Spelprogram - P10 Röd:10

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alsike IF P09 Vit Johanna Thyselius Nilsson 0731540091 Gul/Svart/Gula svart rand
Bälinge IF P09 Svart Tony Andersson 0733601209 Gul/Svart/Gul
IF VP Uppsala orange Dan Sjölin 0708632113 Orange/Mörkblå/Mörkblå
IK Fyris P09 Rubin James Montgomery 0702982712 0702982712 Svart/Svart/Svart
Unik FK Röd Tomaz Hägglund 0733759756 0733759756 röd/blå/röd
Upsala IF Vit Ingolf Pääjärvi 0705664233 0709970110 Svart-vitrandiga/Svarta/Svarta
Vaksala SK Vit Tore Johansson 0707904789 Svart/gul randiga/Svart/Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 09:30 IF VP Uppsala orange - Vaksala SK Vit Tiundaskolan Konstgräs
2019-05-04 17:30 Unik FK Röd - Bälinge IF P09 Svart Valsätra Konstgräs
2019-05-05 13:15 IK Fyris P09 Rubin - Alsike IF P09 Vit Stenhagens IP 3
2019-05-11 10:00 Vaksala SK Vit - IK Fyris P09 Rubin Årsta IP 4
2019-05-11 15:30 Upsala IF Vit - IF VP Uppsala orange Ekebyvallen IP 3
2019-05-11 16:00 Alsike IF P09 Vit - Unik FK Röd Brunnbyvallen 1
2019-05-18 10:00 Bälinge IF P09 Svart - Alsike IF P09 Vit Bälinge IP 4
2019-05-18 12:15 Unik FK Röd - Vaksala SK Vit Valsätra Konstgräs
2019-05-19 13:15 IK Fyris P09 Rubin - Upsala IF Vit Stenhagens IP 3
2019-05-25 09:30 IF VP Uppsala orange - IK Fyris P09 Rubin Tiundaskolan Konstgräs
2019-05-25 12:30 Vaksala SK Vit - Bälinge IF P09 Svart Årsta IP 4
2019-05-26 15:15 Upsala IF Vit - Unik FK Röd Ekebyvallen IP 3
Juni
2019-06-01 10:00 Bälinge IF P09 Svart - Upsala IF Vit Bälinge IP 4
2019-06-01 14:00 Unik FK Röd - IF VP Uppsala orange Valsätra Konstgräs
2019-06-02 10:00 Alsike IF P09 Vit - Vaksala SK Vit Alsike Konstgräs
2019-06-08 09:00 IF VP Uppsala orange - Bälinge IF P09 Svart Tiundaskolan Konstgräs
2019-06-10 17:45 IK Fyris P09 Rubin - Unik FK Röd Stenhagens IP 3
2019-06-11 18:30 Upsala IF Vit - Alsike IF P09 Vit Ekebyvallen IP 3
2019-06-15 12:00 Vaksala SK Vit - Upsala IF Vit Årsta IP 4
2019-06-15 15:00 Bälinge IF P09 Svart - IK Fyris P09 Rubin Bälinge IP 4
2019-06-16 13:45 Alsike IF P09 Vit - IF VP Uppsala orange Alsike Konstgräs
Augusti
2019-08-18 10:00 Alsike IF P09 Vit - IK Fyris P09 Rubin Brunnbyvallen 1
2019-08-18 12:30 Vaksala SK Vit - IF VP Uppsala orange Årsta IP 5
2019-08-18 13:00 Bälinge IF P09 Svart - Unik FK Röd Bälinge IP 4
2019-08-24 12:15 Alsike IF P09 Vit - Bälinge IF P09 Svart Alsike Konstgräs
2019-08-24 13:30 IF VP Uppsala orange - Upsala IF Vit Tiundaskolan Konstgräs
2019-08-25 12:00 Unik FK Röd - Alsike IF P09 Vit Gottsundagipen 1
2019-08-25 12:30 IK Fyris P09 Rubin - Vaksala SK Vit Stenhagens IP 3
2019-08-31 10:00 Vaksala SK Vit - Unik FK Röd Årsta IP 4
September
2019-09-01 15:30 Upsala IF Vit - IK Fyris P09 Rubin Ekebyvallen IP 3
2019-09-07 10:00 Bälinge IF P09 Svart - Vaksala SK Vit Bälinge IP 4
2019-09-08 10:45 Unik FK Röd - Upsala IF Vit Valsätra Konstgräs
2019-09-08 12:30 IK Fyris P09 Rubin - IF VP Uppsala orange Stenhagens IP 3
2019-09-14 09:30 IF VP Uppsala orange - Unik FK Röd Tiundaskolan Konstgräs
2019-09-14 11:00 Vaksala SK Vit - Alsike IF P09 Vit Årsta IP 5
2019-09-15 11:00 Upsala IF Vit - Bälinge IF P09 Svart Ekebyvallen IP 3
2019-09-21 12:00 Bälinge IF P09 Svart - IF VP Uppsala orange Bälinge IP 4
2019-09-21 14:00 Alsike IF P09 Vit - Upsala IF Vit Alsike Konstgräs
2019-09-22 16:00 Unik FK Röd - IK Fyris P09 Rubin Valsätra Konstgräs
2019-09-28 11:00 Upsala IF Vit - Vaksala SK Vit Ekebyvallen IP 3
2019-09-28 13:00 IK Fyris P09 Rubin - Bälinge IF P09 Svart Stenhagens IP 3
2019-09-29 15:30 IF VP Uppsala orange - Alsike IF P09 Vit Berthåga IP 1