Spelprogram - P10 Röd:7

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dalkurd FF Einar Brekkan 0707105309 Grön, Grön, Grön
Enköpings SK UK P09 Gul Mattias Berglund Grön/Svart/Grön
Fanna BK P09 Vit Fredrik Åke Johansson Svart/Svart/Svart
Håbo FF 2 Fanny Näsman-Pettersson 0736415422 röd/röd/vit
Knarrbacken FC Tigrar Jeanette Lindblad 0767602712 Mörkblå/Mörkblå/Vita
Unik FK Blå Tomaz Hägglund 0733759756 0733759756 röd/blå/röd
Upsala IF P09 Svart Bo Andreas Bertilsköld 0702672891 Svart-vitrandiga/Svarta/Svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-04 10:45 Dalkurd FF - Upsala IF P09 Svart Sävja IP Konstgräs
2019-05-04 17:30 Unik FK Blå - Enköpings SK UK P09 Gul Valsätra Konstgräs
2019-05-05 10:00 Fanna BK P09 Vit - Håbo FF 2 Fanna IP C-plan
2019-05-11 11:00 Upsala IF P09 Svart - Unik FK Blå Ekebyvallen IP 3
2019-05-12 11:30 Knarrbacken FC Tigrar - Fanna BK P09 Vit Gröna Dalens IP 3
2019-05-12 15:00 Håbo FF 2 - Dalkurd FF Gröna Dalens IP 5
2019-05-18 Enköpings SK UK P09 Gul - Upsala IF P09 Svart Enavallen teknikcenter
2019-05-18 12:30 Unik FK Blå - Håbo FF 2 Valsätra Konstgräs
2019-05-19 11:45 Dalkurd FF - Knarrbacken FC Tigrar Sävja IP Konstgräs
2019-05-26 11:30 Knarrbacken FC Tigrar - Unik FK Blå Gröna Dalens IP 2
2019-05-26 14:00 Fanna BK P09 Vit - Dalkurd FF Fanna IP C-plan
2019-05-26 15:00 Håbo FF 2 - Enköpings SK UK P09 Gul Gröna Dalens IP 5
Juni
2019-06-01 14:00 Unik FK Blå - Fanna BK P09 Vit Valsätra Konstgräs
2019-06-01 16:30 Upsala IF P09 Svart - Håbo FF 2 Tiundaskolan Konstgräs
2019-06-04 18:45 Enköpings SK UK P09 Gul - Knarrbacken FC Tigrar Enavallen D-plan
2019-06-09 10:00 Knarrbacken FC Tigrar - Upsala IF P09 Svart Gröna Dalens IP 4
2019-06-09 10:00 Fanna BK P09 Vit - Enköpings SK UK P09 Gul Fanna IP C-plan
2019-06-09 11:00 Dalkurd FF - Unik FK Blå Sävja IP Konstgräs
2019-06-16 11:30 Enköpings SK UK P09 Gul - Dalkurd FF Enavallen teknikcenter
2019-06-16 14:30 Upsala IF P09 Svart - Fanna BK P09 Vit Tiundaskolan Konstgräs
2019-06-18 17:30 Håbo FF 2 - Knarrbacken FC Tigrar Gröna Dalens IP 5
Augusti
2019-08-17 12:30 Enköpings SK UK P09 Gul - Unik FK Blå Enavallen teknikcenter
2019-08-17 13:15 Upsala IF P09 Svart - Dalkurd FF Tiundaskolan Konstgräs
2019-08-18 12:00 Håbo FF 2 - Fanna BK P09 Vit Gröna Dalens IP 5
2019-08-25 10:00 Unik FK Blå - Upsala IF P09 Svart Gottsundagipen 1
2019-08-25 12:45 Dalkurd FF - Håbo FF 2 Sävja IP Konstgräs
2019-08-25 14:00 Fanna BK P09 Vit - Knarrbacken FC Tigrar Fanna IP C-plan
2019-08-31 09:30 Upsala IF P09 Svart - Enköpings SK UK P09 Gul Tiundaskolan Konstgräs
September
2019-09-01 11:30 Knarrbacken FC Tigrar - Dalkurd FF Gröna Dalens IP 4
2019-09-01 14:00 Håbo FF 2 - Unik FK Blå Gröna Dalens IP 5
2019-09-07 09:30 Unik FK Blå - Knarrbacken FC Tigrar Valsätra Konstgräs
2019-09-08 10:30 Enköpings SK UK P09 Gul - Håbo FF 2 Enavallen teknikcenter
2019-09-08 12:45 Dalkurd FF - Fanna BK P09 Vit Sävja IP Konstgräs
2019-09-15 10:00 Fanna BK P09 Vit - Unik FK Blå Fanna IP C-plan
2019-09-15 11:30 Knarrbacken FC Tigrar - Enköpings SK UK P09 Gul Gröna Dalens IP 4
2019-09-15 14:00 Håbo FF 2 - Upsala IF P09 Svart Gröna Dalens IP 5
2019-09-21 09:30 Upsala IF P09 Svart - Knarrbacken FC Tigrar Tiundaskolan Konstgräs
2019-09-21 10:30 Enköpings SK UK P09 Gul - Fanna BK P09 Vit Enavallen teknikcenter
2019-09-22 16:00 Unik FK Blå - Dalkurd FF Valsätra Konstgräs
2019-09-29 12:00 Dalkurd FF - Enköpings SK UK P09 Gul Sävja IP Konstgräs
2019-09-29 13:00 Knarrbacken FC Tigrar - Håbo FF 2 Gröna Dalens IP 4
2019-09-29 14:00 Fanna BK P09 Vit - Upsala IF P09 Svart Fanna IP C-plan