Spelprogram - P12 Gul:1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Börje SK Orange Robert Jones 0732743137 Orange, Blå, Orange
FC Arlanda Grön Jaime Contreras Villalobos 0739697469 Vitgrön/Grön/Vit
Håbo FF P12 Stefan Dahlstedt 0730687573 röd/röd/vit
Knutby/Edsbro IF Magnus Löfling 0722410056 Röd/Röd/Röd
Märsta IK P07 Camilla Elisabeth Folmer-Hansen 0706259022 Svart/Gul/Svart(gula revärer)/Svart
Rimbo IF P07 Sanny Pettersson 0737109085 Blå/Blå/Blå
Väddö IF P/F 12 Robert Karl Gustaf Andersson 0725859567 Grön/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Håbo FF P12 - Knutby/Edsbro IF Gröna Dalens IP Konstgräs
April
2019-04-28 00:00 Väddö IF P/F 12 - Märsta IK P07 Vikingalunden 1
2019-04-28 14:30 Rimbo IF P07 - Börje SK Orange Mullevallen Konstgräs
2019-04-28 15:00 Knutby/Edsbro IF - FC Arlanda Grön Svärdens IP 1
Maj
2019-05-01 11:30 FC Arlanda Grön - Rimbo IF P07 Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-05-04 10:00 Märsta IK P07 - Börje SK Orange Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-05-04 15:00 Börje SK Orange - Väddö IF P/F 12 Fjälliden IP 4
2019-05-05 00:00 Väddö IF P/F 12 - FC Arlanda Grön Vikingalunden 1
2019-05-05 11:00 Rimbo IF P07 - Håbo FF P12 IP Arkadien 2
2019-05-11 10:00 FC Arlanda Grön - Märsta IK P07 Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-05-11 11:00 Knutby/Edsbro IF - Rimbo IF P07 Lummevi IP 2
2019-05-12 13:00 Börje SK Orange - FC Arlanda Grön Fjälliden IP 4
2019-05-12 14:10 Håbo FF P12 - Väddö IF P/F 12 Futurum 2
2019-05-19 10:00 Märsta IK P07 - Håbo FF P12 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-05-19 12:30 Väddö IF P/F 12 - Knutby/Edsbro IF Vikingalunden 1
2019-05-25 11:00 Rimbo IF P07 - Väddö IF P/F 12 IP Arkadien 2
2019-05-26 12:00 Håbo FF P12 - Börje SK Orange Futurum 2
2019-05-26 15:00 Knutby/Edsbro IF - Märsta IK P07 Svärdens IP 1
2019-05-30 17:30 Märsta IK P07 - Rimbo IF P07 Midgårdsvallen 6 Mellanvallen
Juni
2019-06-01 11:30 Börje SK Orange - Knutby/Edsbro IF Fjälliden IP 4
2019-06-01 12:00 FC Arlanda Grön - Håbo FF P12 Midgårdsvallen 5 Kastplan
2019-06-02 10:00 Märsta IK P07 - Väddö IF P/F 12 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-06-02 11:30 FC Arlanda Grön - Knutby/Edsbro IF Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-06-06 13:00 Rimbo IF P07 - FC Arlanda Grön IP Arkadien 2
2019-06-09 09:30 FC Arlanda Grön - Väddö IF P/F 12 Midgårdsvallen 5 Kastplan
2019-06-09 14:10 Håbo FF P12 - Rimbo IF P07 Futurum 2
2019-06-10 18:00 Börje SK Orange - Märsta IK P07 Fjälliden IP 4
2019-06-11 18:00 Rimbo IF P07 - Knutby/Edsbro IF IP Arkadien 2
2019-06-15 10:30 Märsta IK P07 - FC Arlanda Grön Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-06-16 10:00 Väddö IF P/F 12 - Håbo FF P12 Vikingalunden 1
2019-06-23 10:30 Håbo FF P12 - Märsta IK P07 Futurum 2
2019-06-23 12:30 FC Arlanda Grön - Börje SK Orange Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-06-23 17:00 Knutby/Edsbro IF - Väddö IF P/F 12 Lummevi IP 2
2019-06-24 18:00 Börje SK Orange - Rimbo IF P07 Fjälliden IP 4
Augusti
2019-08-10 10:00 Märsta IK P07 - Knutby/Edsbro IF Midgårdsvallen 6 Mellanvallen
2019-08-11 11:00 Väddö IF P/F 12 - Rimbo IF P07 Vikingalunden 1
2019-08-11 13:00 Börje SK Orange - Håbo FF P12 Fjälliden IP 4
2019-08-18 11:00 Rimbo IF P07 - Märsta IK P07 IP Arkadien 2
2019-08-18 14:10 Håbo FF P12 - FC Arlanda Grön Futurum 2
2019-08-18 15:00 Knutby/Edsbro IF - Börje SK Orange Svärdens IP 1
2019-08-24 09:00 Knutby/Edsbro IF - FC Arlanda Grön Svärdens IP 1
2019-08-24 11:00 Rimbo IF P07 - Börje SK Orange IP Arkadien 2
2019-08-24 12:00 Knutby/Edsbro IF - Håbo FF P12 Svärdens IP 1
2019-08-25 11:00 Väddö IF P/F 12 - Märsta IK P07 Vikingalunden 1
2019-08-25 13:00 Börje SK Orange - Väddö IF P/F 12 Fjälliden IP 5
September
2019-09-01 11:00 Väddö IF P/F 12 - Börje SK Orange Vikingalunden 1
2019-09-01 12:20 Håbo FF P12 - Knutby/Edsbro IF Futurum 2
2019-09-01 13:30 FC Arlanda Grön - Rimbo IF P07 Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-07 11:00 Rimbo IF P07 - Håbo FF P12 IP Arkadien 2
2019-09-08 10:00 Märsta IK P07 - Börje SK Orange Midgårdsvallen Konstgräs
2019-09-08 11:00 Väddö IF P/F 12 - FC Arlanda Grön Vikingalunden 1
2019-09-14 11:00 Knutby/Edsbro IF - Rimbo IF P07 Lummevi IP 2
2019-09-15 13:30 FC Arlanda Grön - Märsta IK P07 Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-09-15 14:10 Håbo FF P12 - Väddö IF P/F 12 Futurum 2
2019-09-21 10:00 Märsta IK P07 - Håbo FF P12 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-09-22 11:00 Väddö IF P/F 12 - Knutby/Edsbro IF Vikingalunden 1
2019-09-22 11:30 Börje SK Orange - FC Arlanda Grön Fjälliden IP 4
2019-09-28 11:00 Knutby/Edsbro IF - Märsta IK P07 Lummevi IP 2
2019-09-28 11:00 Rimbo IF P07 - Väddö IF P/F 12 IP Arkadien 2
2019-09-29 12:20 Håbo FF P12 - Börje SK Orange Futurum 2
2019-09-29 12:30 FC Arlanda Grön - Håbo FF P12 Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
Oktober
2019-10-06 10:00 Märsta IK P07 - Rimbo IF P07 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-10-06 10:00 Börje SK Orange - Knutby/Edsbro IF Fjälliden IP 4