Spelprogram - P 11 A3

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Kenty Marie-Louise Elebring 0703853898 Vit/Svart/Vit
Hemgårdarnas BK United Ilhan Pepeljak 0739095471 0739095471 Orange/svart/svart
Hjulsbro IK Karl Isak Kristofer Boiardt Blå/Vit/Vit
Linköpings FF Ungdom Faton Dema 0700651045 Röd/Svart/Svart
Stångebro United BK Mikael Bornehav 0735105998 Svart/blå, svart, svart
Tallboda IF Jonas Widén 0736007690 Vit/Röd/Vit
Åtvidabergs FF Rickard Esping 0707750673 Blå, Vit, Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 16:30 Hjulsbro IK - Tallboda IF UCS Arena
2019-05-05 12:00 Hemgårdarnas BK United - BK Kenty Lycketorp IP
2019-05-05 16:00 Stångebro United BK - Åtvidabergs FF Ryds Konstgräs
2019-05-12 10:00 BK Kenty - Linköpings FF Ungdom Fredriksbergs IP
2019-05-12 14:00 Tallboda IF - Stångebro United BK KIA Arena
2019-05-12 15:00 Åtvidabergs FF - Hemgårdarnas BK United Edberga
2019-05-19 12:00 Hemgårdarnas BK United - Tallboda IF Lycketorp IP
2019-05-19 14:00 Stångebro United BK - Hjulsbro IK Ryds Konstgräs
2019-05-19 16:00 Linköpings FF Ungdom - Åtvidabergs FF Johannelunds IP
2019-05-26 14:00 Tallboda IF - Linköpings FF Ungdom KIA Arena
2019-05-26 14:30 Hjulsbro IK - Hemgårdarnas BK United UCS Arena
2019-05-26 16:00 Åtvidabergs FF - BK Kenty Edberga
Juni
2019-06-01 14:30 Hemgårdarnas BK United - Stångebro United BK Lycketorp IP
2019-06-02 10:00 BK Kenty - Tallboda IF Fredriksbergs IP
2019-06-02 16:00 Linköpings FF Ungdom - Hjulsbro IK Johannelunds IP
2019-06-08 12:30 Hjulsbro IK - BK Kenty UCS Arena
2019-06-09 15:00 Tallboda IF - Åtvidabergs FF KIA Arena
2019-06-09 16:00 Stångebro United BK - Linköpings FF Ungdom Ryds Konstgräs
2019-06-16 10:00 BK Kenty - Stångebro United BK Fredriksbergs IP
2019-06-16 16:00 Linköpings FF Ungdom - Hemgårdarnas BK United Johannelunds IP
2019-06-17 18:00 Åtvidabergs FF - Hjulsbro IK Edberga
Augusti
2019-08-18 13:00 Hemgårdarnas BK United - Åtvidabergs FF Lycketorp IP
2019-08-18 14:15 Stångebro United BK - Tallboda IF Ryds Konstgräs
2019-08-18 16:00 Linköpings FF Ungdom - BK Kenty Johannelunds IP
2019-08-24 12:00 BK Kenty - Hemgårdarnas BK United Fredriksbergs IP
2019-08-25 13:00 Tallboda IF - Hjulsbro IK KIA Arena
2019-08-25 15:00 Åtvidabergs FF - Stångebro United BK Edberga
2019-08-31 10:30 Hjulsbro IK - Stångebro United BK UCS Arena
September
2019-09-01 15:00 Åtvidabergs FF - Linköpings FF Ungdom Edberga
2019-09-07 10:00 BK Kenty - Åtvidabergs FF Fredriksbergs IP
2019-09-08 12:30 Hemgårdarnas BK United - Hjulsbro IK UCS Arena
2019-09-08 16:00 Linköpings FF Ungdom - Tallboda IF Johannelunds IP
2019-09-15 13:00 Tallboda IF - BK Kenty KIA Arena
2019-09-15 16:00 Stångebro United BK - Hemgårdarnas BK United Ryds Konstgräs
2019-09-15 16:30 Hjulsbro IK - Linköpings FF Ungdom UCS Arena
2019-09-21 11:00 Tallboda IF - Hemgårdarnas BK United KIA Arena
2019-09-22 14:00 BK Kenty - Hjulsbro IK Fredriksbergs IP
2019-09-22 16:00 Åtvidabergs FF - Tallboda IF Edberga
2019-09-22 16:00 Linköpings FF Ungdom - Stångebro United BK Johannelunds IP
2019-09-29 00:00 Hjulsbro IK - Åtvidabergs FF UCS Arena
2019-09-29 11:30 Hemgårdarnas BK United - Linköpings FF Ungdom Johannelunds IP
2019-09-29 16:00 Stångebro United BK - BK Kenty Ryds Konstgräs