK - Adolfsbergs IK 1 Lugnets IP 7-3
2019-05-25 14:00 BK Ett Fyra - IFK Kumla Röd Lundby IP 7-1
2019-05-25 14:00 IFK Lindesberg 1 - IK Sturehov 1 Röd Lundby IP 7-2
2019-05-25 15:20 IK Sturehov 1 Röd - BK Ett Fyra Lundby IP 7-1
2019-05-25 15:20 IFK Kumla Röd - IFK Lindesberg 1 Lundby IP 7-2
2019-05-26 10:00 Hovsta IF 1 - ÖrebroSyrianska IF Ungdom 1 Hovsta IP 7-1
2019-05-26 10:00 Lillån FK 1 - IFK Kumla Vit Hovsta IP 7-2
2019-05-26 11:20 IFK Kumla Vit - Hovsta IF 1 Hovsta IP 7-1
2019-05-26 11:20 ÖrebroSyrianska IF Ungdom 1 - Lillån FK 1 Hovsta IP 7-2
Juni
2019-06-06 10:00 IK Sturehov 1 Röd - Hovsta IF 1 Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-06-06 10:00 Frövi IK - IFK Kumla Vit Sörbyvallen Örebro 7-2
2019-06-06 11:20 Hovsta IF 1 - Frövi IK Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-06-06 11:20 IFK Kumla Vit - Adolfsbergs IK 1 Sörbyvallen Örebro 7-2
2019-06-06 12:40 Adolfsbergs IK 1 - IK Sturehov 1 Röd Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-06-09 15:00 IFK Lindesberg 1 - ÖrebroSyrianska IF Ungdom 1 Fritidsbyn 7-1
2019-06-09 15:00 IFK Kumla Röd - KIF Örebro DFF 1 Fritidsbyn 7-2
2019-06-09 16:20 ÖrebroSyrianska IF Ungdom 1 - IFK Kumla Röd Fritidsbyn 7-1
2019-06-09 16:20 Lillån FK 1 - IFK Lindesberg 1 Fritidsbyn 7-1
2019-06-09 17:40 KIF Örebro DFF 1 - Lillån FK 1 Fritidsbyn 7-2